Opinion - Rrefimi i rralle i Dashamir Shehit! (23 Shkurt 2021)

1 053 Shikime 123 mijë

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #DashamirShehi
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. zarif bajrami
  zarif bajrami
  Ditë më parë

  RESPEKT DASHMIR

 2. kledion tare
  kledion tare
  Ditë më parë

  Njeriu me realist dhe me i sinqert!Bravo

 3. SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT
  6 ditë më parë

  Zoti Dashi do jem shume i lumtur te me vishe per vizite ne ATHINE.Lidhu me mua dhe do te pergjigjem me te gjitha.

 4. SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT
  6 ditë më parë

  Z.Dashi do jeme shume i nderuar po te vishe ne ATHINE dhe te mos te pije nje gote RAKI me ju se kokaine nuk kam ate kerkoja EDI RAMES qe nga bodrumet e PARISIT eshte milioneri i SHqiptarve.

 5. Mboon Risa
  Mboon Risa
  10 ditë më parë

  Me te vertet nje interviste e vecante, e sinqert qe rralle e kemi pare nga politika shqiptare. Nje analize qe u thane shume te verteta pa fanatizem dhe pa ofenduar .

 6. Gon Dibrani
  Gon Dibrani
  11 ditë më parë

  Po ky i ka mush kilometrat apo i duhen ca lek akoma po ik o plak lenja rinise iku koha jote ik pi naj got raki.

 7. Anila M
  Anila M
  13 ditë më parë

  Ah sikur te kishim nja 10 njerez si ky shume i nderuari zoti Shehi

 8. IZI IZET
  IZI IZET
  13 ditë më parë

  Ky duhet të ishte kryeminister I shqipëris,dhe jo Edvin qelbësira që ësht tani,intelegjent dhe I sinqert rrespekt për Dashin

 9. Skerdi Shperdheja
  Skerdi Shperdheja
  18 ditë më parë

  Njeri per se mbari, flet qarte, me llogjike, dhe me eksperience. Respekte

 10. Almpano Xotzali
  Almpano Xotzali
  21 ditë më parë

  2 here e kam degjuar dhe mendoj se flet drejt.. Ka njohuri dhe vizion per disa fusha.. Mendoj se po u vendors ne post ministror kryesor do harije goxha rezultate... Ja vlen ta provojme...!! Mendim im.....

 11. Xhuliano Murati
  Xhuliano Murati
  22 ditë më parë

  Demokrat I vertet njeri I drejt z shehi je I rralle 👏

 12. Ilir Kadena
  Ilir Kadena
  22 ditë më parë

  Ky flet pa rezerva babaxhan njeri

 13. Corinna Von Kushtrim
  Corinna Von Kushtrim
  22 ditë më parë

  Bravo👍 Dashamir Shehi Je Burrë me karakter të fortë

 14. Στεφανος Μπασκο
  Στεφανος Μπασκο
  23 ditë më parë

  Intervista me realiste qe kam degjuar ne keto 30 vjet! Z.Shehu eshte nje person i drejte,i pa koruptuar ,me nje llogjike te forte qe i duhet Shqiperise!

 15. Kemran Mamuti
  Kemran Mamuti
  25 ditë më parë

  🍷🥂🍻🍸🥃🍾

 16. Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim Arkaxhiu
  25 ditë më parë

  LUFTON PER CULICIONE DHE VJELL VRER KA MARE FUND I DEGRADUM

 17. baki Denisa mucogllava
  baki Denisa mucogllava
  26 ditë më parë

  Aa mor Dashh je i madh

 18. Fatmira Ruka
  Fatmira Ruka
  26 ditë më parë

  Respekt, për këtë zotni . KEKA me e pas në tavolinë, me një gotë raki. ...e me ndigju këngë të Fitnete Rexhës. (MOJ dashnore të vraftë Perëndia) Ju përshëndes me këtë këngë

 19. Paske Daci
  Paske Daci
  29 ditë më parë

  Ca po na thua o Bledi, per Dashamir Shehun te shkoj ne shtepi te mori at pension se popullit ska nevoj per te, se nuk i ka dhane asgje keti popullit

 20. Mira mira
  Mira mira
  Muaj më parë

  Kush do votoj per ju...

