2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

2TONoffical
48 353 Shikime 4,9 mln
Argëtim

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komente

 1. Ms. I
  Ms. I
  2 orë më parë

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 2. Klea Veshi
  Klea Veshi
  3 orë më parë

  kush e digjon ne 2021

 3. Oksana Haydey
  Oksana Haydey
  4 orë më parë

  👍❤❤🇺🇦

 4. Vladimit Eshja
  Vladimit Eshja
  4 orë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 5. Gashi Noar
  Gashi Noar
  5 orë më parë

  Smyr

 6. Juljan Tufa
  Juljan Tufa
  6 orë më parë

  Si gjithmon hit

 7. Elinda Kelmendi
  Elinda Kelmendi
  10 orë më parë

  kenga ime prill 2021

 8. Izabela Kolli
  Izabela Kolli
  11 orë më parë

  😍😍😍😍😍

 9. Bleana Bejaj
  Bleana Bejaj
  12 orë më parë

  😍😍😍😍

 10. SHANMUGHA DASAN Kannoly
  SHANMUGHA DASAN Kannoly
  14 orë më parë

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 11. Aurel Preca
  Aurel Preca
  15 orë më parë

  Bravo ....

 12. ami l
  ami l
  22 orë më parë

  🔥🌹🔥

 13. Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshs
  Ditë më parë

  Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 14. Aurel Preca
  Aurel Preca
  Ditë më parë

  Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 15. hip hop Rap
  hip hop Rap
  Ditë më parë

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  1. minij hooi
   minij hooi
   Ditë më parë

   Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 16. DATSE OFFICIEL
  DATSE OFFICIEL
  Ditë më parë

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 17. Serdi Doku
  Serdi Doku
  Ditë më parë

  Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

 18. Bleona Xhilaj
  Bleona Xhilaj
  Ditë më parë

  Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 19. claire t.
  claire t.
  Ditë më parë

  0

 20. Arjeta R.
  Arjeta R.
  Ditë më parë

  😍

 21. teodor Bida
  teodor Bida
  Ditë më parë

  My song

 22. teodor Bida
  teodor Bida
  Ditë më parë

  alfirst.info/load/qZ-PfJrfftmmqIU/video

 23. Suzana Neziri
  Suzana Neziri
  Ditë më parë

  0 y qqll

 24. PAULIN MEDHA
  PAULIN MEDHA
  Ditë më parë

  Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

 25. Joanna
  Joanna
  Ditë më parë

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 26. Reyhan Kuris
  Reyhan Kuris
  2 ditë më parë

  Sa mir musica 🥰🥰🥰

 27. lejla Hamiti
  lejla Hamiti
  2 ditë më parë

  Wow🦋💙💜

 28. Jurgen Trojer
  Jurgen Trojer
  2 ditë më parë

  Super kng

 29. HSB MYL
  HSB MYL
  2 ditë më parë

  🇦🇫 Likes your songs🤙

  1. HSB MYL
   HSB MYL
   Ditë më parë

   Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

  2. Joanna
   Joanna
   Ditë më parë

   Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 30. ema elena
  ema elena
  2 ditë më parë

  Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 31. Afrim Bugari
  Afrim Bugari
  2 ditë më parë

  I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

 32. Driton Selmani
  Driton Selmani
  2 ditë më parë

  Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

 33. kancelari ermali
  kancelari ermali
  2 ditë më parë

  best ever

 34. Hucaj Elvin
  Hucaj Elvin
  2 ditë më parë

  hallo

 35. opzz xsin
  opzz xsin
  2 ditë më parë

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 36. Mateo Kejsi
  Mateo Kejsi
  2 ditë më parë

  m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

 37. Etleva Markaj
  Etleva Markaj
  2 ditë më parë

  Je shum i mire

 38. Bealdo Dosku
  Bealdo Dosku
  2 ditë më parë

  👏👏👏

 39. Xhensilda Mydini
  Xhensilda Mydini
  2 ditë më parë

  Kenga me e bukur

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   2 ditë më parë

   almir6000000goet

 40. Leo Halilaj
  Leo Halilaj
  3 ditë më parë

  Te lumt keng e mrekullueshme

 41. Lavdim Lavdim
  Lavdim Lavdim
  3 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

 42. So ll
  So ll
  3 ditë më parë

  Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

 43. Edmond Bullari
  Edmond Bullari
  3 ditë më parë

  Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 44. N88 Sv
  N88 Sv
  3 ditë më parë

  Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

 45. The Eagle
  The Eagle
  3 ditë më parë

  I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

 46. Arianit Imeri
  Arianit Imeri
  3 ditë më parë

  Oooo 2ton

 47. zeqie Zendeli
  zeqie Zendeli
  3 ditë më parë

  ❤❤❤🥰🥰🥰

 48. VR VR
  VR VR
  3 ditë më parë

  Wow sgum mir bravo

 49. Sara Dervishi
  Sara Dervishi
  3 ditë më parë

  Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

 50. Sara Dervishi
  Sara Dervishi
  3 ditë më parë

  Ky esht njish o lal

 51. Adres Ere
  Adres Ere
  3 ditë më parë

  Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

 52. Lona L
  Lona L
  3 ditë më parë

  👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

 53. Suad Beraj
  Suad Beraj
  3 ditë më parë

  almir6000000goet

 54. Ermelinda Dhembi
  Ermelinda Dhembi
  3 ditë më parë

  Nje artist I merituar

 55. Geni Taci
  Geni Taci
  3 ditë më parë

  Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

 56. bowen voowy
  bowen voowy
  3 ditë më parë

  Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

 57. its_fjona 17
  its_fjona 17
  3 ditë më parë

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 58. its_fjona 17
  its_fjona 17
  3 ditë më parë

