Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

11 143 Shikime 1,2 mln
Argëtim

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente

 1. Xh. H
  Xh. H
  4 orë më parë

  Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

 2. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Ashtsex

 3. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Me mbrojt

 4. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Glückli

 5. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Vellamoterbashkim

 6. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Veqesesesenipluher

 7. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Bota eshte

 8. Armend Bllaca
  Armend Bllaca
  4 orë më parë

  moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

 9. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Punpapun

 10. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Ejsidi

 11. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Segzistonledhatime

 12. Isa M.
  Isa M.
  4 orë më parë

  Gabimeat

 13. Isa M.
  Isa M.
  5 orë më parë

  Gabimeat

 14. Isa M.
  Isa M.
  5 orë më parë

  Sesh zakonisht

 15. Jonida Balla
  Jonida Balla
  6 orë më parë

  ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

 16. Kujtim Kanani
  Kujtim Kanani
  8 orë më parë

  Pravo juli

 17. Sara Italy
  Sara Italy
  11 orë më parë

  Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

 18. Hasani Bleron
  Hasani Bleron
  11 orë më parë

  arjan konomi mkalli hahahahhaha

 19. Sara Italy
  Sara Italy
  12 orë më parë

  Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

 20. Besa Qinami
  Besa Qinami
  14 orë më parë

  o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

 21. Ylli Bulla
  Ylli Bulla
  18 orë më parë

  Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

 22. abbsnn cose
  abbsnn cose
  18 orë më parë

  Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

 23. Coco Jumbo
  Coco Jumbo
  18 orë më parë

  Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

 24. Lani lena
  Lani lena
  18 orë më parë

  Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

 25. Coco Jumbo
  Coco Jumbo
  18 orë më parë

  Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  1. Coco Jumbo
   Coco Jumbo
   18 orë më parë

   @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

  2. abbsnn cose
   abbsnn cose
   18 orë më parë

   Sindi eshte shume e mire

 26. Lani lena
  Lani lena
  19 orë më parë

  E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

 27. Ben Beni
  Ben Beni
  22 orë më parë

  Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

 28. Matilda Moni
  Matilda Moni
  Ditë më parë

  Sidi ke shum dret

 29. Erisa Qose
  Erisa Qose
  Ditë më parë

  Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

 30. Albanian Blood
  Albanian Blood
  Ditë më parë

  kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

 31. Kralb Oz
  Kralb Oz
  Ditë më parë

  Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

 32. Sevda Berisha
  Sevda Berisha
  Ditë më parë

  nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

 33. mirela ismaili
  mirela ismaili
  Ditë më parë

  ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

 34. Dt Lideri YT
  Dt Lideri YT
  Ditë më parë

  .

 35. Arigona Kasaj
  Arigona Kasaj
  Ditë më parë

  E kan qa

 36. Andi Tiron
  Andi Tiron
  Ditë më parë

  Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

 37. ermenisa feka
  ermenisa feka
  Ditë më parë

  Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

 38. Anton G
  Anton G
  Ditë më parë

  Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

 39. aola wili
  aola wili
  Ditë më parë

  Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

 40. Valbona Nurcellari
  Valbona Nurcellari
  Ditë më parë

  Sindi eshte shume e mire

 41. Anton G
  Anton G
  Ditë më parë

  Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

 42. Alb123
  Alb123
  Ditë më parë

  O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  1. aola wili
   aola wili
   Ditë më parë

   Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 43. Sidorela sida
  Sidorela sida
  Ditë më parë

  Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 44. Megi Dapi
  Megi Dapi
  Ditë më parë

  Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

 45. Gotshot 83
  Gotshot 83
  2 ditë më parë

  Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

 46. Mr. Morningstar
  Mr. Morningstar
  2 ditë më parë

  Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

 47. Ali Jaan
  Ali Jaan
  2 ditë më parë

  Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

 48. nairodMusic.
  nairodMusic.
  2 ditë më parë

  15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

 49. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  2 ditë më parë

  Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

 50. Mr. Morningstar
  Mr. Morningstar
  2 ditë më parë

  Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

 51. Bleron Feta
  Bleron Feta
  2 ditë më parë

  Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

 52. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  2 ditë më parë

  O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

 53. butrint beshiri
  butrint beshiri
  2 ditë më parë

  Arjani be like: hajdeni te baba

 54. butrint beshiri
  butrint beshiri
  2 ditë më parë

  Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

 55. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  2 ditë më parë

  Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

 56. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  2 ditë më parë

  Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

 57. X xx
  X xx
  2 ditë më parë

  Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 58. Ina Bimbela Grijalva
  Ina Bimbela Grijalva
  2 ditë më parë

  Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

 59. your dad
  your dad
  2 ditë më parë

  naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

 60. Amarilda Gjeci
  Amarilda Gjeci
  2 ditë më parë

  Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

 61. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  2 ditë më parë

  Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

 62. Moza Moza
  Moza Moza
  2 ditë më parë

  o Juli ti qenke tip ore bravo prz

 63. Korina Ymeri
  Korina Ymeri
  2 ditë më parë

  O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

 64. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  2 ditë më parë

  Ana je as

 65. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  2 ditë më parë

  Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

 66. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  2 ditë më parë

  Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

 67. F_Z 2021
  F_Z 2021
  2 ditë më parë

  Super

 68. F_Z 2021
  F_Z 2021
  2 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

 69. Fatjan Basha
  Fatjan Basha
  2 ditë më parë

  O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

 70. Adriatik Diku
  Adriatik Diku
  2 ditë më parë

  Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

 71. denis berberi
  denis berberi
  2 ditë më parë

  H

 72. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  2 ditë më parë

  Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

 73. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  2 ditë më parë

  Respekte Arjan konomi je shum I mir

 74. Stelio Tobli
  Stelio Tobli
  2 ditë më parë

  Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

 75. Rroni Rroni
  Rroni Rroni
  2 ditë më parë

  Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

 76. Rigel Hoxhaj
  Rigel Hoxhaj
  2 ditë më parë

  Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

 77. Esmeralda Murati
  Esmeralda Murati
  2 ditë më parë

  Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 78. Erza Ali
  Erza Ali
  2 ditë më parë

  Asnjona per darsem shqiptare😑

 79. Erina E.E.A
  Erina E.E.A
  2 ditë më parë

  Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄

 80. ani Tiran
  ani Tiran
  2 ditë më parë

  Nje dhelper 🦊edhe nje sorre 🦅Si opinjoniste hahaha

 81. G. D.
  G. D.
  2 ditë më parë

  Te lum Juli te lumt oer kto fjal qe i the sindit te lumt Juliiiiiiiiiiiiii

 82. Vjollca Dardhanjori
  Vjollca Dardhanjori
  2 ditë më parë

  Edhe kush me pas gjithe at goje 5 lekshi Sindi

 83. G. D.
  G. D.
  2 ditë më parë

  Oj sindi Juli nukte ka efenduar ty as nji her Juli duket shum nji djalosh shum i menqur sindi mos harro ok rrespekt per Julin

 84. vilma boci
  vilma boci
  2 ditë më parë

  Vec shqipja nuk ishte juriste se filloi me thashathemet njejt si kur ishte konkorente

 85. Majlinda - kadiu Kadiu
  Majlinda - kadiu Kadiu
  2 ditë më parë

  pereputhe - ♡ Murat ' urime dilidjen

 86. Iza Moi
  Iza Moi
  2 ditë më parë

  E sind e kuder mjeri ajo familje qe te ka sdin as si te kerkon fajle pfff

 87. Jonida Balla
  Jonida Balla
  2 ditë më parë

  K er kr m er ur mwjr kehf nrjr me r k er if n er u n er Jr n r e k er if n er if nrjr n er ku e nfj NH ry if n er ku e n er if nrjg jfjf nrjr nrjr nrjg nrjg e n er if nrjr nrjr mej nrkf keur keur key keu nrjr me j did keur keur bfjr nrjr nrjr jrur key nejr keur keur ngjr kehf nrjr nrjg e keur ktu

