Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin

9 518 Shikime 1,1 mln
Argëtim

Të ftuar: Albin Kurti përballë analistëve Andi Bushati, Henri Çili dhe Alban Dudushi


Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 1. Mond Biba
  Mond Biba
  Orë më parë

  Henri cili je shume rob kot, je komplet varikars, kush te njeh nga afer i konfirmon 100% keto fjale. Fatkeqsi me shku puna ti me diskutu me Albin Kurtin

 2. london london
  london london
  8 ditë më parë

  Albini esht akademi me vete per ju 💪✌️

 3. antonio19820
  antonio19820
  8 ditë më parë

  O Albin vellau, keta jane te gjithe te perlyer koke e kembe o bac. Te gjithe me buzeqeshje tinzare ne fytyre, flasin me ju aty dhe mendja i fluturon sa thelle jane te zhytur ne korrupsion. Ku duan ta kuptojne keta lloj rrace e shartuar me kromozom kusari qe kontributi sot eshte rruga e te ardhmes per femijet tane. Qe mos shkojne ne Gjermani te lajne pjata por te jetojne shendetshem ne vendin e tyre. Ne kete atdhe kaq te bukur qe Perendia ja ka dhene te gjitha, diell - det - male. Por syte e errur nuk shohin me larg se perdja e zeze qe kane pranuar....

 4. Gjovalin Bibaj
  Gjovalin Bibaj
  9 ditë më parë

  Bravo vetvendosej perpara

 5. Arber Peka
  Arber Peka
  9 ditë më parë

  Albin Kurti edhe per Shqiperin

 6. ILLYRIA88
  ILLYRIA88
  9 ditë më parë

  Do behemi bashk ne vitin 2030. Planet jan ne Amerik dhe do te behen deri me vitin 2030. Do ta shifeni qoft se jeni Gjall deri ne at kohe. KOSOVA ESHT SHQIPERI 🇦🇱

 7. kuishia
  kuishia
  13 ditë më parë

  Kur po flet albini Dudushi po thot qa i bera vetit qe erdha po ju doket albini si ata msusat ne klas te par se falasin e nxansi nuk e kupton sen e thot po i meqem ky 😂

 8. nipi dajes
  nipi dajes
  13 ditë më parë

  Tradhtar të kombit eshte Ky kombinim te lumt zoti Kurti

 9. nipi dajes
  nipi dajes
  13 ditë më parë

  Diskuri Ku e gjete ate fjal I kriminal i gjuhes shqipe! O Serbomdhenj????

 10. Gjakova Gjakova
  Gjakova Gjakova
  18 ditë më parë

  Pse po i nderhyni njeri tjetërit..Nuk po e menaxhoni mirë emisionin.. krijone rregullat 5 minuta apo 10 minuta dhe dikush ta udhheqë kët emision..ose po na gërditni emisionin...Se jeni ka e bëni pshtjellim. flm permirëkuptim

 11. Gjakova Gjakova
  Gjakova Gjakova
  18 ditë më parë

  Duhet tè kemi kujdes se si sjellim me Serbi.Per ta zgjedh problemin e tè gjitha shtetet si : Shqipria,Bullgaria Kroacia, Mali i Zi, Kosova Maqedonia dhe Bosnia dhe Hercegovina duhet ta izolojnè Serbin se pse Serbia prej themelimit të saj ka ushtuar genocidë me keto shtete ose domunuar don të ketë serbia. Serbia duhet të demokratizohet në atë mas që të vetëdiesohet se ka ushtruar dhunë tinza e publike....

 12. Gjakova Gjakova
  Gjakova Gjakova
  18 ditë më parë

  Nese ne nuk veprojmè per Bashkim të Shqiptarève.....tè tjeret do tè na keqpèrdorin neve vazhdemisht na keqtrajtojnè....fqinjèt slavè e të tjerè.Ne mè shumè kemi gjera qè na bashkojnè sikurse:Gjuha shqipe standarde, tradita kultura,arkitektura etj....

 13. Pashk Nokaj
  Pashk Nokaj
  19 ditë më parë

  Albin,do të bëhesh “baba i kombit” bravo,në këtë situatë shqiptarizma ka nevojë jetike për juve.

