Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

1 942 Shikime 216 mijë
Argëtim

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alfirst.info

Komente

 1. arben hysi
  arben hysi
  6 ditë më parë

  Humori eshte si gjella,,po se trazove digjet!!

 2. Anna Anushi
  Anna Anushi
  Muaj më parë

  Hahah sa Kam qesh me llafe story tamam love story mbas kamerave 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 u kenaqa

 3. bocoy noiu
  bocoy noiu
  Muaj më parë

  ku esht aneja me xheovicen?

 4. Andre TxT
  Andre TxT
  Muaj më parë

  Dyshja eshr super aktore

 5. Andre TxT
  Andre TxT
  Muaj më parë

  ku esht aneja me xheovicen?

 6. Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 7. Marina Marina
  Marina Marina
  Muaj më parë

  O gone na kenaqe me humore tuaja

  1. bocoy noiu
   bocoy noiu
   Muaj më parë

   prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

 8. Neta Haxhi
  Neta Haxhi
  Muaj më parë

  Aneja është më e mira

 9. ceerw buty
  ceerw buty
  Muaj më parë

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 10. Ana Ana
  Ana Ana
  Muaj më parë

  😂😂😂😂

 11. qopoy dnon
  qopoy dnon
  Muaj më parë

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 12. Perparim Gashi
  Perparim Gashi
  Muaj më parë

  Aneja mungoooon

 13. yasio bolo
  yasio bolo
  Muaj më parë

  Shume bukur bravo

  1. ceerw buty
   ceerw buty
   Muaj më parë

   Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 14. tba thebloodyalboz
  tba thebloodyalboz
  Muaj më parë

  Princi nga New Yorku i Boboshticës 😂🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 15. Tata Tata
  Tata Tata
  Muaj më parë

  Mesimi online me i bukri Agron Llakaj & Genc Lleshaj jeni artista

  1. qopoy dnon
   qopoy dnon
   Muaj më parë

   A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 16. aladin
  aladin
  Muaj më parë

  vetem humor nuk eshte ky, ca gomarlleqe dhe duro nje tufe gomeresh .

 17. Esmeralda Berohiti
  Esmeralda Berohiti
  Muaj më parë

  U can get o9lollllllloooop

  1. yasio bolo
   yasio bolo
   Muaj më parë

   O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

 18. Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi
  Muaj më parë

  Hahaaa

 19. Arian Mucollari
  Arian Mucollari
  Muaj më parë

  Ik. More pirdhuni. Injorante. Humor leshi

 20. Fatmir Beu
  Fatmir Beu
  Muaj më parë

  O gone e ke mbushur polt me kurva,ku cave u hapen kembet e duan tu futet topi,e ca I nxierin si ne burdello,,emision e humor I degjeneruar,leshi o gone,,

 21. Pellumb Ismaili
  Pellumb Ismaili
  Muaj më parë

  Humor pa krip,bajat,kur ishte Aja dhe filiz perleshi kishte pak lezet dhe konkuronte me portokallin dhe klanifornia tani te hap barkun dhe shemtin ja jep Agroni Xhevua dhe ajo prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

 22. Mario Mario
  Mario Mario
  Muaj më parë

  Vari lesht

 23. Ben Cantona
  Ben Cantona
  Muaj më parë

  Humor leshi dhe bastard.Humoriste te shtrydhur ,te tredhur dhe te lodhur nga vitet.

 24. ioanna122
  ioanna122
  Muaj më parë

  Po mir lopen e kemi rrac te mir po demin nuk e di cfar rrace esht e Saliut apo e Edit

 25. Lucia Angela
  Lucia Angela
  Muaj më parë

  Ja u thate trute njerezve me keto emisione . Telev. duhet futur ne kuti dhe pik

 26. Lucia Angela
  Lucia Angela
  Muaj më parë

  E verteta e atij populli I tille eshte ,te tille ka dhe politikanet !!

