Kthim në fole: Meta pret një letër, Basha gjen stresin

640 Shikime 68 mijë

Komente

 1. Sergej Kuci
  Sergej Kuci
  7 ditë më parë

  Ca prisni me Rama thiri mendjes Europa ste fute ne Europe pa Arestuar keta kriminela qe zoti na shpetoj si ne dhe Kosoven se do na shisnin te Serbi prandaj Cia Amerikane i kuptoj dhe morì masat ska force ne bote te na pushtoje Rofte AMERIKA ROFTE NATYA ROFTE SHQIPERIA E LIRE

 2. Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj
  7 ditë më parë

  Ik ILIR MET BISHT QENI ISHE BISHT QEN MBETE IK O IK O LIR MET SE TE ERDHI FLET

 3. Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj
  7 ditë më parë

  Jo qe nuk ngriheshim na gremina po do na shtipnin koken sala meti kur do shpurren

 4. Meri Buona
  Meri Buona
  7 ditë më parë

  Niseni ne Skrapar kete bire....sekuestroni te gjitha pasurite e bera me vjedhje e Corupsion...lereni atje te ngordhe si bishe e zgjebosur. Bëtha e Nje maloku nga Skrapari kujton se Shqiptaret jane ne kohen e mesjetes te marrin sfurqe, cosa,lopata e sopata per te ruajtur Ali Babane e Krrabes...dhe Princeshen Moni qe gruan me çizme si huliganet e Anglise ne stadio kur humbin ndeshjen...Te gjith ne Kampin e Pushimit ne Reç andej nga veriu i Shqiperise. Ja u ka bere BE ja dhe State Unità AMERICA dhe dhomat VIP per ju o Derdimenet e Kombit. Merr dhe Saliun ate afer gjiton. Se edhe ne Gjirin e Lalezit ashtu afer ngjite i keni villat. Faqezeze te Kombit

 5. Eduart Taci
  Eduart Taci
  8 ditë më parë

  President hajdut.

 6. Sali Rerza
  Sali Rerza
  9 ditë më parë

  Te kesh jete te gjste z. Frroknje analize eshkelqyer e situates e vrane djalin e nenes per nje vote dhe e lane pertoke megjithese u kish sherbyer e pa falshme fatekeaesi per familjen

 7. TOMA BERISHAJ
  TOMA BERISHAJ
  9 ditë më parë

  Athua don zoti qe shqiptaret.dote kthehen me folen e paraarzve te tyre

 8. xhulja xhulja
  xhulja xhulja
  9 ditë më parë

  bravo shum sakt👌👏👏👏

 9. Naim Cerkini
  Naim Cerkini
  9 ditë më parë

  Edhe ky Rama eshte kriminel dhe hajdute posi edhe Berisha,Meta,Kryemadhi, Basha,Ruqi,Ahmeti e shume te tjere te cilet duhet burgosur dhe konfiskue pasuria.

 10. Shqiponja Shqiponje
  Shqiponja Shqiponje
  9 ditë më parë

  Problemi dhe fatkeqsia e shqiptarve asht se analistet janë të anshëm me njëren apo tjetren anë të kësaj klase politike të korruptuar dhe asnjë nuk mbron të drejtat e popullit,dhe a e dini pse sepse janë lepirsa dhe zagar Si puna e këti Frrok çupit që lehë terkohen që të mos preket oborri i edvinit e keni degjuar tu leh ndonjë herë në interes dhe për të drejtat e popullit??? Ky ktyshi kokë zhubrosur.

 11. Arben Sula
  Arben Sula
  9 ditë më parë

  O frrok po kerkon prap komunizem a si

 12. Diana Katundi
  Diana Katundi
  10 ditë më parë

  Fjale me mend.Shqiperia Fitoi.🙋‍♀️🇱🇷

  1. Malvin Kola
   Malvin Kola
   2 ditë më parë

   🇦🇱🤝🇷🇺

 13. NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES
  10 ditë më parë

  FRROK QUPI TE LUMTE GOJA. PO DO TI RRITET MENDJA EDIT " DHE HAJDE HIQE PREJ GOMARIT" SE NE ENVERI KESHTU BANI" I TUNDI PER 45 VJET. DUHET .. LIRI.. DIALOG.. DEMOKRACI.. DHE ZBATIM LIGJI.. JO NJANI I NANES .. E TJETRI ...I MJERKES ..... POPULLI DON , PUNE , QETESI, DHE ZBATIM TE LIGJIT NJELLOJ PER TE TANE..... META. KA MET NE KLAS PER PA BURRNIT E TIJA NJE DITE ME SALEN , NJE DITE ME EDIN , NJE DITE ME LULI N, TANI TE HAPE PUNE ME DRITAT E KUQE SE VETEM AJO I KA NGEL -( AMIN )🐱⛷E KAN MARR RRUGEN E MU/ T/ I / T