 14. Ragmi Jusufi
  Ragmi Jusufi
  20 ditë më parë

  Mos me nderprit tash hahaha legjend je Albin kurti qysh ja ka palu asaj gazetares leshit 😂😂

 15. Zirap Berisha
  Zirap Berisha
  20 ditë më parë

  Albini king juba bahen me folen si me hanger keksa inimsu ju me tjert

 16. Mariklen Preci
  Mariklen Preci
  21 ditë më parë

  10

 17. Xheladin Herri
  Xheladin Herri
  21 ditë më parë

  Ajde ajde gazetar nuk e kuptoj pse qendrojne ma teper ne idet e serbise.Si besojne ne idet serbe. Historia e ka treguar nder shekuj deformim prejarrje e gjuhes shqipe. Gjitha shqipe eshte gjuha me e vjeter ne ballkan e ne europe.Genocidet e kishes katolike si nga serbia gjithashtu edhe nga athina. Dhe mbas coptimet e tokave shqiptare. Zotri gazetare behuni pak patriote si shqiptare poletikanet shqiptare te mos rrine me frike per kerkesat e drejta te shtetit shqiptar me ameriken ne kryer shqiptaret do ti fitojne nga gabimet bombastike qe kane bere per territore ballkanit perendimore. Ishte presidenti Bill Klinton qe mbrojti genocidin shqipare nga jugosllavia

 18. Shefket Ahmeti
  Shefket Ahmeti
  21 ditë më parë

  O Albin Kurti mos humb koh dhe nerva nga kta huligan analist që ua mbajn basin qeveritarve anti shqiptar sepse shkaku i tyre në shqipri ndrihen qeverit me të njëjtat parti here PD her PS kta hajnat e mdhej kualicionet me hajnat më të vegjël dhe kështu që për mbi 30 vjet e mbajn shqiprin peng dhe vazhdojn edhe më tej pra kta jan ata që jetojnë nga partit politike kush jep më shum ai mer vota mëshum meqë populli nuk ësht i vetëdishëm populli manipullohet nga ata që e quajn vehten analist bublicist e intelektual të profileve të ndryshme që don të thot fal ktyre sharllatanve bublicista dhe kazetarë gënjeshtar kan formu një zinxhir ariarhije që i luajn figurat e shahut simbas qejfeve të ktyre që përmenda më lart.

 19. rexhaj qamil
  rexhaj qamil
  21 ditë më parë

  O.z.eni ti je mesue me pas ne panel llapaqeni etvini por ky djali qe vjen nga dardania nuk esht etvini nuk esht I ardhun me vota te v.me k me d.por asht ardh me voten epopullit te dardanis e Jo te thacit ete mustafes

 20. rexhaj qamil
  rexhaj qamil
  21 ditë më parë

  O cili ne disa zona te shqipers fjala cili esht emer kali o degjoe z.albin kurtin nga ai merrni mesimin se ju gzetret e shqiperis as da as ush keta iniju

 21. Përparim Asllani
  Përparim Asllani
  22 ditë më parë

  Spo kan ku me kap Albinin vetëm muni mja marr ngoj ju shqipfolsa Kosovar Jam dhe jemi gjith për Bashkimin me Shqiperin e kemi amanet hiqni tradhtarët nga vendi

 22. iLLyria1980
  iLLyria1980
  23 ditë më parë

  Albin qka u bo me Bashkimim Kombetar? A nuk po e lejojke Kushgetuta a? Qushtu te ndodh kur se ki Lexu kurr Kushtetuten e Kosoves 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 23. Shfi} Abazi
  Shfi} Abazi
  23 ditë më parë

  Put 5 for 8

 24. Shefket Ahmeti
  Shefket Ahmeti
  24 ditë më parë

  Mos u mundohuni ta kapni në grack Albin Kurtin sepse Albini ësht politikan që njëhere në 100 vjet i vinë një populli Albin Kurti ka vizion politik që deri më tani asnjë politikan nuk e ka promovu por ajo që e bënë më madhështor Albinin ësht se në dallim nga kta të deritanishmit !Albini e don shtetin dhe popullin e vet. nga ana tjetër qeverit e deritanishme si në shqipri kosov maqedoni e gjetiu nuk kan punu përmirvajtjen e shteteve përkatse dhe popullit që përfaqsojnë ata u pasuruan dhe u bënë multi milioner kët edhe fëmit e vegjël e kan kuptu dheshqiptarët jan më të vobekët nga gjith popujt e Europës e kam fjalën për popullin e jo për uligarkët politik e tani ësht mir që Albinit tia puthni dorën dhe ti kërkoni falje për bombardimet e juaja cinike!!!.