 21. Elidon Zanaj
  Elidon Zanaj
  Muaj më parë

  Asnje got ske pire sot Ahahah

 22. Ilir Krasniqi
  Ilir Krasniqi
  Muaj më parë

  Jepi baces nje got raki po çi jep uj atij burri o tullac.

 23. tonijan jan
  tonijan jan
  Muaj më parë

  Qytetar edhe burre me nivel . Me bonsenc politk ,por politikane te tille ka pak Shqiperia

 24. krak pol
  krak pol
  Muaj më parë

  .

 25. beyond infinity
  beyond infinity
  Muaj më parë

  Vlla ma knoqe zemren. Krenaria Tirones je

 26. beyond infinity
  beyond infinity
  Muaj më parë

  Ropt mu n byth komunistave. Rob t degjenerum, rrace e keqe. Ju shkerdhefsha fare e fis ku e keni

 27. denis luke
  denis luke
  Muaj më parë

  A te ishte ky kryeminister 👏👏👏👏

 28. Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli
  Muaj më parë

  🐦🐦🎼🐦alfirst.info/load/d46ho3iurrmIdGQ/video🐦🎼

 29. LOKOSIS ILIAS
  LOKOSIS ILIAS
  Muaj më parë

  I VETMI POLITIKAN QE E SHEF REALITETIN SHQIPTAR NE SY ESHTE DASHAMIR SHEHU. SA ME SHU SHUME INTERVISTA ME KARAKTER EKONOMIK AQ ME SHUME BRUM I CONI SI FSHATARIT ASHTU DHE QYTETARIT, SEPSE BRUMI PER TA DUHET TE JETE INDRYSHEM. FALEMINDERIT.

 30. Fatmir Dorzi
  Fatmir Dorzi
  Muaj më parë

  Se. Ka. Pyt. Kush. As. Ne. Pd. As. Lzhk

 31. Jorgo Kostadini
  Jorgo Kostadini
  Muaj më parë

  Ti ne Kacinar une me shoket e mi ne DugagjinNuk besoj se ke vuajtur me shume se ne qe ishim "Te paster politikisht" Ne kohen e "Demokracise" ne ne kurbet ne pune te rendomta ju mes dhjamit ne politike Lum per ne qe na sollet " Demokracine ala shqiptarshe

 32. altin mares
  altin mares
  Muaj më parë

  m.alfirst.info/load/h5qoYLDTqsaXX3U/video

 33. E Gllogjani
  E Gllogjani
  Muaj më parë

  KETA DUHET TE KISHIN PUNUAR DHE JETUAR NJEHERE JASHTE QE TE KUPTONIN NDRYSHIMIN E SISTEMIT. PLEHRA QE SHKATERRUAN SHQIPERINE

 34. E Gllogjani
  E Gllogjani
  Muaj më parë

  Dy idiota. System qe pasuroi individin dhe varferoi shtetin. Kete keto e quajne zhvillim ekonomik. Copa injorantesh. Dashi nuk shikon pertej gotes se rakise dhe BLENDI pertej portes se shtepise. PROPOGANDE FEVZILIANE.

 35. Stein des guten Glücks
  Stein des guten Glücks
  Muaj më parë

  Interviste e rendesishme e Z. Shehi! Nje nga figurat me pozitive te politikes shqiptare te viteve `90. Fevzi, je i padurueshem! Gjynah qe na duhet te te durojme vetem se duam te degjojme Z. Shehi. Zivilizohu, behu me modest dhe leri mysafiret qe fton te flasin. Gdhendu Fevzi!

