Mimoza Shkodra - Largohu

78 000 Shikime 809 mijë

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Mimoza Shkodra - Largohu
Music \u0026 lyrics by: Irkenc Hyka
Mix \u0026 Master by: Jojo
Video by Provideo Albania
Ney: Mandi Xhambazi
Hair: Anderrateliehair
Make Up: Anderratelie
Wig Blonde: Ajkune
Dress by: Fikrije Bunjaku

Komente

 1. Kostandin Tanku
  Kostandin Tanku
  2 orë më parë

  Mirada Petro

 2. Malvin Bida
  Malvin Bida
  2 ditë më parë

  Shume bukur Mimoza Shkodra! Zë brilant 😍 interpretim perfekt ❤

 3. coser ali
  coser ali
  6 ditë më parë

  nice balada songs po paske vuajtur nga dashnori sorry

 4. Абдулкадир Магомедов
  Абдулкадир Магомедов
  6 ditë më parë

  😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💞

 5. loredana ogici
  loredana ogici
  6 ditë më parë

  Wow 🤩 sepse ti je 🌟😘😘😘

 6. Angel palacios
  Angel palacios
  8 ditë më parë

  You really know how to interpret music and that is not easy❤ We need you at Sessions

 7. Stage music
  Stage music
  9 ditë më parë

  Si ka munsi ky yll.me.qane single.a martona bashk mimoza pls

 8. Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri
  9 ditë më parë

  Suksese❤🥂🇦🇱🇽🇰

 9. LucidDreaming X
  LucidDreaming X
  9 ditë më parë

  Qfare bukuroshe eshte Mimoza Shkodra...bile as Dhurata Dora nuk i afrohet se Mimoza eshte femer natyrale...!

 10. Gazmend Rushiti
  Gazmend Rushiti
  9 ditë më parë

  Suksese 😊

 11. Tila Tila
  Tila Tila
  10 ditë më parë

  Bravo mimoza shkodra❤❤❤❤❤❤

 12. antoneta
  antoneta
  10 ditë më parë

  Shumë mirë po knon gjithmonë je ma e bukra zoti të bekoftë moj lule silulet e mimozës se ashtu ke edhe emrin të uroj suksese në jetë .

 13. Njomza A
  Njomza A
  10 ditë më parë

  Si gjithmon Perfekte 👍❤️

 14. Briktu Lucy
  Briktu Lucy
  10 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 15. Kristina Kita
  Kristina Kita
  11 ditë më parë

  Bravo nga kjo keng😭😭😭😭😭

 16. Sife Sife
  Sife Sife
  11 ditë më parë

  Bërvo Mimoza Shkodra se isht gjithë gënjeshtra dashurijA qenka shumë e vështir 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

 17. Ledi Rama
  Ledi Rama
  11 ditë më parë

  Si gjithmon perfekte 👌👌⭐😍😍

 18. Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn
  12 ditë më parë

  Shume kengetare e mire, me pelqen se emrin e kemi njejte,e mbiemri yt, eshte qyteti Ku kam lindur Shkodra ime e bukur.

  1. Elvis Shahu
   Elvis Shahu
   11 ditë më parë

   Dmth dhe ti e meriton ktë emër,apo ta kan uruar te behesh e till.🙂

 19. Elvis Cela
  Elvis Cela
  12 ditë më parë

  Kush janë ato plehra që u thyejnë zemrat gocave!? Njerëz të flliqt 😠😤😒

 20. Arev Arev
  Arev Arev
  13 ditë më parë

  Congratulazioni ❤💋

 21. Tony Kras
  Tony Kras
  13 ditë më parë

  pse bre je kaq e ëmbel 🥰🥰🥰

 22. Veton Shala
  Veton Shala
  13 ditë më parë

  Respect keng te mira ke bo gjithmon ( nime a po keni pun ne Pharmacie) ha ha 😝😂

 23. Taryq Rafai
  Taryq Rafai
  13 ditë më parë

  Vive Albanie 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍🇫🇷🇫🇷🇫🇷

 24. Flamur Shala
  Flamur Shala
  13 ditë më parë

  Të shkoj jeta ndaju kushto kang hahahah shum po vun marove krejt

 25. Megi Vuciterni
  Megi Vuciterni
  14 ditë më parë

  ♥️♥️💥💥

 26. SILVER43562
  SILVER43562
  14 ditë më parë

  Kush e ka kompozuar kete kenge???

  1. Ola Docaj
   Ola Docaj
   9 ditë më parë

   Irkenc hyka

 27. miko foin
  miko foin
  14 ditë më parë

  Bravo yll ❤️

 28. Ardit Alili
  Ardit Alili
  14 ditë më parë

  😘😘😘♥️🌹

 29. Kujtimtimim Zoku12
  Kujtimtimim Zoku12
  14 ditë më parë

  Shum e bukur

 30. ekrem ekremi
  ekrem ekremi
  14 ditë më parë

  Mire shume , qdo her po dukesh ndryshe.

