Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

18 620 Shikime 2 mln
Komedi

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente

 1. Dardania
  Dardania
  Orë më parë

  Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen

 2. Alda Tabaku
  Alda Tabaku
  9 orë më parë

  😍👏🏻

 3. Asi Zerja
  Asi Zerja
  9 orë më parë

  të lumtë goja or cn

 4. Eraldi Hushi
  Eraldi Hushi
  14 orë më parë

  Bravo

 5. Vjollca Ramaj
  Vjollca Ramaj
  Ditë më parë

  Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush

 6. Sevgin M-Power music performance
  Sevgin M-Power music performance
  Ditë më parë

  Qshaa be qvrum super sin

 7. dini official1
  dini official1
  Ditë më parë

  Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤

 8. Erjon Veseli
  Erjon Veseli
  Ditë më parë

  Te lumt

  1. Erjon Veseli
   Erjon Veseli
   Ditë më parë

   Te rujt zoti

 9. aziz laci
  aziz laci
  Ditë më parë

  i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri

  1. Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi
   Ditë më parë

   Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye

 10. Agimdomgjoni Agimdomgjoni
  Agimdomgjoni Agimdomgjoni
  2 ditë më parë

  O2ie4tir2o

 11. Diamant Selaj
  Diamant Selaj
  2 ditë më parë

  Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op

 12. Imer Amiti
  Imer Amiti
  2 ditë më parë

  Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf

 13. flamur deda
  flamur deda
  2 ditë më parë

  Bravo enxhell ivogel

 14. INFOT E FUNDIT
  INFOT E FUNDIT
  2 ditë më parë

  Zemra t knoft

 15. Besian Shehu
  Besian Shehu
  2 ditë më parë

  Ta ha zemren lali ty❤💥

 16. Rezart Mehmeti
  Rezart Mehmeti
  2 ditë më parë

  Super ze 👌👌

 17. Adrian Kolia
  Adrian Kolia
  2 ditë më parë

  wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍

 18. arlind tunaj
  arlind tunaj
  2 ditë më parë

  Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu

 19. Nuhi Krasniqi
  Nuhi Krasniqi
  2 ditë më parë

  Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e

 20. Silvana Bunaj
  Silvana Bunaj
  2 ditë më parë

  Bravooo🤩

 21. Jet Jeta
  Jet Jeta
  3 ditë më parë

  Maschalla. Zote. Ty.

 22. DUKATE KURTALIJA
  DUKATE KURTALIJA
  3 ditë më parë

  Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱

 23. Sadri Arifaj
  Sadri Arifaj
  3 ditë më parë

  O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla

 24. Qwerty Qwerty
  Qwerty Qwerty
  3 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh

 25. tosi music new soong
  tosi music new soong
  3 ditë më parë

  Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime

 26. Ahmet bajraktari
  Ahmet bajraktari
  3 ditë më parë

  Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen

 27. arbenita ameti
  arbenita ameti
  3 ditë më parë

  TerthujltssZsvbbj8pvoa io

 28. Yakaza Takaza
  Yakaza Takaza
  3 ditë më parë

  My brother

 29. Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri
  3 ditë më parë

  Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi

 30. Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri
  3 ditë më parë

  Kansiiwje

 31. Charlie
  Charlie
  4 ditë më parë

  Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi

 32. Charlie
  Charlie
  4 ditë më parë

  Fjolla mose nrro ngjyren e flokun

 33. valentina xhuraj
  valentina xhuraj
  4 ditë më parë

  Bravo o zemra e vogel

 34. Erjon Veseli
  Erjon Veseli
  4 ditë më parë

  Te lumt

 35. Mensur Demiri
  Mensur Demiri
  4 ditë më parë

  Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐

 36. Tekste kengesh Shqip
  Tekste kengesh Shqip
  4 ditë më parë

  Gjithmon hite

 37. Mesa Mesa
  Mesa Mesa
  4 ditë më parë

  Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄

 38. Asieh Avdiu
  Asieh Avdiu
  4 ditë më parë

  🔪

 39. olti omeri
  olti omeri
  4 ditë më parë

 40. Flori Shiqerukaj
  Flori Shiqerukaj
  5 ditë më parë

  Te rrite i madhi zot me vllezer e motra

  1. Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi
   5 ditë më parë

   Y dutifully tu to to t

 41. Afrim Veseli
  Afrim Veseli
  5 ditë më parë

  Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.