 36. Ilirjan Xholi
  Ilirjan Xholi
  Muaj më parë

  🤣🤣🤣Prapseprap nuk ju shmangët egoizmit albanez, kur that se shpijat e shqipërjanve jan ma t’mira se ato të maqedonoveriorve. SHqipërjanët i kan bo shpijat veç me tulla e llaç, dhe me suvatim t’bukur nga jasht, por që n’dimër ngordh nga i ftofti dhe mytesh nga era mykut, sepse nuk kan termohidroizolim sikurse shpijat që kan ndërtu maqedonoveriorët.

 37. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Sa i mir qe je ore komentus ta vini kreminister u te raft nje rrufe o budall po lij ca zorr e plenca ti zjej e ti pij me raki pijanecit

 38. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Tashi u pasurove ti me salin o trap e me tullacin o trap po ja hith i rames po ti ske vjedhur vetem rama ka vjebhur demokratikja jo mu nuk me plas per ramen po them qe fsihe i ju mafjozet me te rrezikshmit na rama se rama po te mos kishte vjedhur i kishte de uar salin e meten po jan bashkpo na vjen per te dherna bashaqe therret e kapa hajdutin

 39. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  O tullaco buz shtrembetshehu ti tani me salin i ke ber mir a te hengert kanceri ju tani po i kenaqin njerezit ti ku e ke salin e meten ku i kan vilat o koqe ti tullac o by q,,

 40. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Ja ata qe vrau enveri vrau sali erisha 3 fishin dhe si huri nonje hu ne byth fare rri si qirjo sali berisha hajt gamisu fytyr byth

 41. Albert Demollari
  Albert Demollari
  Muaj më parë

  shoku Blendi pse na ofendon ne banuset e Italis se Veriut se qytetaret e Shqipris kane shtepit me te mira se calabreset une punova 3vjet ne Calabria dhe bleva nje shtepit qe eshte e imja dhe mund ta trashegoj ti shtepin tende e ke ne truall te shtetit e nuk mund ta trashegosh,e mos thuaj genjeshtra popullit nepermjet Tv.

 42. Alketa Keta
  Alketa Keta
  Muaj më parë

  raki fiku .e qofte derri kemi sot kush do te urdheroi

 43. Glen Lufi
  Glen Lufi
  Muaj më parë

  Bravo per kte deshmi zoti Shehi,shqiperia emancipohet dhe nga keto fjale.Blendi i dashur ke detyren morale ti japesh ze personave si zoti Shehi dhe te tjere personave qe nisin nga mos harresa e te kaluares barbare komuniste.Sepse nje popull pa memorie eshte nje popull pa te ardhme.

 44. Alket Kellici
  Alket Kellici
  Muaj më parë

  sekreti i gazetarise eshte te degjosh dhe te besh pytjen kur duhet duke i lene hapesire te ftuarit.Ky qeroz and idiot mendon se i di te gjitha.plehre

 45. Azem Koci
  Azem Koci
  Muaj më parë

  Dashi Ka qene i mire por sote nuk ashte dashi qe Ka qene e kalon pak rakine i jep shume edhe per plonce vici vdas dashi por per politike mo mire te shkoje te kaloje kohen me niprit dhe mbesat

 46. Georgo Aleksandris
  Georgo Aleksandris
  Muaj më parë

  E THA SAKTE. E KA THENE DHE ME PERPARA. ZANAFILLA E GJITHE KETIJ DESHTIMI 30 VJECAR TRANZICJONI ESHTE LIGJI KOMUNIST 7501. TOKA NUK I TAKON STIJ QE E PUNON ORE POLITIKANE TE POSHTER QE FUTET VENDIN NE QORRSOKAK E KONFLIKT VETEM PER VOTA. TOKA I TAKON AI QE E KA TE VETEN( TRASHEGUAR,DHURUAR OSE BLERE). ATIJ QE E PUNON TOKEN I TAKON HAKU I PUNES.