 31. nori bali
  nori bali
  15 ditë më parë

  Ndonjeher mundohesh me mish e me shpirt per nje njeri qe sdi ta kthej me t njejeten monedh ☹️

 32. Fazile Ibraimi
  Fazile Ibraimi
  15 ditë më parë

  Bravo 🥰👍👍👍👍

 33. Lili Karfia
  Lili Karfia
  15 ditë më parë

  🥀😘👌

 34. niddg viiut
  niddg viiut
  15 ditë më parë

  Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..

 35. Jozefina Kumllaku
  Jozefina Kumllaku
  15 ditë më parë

  🖤

  1. Elvis Shahu
   Elvis Shahu
   11 ditë më parë

   Pse zemr të zez,dhe shikimin e paske kaq sad ?🙄

 36. Doda Doda
  Doda Doda
  15 ditë më parë

  Bukur!

 37. Drenica
  Drenica
  15 ditë më parë

  Me pelqejn shum baladat e mimozes ke se shum te veqant suksese

  1. niddg viiut
   niddg viiut
   15 ditë më parë

   Mos u merzit se ka ma keq ,

 38. Gencc Rexhepii
  Gencc Rexhepii
  15 ditë më parë

  Kenget si ke aq t'mira po Zerin tend se ka askush

 39. Artjola dobra
  Artjola dobra
  15 ditë më parë

  Suksese ❤

 40. DJ Toni
  DJ Toni
  15 ditë më parë

  Shume e bukur kenga si vete Mimoza te uroj nje fat sa me te mire dhe me nje person qe te vlereson se e meriton ^_^

 41. Neli Myftaraj
  Neli Myftaraj
  16 ditë më parë

  Bravo super keng kjo 😭😭😭

 42. Qendresa Mulaku
  Qendresa Mulaku
  16 ditë më parë

  sa muzlk e mir gjdo her ndegjojjjjjjjj ma kujton dike qe bera shumqka per te e ai na ktheu shpinen ahh kjo muzikk 😭😭💔💔💔💔💔💔

 43. Diana Zelia
  Diana Zelia
  16 ditë më parë

  Të këndofte zemra ty bravooo fjal me vënde ke thënë kush të tradhton të vret shpirtin

 44. Paris
  Paris
  16 ditë më parë

  E njejta gjithemone e dua kete kengetare e kenge super 🤩

 45. Vjollca Bimo
  Vjollca Bimo
  16 ditë më parë

  Mimoza ke nje ze te vecante dhe me nje kenge kaq te ndjere je OMG🥰🇦🇱

 46. Ap N
  Ap N
  16 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱ahlllllllllla

 47. Leonora
  Leonora
  16 ditë më parë

  💔

 48. Fatmire Hajdari
  Fatmire Hajdari
  16 ditë më parë

  Je e mrekullushme ❤ zoti te rujt paq nafak te mir 🙏🙏🙏🙏

  1. Petrina Bytyqi
   Petrina Bytyqi
   14 ditë më parë

   kjo asht femet e mir kete se ka metitu seldi

 49. 33 33
  33 33
  16 ditë më parë

  Kyt Nuk e nigjon kerkush.. Vetom e shohim 😅😅

 50. 12345 12345
  12345 12345
  16 ditë më parë

  po ky je moj mbreteresh na kishe munguar muzika te reja nga ty❤

 51. Afrim Gegaj
  Afrim Gegaj
  16 ditë më parë

  Mos u merzit se ka ma keq ,

 52. Arlind Tafa
  Arlind Tafa
  17 ditë më parë

  Tu e mbyt trishtimin ne breg te detit 🤔🤔 shume here me e gjalle do ish duke e pastruar kujtimin e lagur n'uj.

 53. idriz binaku official
  idriz binaku official
  17 ditë më parë

  si gjithmon ma omel nuk munet me dal kjo kang, respekt

 54. Elca Kajmaku
  Elca Kajmaku
  17 ditë më parë

  Si anjeher nuk te zhgene me kenget tuja bravissima ♥️❤️😘😭😭

 55. vilma hasibra
  vilma hasibra
  17 ditë më parë

  Bellissima naturale

 56. Nafi Papa
  Nafi Papa
  17 ditë më parë

  Me pak fjale Mimoza, nje kryeveper e vertet 👏❤️

 57. M A R I A M A R I A
  M A R I A M A R I A
  17 ditë më parë

  SHUM BUKUR -- mas mirit mu largua prej mastrusa 👌 Gota kur thehet nuk bahet ma vazhdo jeten dikush tjeter ka met ta dit vleren 👌