 25. Petrit Biga
  Petrit Biga
  24 ditë më parë

  Ore ti gospodine Cilic beni blabla ju Sa te doni Albinin nuk e ndalon dot as ti askush,Ky esht shqiptar i vertet,edhe Kurtit si ka ra policia ndonjeher ne der per korrupsion,te ju me sa e dim ka ndodhur prandaj 🤬👋

 26. Bekim Ljazimi
  Bekim Ljazimi
  26 ditë më parë

  Jame nga Tetova por Albini eshte nr1, kurse pas ti vjen Ziadin Sela, ksi analista si Dududu Cili qe mundohen me nencmu Albinin, sjane te afte per me ule poshte Kingun

 27. Fatjon Bylyku
  Fatjon Bylyku
  26 ditë më parë

  Kto mjafton ti shohesh surratin qe e kan,e tregojn qarte qe Jan tradhtar te ktij vendi.lepirsa.Kurti i duhet Shqiperis.mjaft pozitiv si njeri.

  1. Rahim Aga
   Rahim Aga
   22 ditë më parë

   po Fatjon jam shume dakort me ju. Zoti e ruajte Kurtin.

 28. Hysen Derti
  Hysen Derti
  27 ditë më parë

  esat pasha i dyte quhet edvin

 29. Petrit Bulku
  Petrit Bulku
  28 ditë më parë

  EShte nje Nevoje demodoshme BASHKIMI KOMTAR te GJITHA tronjet Shqiptare nuk kemi Pse te pyesim ata qe na coptuan per shembull RUSIA FRANCA E TE TNJERA SERBIA E GREQIA MAQEDONIA DUHET ME na kthy tronjet qe na kan mare padrenjsisht AI Politikan qe nuk pelqen te Largohet nje her pergjithmon nga Skena politike BASHKIMIN DUHET TA BEJNE VET POPULLI SHQIPTAR ne Tronjet Shqiptare

 30. Omi Omi
  Omi Omi
  28 ditë më parë

  Ligje te ngjashme me rrethin djallit „ leja e punes me lejen e qendrimit Vetem manipulimet mund te ndihmoje ne zgjidhjen e problemeve te shqiptareve sikur te kishin statusin e emigrantit ne shqiperi dhe jo si shqiptar

 31. Nijazi Dalipi
  Nijazi Dalipi
  29 ditë më parë

  Hajde bami mesrbi tani edhe juve edhe neve naj lun Nane Te dy parve

 32. Sadik Mjeku
  Sadik Mjeku
  29 ditë më parë

  O albin po qka pe than kryt me kta muta po na shipnis veq sherrin jav kena qijav nanen ktyne mutav ne shqipri ghama ni shqiptar asnja kta jan ghysa shki e ghysa grek

 33. Sadik Mjeku
  Sadik Mjeku
  29 ditë më parë

  O albín po qka qan kry me ta po kta te shqipris neve sna dojn kta i dojn shkit edhe grekt ktyne kur sjav kisha hjek diktaturen ktyne veq xhaxhi ju ka ardh hake po xhaxhi e ka dit qfar muta jan kta

 34. Mark Shytaj
  Mark Shytaj
  29 ditë më parë

  abin djali ti ul veten me u ul ne tavolin me kto bythlepirsat e klyshve te komunistave

 35. Naser Schönwälder
  Naser Schönwälder
  Muaj më parë

  Ska buke prej hajnave te Ramey keta punojne bashke

 36. Naser Schönwälder
  Naser Schönwälder
  Muaj më parë

  Oo sotri kurti lej keta shkethaqa se Jan pah shkoll

 37. Bull Quotes
  Bull Quotes
  Muaj më parë

  4 ediramsa kunder 1

 38. Bashkim Recica
  Bashkim Recica
  Muaj më parë

  Legjendë 🇦🇱🇦🇱

 39. sabani bekim
  sabani bekim
  Muaj më parë

  ihcll ll l mlj l k n gg l C C C V V S CM BÖ NO C K O RI G c c c 🤔🚌

 40. Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi
  Muaj më parë

  Albin kurti dhasgt zoti dhe ti e na bashkojn gjith shqiptarve....rroft shqipria natyrale iliro dardane🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 41. Ramadan Coka
  Ramadan Coka
  Muaj më parë