 47. B A
  B A
  Muaj më parë

  lère te mbaroj fjalin o koktoç, esht munges edukate te nderpresesh her pas here te ftuarin

 48. alb etero
  alb etero
  Muaj më parë

  Ky ja vlen per kryeminister e jo Edvini, Luli e te tjere coglioni!

 49. Adriatik Dule
  Adriatik Dule
  Muaj më parë

  hello hello there Surely your conversation took us back a few years and I really appreciate your contribution. Thank you for your stories that we had completely forgotten those years cursed by the regime of dictator Enver Hoxha. God bless you .......

 50. Adriatik Dule
  Adriatik Dule
  Muaj më parë

  Zoti Shehu.. Jemi dakord me juuuuuuuuuuu 100 per 100 ,jeni i pa pare.... We miss you a lot.....!

 51. Pajtim Loga
  Pajtim Loga
  Muaj më parë

  26:24 🤣omelsine osht .I sinqert ja morsha tligat

 52. Klevist Caka
  Klevist Caka
  Muaj më parë

  Kupton tina nashi🤣

 53. johnnie walker
  johnnie walker
  Muaj më parë

  KU KENI PAS TAKAT ME FOL ATEHERE PER ENVERIN JU REEEEEE...

 54. johnnie walker
  johnnie walker
  Muaj më parë

  po dasho po futja ne pordh me i fjal...doli musolini teshti....po pse nuk fole me perpara ti re......kush e han ket kokerr ulluni reeeeee...durove 30 vjet ti me fol teshti shko re koqe kanariiiii popull kot,..edhe ky feziu sa u donte me shku ne kacinar....shkoni mer poplla kot...mos e zini MIRDITEN ME GOJ KOT........ju ka ra menja fort juve per MIRDITEN..SHKO RE PIRDHUNI...LASKADAR ROB

 55. Defrim Hebeja
  Defrim Hebeja
  Muaj më parë

  Bravo, president I ardhshem.

 56. santamartarock
  santamartarock
  Muaj më parë

  Thelbi: 24:30

 57. Redy Mehmet
  Redy Mehmet
  Muaj më parë

  De

 58. naska alketa
  naska alketa
  Muaj më parë

  Dashamir Shehi eshte maskara deri sa eshte me Sali Berishen eshte nje pijanec njeri i poshter dhe i ndyre .....mos e degjoni maskarain parazit.....

 59. Dodones dodona
  Dodones dodona
  Muaj më parë

  Dashi ta dini ju kush eshts Dashi i Kaçinares

 60. Amangarde Leon
  Amangarde Leon
  Muaj më parë

  Njeri i mençur dhe i ndershem...

 61. Erion Golemi
  Erion Golemi
  Muaj më parë

  Dash je realist

 62. Novadi Aloha
  Novadi Aloha
  Muaj më parë

  Demagogji kot

 63. Novadi Aloha
  Novadi Aloha
  Muaj më parë

  Kodra pas bregut

 64. SiaPlay's Alili
  SiaPlay's Alili
  Muaj më parë

  V

 65. Benny Petra
  Benny Petra
  Muaj më parë

  Intervista me reale dhe e sinqert👏👏👏👏👏👏👏👏te kesh shendet z Shehu 👏👏👏👏👏👏👏🙏

 66. kreshnik gosturani
  kreshnik gosturani
  Muaj më parë

  Edhe ky Blendi ësht bëre si papagall nderhy vend dhe pa vend ne bisede çfar idjotsie gazetareske, nga ktu fillon idjotsia e shoqrise pastaj politika me nivel Zero dhe fatkeqsia e popullit qe qe perballet me kte klase politike te degradume pa pike shprese.. Dashi si politikan njeri i qet me kultur por pa fuqi gjithmon si delja qe ndjek te tjeret .