  1. Myzijen Shabani
   Myzijen Shabani
   16 ditë më parë

   👍🏻👍🏻👌🥰🌹

 58. Viola Cokalli
  Viola Cokalli
  18 ditë më parë

  Je kengetare ma,e mir 😘😘😘

 59. sokin jon
  sokin jon
  18 ditë më parë

  SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN

 60. gerti gjoni
  gerti gjoni
  18 ditë më parë

  Sa e bkr🥰👏👏👏🔥

 61. MiMi Blue Moon
  MiMi Blue Moon
  18 ditë më parë

  #1💫

 62. Imer Sadikaj
  Imer Sadikaj
  18 ditë më parë

  ❤❤

 63. blerina maxhuni
  blerina maxhuni
  18 ditë më parë

  Suksese Mimoz e meriton 🥂 të lumt zoti të rujt .🤗🤲 Me jep qetësi , më jep dhe jetë kur e mendoj vetvrasjen shum herë e ndëgjoj Mimozen.Ti je ilaqi im,shyqyr si të kem dhe të paqim dhe shumë oj DIVA jon.🤕

  1. Elvis Shahu
   Elvis Shahu
   7 ditë më parë

   @D29 Kur kan ik për lesh pse çuditen kur dikush i merr vetëm për kënaqësi objektive.🤔 Sdi gjë,por njerz në pamje ka shum, por në brendësi pak jan ato...

  2. D29
   D29
   7 ditë më parë

   Kto duan burr lole qe ti blej ca to doj qefi dhe ti thot po zemra po shpirti po jeta po nuk e shef se jan gjith te ndara kjo do te thote dicka

  3. D29
   D29
   7 ditë më parë

   @Elvis Shahu kan ik per l… o vlla kto bundrat vetem per te keq i shko mendja

  4. Elvis Shahu
   Elvis Shahu
   11 ditë më parë

   Vetvrasjen ? Çne kto mendime aq shkatëruese ?

  5. sokin jon
   sokin jon
   18 ditë më parë

   Shum keng bukur

 64. abbsnn cose
  abbsnn cose
  18 ditë më parë

  Nje perle e vertet je nuk ngopem kurr duke te degjuar , kenget e tua gjithmon me prekin ne shpirtt 😭😭😭

 65. Abdou Bouzini
  Abdou Bouzini
  18 ditë më parë

  An Algerian passed by and liked the song very much , and wished you more success and glory

  1. Abdou Bouzini
   Abdou Bouzini
   15 ditë më parë

   @Shkodra Hb thanks

  2. Shkodra Hb
   Shkodra Hb
   15 ditë më parë

   Ihr seit Genug sowieso 😋

  3. Abdou Bouzini
   Abdou Bouzini
   17 ditë më parë

   @Viola Cokalli Thank you

  4. Viola Cokalli
   Viola Cokalli
   18 ditë më parë

   Bravissima ❤😘😘

 66. Taryq Rafai
  Taryq Rafai
  18 ditë më parë

  Magnifique 🤩 bravo 🎊🍾🎈🎉 Bravo Bravo

  1. FATIME BRAHJA
   FATIME BRAHJA
   7 ditë më parë

   Bellissimo

 67. Emi Di
  Emi Di
  18 ditë më parë

  Suksese 😍😍❤❤❤

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   18 ditë më parë

   A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇

 68. Jeta Ima
  Jeta Ima
  18 ditë më parë

  Nje keng ne kohen e duhur kjo keng po me pershtatet beso te kymt mojMimoz po shum bukur👍🥰

 69. Ilmi Shaljani
  Ilmi Shaljani
  18 ditë më parë

  👍👏👏👏👏👏

 70. Xh. Dardane
  Xh. Dardane
  18 ditë më parë

  Bukuroshe natyrale pa botoxa 🥰😘👍👑

 71. Erind Hidri
  Erind Hidri
  18 ditë më parë

  The best in Albania ❤❤❤

  1. Selvete Veliu
   Selvete Veliu
   17 ditë më parë

   Mimozë të lumtë ,paq shendet e suksese gjithë jeten!këngë e bukur po ashtu performim I merekullueshem ....pa rekalama thjeshtë perfekt suksese tutje❤