  A,,,

 42. Hysni Hajdari
  Hysni Hajdari
  Muaj më parë

  Hahahhaa henri ke ngelur mbrapa edhe ne ket fushe

 43. Urim Jusufi
  Urim Jusufi
  Muaj më parë

  Hee ku eka hekjen ky narkoman Rama me Kosoven uben dy vjete.o mashtrusi ndyre

 44. Leka Lumezhi
  Leka Lumezhi
  Muaj më parë

  e dididush e tutkum

 45. Sylejman Berisha
  Sylejman Berisha
  Muaj më parë

  Kta Anal- ista se din fare se qka është Serbia as se qka do me than sundimi I serbis

 46. cerebral assassin
  cerebral assassin
  Muaj më parë

  53:50 lottt

 47. Albin Kurti
  Albin Kurti
  Muaj më parë

  Ehhh, akoma e mbaj mend!

 48. B gashi
  B gashi
  Muaj më parë

  E more Albin pse hargj energi me kta Kta jan mus me rrena e hajutelleqe nuk jan mus me drejtesin populli shqiptar si popull eshte i pa par po politikanet i ka hajdut genjeshtar thrathtar te venditt te vet

 49. Feride Recica
  Feride Recica
  Muaj më parë

  Albin te lumt

 50. mustaf Demushi
  mustaf Demushi
  Muaj më parë

  Sa nalt gjeniu Kurti,kta gazetare edhe pse e lodhin,e naltesojne edhe me shume.Dashakqijte e bashkimit kombtare si kta gazetare,shpejt do i mbeturinojne bashkimi!

 51. mustaf Demushi
  mustaf Demushi
  Muaj më parë

  Ata qe nuk jane te cliruar nga rrajet Mugoshe-Popovic-Enver,bashkimin kombetare e quejne marshim,ndoshta edhe pushim🤨! Askush nuk ndalon PS e Shqiperise te shtrije aktivista e program ne trojet shqiptare e te konkuron ne,pervec Vuciceve!

 52. urim syla
  urim syla
  Muaj më parë

  Albin kurti duhet te behet udhheqes I shqipris

 53. Ndricim Petku
  Ndricim Petku
  Muaj më parë

  46:47 premtimi i ramovicit

 54. Ndricim Petku
  Ndricim Petku
  Muaj më parë

  Albin kurti duket ce e ka planin e qarte

 55. Ndricim Petku
  Ndricim Petku
  Muaj më parë

  Albin kurti perballe 4 ropqirave.

 56. Halil Celaj
  Halil Celaj
  Muaj më parë

  O vllezer Shqiptare te nji gjaku te Kosovs.Ju lutem mesojeni dhe besojeni se Tirana zyrtara dhe ata qe ju po flisni jane .Bolsheviket and Enverjano Titisto Stalinist, pra Tirana eshte nji Mosk e vogel ne te pare.Por shum e fuqishme ne sllavizem dhe ne anti Shqiptarizem..

 57. Nafi Abdulai
  Nafi Abdulai
  Muaj më parë

  me cfar kopila po debaton Albini krejt militant sahanlepires bithqir

 58. vigjilent valiant
  vigjilent valiant
  Muaj më parë

  Ishalla vjen momenti e bashkohemi e un ta kam pasportin me shqiponja n'ta.

 59. Zef Mollzati
  Zef Mollzati
  Muaj më parë

  Mm

 60. Sadria Danjela
  Sadria Danjela
  Muaj më parë

  Albin je i mirpritur, dhe i shumpritur ne Shqiperi. Urime.