 42. Xhevdet Shemaj
  Xhevdet Shemaj
  5 ditë më parë

  Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥

 43. A L
  A L
  5 ditë më parë

  ❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏

 44. lani Lani
  lani Lani
  5 ditë më parë

  Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.

 45. Thierry Colin
  Thierry Colin
  6 ditë më parë

  Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱

 46. Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani
  6 ditë më parë

  OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝

 47. Domenika Velaj
  Domenika Velaj
  6 ditë më parë

  TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.

  1. Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi
   6 ditë më parë

   Fifty hubungi

 48. mega xnet
  mega xnet
  6 ditë më parë

  Ooooooo të lumt vogëlushi

 49. Abdullah Berisha
  Abdullah Berisha
  7 ditë më parë

  🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt

 50. Sasene Fanaj
  Sasene Fanaj
  7 ditë më parë

  Ked

 51. Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe
  7 ditë më parë

  Qifti jeni te mrekullushem

 52. Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe
  7 ditë më parë

  Tu gzoft zemra o shpirti vogel

 53. Jetmir Musta
  Jetmir Musta
  7 ditë më parë

  Zoti te bekofte ⭐⭐⭐

 54. Klejdi Gjoka
  Klejdi Gjoka
  7 ditë më parë

  Te kendoft zmera 🙏

 55. Halil Halili
  Halil Halili
  8 ditë më parë

  Zemra tu gzoft o ylli i buku

 56. Afrimi 123
  Afrimi 123
  8 ditë më parë

  O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu

  1. ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤
   ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤
   4 ditë më parë

   W 1QEs DzE Sx,sv

  2. altin ibishi
   altin ibishi
   5 ditë më parë

   ha mut

 57. Dz Ks
  Dz Ks
  8 ditë më parë

  Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh

 58. Klodian Bardhi
  Klodian Bardhi
  8 ditë më parë

  O00

 59. Mr Chimmy
  Mr Chimmy
  8 ditë më parë

  Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir

 60. Istogu 2012
  Istogu 2012
  8 ditë më parë

  Zoti te dhasht jet te gjat o bukurosh qofsh i lumtur gjith jeten

 61. FullRed Drenic
  FullRed Drenic
  9 ditë më parë

  Wow , kanga zeri teksti Prefekt Hallal Mashallah 🥰 Hiti i 2021-der ne infinit

 62. Kastriot Mehmeti
  Kastriot Mehmeti
  9 ditë më parë

  jasha jasha na knaqe me ket keng💃💃💃💃

 63. fitim selimi
  fitim selimi
  9 ditë më parë

  BRAVO

 64. Shkodra Albania
  Shkodra Albania
  9 ditë më parë

  Ka marre malli shum me ta aker mutin

 65. Arbnor Aliji
  Arbnor Aliji
  9 ditë më parë

  bravo te rujte zoti kalle kalle

 66. Jonid Jonid
  Jonid Jonid
  9 ditë më parë

  Jonid CAKA

 67. Online Offline
  Online Offline
  9 ditë më parë

  Më talent ky se 99% e këngëtarve

 68. fazile mehmeti
  fazile mehmeti
  9 ditë më parë

  Kendofsh per her me shendet e lumturi se edhe vendin drit pe ban

 69. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  9 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon urime Brravo

 70. Altin Riza
  Altin Riza
  9 ditë më parë

  Sa bukur kendon

 71. Artan Islami
  Artan Islami
  9 ditë më parë

  Zemra te kendoft zoti te dhant gjith te mirat ne jet

 72. Titani Titani
  Titani Titani
  9 ditë më parë

  Te Bekofte Zoti Zemer

 73. Baba Ktu
  Baba Ktu
  9 ditë më parë

  Sai mir trujt zoti

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   9 ditë më parë

   Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏

 74. Alex London
  Alex London
  10 ditë më parë

  A cna knaqe shpirtin 😍🥰

 75. Hazbije Hyseni
  Hazbije Hyseni
  10 ditë më parë

  Te lumte goja dhe qofsh gjithmone i lumtur ne jeten tende o zot se je shume i mire te lumte 💙💙💙💙