 67. free at last
  free at last
  Muaj më parë

  E di cfare mund te besh ti , te pranosh hapur qe shteti jone e ka vjedhur popullin dhe do vazhdoje ta vjedhi deri sa te jeni ju te gjithe ne fuqi! Votimet jane sa per sy e faqe dhe nuk ka rendesi kush fiton sepse ju prape nuk humbisni!

 68. Muli Xhorxhi
  Muli Xhorxhi
  Muaj më parë

  super njeri me nder e me karakter bravo dash shei

 69. Mimoza Llastica
  Mimoza Llastica
  Muaj më parë

  Me pelqen sinqeriteti i ketij politikani, do ja jepja voten me shume deshire per ta pasur ne parlament si njeri i mencur dhe rregullator

 70. Ardit Beqiri
  Ardit Beqiri
  Muaj më parë

  Brravo Fevzi.....nga te gjithe personazhet e Pbs frontline Dashamiri eshte ekuivalenti i Steve Bannon...

 71. nobody ggg
  nobody ggg
  Muaj më parë

  Ca tha ky sy topja ? Me parazit nuk ka pare shqiperia . Ca ben akoma ne politike ? Ky qe sflet kurre ne parlament , shkon vetem per te mare rrogen . Ik ore plak bythqir dil ne pension ,boll hengre parate e shqiptareve

 72. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  O tullac o te shkerdheft kina gruan e ca te mban prakun e shtepis o kelyshi i sali berisheskur therret kete qe i ka rrjedh trut o fytyr e shemntuar o te raft nje kancer hiqe se na vjen per te dhjer e na shehu e na f

 73. Ervin B
  Ervin B
  Muaj më parë

  Respekt

 74. Ervin H
  Ervin H
  Muaj më parë

  O qeros lere te flase se po e ben monolog

 75. Gjeke
  Gjeke
  Muaj më parë

  Danoç Tirone, çun pazarı, çun tavoline, i ri në shpirt dhe për më shumë i pastër me vetveten! Shumë më mirë daja se Er tullumbaci. Daja for President!

  1. Memphis Jon
   Memphis Jon
   Muaj më parë

   @Cesar Ignacio whoa! It took about 15 minutes but it worked!!

  2. Cesar Ignacio
   Cesar Ignacio
   Muaj më parë

   i dont know if anyone cares at all but in less than 15 minutes I hacked my girlfriends Instagram account using InstaPortal. Just google for it if you wanna try it yourself

 76. Ilda Baba
  Ilda Baba
  Muaj më parë

  Rrespskte .... Zoti Dashamir ....

 77. Dési Tego
  Dési Tego
  Muaj më parë

  Shume i sakte zoti Shehi

 78. Krenar S
  Krenar S
  Muaj më parë

  Rrenacak☠️☠️

  1. aman aman obobo
   aman aman obobo
   Muaj më parë

   Dhe ti klysh komunisti gjakatar

 79. aladin
  aladin
  Muaj më parë

  tek kush normalitet do te kthej lulushi o gojeshqyer? Se mbaroi studimet jashte na qenka bere perendimor? Kaq gomar je? Per firmat piramidale me mire mos fol se ju te pd-se i varferuat deri ne kocke shqiptaret. 97 eshte direkt pergjegjesia e pd-se, ju e gatuat, si i hipi mushkes PS-ja? Duket qe e ke kaluar pakez kuoten e rakise ...

 80. aladin
  aladin
  Muaj më parë

  minuta e 12, o tullac ti te hap barkun me kete servilizmin tend, edhe sa here do ta pyesesh pijanecin se ku e ka kryer shkollen i jati i tij? Jane me qindra dhe mijera shqiptare qe studjojne jashte vendit dhe shume nga ata kane dale shkelqyeshem. Boll se na hape barkun, e bene te neveritshem emisionin.

 81. aladin
  aladin
  Muaj më parë

  ky dobic kameraman qe e merr nga afer gojen e dashit, hahahaha, tamam si bythe e shqyer.