 27. Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 28. ela ela
  ela ela
  Muaj më parë

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 29. Martina Skerma
  Martina Skerma
  Muaj më parë

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 30. Martina Skerma
  Martina Skerma
  Muaj më parë

  O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

 31. Shero Avdo
  Shero Avdo
  Muaj më parë

  Dyshe je e Fort 😂😂 ,po na ka marr malli per Lemen dhe ajo ishte e fort

  1. Zeqir Kalemi
   Zeqir Kalemi
   Muaj më parë

   cc

 32. Teuta Kastrati
  Teuta Kastrati
  Muaj më parë

  Na kenaqet o Agron jeni te pazevendesueshem

 33. Aleksandra Sandra
  Aleksandra Sandra
  Muaj më parë

  Bravooo 🤣🤣🤣

 34. ela ela
  ela ela
  Muaj më parë

  KUR TE VIN VERONIKA DHE BASHA JU DO TA R...... NI GJITHE 🤣🤣🤣🤣🤣SA BUKUR E LUHNI

 35. ela ela
  ela ela
  Muaj më parë

  😂😂🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👌👌👌KETO TA R..... N TE GJITHE

 36. Naim Avdimetaj
  Naim Avdimetaj
  Muaj më parë

  U7

 37. Klaus calbrese
  Klaus calbrese
  Muaj më parë

  Ore si ka mundesi Tan Dylaku si cun i zgjut qe eshte te lejoj ne tv e vet kte far show. Ore ky show eshte per turp, si nga skenari, loja e aktoreve, skenografia etj. Po a nuk e shifni Gon Llakajn qe seshte per kte pune, prototip katunar Tepelene, nje imitues i mire ka qene, po i ka ngel ora 30 vite prapa. Vini re qe te gjithe te ashtuquajturit aktore i ikin, se arrijne deri aty sa ta kuptojne se cfare show po bejne, shyqyr qe i vjen Xhevo pijaneci. Po ata korcaret jane per faqe te zeze po ashtu. A keni sy ne balle o njerez. Jepi drejtim Tano a Genti kush eshte in charge, se seshte me Gonja per kte pune, boll me se lat nom, e ulni per kot nivelin e televizionit tuaj

 38. Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj
  Muaj më parë

  Je i mathe Agron Llakaj daaaa daaa dush he surrel o gomare thote Agroni dhe Genci bravooòo 👨‍💼👨‍💼 avash more Surrel persh italia 😀👏👏👏👏👏

 39. 멜론과쭈꾸미
  멜론과쭈꾸미
  Muaj më parë

  1 ore e 40 min demek hunor dhe ne fund njeriu smund te fiksoj asnje batute. i madhi Paulin Preka dhe e madhja Zyliha Miloti 20 min humor me teme toka jone dhe ne fund bilanci fjale e batute ose me than shqip mu pshurr ne brek nga te qeshurit . me kete humor qe bejn ne al pazar na e kan qelur barkun aman qa bahet bre . ku kemi perfunduar

 40. Xhelida Ridela
  Xhelida Ridela
  Muaj më parë

  Albano Prodani &Alekks Prodani (djali & nipi i aktorit humorist korcar Aleko Prodani) 👍👍👍👍👍

 41. Leone Le
  Leone Le
  Muaj më parë

  Çfar skandali...😱😱😱 Burrat pleq që edhe kalamjtë smunden ti bëjnë me qeshur me këtë lloj humori,ku vetëm humor smund të quhet😢😢😢 Veçohet vetëm aktori me emrin Genci që i jep kuptim dhe ngjyra atyre skeçeve ku është ai i pranishëm 👍👍

  1. Klaus calbrese
   Klaus calbrese
   Muaj më parë

   ke te drejte per turp eshte, Gon Llakaj e ka pergjegjesine ne fakt, se eshte ne momentet e fundit te ashtuquajtur karriere dhe kerkon te mbahet akoma aty

 42. Castriot1
  Castriot1
  Muaj më parë

  Bo Ca Bohet. Ikona te Humorit Shqiptar.

 43. Nermin Murati
  Nermin Murati
  Muaj më parë

  Aktor shume i mire Prodani.

 44. Jolanda Gjeluci
  Jolanda Gjeluci
  Muaj më parë

  Bravo Antonela!

