MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

24 070 Shikime 2,7 mln
Muzikë

Rec. Blackout
Mix/Master Cohen Yusha
Video MaxProduction__________________________
#matolale #diss

Komente

 1. Besnik Oboc
  Besnik Oboc
  9 orë më parë

  Kush mendon se ky eshte nje plere para NOIZYT

  1. brajan karabrahimi
   brajan karabrahimi
   3 orë më parë

   un

 2. Agim Farie
  Agim Farie
  11 orë më parë

  🤣🤣🤣🤣🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼

 3. Fatos Mustafaj
  Fatos Mustafaj
  12 orë më parë

  Adonis

 4. Ernest Gaming
  Ernest Gaming
  16 orë më parë

  🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 5. ff trolex 444
  ff trolex 444
  Ditë më parë

  pa lidhje👎🏻👎🏻👎🏻

 6. Enes Musabelli_Official
  Enes Musabelli_Official
  Ditë më parë

  Ik mso rr

 7. Ajet France
  Ajet France
  Ditë më parë

  Krejt shokt e nojzit i hikin nga grupi se nojzi esht rob qir. Ndersa stres rracpompa esht bashku gjasme me te ja bo shok. Ju qifsha robt e grupin nojzit dhe stresit. Respekte per talentat e ri. Marini don xhon matolale finem solo etjjj....

 8. Alesia
  Alesia
  Ditë më parë

  Shum bukur

 9. Kamela Hoxha
  Kamela Hoxha
  Ditë më parë

  BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 10. AIDA DEMIRI
  AIDA DEMIRI
  Ditë më parë

  Hahahhaah

 11. Mevlute Manallari
  Mevlute Manallari
  Ditë më parë

  O mato o kar

 12. Rezarta je më i miri Malo
  Rezarta je më i miri Malo
  Ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤

 13. Emanuela Sterkaj
  Emanuela Sterkaj
  2 ditë më parë

  Wwaaaa super e bukur

 14. Xhuljano Narkaj
  Xhuljano Narkaj
  2 ditë më parë

  Kar Noizy t'a dha famen

 15. Luis Luis
  Luis Luis
  2 ditë më parë

  Bravo

 16. Ilsa Rildi
  Ilsa Rildi
  2 ditë më parë

  Dmth ne duhet te degjojme kenget e juaja kur ju i beni diss dhe shani njeri tjetrin. Pff

 17. GT NO3L
  GT NO3L
  2 ditë më parë

  O matoooo mos shiko shume endrra se demtojn trurin

 18. Anasue Ana27444
  Anasue Ana27444
  2 ditë më parë

  mato je me i mire je i madh respekte 💪💪💪💪💪💪💪💪

 19. Iphone Phone
  Iphone Phone
  3 ditë më parë

  Po si ke ftyr me e sha mor varitars kur ty te ka bo buk nona e tij 🤮🤮

 20. Andi Azizaj
  Andi Azizaj
  3 ditë më parë

  Mati gjigand mato talent mato kolloz

 21. Elvis Visha
  Elvis Visha
  3 ditë më parë

  ngjoje pak varrosin flamma ngjoje dissi ma i fort esht i varrosit

 22. Ajet Shima
  Ajet Shima
  3 ditë më parë

  Hallall ta boft zoti

 23. Merudual Iso
  Merudual Iso
  3 ditë më parë

  💪🔥💪🔥💪🔥💪

 24. djalingatropoja
  djalingatropoja
  3 ditë më parë

  alfirst.info/load/e4ivfW6VjtBon30/video

 25. Dejvi Dejvid
  Dejvi Dejvid
  3 ditë më parë

  Sa kar si je o Matolale a I bohet diss Noizit do hAsh dru prej grupit Otr kujdess Mamqyri

 26. KAFKA FF
  KAFKA FF
  3 ditë më parë

  IK O RROT KARITI AKOMA SKE BO 1 VIT TU BO KONG TQIFSHA FARE FIZ 599 GRAD LIKE OTR LEGENDARY

 27. Xhoni Troka
  Xhoni Troka
  3 ditë më parë

  Edhe pse jam me K.P.T FOREVER👑 por MATOLALE 🤗E KE DIEG sa per NOIZY ESHTE NJE PLER🤓qe sa mer fam njoni nga grupi i tij direkt e nxjerr nga grupi....grup plera😏

  1. Xhoni Troka
   Xhoni Troka
   3 ditë më parë

   @Dejvi Dejvid mendimi jot sigurisht...😏😏😏😏 Un them mendimin tim.ti mendim tend.

  2. Dejvi Dejvid
   Dejvi Dejvid
   3 ditë më parë

   Noizy eshte mbret mato eshte ne Kar

 28. Dj ERIX
  Dj ERIX
  3 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 29. ergys shkoder
  ergys shkoder
  3 ditë më parë

  super

 30. ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
  3 ditë më parë

  Nojzy esht kar derr o kar

 31. djalingatropoja
  djalingatropoja
  3 ditë më parë

  Diss Vahrosi 😂😂😂😂 sorry I can’t say Varrosi

 32. djalingatropoja
  djalingatropoja
  3 ditë më parë

  Dy hreshta 😂😂😂 Varrosi “ me fal ruma se nuk mund te thush RRuma .......”