 61. Arvens GamingTV
  Arvens GamingTV
  Muaj më parë

  Albin kurti me 3 analiste(socialist)bythlepirsa

 62. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  Muaj më parë

  Kan frike se i nxiere jasht loje kta pabuksa gjak pirsa 30viete

 63. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  Muaj më parë

  Ktu dalin vet fytyrat anti shqiptare 👍

 64. Esat Nebiu
  Esat Nebiu
  Muaj më parë

  Ku gomari e di cfare uje i jep gomarit ca flet bla bla bla

 65. idriz binaku official
  idriz binaku official
  Muaj më parë

  shum respekt per Albin kurtin, ata te gjith bashk smunden te afrohen me dijeni

 66. Esat Nebiu
  Esat Nebiu
  Muaj më parë

  VETVENDOSJE e ka fituar besimin e Shqipetareve jemi me ju zoti ALBIN KURTI

 67. Esat Nebiu
  Esat Nebiu
  Muaj më parë

  Te votojme VETVENDOSJE edhe ne Shqiperi pere bashkim kombetare

 68. O K
  O K
  Muaj më parë

  O Albin kurti keta huligan nuk kan forc kunder jush me kete moderatoren te pa skurpullt.

 69. Dhimo ku
  Dhimo ku
  Muaj më parë

  Turp që këta pisat e ramës kërkoin ta ulin Kurtin, këta bythlëpirsat e rampotureviçit nuk kan pregatitjen intelektuake e Albinit kot mundohen,

 70. Mehdi Percuku
  Mehdi Percuku
  Muaj më parë

  O unë e di se ashtë vetum ni Zot i vetum dhe i pa shoq e nuk ka kurren e kurres nuk zota tjer siqê jan në këtë Debatt keta janë njerz ejo zota

 71. Arber Krasniqi
  Arber Krasniqi
  Muaj më parë

  Po mundoheni me zan Albinin a se tha leja e makines e jo patenta, ikni o grekofila e serbofila se ju jeni ata qe e keni degjeneru gjuhen shqipe, ne cdo te dyten fjale perdorni fjale italiane e greke. Ikni o palaqo.

 72. Fuat Shuaipi
  Fuat Shuaipi
  Muaj më parë

  Bravo kurti

 73. Lume Isufi
  Lume Isufi
  Muaj më parë

  Albin Kurti ❤❤❤👏

 74. Alber P.
  Alber P.
  Muaj më parë

  Hajde 14 Shkurti 2021.

 75. euro vocabulary
  euro vocabulary
  Muaj më parë

  Kush o ktu pas nenit 1.1 dhe 1.3

 76. I. E. Bedini
  I. E. Bedini
  Muaj më parë

  Z. Kurti , je shume lart dhe me vjen shume keq qe jeni ulur dhe debatoni me nje debil si Dudushi qe hapur Po tregon panikun enigm te tij

 77. AL
  AL
  Muaj më parë

  Ajde te qelim levizje partiake PS PD LSI ne Kosovê 🧐

 78. Eqerem P
  Eqerem P
  Muaj më parë

  Shengeni ballkanik ka vlere Ne zgjidhjen eshum problemeve qe egzisojne midis shteteve

 79. AL
  AL
  Muaj më parë

  Pergjegjesia eshte shum me madhe kur je ne ate karrige. Por urime dhe udheheqe Kosoven se ja ke borgj.

 80. arnold rama
  arnold rama
  Muaj më parë

  1 shqiptar vs 4 tradhtar

 81. Albert Kajzogaj
  Albert Kajzogaj
  Muaj më parë

  ALBIN UNE NE VEND TENDIN NUK KISHA KOMUNIKUAR ME KTA LEPORUSHA..Albin ma merr mendja se edhe krejt shqiperia kishin votuar per ju ne vend te Rames

 82. ariani durres
  ariani durres
  Muaj më parë

  o dudush pse je kaq gru qire

 83. Julian Dervishaliaj
  Julian Dervishaliaj
  Muaj më parë

  Une dua te "emigroj" ne Kosove! Direkt!

 84. Jimmy Barjami
  Jimmy Barjami
  Muaj më parë

  Ky Dudushi nje kllaun pa shtylle kurrizore

 85. Jimmy Barjami
  Jimmy Barjami
  Muaj më parë

  Bravo z Kurti Por me vjen keq qe harxhon kohen dhe energjite e tua me keta injorant lemoshiar

 86. nuk kam frig kam frig več prej zotit
  nuk kam frig kam frig več prej zotit
  Muaj më parë

  Populli don bashkim shqiptar. Pik.