 76. Neo Ullorja
  Neo Ullorja
  10 ditë më parë

  Te lumte goja mor djalosh i vogel. E degjoj 10 her ne dit dhe kete keng fiksim mu ka bo.👏👏❤

 77. O K
  O K
  10 ditë më parë

  Hahahahahaha bravo Qun paske ni Za fenomenal. Sa bukur po e percjell ket ritem. E ke prek ne zemer Fjollen. Me ket kang shum te bukur. Bravo Fjolla e ki ba interesant me vallziminin tand.

 78. Mali Amar
  Mali Amar
  10 ditë më parë

  Un jam ernesa edhe jam nga mitrovica edhe kumona thirret kosova

 79. Mali Amar
  Mali Amar
  10 ditë më parë

  Ofjoll sa te mir

 80. Majkenda Krasniqi
  Majkenda Krasniqi
  10 ditë më parë

  🍇🍇🍇🍇🍎

 81. Majkenda Krasniqi
  Majkenda Krasniqi
  10 ditë më parë

  Tlumt goja o rrushi omel

 82. Eduart Shera
  Eduart Shera
  10 ditë më parë

  Bravo

 83. Gjergji Hyseni
  Gjergji Hyseni
  10 ditë më parë

  Brravo djal i vogel ke per tu ber talent ne te ardhmen besoj se do kendosh kenge super te bukura

 84. Flutura Prendi
  Flutura Prendi
  10 ditë më parë

  O te rujte zoti moj zemera vogel.

 85. Emine Halili
  Emine Halili
  10 ditë më parë

  Fa schifo lui

 86. Metihe Selmani
  Metihe Selmani
  10 ditë më parë

  Bravo Deon urritësh me prind paq nafak zemer, poti sod kur kendon aqmir ekurt rrite kime shku larg ema larg, gzohem qeka kosova ksi talenta paq shendet egjitha tmirat n,jet zemer

 87. Meti Kola
  Meti Kola
  10 ditë më parë

  Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏

 88. Roland Musta
  Roland Musta
  10 ditë më parë

  Nuk lind kengetar si ti

 89. Nadi Hoxha
  Nadi Hoxha
  10 ditë më parë

  Allahu te rujt o zemra e vogel

 90. ekrem ekremi
  ekrem ekremi
  10 ditë më parë

  Ooo more Deon aq i vogel edhe me knu kshtu mire nuk kom pa kurre bravooo.

 91. Fatmir Selimi
  Fatmir Selimi
  10 ditë më parë

  Hiti 2021

 92. Kledi Rexhepi2
  Kledi Rexhepi2
  10 ditë më parë

  Te lumt nanes qe tka o zot shum bukur

 93. Rinea Pollomi
  Rinea Pollomi
  11 ditë më parë

  The

 94. n.bushi
  n.bushi
  11 ditë më parë

  ❤🖤

 95. sokin jon
  sokin jon
  11 ditë më parë

  Ev hallat te qoft po valla kush pot dridhe per par hehe.po hajgar respekt serijozisht

 96. Ensar Bytyqi
  Ensar Bytyqi
  11 ditë më parë

  1k

 97. Elma Kadriu
  Elma Kadriu
  11 ditë më parë

  Beni dhe te une like se edhe kam qit nje Ilahi

 98. Mandi Drazhi
  Mandi Drazhi
  11 ditë më parë

  O yllë talent i lindur të rujt zoti .

 99. Manjola Beqiri
  Manjola Beqiri
  11 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👌👌👌👌👌👌🍻🍻🍻

  1. sokin jon
   sokin jon
   11 ditë më parë

   T12345556678

 100. Merita Frljuckic
  Merita Frljuckic
  11 ditë më parë

  mashaa'Allah djalit suksese te metejshme