Shen valentini (plake do iki ne qytet)😬

2 142 Shikime 218 mijë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKLODIKOMEDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Komente

 1. Luljeta Gjeloshgjokaj
  Luljeta Gjeloshgjokaj
  Ditë më parë

  Hahaha bravo Sa bukur🧡

 2. Denald Hoxha
  Denald Hoxha
  Ditë më parë

  Ik te lopa e leri pordhet se e ka mir plaka 😂 ketej dhi e zgjebosur e ketej bishtin perpjet

 3. Erdo Tollumi
  Erdo Tollumi
  Ditë më parë

  Ca qefin e semesss 😂

 4. Arigona Kasaj
  Arigona Kasaj
  Ditë më parë

  Je e madhe pzz

 5. Kanina Albania
  Kanina Albania
  2 ditë më parë

  Jepi klodi vazhdo keshtu do te dalesh me lart ❤️❤️❤️❤️👑👑👑😉😉😉😉

 6. Bariam Dervishaj
  Bariam Dervishaj
  2 ditë më parë

  ok

 7. Lord Newpena
  Lord Newpena
  2 ditë më parë

  Kujt i thua ti e me e... Se te q.. robt hahahha

 8. Selim Troqe
  Selim Troqe
  2 ditë më parë

  Respeke për mamanë klodi ,por je ti që e bënë bukur humorin .

 9. Arjana Sina
  Arjana Sina
  2 ditë më parë

  Shume bukur eluani rolin ehumorit po dhe kaq fjale sa te thote mami ty un sdo duroja te me ofendonte publik 😂😂😂😂

 10. Negi Bulla
  Negi Bulla
  2 ditë më parë

  O zoti math sikur degjej maman time se nga Berati jam dhe une me shkrive degjove te mare e mira

 11. Artemisia Rama
  Artemisia Rama
  3 ditë më parë

  Nga toni qe te ka plaka sikur sqenka fort ne humor 🤔

 12. Laura Filaj
  Laura Filaj
  3 ditë më parë

  Une vdiiiiqa me kete video por me looot...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...do ma Dreshesh mua ti...oooo mamiii po do gjej burre une apo do rri ne shtepi?! 🤣🤣🤣🤣💕🍀♥️🙏🏻

  1. Dhurata Hataj
   Dhurata Hataj
   13 orë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣

 13. Aseljana Sela
  Aseljana Sela
  3 ditë më parë

  Ahahaha

 14. Lusi Lusi
  Lusi Lusi
  3 ditë më parë

  mos me thuaj Mamushk mua 😂😂😂😂

 15. Nikolaos Chindelis
  Nikolaos Chindelis
  3 ditë më parë

  O Zot lot fare kjo video🤣

 16. Merita fusha
  Merita fusha
  3 ditë më parë

  I love both of them 💓mother and daughter

 17. Ali Berat
  Ali Berat
  3 ditë më parë

  Po plaka jot.pse se ncjer suratin ebennsi tomi me xherin qe ajo plaka.sdilte njer hahah

 18. Ali Berat
  Ali Berat
  3 ditë më parë

  O klodi je emalle.po dhuj plkakes.qekam.bur thuaj ahahaha

 19. Ali Berat
  Ali Berat
  3 ditë më parë

  Ahhahaaha lot ja keputi ahahaha

 20. Ali Berat
  Ali Berat
  3 ditë më parë

  Hahhaajan si lopa bajgen ahahababa

 21. Trista
  Trista
  3 ditë më parë

  Hahaha

 22. Dea Barttolini
  Dea Barttolini
  3 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣sa emir ozot

 23. Lolo 82
  Lolo 82
  4 ditë më parë

  Ahahhahagahhagaaaaa ti je karrabush o loooott

 24. Sara Rizaj
  Sara Rizaj
  4 ditë më parë

  O zot, dhe turi spinaq se kisha degjuar ndonjehere 😂😂😂

  1. Myrto liberta
   Myrto liberta
   2 ditë më parë

   Ahahaha ne nga berati ashtu themi turi spinaq 🤣🤣🤣🤣

 25. Genta Haxhiu
  Genta Haxhiu
  4 ditë më parë

  😂😂😂😂ok mamushka!kujt i thua mushke ti moj😂😂😂😂😂😂

 26. Xhulia Rama
  Xhulia Rama
  4 ditë më parë

  Qefin e semes 😂

 27. Irini
  Irini
  4 ditë më parë

  Turi spinaq 😅😅😅😅

 28. Bardha 1
  Bardha 1
  4 ditë më parë

  Nuk me mushet menja se nuk din mamsj e klodit.po nuk hyn noj here ne jutub ajo zonje keto losin pa tjeter

 29. TIRONCI !
  TIRONCI !
  4 ditë më parë

  Tashi qe Plaka ishte ne dijeni per videot ska senc fare, duket qe po bon aktoren tashi...