 33. Kuj des
  Kuj des
  3 ditë më parë

  diss me i bukur ky eshte 😉

 34. White Wolf
  White Wolf
  4 ditë më parë

  Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin

 35. Dafi Dafi
  Dafi Dafi
  4 ditë më parë

  Aty rri m bablok

 36. maksi Poci
  maksi Poci
  4 ditë më parë

  Prej noizyt more fam

 37. Amir Dullovi
  Amir Dullovi
  4 ditë më parë

  👍

 38. Renato Otto D'Angelo
  Renato Otto D'Angelo
  4 ditë më parë

  bumping this in the town (oaktown,ca)

 39. Sonila Sonila
  Sonila Sonila
  4 ditë më parë

  Po Kari Po ✓

 40. Tony
  Tony
  4 ditë më parë

  Flamma vs Resto ? Like

 41. LEOPARDO Krasniqi
  LEOPARDO Krasniqi
  4 ditë më parë

  Funeral paske bo e paske qi ket loj bravo

 42. Diablo-Agario
  Diablo-Agario
  4 ditë më parë

  Fshije kët këng Se tvarrosi Varrosi🥱🥱

 43. Besnik Stema
  Besnik Stema
  4 ditë më parë

  patoumnozin

 44. RT_MAFIOZI
  RT_MAFIOZI
  4 ditë më parë

  OTR- ngatrroni Karin me dollarin kur po e pini barin

 45. RT_MAFIOZI
  RT_MAFIOZI
  4 ditë më parë

  Bravoooooooooooo je njish

 46. Florin Demiri
  Florin Demiri
  4 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪

 47. ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel
  4 ditë më parë

  E ja djeg qr👑👑🔫🔫❤

 48. dritan samsung
  dritan samsung
  5 ditë më parë

  Matua thjesht mori fam nga noizy

 49. best music
  best music
  5 ditë më parë

  ky mato prej noyzit mori fam

 50. Orsi Alla
  Orsi Alla
  5 ditë më parë

  Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom Ti demek me seder ti demek je cun kampion Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla Po une i perball edhe vetem videot i ke pa Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje (Verse)2 Yoo ey Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn 15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje

 51. Enes Qaili
  Enes Qaili
  5 ditë më parë

  Degjenerim per noyzin

 52. Esmeralda Cerriku
  Esmeralda Cerriku
  5 ditë më parë

  Ti noizyt ka merr ngoj noizy

 53. Klajdiklevi Gerbolli
  Klajdiklevi Gerbolli
  5 ditë më parë

  Bravo

 54. Devin Sherifi
  Devin Sherifi
  5 ditë më parë

  bravoooo

 55. War Queen
  War Queen
  5 ditë më parë

  🤣🤣🤣 Na plasi kari per matolalen dhe varrosi, noizy . Ne thjeshte degjojme muzike

  1. Elian Pepkolaj
   Elian Pepkolaj
   3 ditë më parë

   A ta lumsha ke fol tamam robt 😂😂😂

  2. ALESIO ALESIO
   ALESIO ALESIO
   4 ditë më parë

   kurr ma mir ske fol vlla

 56. Ana N
  Ana N
  5 ditë më parë

  Mire e ka, egoist duket Noizy. Ke qejf me i pa te KS, kane arrit maja dhe prape popullor me nj-tj.

 57. dibrani otr
  dibrani otr
  5 ditë më parë

  Po kari po

 58. Haker Official
  Haker Official
  5 ditë më parë

  U meka o karr kush tani po t dgjoj qe se thoj dot shkronjen R . Thot vaosi epit 😂🤣🤣

 59. Luca2 Bekshiu
  Luca2 Bekshiu
  5 ditë më parë

  Varrosi > mato

 60. Urim Rexha
  Urim Rexha
  5 ditë më parë

  Eyd

 61. Geni Demiri
  Geni Demiri
  5 ditë më parë

  A

 62. Emra Kajtazi
  Emra Kajtazi
  5 ditë më parë

  Tka re stresi tka bo pidh

 63. Emiljano Dobi
  Emiljano Dobi
  5 ditë më parë

  Kari

 64. Emiljano Dobi
  Emiljano Dobi
  5 ditë më parë

  Ma

  1. Emiljano Dobi
   Emiljano Dobi
   5 ditë më parë

   Yendufhfi

 65. Kristyan Naydenov
  Kristyan Naydenov
  6 ditë më parë

  Lene muziken o kar , ik mbledh nej thes kanoce 🤣 sic e ke pas zanat!!