 45. Ildi Lura
  Ildi Lura
  Muaj më parë

  Bravo Antonella 😊

 46. Arta Bako
  Arta Bako
  Muaj më parë

  Bravo al pazar

 47. Castriot1
  Castriot1
  Muaj më parë

  Bo bo Aktore te Mrekullushem.

 48. Castriot1
  Castriot1
  Muaj më parë

  Xhefri&Prodani&Genc Lleshi Ikona

 49. Aron Kurti
  Aron Kurti
  Muaj më parë

  Oj

 50. IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff
  Muaj më parë

  Goni je shume llapazan perveqese ke edhe te tjera

  1. KKK
   KKK
   Muaj më parë

   Po kari po

 51. Alberta Alameti
  Alberta Alameti
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 52. Sofia Xysos
  Sofia Xysos
  Muaj më parë

  Jepni nje dore EDIT se nuk i dalin 2 duar per te vjedhur PS i duhen 3 duar

  1. Sofia Xysos
   Sofia Xysos
   Muaj më parë

   @aladin jepja mamase ,motres gruas vajzes karagjoz

  2. aladin
   aladin
   Muaj më parë

   ha mut ha

 53. Rovena Gusho
  Rovena Gusho
  Muaj më parë

  Fantastic

 54. Bashkim Kajmaku
  Bashkim Kajmaku
  Muaj më parë

  Shume bukur bravo

 55. Mikaela Gjini
  Mikaela Gjini
  Muaj më parë

  Antonela, ti je nji aktore e lindun e me shum talent👏 Shkodrant dhe Mirditoret duhet t’jen , teper krenar, per kyt perfaqsim dinjtoz tandin, n’skenen e Al Pazar. T’premtojm, qe do t’ndjekum c’do debutim tandin e t’urojm fat e mbarsi, n’rrugen e bukur e njikohsisht, teper t’vshtir t’artit🙏🥰

  1. Mikaela Gjini
   Mikaela Gjini
   Muaj më parë

   @Almira MuleAntonela paraqitet, si zonja Dudie, tek pjesa “Pa nam e nishan” , minuta e 1.24.28

  2. Almira Mule
   Almira Mule
   Muaj më parë

   Ne cfare min mer pjese Antonela ktu se dua ta shikoj

 56. antoneta met
  antoneta met
  Muaj më parë

  uuu sa mire gefri.❤🙋‍♀️

 57. antoneta met
  antoneta met
  Muaj më parë

  bravooooooo🇦🇱🇧🇬👑👏❤🙋‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱

 58. Maria Vasili
  Maria Vasili
  Muaj më parë

  👏👏👏😂😂😂😂❤️

  1. Nora Shkalla
   Nora Shkalla
   15 ditë më parë

   Artiste e humorist te perkryer jemi krenar qe atdheu yn ka artitest te tille 💯💋🖐️⭐⭐⭐⭐👍👍👍👍Per nga. Italia 🇮🇪🇮🇪🇮🇪🇮🇪🙋‍♀️💯💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️💯💋🌈

 59. Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani
  Muaj më parë

  Jeni te mrekullueshem brabooooo😂😂😂😂😂

 60. EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI
  Muaj më parë

  😂😂😂😂 u be' demi gey

  1. Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti
   Muaj më parë

   Lllllllllllolloopi

  2. Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti
   Muaj më parë

   Lolllllllooolllllllllloollllllllllollllllllllllllllooll

  3. Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti
   Muaj më parë

   Looll

  4. Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti
   Muaj më parë

   Pop. Llllll.mmllklkklkmmmlm. Il tuo nomelp non po i lIl. . ...l mmmmmmmmmmmmpp lmmmmmlllllllllllllllllllll moloppppilool ppppplppopipoip ll Mlika l

  5. Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti
   Muaj më parë

   Lobqlll

 61. Kujtim Hodaj
  Kujtim Hodaj
  Muaj më parë

  Rrofshi e gezofshi ju qe qe na jepni buzeqeshjen ne te largurve f.l.m italia

 62. Valbona Kasa
  Valbona Kasa
  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣

 63. Dor Dory
  Dor Dory
  Muaj më parë

  hahahaha Tajsoni 🤣🤣🤣🤣...Ky djal ka talent aman