 30. Mario Yzaj
  Mario Yzaj
  5 ditë më parë

  E gjithe kjo biseda ishte dashuri

 31. Devil YT
  Devil YT
  5 ditë më parë

  Hahah sa gallat

 32. Smart Investing
  Smart Investing
  5 ditë më parë

  Mamaja e Klodit, si ajo gruaja tw Tomi e Xherri. Asnjehere si del fytyra

  1. Being Pavli
   Being Pavli
   5 ditë më parë

   😂😂😂

 33. Ummu Shabani
  Ummu Shabani
  5 ditë më parë

  A Nuk tjep shum tension kjo Nënë ti qan veshët , Aman sillu si Nenë se tek e fundit dhe vet je femer .. Duet te ta sqaroj me dashuri me mirkuptim po qka osht kjo sikur ska dy dit shkoll bobo femis i thot surat shejtan ka mbajt 9 muaj ta quaj kshtu , Allah na ruaj nga kto Analfabet!!!

 34. Shpendi Zhupa
  Shpendi Zhupa
  5 ditë më parë

  Bravo 😂😂

 35. Shpendi Zhupa
  Shpendi Zhupa
  5 ditë më parë

  🤣🤣😂😂😁😁🤦‍♂️

 36. RELI Saureli
  RELI Saureli
  5 ditë më parë

  Ghhaaa😂😂😂

 37. Bihane Cili
  Bihane Cili
  5 ditë më parë

  Cagallate

  1. Bihane Cili
   Bihane Cili
   5 ditë më parë

   😂😂😂😂

 38. Petrit Mejdani
  Petrit Mejdani
  5 ditë më parë

  Ri me lopen mire thet mami

 39. Engel Cjapi
  Engel Cjapi
  5 ditë më parë

  Ku do vesh si karabush apo do dru hajt aty pas oxhakut si hirushja 😂😂😂😂

 40. Ruejda Raza
  Ruejda Raza
  5 ditë më parë

  Ja bere nervat mamase kacurel ti me cupe, se pak lodhet me punet e fshatit , po e ngacmon edhe ti. Pse me mos eshte plake aq e vjeter qe s'mer vesh na dynjaja te duket ty , qe i kujton vitin 90 .Thuaj faleminderit qe kujdeset , edhe pse ketu ka nje rol per vidion, por vertete prindi eshte i pari qe mer kenaqesine kur e sheh dhe e degjon mire femijen , ashtu edhe kur ndodh dicka jo e mire po prindi e ndjen dhimbjen me shume.

 41. Albana SNALLA
  Albana SNALLA
  5 ditë më parë

  Mua me kenaq theksi I Tyre.

 42. donald koroni
  donald koroni
  5 ditë më parë

  O me lot vdiqa sa kam qesh po kshu e duan kto te sotmet se kane mare jermin bravo ashtu duhet 👏👏👏

 43. Mariglen Domi
  Mariglen Domi
  5 ditë më parë

  Fantastike fare kjo mami ksaj

 44. Jonnaa Jonii
  Jonnaa Jonii
  5 ditë më parë

  Tani duket qe esht xhdo gje e paramenduar

  1. Jonnaa Jonii
   Jonnaa Jonii
   5 ditë më parë

   @Valter V lol

  2. Valter V
   Valter V
   5 ditë më parë

   Jonnaaaaa??????????????

 45. Marsel Kamolli
  Marsel Kamolli
  5 ditë më parë

  Një she je

 46. Linda A.
  Linda A.
  5 ditë më parë

  Shprehjet e mamit te Klodit jane shprehjet tipike te krahines sone: Lushnje, Fier, Berat. Ha ha ha Myzeqeja forever!