 66. Isuf Preci
  Isuf Preci
  6 ditë më parë

  Big diss

 67. Haqif Hoxha
  Haqif Hoxha
  6 ditë më parë

  Noiyzin ska bit nane ma rrezu

 68. Haqif Hoxha
  Haqif Hoxha
  6 ditë më parë

  Ik mor kar do mi bo diss noizyt

 69. Fatjon Sula
  Fatjon Sula
  6 ditë më parë

  Këto bojn lojna kalamajt besojn

 70. Armeni ne yotube
  Armeni ne yotube
  6 ditë më parë

  Kar mos rrej mo shkerdhat qite dhe kyt ne insta qite kar muti

 71. Ramiz Kuca
  Ramiz Kuca
  6 ditë më parë

  We

 72. Klevis Bicaku
  Klevis Bicaku
  6 ditë më parë

  ik re rrot anej more fam nga ato

 73. ALBANIA BLOOD
  ALBANIA BLOOD
  6 ditë më parë

  t filliqi varrosi 🥵🥵🖕🏿

 74. Dorian Saliaj
  Dorian Saliaj
  6 ditë më parë

  Do mandatin ti ?

 75. Tetova Tetova
  Tetova Tetova
  6 ditë më parë

  Bravo mato

 76. Esli TV
  Esli TV
  6 ditë më parë

  tani te mbledhim lek per qeran e familjes se matolales

 77. klodian cycyneni
  klodian cycyneni
  6 ditë më parë

  Ke fol si burrat meriton respekt n'maksimum

 78. Hatixhe Krasniqi
  Hatixhe Krasniqi
  6 ditë më parë

  2:01

 79. Hatixhe Krasniqi
  Hatixhe Krasniqi
  6 ditë më parë

  2:02

 80. Hatixhe Krasniqi
  Hatixhe Krasniqi
  6 ditë më parë

  2:24

 81. Branko Tv gaming
  Branko Tv gaming
  6 ditë më parë

  Matoja varikars

 82. Branko Tv gaming
  Branko Tv gaming
  6 ditë më parë

  Noizy king

 83. Alessio Mani
  Alessio Mani
  6 ditë më parë

  Hajde merrma ngoj se mandat ja Kam vu emrin

 84. Klodian Franja
  Klodian Franja
  6 ditë më parë

  🖐️😱🤩😱

 85. Arben Gjergjai
  Arben Gjergjai
  6 ditë më parë

  Bravo 👏

 86. Capi TV
  Capi TV
  6 ditë më parë

  Respekt from London

 87. Alda Karaj
  Alda Karaj
  6 ditë më parë

  Mbledhim lek pë qeran e Varrosit

  1. Emanuela Sterkaj
   Emanuela Sterkaj
   3 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂

 88. why not
  why not
  6 ditë më parë

  Ke bo levizje tgabume per fam mato jo qe mplas kari per otr po shqiperia e vogel dhe noizy njeh gjith pronaret e klubeve e rreth biznesit te ketij lloj arti dhe ti je i mbaruar shok smvjen qudi po te pash kamarier ne ndonje lokal

 89. 1CssTeam
  1CssTeam
  6 ditë më parë

  diss me kualitet ske ca i thu

 90. Big-E
  Big-E
  6 ditë më parë

  Mato me fakte noizy me fjal tulta...

 91. Anxhelo Torra
  Anxhelo Torra
  6 ditë më parë

  Sa je ti noizy ka vece leke ne grazhde oopifhe ropshe

 92. M4 Sl
  M4 Sl
  7 ditë më parë

  😂😂 s'e thot dot me vertet shkronjen "rr" 😂😂

  1. Sara Mukollari
   Sara Mukollari
   4 ditë më parë

   HAHAHAHAH

  2. Endri
   Endri
   5 ditë më parë

   Nuk calon gomari nga veshet shoku ✌️

  3. ex ex
   ex ex
   5 ditë më parë

   Hakmahje

 93. Rubin Vatoci
  Rubin Vatoci
  7 ditë më parë

  E qave kot mos prekni otr

 94. Antonio Kananaj
  Antonio Kananaj
  7 ditë më parë

  Te lumt mato😜💖

 95. ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel
  7 ditë më parë

  A ju kopila t vegjel jua qIfSha komandantin🖕

 96. Alesjo Maka
  Alesjo Maka
  7 ditë më parë

  Like kush e ka degju ma shum se 2 her

 97. ALDRIN VRAPI
  ALDRIN VRAPI
  7 ditë më parë

  Bravo matolale respekt

 98. FF CRIMINAL ALB
  FF CRIMINAL ALB
  7 ditë më parë

  Varrosi ja ka shkatrru karrierat terve

 99. Leandro
  Leandro
  7 ditë më parë

  Se ata qe heqin vetllen mduket se heqin dhe sedren 🤭🤣

 100. W3ed. ofc
  W3ed. ofc
  7 ditë më parë

  Ju sjeni buRa jeni gra