 88. ani ani
  ani ani
  2 ditë më parë

  Kjo sindi siku e ka. Prej flori mo vlla!!! Avash mi moter !! Gjithesei shuuum negative 👎. 👎👎👎👎

 89. Ad 0
  Ad 0
  2 ditë më parë

  4:23 Gjdo kush me mir se ti

 90. Qenan Veliu
  Qenan Veliu
  2 ditë më parë

  Per mendimin tim vetem Lediana asht tamam qysh duhej te sillej nje femer ne keto emisione ta quajm ashtu sepse vet emri flet diqka tjeter.Komplet femer, me sjellje me diskutime me pamje, te tjerat jan perverze (te peshtjellta) keshtu e kuptoj kete fjal une .Nuk jam opinionist por duke i par nga kendeveshtrimi im.Lediana eshte LADI DI

 91. Jonida Balla
  Jonida Balla
  2 ditë më parë

  jfjth ngkrj Keke nrkf ndh n f e mdjf nrjr nrj keur nrjt me rur nrj NH ry nejg nrjr n er if nrj nrj nrj nrkf Nfjr nrjr nrj n er if kehf nrkf k dy if NH di

 92. beauty beauty
  beauty beauty
  2 ditë më parë

  18:15 o Juliii 😂😂😂😂😊😂

 93. sokol doraci
  sokol doraci
  2 ditë më parë

  Ik moj sindi se ne e shpife njeri kot na merzite nuk kam pas eksperjenca me perpara ik moj ha qik buke se vdiqe urie kockanjara 👾

 94. bed girl
  bed girl
  2 ditë më parë

  Kta cunat jan shum shum te mire Ju lumte

 95. ALB Lifestyle
  ALB Lifestyle
  2 ditë më parë

  Nxirreni kte se na e shpifi emisionin!!!! Po humbusni shume pike me kete sindin dhe po keq edukoni brezin e ri!

 96. fatos bosi
  fatos bosi
  2 ditë më parë

  Sindi je nje femer debila 🤮🤮🤮🤮 na i hiqni nga emisjoni se na i shpifi

 97. Ana Papavrami
  Ana Papavrami
  2 ditë më parë

  Sindi eshte nje vajze qe se pari ka shume frustracione ne vete, dhe keto i tregon duke i perkthyer ne ligesi kundrejt kujtdo qe nuk e mendon si ajo. Eshte e lige ne shpirt. Se dyti, eshte e papjekur, e paformuar dhe budallacke, dhe kete e tregon ne cdo gje qe nxjerr nga goja. Biles na lodh me faktin qe eshte aq kalama idiot, na looooooooodh. Kur ajo qesh nderkohe qe Arjan Konomi flet, te vjen ta kapesh per leckash, ta nxjerresh nga emisioni dhe ta cosh ne nje shkolle qe te mesoje normat minimale te edukates kundrejt dikujt qe ka 30 vite karriere ne gazetari, nderkohe qe gjithcka qe ka bere Sindi ne jete eshte... nje shkolle e lodhur ne nje shtet te lodhur si Rumania. Cdo shqiptar tashme e ka nje diplome. rritu Sindi, lexo libra, bej ndonje pune, e pastaj eja po ta mbajti shiti mend publikut dhe Arjan Konomit. Na rane veshet rehat kur nuk ishe ti ne emision e nuk degjonim pallavrat e tua. Merre dhe Locon (plot me frustracione dhe ligesi gjithashtu) dhe ikni te dy, e aman ta shohim programin per qejf.

 98. Elena Duraj
  Elena Duraj
  2 ditë më parë

  Sa mir ja beri ariani ksaj sindit.tamam te verteten ne sy .sindi je shume acaruse vajze budallaqe e parritur

 99. Juli Elezi
  Juli Elezi
  2 ditë më parë

  Po mos ja hapet shalet njer kjo ateresh do kerkoje falje buça

 100. Ff Player
  Ff Player
  2 ditë më parë

  Na e shpifen puthjet or e sekond se qysh i pranojn cunat kto gocat qe jan puth me cuna tjer turp gocat puthen dhe nuk zgjedhin ate me te cilin jan puth ktu kuptohet skenari