  1. T Sh
   T Sh
   2 ditë më parë

   Berati vetem zonat kufi me lushnjen + fieri quhen myzeqe sepse zona e qytetit te beratit e nuk ka lidhje me myzeqen dhe dialekti nryshon sadopak gjithsesi shum i bukur dialekti 😂👍

  2. Irini
   Irini
   4 ditë më parë

   Tamam ashtu

 47. Markel Brahasani
  Markel Brahasani
  6 ditë më parë

  Shum e lodhur edhe kjo mamaja jo kshu jo asht si koha e qepes Po na e dredh neve thot phuuu qr

 48. Grizela Bardhi
  Grizela Bardhi
  6 ditë më parë

  Me vjen shum keq qe familje me mentalitet te tille ka ne shqiperi.. turp juve qe qeshni me kete fatkeqesi qe kjo vajze ka . Un e kuptoj shum mire pasi kam ardhur nga nje familje e tille .. Dhe per fat te mire kam shpetuar nga ai burg . Prinder po beni shum keq duke i mbyllur femijet keshtu pasi duke i mbyllur femijet jane te afte te bejne gjera qe sdo ju besohej vetem e vetem mos ju shohin me sy per gjith jeten .

  1. Grizela Bardhi
   Grizela Bardhi
   6 ditë më parë

   E ema flet vetem duke bertitur e irrituar . Shum gabim

 49. 1
  1
  6 ditë më parë

  Fatjon Kuqari ne versionin femer ...

 50. 2
  2
  6 ditë më parë

  Turi spinaq hahahahhahahahahhahahahahah

 51. 2
  2
  6 ditë më parë

  Hauahauahauahuahauauahahaahhaa sa gjigande ca lloj perle

 52. Debora
  Debora
  6 ditë më parë

  I FUTE DHE NJE MUSHK MBRAPA😂😂😂😂

 53. Atrwihxxhh Giduibdg
  Atrwihxxhh Giduibdg
  6 ditë më parë

  Hahahhahahhahah🙂🙂🙂🙂🖕🖕🖕

 54. Albina Rredhi
  Albina Rredhi
  6 ditë më parë

  Hahahahahahahha sa me lot

 55. Francesko Totti
  Francesko Totti
  6 ditë më parë

  Best mama ever for you 💎💎💎💎

 56. Puma 1
  Puma 1
  6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 57. Devi Hoxhaj
  Devi Hoxhaj
  6 ditë më parë

  lot shqipe

 58. Lorena Salikaj
  Lorena Salikaj
  6 ditë më parë

  hhahahahahahahashahaha

 59. Angjelina Shteto
  Angjelina Shteto
  6 ditë më parë

  Ahahaaaa.ca te semes kerkon 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o me dolen fasulet nga hundet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 60. Shero Avdo
  Shero Avdo
  6 ditë më parë

  Haha ha jeni shum te forta o zot shendet pacit🤣🤣 irgjinale ne grat 🤣

 61. The protector of the truth
  The protector of the truth
  6 ditë më parë

  Po lopen ku do e lësh;

 62. Medi Damani
  Medi Damani
  7 ditë më parë

  Pak xheloz duhet te jete njeriu... sidoemos kur behet fjale per femiun e vet

 63. Medi Damani
  Medi Damani
  7 ditë më parë

  Respekt per mamin, qe kujdeset per moralin dhe nderin e bijes se vet

 64. Mariglen Shenaj
  Mariglen Shenaj
  7 ditë më parë

  😂😂😂😂 je njeshe ,, jemi rritur me kto fjal te bukura

 65. Bleona Luesa
  Bleona Luesa
  7 ditë më parë

  Gallat ini per zotin🤣🤣

 66. Julia Palluqi
  Julia Palluqi
  7 ditë më parë

  😂😂😂 bravo mama

 67. Indrit Muraci
  Indrit Muraci
  7 ditë më parë

  Ta futa me kete xhezme kokes 🤣🤣🤣

 68. sava Berat
  sava Berat
  7 ditë më parë

  😂😂😂😂Spihene , kjo fjale tipike beratase qe Tani nuk besoj te thuhet nga njeri, Po Mami jot , une dhe te gjitha femrat nga 40 vjece e lart na kujtohet kur na kritikonte Nena : - ti moj Spihene ! 😂😂😂

 69. Brunilda Bogdani
  Brunilda Bogdani
  7 ditë më parë

  4yjjonbvdsbhyyt. Vvv44ghiinhv yhjjfh Jhffujbxzzeegvhyhbko. Ctv.