 72. Onder Bulbul
  Onder Bulbul
  18 ditë më parë

  Beautiful 👍

 73. Besnik Dedvukaj
  Besnik Dedvukaj
  18 ditë më parë

  Ishallah e ndegjon Shtriga ketë kang ‘Exi’e then qafen 😏

  1. Silva Cakalli
   Silva Cakalli
   14 ditë më parë

   Mbase e degjon dhe qeni im mallkuar qofshin te largohen e te thyejne qafen

  2. Silva Cakalli
   Silva Cakalli
   14 ditë më parë

   Kush esht shtriga ahahah sa i papar qe je

  3. Petrina Bytyqi
   Petrina Bytyqi
   14 ditë më parë

   hahaha😂🤣😂🤣

  4. sokin jon
   sokin jon
   16 ditë më parë

   Shyqyr Zotit tu mbush mendja me ba edhe i keng se u pata zhgenjy pak nga ti..! Por prap ti je dhe do mbetesh Kengetarja jeme e preferume..! Respect nga Shkodra ❤️

 74. Bruno Jul
  Bruno Jul
  18 ditë më parë

  Po shkelqen si gjithmone , 💝💝💝

 75. Pole Position
  Pole Position
  18 ditë më parë

  Ta hanksha shpirtin sa e mira je

 76. Drita Spahija
  Drita Spahija
  18 ditë më parë

  Shum keng bukur

 77. JULofficialchannel
  JULofficialchannel
  18 ditë më parë

  Mimoza Shkodra super artiste

 78. Agron Allko
  Agron Allko
  19 ditë më parë

  Muzika e bukur., zëri i mrekullueshëm ti vet je si 🌟. .. bravo 👏 👏 👐 suksese

  1. sokin jon
   sokin jon
   16 ditë më parë

   oh my GOD it keeps getting better

 79. dauti dauti
  dauti dauti
  19 ditë më parë

  Diva e kenges shqipetare,je mbreteresha e baladave.🇦🇱❤🇦🇱

  1. D29
   D29
   7 ditë më parë

   Avash m avash ti diva kjo, u bo kjo diva gjithve diva i thoni ju. Kengtare e mir po por shume larg prej dives

 80. Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2
  19 ditë më parë

  🤩🤩

 81. AM13 AM13
  AM13 AM13
  19 ditë më parë

  A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇

  1. AM13 AM13
   AM13 AM13
   4 ditë më parë

   @Sofije Berisha po vallaj super kengetaree👍👍👍

  2. Sofije Berisha
   Sofije Berisha
   6 ditë më parë

   Kengetarja me e mir me gjitha te mirat ruje zot

 82. V Ky
  V Ky
  19 ditë më parë

  Wow...💔

 83. doire aintu
  doire aintu
  19 ditë më parë

  ku kishe humbur melodia me e bukur

 84. Nastya Show
  Nastya Show
  19 ditë më parë

  Super 😍❤️🤍

 85. Pavlin Gjoka
  Pavlin Gjoka
  19 ditë më parë

  Shum bukur,je nje mbreteresh e muzikes.

 86. Anisa Hamzallari
  Anisa Hamzallari
  19 ditë më parë

  😔😔😔😔

 87. Rita Ebner
  Rita Ebner
  19 ditë më parë

  ⭐👏👏👏👏👏

  1. doire aintu
   doire aintu
   19 ditë më parë

   very nice

 88. Demir Abazi
  Demir Abazi
  19 ditë më parë

  Mos e vuaj padrejtesin.Shperfille Zemra jote e madhe meriton me shume.PESIMI LE TE BEHET MESIM ADMIRIM & RESPEKT.

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   17 ditë më parë

   ku kishe humbur melodia me e bukur

 89. Ersi Aliu
  Ersi Aliu
  19 ditë më parë

  💥💥💥

 90. Mimi A
  Mimi A
  19 ditë më parë

  🌟🌟🌟

 91. Elvana Haliti
  Elvana Haliti
  19 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 92. Al a
  Al a
  19 ditë më parë

  ku kishe humbur melodia me e bukur

 93. T Ko Official
  T Ko Official
  19 ditë më parë

  Je me e mira Mimoza 🌷❤

 94. Siborai Bobo
  Siborai Bobo
  19 ditë më parë

  Bravo yll ❤️

 95. Siborai Bobo
  Siborai Bobo
  19 ditë më parë

  💙

 96. Elona Leka
  Elona Leka
  19 ditë më parë

  Yll i bukur ne gjitha aspektet ishalla ke fatin me te mire se e meriton .

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   17 ditë më parë

   SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN

 97. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  19 ditë më parë

  😂😂😂😂 gut gemacht mimoza👏👏👏

 98. alida flus
  alida flus
  20 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 99. pavlin cubi
  pavlin cubi
  20 ditë më parë

  Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..

 100. sofii
  sofii
  20 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏kenge perfekt fare zeri me i bukur ne bote

  1. Sindi Turku 🐅
   Sindi Turku 🐅
   16 ditë më parë

   @sofii flm 😘

  2. sofii
   sofii
   19 ditë më parë

   @Sindi Turku 🐅 ta ktheva ❤️

  3. Sindi Turku 🐅
   Sindi Turku 🐅
   19 ditë më parë

   Kthe subin