 87. Claudio Martinez
  Claudio Martinez
  Muaj më parë

  Economía esht catástrof ju ja futin bashkim komtar

 88. Nezir Fetiu
  Nezir Fetiu
  Muaj më parë

  Unë besoj se nëse nesër bëhet Bashkimi i Shqipëria me Kosovën të gjith shqiptarët do ta votojn të madhin Albin Kurtin për udhëheqës,rrnoft Albin Kurti dhe gjitha m shqiptarët

 89. Bigu Bigu
  Bigu Bigu
  Muaj më parë

  E nanqim Jane kta analistat tone te shitun

 90. Bigu Bigu
  Bigu Bigu
  Muaj më parë

  Edhe median e kemi te shitur ne te shqiprise

 91. Live A Body Building Healthy Life with Endri
  Live A Body Building Healthy Life with Endri
  Muaj më parë

  Tu shtoft jeta o albin kurti, direkt pasaport kosovare qe neser

 92. Live A Body Building Healthy Life with Endri
  Live A Body Building Healthy Life with Endri
  Muaj më parë

  Posht lart esht demokracia, vetem tek ne esht lart posht implementimi i demokracise. Per injorantet : nga populli tek politikanet, jo nga politikat tek populli

 93. Lika Tushi
  Lika Tushi
  Muaj më parë

 94. Enver Xhafaj
  Enver Xhafaj
  Muaj më parë

  Albini

 95. micro bot
  micro bot
  Muaj më parë

  hahhahahahah o albin po pse ben debat me tradhetaret ? nuk jan shqiptar ata por jan nje far e prishur

 96. Vlora. Vlora
  Vlora. Vlora
  Muaj më parë

  O Albin je lepurush i vogel,se sa patriot je po e shikojme qe s je ndjere njehere per ata qe luftuan per kosoven,dhe qe jane brenda,ti dhe per te pjerdhur duhet te maresh leje nga amerikanet, e provove njehere kur ishe dy muaj kryeminister

  1. Vlora. Vlora
   Vlora. Vlora
   Muaj më parë

   @Illyrian Albanesi vendlindja ime eshte shqiperia jo serbia ,me qe po e permend bej nje shetitje se ke,ngjitur.Abini heroi yne qe shpetoi gjithe shqiptaret nga serbi ben nje gabim te madh: qe hap frigoriferin e tjetrit pa e pyetur

  2. Illyrian Albanesi
   Illyrian Albanesi
   Muaj më parë

   Albin kurti esht i vetmi qe zhvillon ekonomi ben bashkimin kombrat....nese ty nuk te konvenon albini lirisht mund te shkosh ne serbi........rroft kryeministri i gjith shqiptarve ALBIN KURTI 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  3. Arber Krasniqi
   Arber Krasniqi
   Muaj më parë

   Ik o kurrviqke e keqe, kur ashte dergjë neper burgje serbe Albin Kurti keta gjoja luftetar komandat e Bllaces kane qenë duke fëshi qyrret me mëngë.

 97. Gezim Bejaj
  Gezim Bejaj
  Muaj më parë

  Eni gazetaret .ne studio Jan lepirsa te .rames

 98. Alba Do
  Alba Do
  Muaj më parë

  Albin Kurti eshte nje patriot i madh! Nje djale i zgjuar!!!! Sa bukur ua shpjegon! Po kujt? Ose jane budallenj, ose bejne sikur jane.

 99. Shkelzen Hamzaj
  Shkelzen Hamzaj
  Muaj më parë

  lereni Albin kurtin te udhheq dhe shtetin ton te shikojm drit me sy

 100. Endi
  Endi
  Muaj më parë

  z.Kurti shume i qete dhe i qarte ne bisedat qe ben gjithmone,kurse analistat e tjere i shikon qe flasin me duar dhe kembe se jane te pa studiuar dhe gjithmone kur nuk dine se si te shprehen ngrejne zerin.po per mua te gjithe ata qe jane ne panel jane shume te (vegjel) te flasin me Albin Kurtin,dhe me vjen keq kur i shikoj ato surrate te bejne analize.