  1. Ganimete Siqeca
   Ganimete Siqeca
   Muaj më parë

   @Donaldo Germenji me shtat fytyra është.

  2. Donaldo Germenji
   Donaldo Germenji
   Muaj më parë

   Ik mer sufllaqee e flliqme se vec emrin tat po lexojm ne cdo koment, krijese e vogel

  3. aladin
   aladin
   Muaj më parë

   @Plaku dhe Deti , mire qe ma kujtove edhe koken, po qe per madhesi koke ky ja kalon te gjitheve.

  4. Plaku dhe Deti
   Plaku dhe Deti
   Muaj më parë

   Te pakten kti i duket goja po ka edhe kok 6 cepsha librazhdi si puna taulan ball rob qimite shoke qe e kan koken aq te madhe sa qe as kamra sjua kap p shoku nastradin a aladin hasan vllai ca e kishe ti

 82. aladin
  aladin
  Muaj më parë

  PO NA SHET PORDHE KY TULLACI, ky eshte ne kohen e qenit dhe e di shume mire se fshataret hanin vetem buke misri.

 83. Sali Mema
  Sali Mema
  Muaj më parë

  )lp

 84. Gjovalin Gjoka
  Gjovalin Gjoka
  Muaj më parë

  Une Jame nga Mirdita. Kam lindur ne kohen e komunizmit dhe Jame rritur me ate sisten. Dashamir Shehu eshte nje njeri shume fisnik. Flori njeri sa here e kame degju vetem rralitetin ka tregu. Ate Qe tregon per Mirditen eshte shume e vertet. Ky njeri I mrekullushem eshte fatkecsi ce ka jatu ne Shqiperi. Se vetem kavujte. Edi kurva me ata komunistat e cuajn pijanec. Kjo eshte e vertet . Nje njeri si ky dy rruge kishte ne kohen komunizmit o te pije raki ose kishte per tu cmendur. Keshtu edhe une dhe shume te tjere ne kohen komunizmit kemi pi raki nga halli se nuk u largote stresi ne rruge tjeter. E shoh kete Dashin se ka vujte shume ne kohen e komunizmit. Ato ce tha per Mirditen dhe ne vecanti per fshatin kaqinar Jane komplet te vertet a. Por ne Mirdite me shume fitojn komunistat Nga kaqinar eshte professor Mark Marku njeri I ndertuar dhe I respektusr Qe flet vetem drejt. Dashi ky Tiranas I cete burreror Jo bythlepirs Jo servil keshtu eshte edhe Mark Marku. Do zoti dhe populli I voton se e meritojn te dy voten kush lexon kete shkrim le te mendohet sado pak. Dashit edhe Mark Markut ju uroj shendt dhe te ke e mire familjet. Por dua te ju them edhe dicka tjeter. Ne Shqiperi fiton mashtrusi ndyresirlliku njeriu pa moral spiuni I pabese krimineli.Prandaj Shqiptaret ka afro 80 vjet Qe shumica e ketyre kta votojn. Prandaj fitojn keta te partis se Enverit. Se kote nuk I thone me falni per shprehjen se duhet ti c...... nanen tjetrit ce te thote babe

 85. Krenar latifi
  Krenar latifi
  Muaj më parë

  Ja paska fut nja3-4 gota

  1. Lejdjon Pisha
   Lejdjon Pisha
   Muaj më parë

   Me mire 3-4 gota se sa 3-4 viza

 86. Ela Celiku
  Ela Celiku
  Muaj më parë

  🌷

 87. Bushi Ndue
  Bushi Ndue
  Muaj më parë

  Zoti Shehi. Jam mirditor dhe moshatar i juaj. Ne kohen kur ke punue ne Mirdite une kam punue me elektrikun ne uzinen e bakrit Rubik. Fjalet tuaja jane shume te sakta. Nje realitet i mjerimit komunist. Nje turp i madh. Ne Rubik prodhonim me mijra ton baker per eksport. Por ne fund te pesembedhjetediteshit nuk kishte ngelur lek ne xhep. Tregimi juaj eshte shume origjinal. Flm per gjithshka keni ba per miditoret.