 70. Murati Gentiana
  Murati Gentiana
  7 ditë më parë

  😅😅😅🤣🤣🤣

 71. Eva Rriska
  Eva Rriska
  7 ditë më parë

  Hahaha mo me thuaj mushka mua hahaha me shpirt kam qesh🥰🥰🤣🤣🤣🤣

 72. Eva Rriska
  Eva Rriska
  7 ditë më parë

  Ti e ke mamin te mire ne te gjitha drejtimet 🥰🥰🥰💞

 73. Eva Rriska
  Eva Rriska
  7 ditë më parë

  Hahahahaha hahahahahhaah

 74. Klodjana Puska
  Klodjana Puska
  7 ditë më parë

  O Klodi kjo qe ben ti ndaj Mamas tende eshte tallje si ben te shohin gjith nje sjellje ti till mua personalisht me vjen turp zdo tja bej kurr nje gje te till Mamas time mos perfito me fjalorin e Mamas mund te besh vidjo te tjera per te qen e ndjekur

 75. Albaa Albaa
  Albaa Albaa
  7 ditë më parë

  Po lene gocen hahahahaa ti thyej tureckat hahahahahaha

 76. Arjan D
  Arjan D
  7 ditë më parë

  Shum Gallat pz , por a esht edhe mami ne rol se ska mundesi te jet kaq mire .

 77. Emanuela Marko
  Emanuela Marko
  7 ditë më parë

  Aa je e dashuruar ti Jo nuk jam 😂😂😂

 78. Nila Veizaj
  Nila Veizaj
  7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 79. Moza Myslymi
  Moza Myslymi
  7 ditë më parë

  O klodi e cmende mamin fare moj 😅😅😅😅

 80. Blerina Abdii
  Blerina Abdii
  7 ditë më parë

  😅😅🥰

 81. Malvina Malvina
  Malvina Malvina
  7 ditë më parë

  Turi spinaq😂😂😂😂

 82. Miriam
  Miriam
  7 ditë më parë

  Bravo

 83. Sadush Daullja
  Sadush Daullja
  7 ditë më parë

  Cte semes kerkon atje😂😂😂😂😂😂😂😂😂super lodd😍

 84. Patosi De
  Patosi De
  7 ditë më parë

  Mua do me vinte turp po te sillet nena ime keshtu si ajo e jotja.

 85. Ridi Kula
  Ridi Kula
  7 ditë më parë

  Lekët e Qumshit i do ti eee,balgat pse nuk i pastron 🤣🤪

 86. Luljeta Nurellari
  Luljeta Nurellari
  7 ditë më parë

  O Klodi ça vëndi je në Berat?

 87. Ermel Toska
  Ermel Toska
  7 ditë më parë

  Ahahahhahahaahhhahahahahh

 88. Diana Zelia
  Diana Zelia
  7 ditë më parë

  Hahahaha ju rafte e mira nëna klodit është 1 bravooo respekte

 89. FF. Flavjo
  FF. Flavjo
  7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 90. kashi alban
  kashi alban
  7 ditë më parë

  Haha na myte

 91. Sonila Metushi
  Sonila Metushi
  7 ditë më parë

  Hahaha je e madhe 👏❤

 92. Rudina Gjetaj
  Rudina Gjetaj
  7 ditë më parë

  Kjo nena i ben presion psikologjik ksaj .

 93. Tony Campioni
  Tony Campioni
  7 ditë më parë

  Kujdesi i prinderit esht gjithmon por mos e teproni se ajo sipas mendjes se saj mundohet te kujdeset per ty me aq sa ka munci

 94. Lindita Lena
  Lindita Lena
  7 ditë më parë

  Ahahahahahahahaahahhaahahahahah sa emir zoti i dhasht jet te gjat bashk me juve InshaAllah 🤲🏻

 95. fli me saq hello
  fli me saq hello
  8 ditë më parë

  Nona shkret gjith tutet per evlad edhe pse fmis i duket keq por mami gjyth e ka met drejt se e run fmin e vet nga e keqja a e do me shprit

 96. ΑΝΓΕΛΑ ΑΝΓΕΛΑ
  ΑΝΓΕΛΑ ΑΝΓΕΛΑ
  8 ditë më parë

  E paparë mami super 😂😂😂

 97. Mari
  Mari
  8 ditë më parë

  Truri spinaq 😂😂😂😂

 98. Saime Cela
  Saime Cela
  8 ditë më parë

  Tipike sic bejn te gjith nenat shqiptare🤣🤣🤣🤣

 99. Franceska Gjoni
  Franceska Gjoni
  8 ditë më parë

  Hahahaha me lot kam qeshur me kete vidion 🤣

  1. Valter V
   Valter V
   5 ditë më parë

   Françiiii???

 100. lorenc gjika
  lorenc gjika
  8 ditë më parë

  Te thyej tureçkat 😂😂