  ♥♥♥♥♥♥love music

 59. Amelia Bregu
  Amelia Bregu
  3 ditë më parë

  Fejzbuku

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   3 ditë më parë

   @Eleonora Miljković

 60. Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini
  3 ditë më parë

  ❤❤❤😃😃😘❤

 61. Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini
  3 ditë më parë

  Respekt per ty je kegtari ma imiri

 62. Brava Brava
  Brava Brava
  4 ditë më parë

  Sbon nona mo si ky

 63. Ermal Alla
  Ermal Alla
  4 ditë më parë

  2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo

 64. Elmedin memeti
  Elmedin memeti
  4 ditë më parë

  Alina💕7

 65. File Kola
  File Kola
  4 ditë më parë

  Super hit 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  1. Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide
   3 ditë më parë

   O

 66. Ani Plaku
  Ani Plaku
  4 ditë më parë

  Love muzika super

 67. Ermir Perroj
  Ermir Perroj
  4 ditë më parë

  Bravooooooo👌👌👌👌👏👏👏👏👏

 68. Aysouda kazemi
  Aysouda kazemi
  4 ditë më parë

  I like albania song but I don't know what he's saying just I can listen😄💁‍♀️🇮🇷

 69. Bekir Shahini
  Bekir Shahini
  4 ditë më parë

  Ta qifsha nanen

 70. soinhu foitu
  soinhu foitu
  4 ditë më parë

  Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

 71. festim shkina
  festim shkina
  4 ditë më parë

  suksese te me metejshme 2 ton 👌🇦🇱

 72. Eneida Doçi
  Eneida Doçi
  4 ditë më parë

  🥰🥰🥰😍😍😍

 73. Greta Egli
  Greta Egli
  5 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 74. Sandra Jovanović
  Sandra Jovanović
  5 ditë më parë

  @Eleonora Miljković

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   4 ditë më parë

   He is rapping without being disrespectful with bad word. Gjitha këngët e 2Ton. Jan super. Dhe te pastra . Respekte

 75. Sofia Sofia
  Sofia Sofia
  5 ditë më parë

  ❤😉✌

 76. endrit Rrahmani
  endrit Rrahmani
  5 ditë më parë

  êvv

 77. Aysouda kazemi
  Aysouda kazemi
  5 ditë më parë

  👍👍

 78. Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha
  5 ditë më parë

  Kush thote se eshte bos te boj like

 79. Xhyla Tahiri
  Xhyla Tahiri
  5 ditë më parë

  O

 80. Marcel Milo
  Marcel Milo
  5 ditë më parë

  Albania are in zest

 81. Marjan Bajraktari
  Marjan Bajraktari
  5 ditë më parë

  Q Yfx

 82. Angel Angel
  Angel Angel
  5 ditë më parë

  “Vila e Zogut” Shiroke Shkoder😍 Super kng👍😍

 83. bofooit gojo
  bofooit gojo
  5 ditë më parë

  Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

 84. Soni Molo
  Soni Molo
  5 ditë më parë

  Bravo 👏

 85. rida kim krasniqi
  rida kim krasniqi
  5 ditë më parë

  Metvertet ky kendon bukur bravo 2 Ton .

 86. Mati Matilda
  Mati Matilda
  5 ditë më parë

  😉😉😉😉🌟🌟👏😍

 87. ela dunga
  ela dunga
  5 ditë më parë

  2 ton unic as always

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   5 ditë më parë

   ❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰

 88. geri gerii
  geri gerii
  6 ditë më parë

  He is rapping without being disrespectful with bad word. Gjitha këngët e 2Ton. Jan super. Dhe te pastra . Respekte

 89. Lindita Pllana
  Lindita Pllana
  6 ditë më parë

  Bravo 👏

 90. Klausi Likcani
  Klausi Likcani
  6 ditë më parë

  👌 😄 🏈 👌

 91. Indrit Salliu
  Indrit Salliu
  6 ditë më parë

  Nqs ka nje artist 👨🏻‍🎨 qe ia vlen te degjohet kudo padyshim qe eshte 2Ton 👏🏻

 92. Genald Zaka
  Genald Zaka
  6 ditë më parë

  Shum. bukur

 93. Feri Doci
  Feri Doci
  6 ditë më parë

  Super keng

 94. Ana Ana
  Ana Ana
  6 ditë më parë

  Ka nje ngjashmeri ne fillim me "mala gata-Ronela Hajati"😍 shume e bukur gjithsesi

 95. Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani
  6 ditë më parë

  Kengatar i mir eshte ...respekt

 96. soinu foig
  soinu foig
  6 ditë më parë

  2TON TALENT BRO 🖤🌍

 97. Albert Kryeziu
  Albert Kryeziu
  6 ditë më parë

  🤩🤩🤩👌👌👌 bellisimo

 98. 2Shak Beats
  2Shak Beats
  6 ditë më parë

  🔥🔥

 99. Ermal hoxhaj
  Ermal hoxhaj
  6 ditë më parë

  Summer 2021 Albania...🇦🇱🍾🍾🔥

 100. Life it's life
  Life it's life
  6 ditë më parë

  2 ton

  1. soinu foig
   soinu foig
   6 ditë më parë

   гревови. Чувајте ја вашата вера силна. Продолжете да верувате и да верувате. Само Исус може да нè спаси.