  1. Komenti Komenti
   Komenti Komenti
   Muaj më parë

   @Gianni Giatta edhe investitoret kam frikafiozet qeveritaret tane jo mor ahoku. se kan leverdi ne ven tjeter

  2. Gianni Giatta
   Gianni Giatta
   Muaj më parë

   @Komenti Komenti Bakri varon nga 3-4-5 euro KG o Cun.Por nuk te vijne Investitore se Ste len Bosat mafjoze te Shqiperise qe nuka duan Zhvillim. 5.60€ eshte cmimi aktual sot

  3. Komenti Komenti
   Komenti Komenti
   Muaj më parë

   e vertet ishte mjerim per fshatarin ku I burgosmi buk gruni e televizion. e fshatari buk misri e as radio. po bakri menoj as ka pas e as nuk ka vlere se per nryshe kolonizatort kishin ardh me vrap e detyru qeverin te zbatoj urdhrat

 88. Astrit Zyberaj
  Astrit Zyberaj
  Muaj më parë

  P

 89. Komenti Komenti
  Komenti Komenti
  Muaj më parë

  Dasho e Murrizo boni nje parti. per mu vetem Gjoni si A Kurti eshte trim e jo servil. shajn dhe ambasadoret e fuqive te medha qe fusin hunet. te tjeret nuk kan koqe

 90. Kevin Mertens
  Kevin Mertens
  Muaj më parë

  Dash te uroj shendete jam nje mirditor nacjonalist keto qe po' thua Jane te gjitha te verteta po' thua nje realitete te pa mohushem te uroj shendete te gjitha te mirat te rujte zoti respekt Dash shehi

 91. Terramare
  Terramare
  Muaj më parë

  shume e bukur se eshte nga te vetmit politikan realist.

 92. Jahja Nameti
  Jahja Nameti
  Muaj më parë

  BLENDI Fevziut i ben pershtypje ,si nje djale Tiranas qe mbaron per ekonomi agrare te dergohet te punoje ne Kacinar ( ne koperative ),pra sipas Blendit , Shehi duhet te punonte mbi asfalt e ne qen der te Tiranes!!!.

  1. Bushi Ndue
   Bushi Ndue
   Muaj më parë

   👍

 93. Moijsi Guri
  Moijsi Guri
  Muaj më parë

  Apapa dashamir shehi me 7501 nga frika pranoi liri e demokraci ..

 94. Terramare
  Terramare
  Muaj më parë

  sa inteligjent.

 95. Erlis Gega
  Erlis Gega
  Muaj më parë

  Nje nder intervistat me reale dhe e vertet Njeri i drejt dhe paqesor

 96. Arti Hoxha
  Arti Hoxha
  Muaj më parë

  Brum dashi te degjofsha zen e mire😘

 97. Terramare
  Terramare
  Muaj më parë

  e danoci tirones. skom kerku kurre gjo thot i shkreti.

  1. Alb ShowTime
   Alb ShowTime
   Muaj më parë

   po danoci me pbdnj e grekve ne koalicion , hec mor hupni plehra bashk me ket legenin

 98. Kristo Ziu
  Kristo Ziu
  Muaj më parë

  Respekte. Jurist me vlera.

  1. al it
   al it
   Muaj më parë

   Eshte ekonomist jo jurist

 99. Bledar Marqeshi
  Bledar Marqeshi
  Muaj më parë

  Mendoj se eshte njeriu me I drejte ne politike shqiptare dhe me realist dhe me 100% te drejte per cdo arsyetim per shqiprine mos te harroj te them intervista me e mire me opinion respekte emisionit opinion

 100. Erlis Gega
  Erlis Gega
  Muaj më parë

  Nje njeri i drejte dhe popullor. Ky duhet x ambasador