 14. D C Dardani
  D C Dardani
  10 ditë më parë

  Rama rri! 🌹❤️🇦🇱

 15. Ermal Peça
  Ermal Peça
  10 ditë më parë

  Rama esht mbret Jo tradhtar e vrases mashtrues kondrabandista gjak pirs

 16. Alfred Gjinollari
  Alfred Gjinollari
  10 ditë më parë

  Nuk ju lodh ; 1 - Ju takon për nivelin që pretendoni maksima : " Fenomeni e jo individi !" Pastaj - 2 - Ku e ke Fisnikërinë e thinjave që përbuz - palën tjetër në një shoqëri pluraliste !epo na plase , 3 - Pse detyrohet Ai Zotëria - jo trendi ! - të citojë vazhdimisht : Shqipëria e Shqiptarve ! ,dhe, 4 - na duhet një studim mbi mardhëniet ndërkombëtare : Adinistrata Shqiptare & Super fuqitë në vite ! sepse, 5 - Druem që USA - do ndahet më keq se parardhësit - tek luan 2 - fish me një Mikro-vend ! *) **************************** *) - Ju nuk ju lejon Statura akademike ta thoni - pa le ta analizoni !e më thjesht e miqësisht ,**) **) - krahaso çfarë i kërkohej Z.Berisha - me Liritë e Individit dhe, - Sot ato që i kërkohen Z.Rama ! ( mundet t'jua u listojë edhe një nx. i Talentuar në shkollë të mesme ! ************************ HAJREDIN PASHA / origjinale / Aziz Ndreu alfirst.info/load/oHqQeIKYa9BpqKs/video *************************** Epo ky profil intelektuali : Luvdo të huajin e haja tëmën e sëmës tëndit !

 17. Mimoza Iseini
  Mimoza Iseini
  10 ditë më parë

  Hajdut komunist Do i villni te gjitha

 18. Robert Tekiu
  Robert Tekiu
  10 ditë më parë

  ILIR KUKUMJACKA DHE MACIJA. E BUKUR ZONJA MONA NE BURG DoVEN

 19. Shpend Bajrami
  Shpend Bajrami
  10 ditë më parë

  Politika në Shqipëri është shndrruar në një koshete grerëzash që nuk bëjnë punë tjetër përveç se hanë njëri tjetrin! Çuditem se si tash gjithë këto kritika për Metën përderisa erdhi në presidencë me votat e Ramës!!!

 20. Google Rev
  Google Rev
  10 ditë më parë

  Ilir Meta dorheqje të ka ik koha, dhe PD ikni të shduket nga politika.

 21. edua Shqiperin
  edua Shqiperin
  10 ditë më parë

  I mathe Frok Cupi u erdhi fundi i bandave dhe i kryminelve

 22. Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
  10 ditë më parë

  😭😭😭😭luli te vajtoj e te haj m... sa te doj ai esht mesu mos me pranu voten e pop se pranon humbjen e ka marr peng partin demokratike por sa te jet luli ska p d luli qurraveci👎👎👎👎👎🤣🤣

 23. Al Hasan
  Al Hasan
  10 ditë më parë

  Frok Cupi 👍👏 Atdhetar Demokrat, shqiptar i vertete , cdo koment i Tije, ,,,,, realitet, ,,.

 24. Avni Tocila
  Avni Tocila
  10 ditë më parë

  Populli shqipetare eshte nje popull i zgjuare dhe punetore po keta qener e kane mbajture me dhune por populli ja u tregoj vendin i hodhi ne rruge tani i takon trejtesise ti mblethe dhe ti veri mbase hekursve

  1. Pjeter PA
   Pjeter PA
   9 ditë më parë

   Bh uiufs

 25. ToTo Gery
  ToTo Gery
  10 ditë më parë

  Po' ikni me kto prralla . A jeni nterezi ju apo jo ? Frrok cupi 100 vjec do na tregoj historit vk . Po' ikni se jeni Bo vk si top qenefi

  1. Mimoza Iseini
   Mimoza Iseini
   10 ditë më parë

   Po si keni goje flisni Ska ligj dka shtet zoterojne bandat hajdutet . Ju komunistet ckomb keni more Ju dkeni as Zot as dhe

  2. ToTo Gery
   ToTo Gery
   10 ditë më parë

   @Power Dinami e E ke mar racionin e sufllaqes ti vllai ? Ske faj kshu ka shku kjo pun po' gjithsesi per mu nuk esht problem se un jetoj n Firenze o njish po jeni tamam sikur me qon te thashethemet e lagjes . Po ja keni shpla trunin shqiptarve me historira te tipit Kodi i da vincit . E kupton ku jeni o sufllaqet e shqipris ? N Vend qe ta kundershtoni cdo qeveri qe vjen , beheni pal me cdo lloj politikani tkuq t Roz blu tzi gri jeshil Cfardo lloj tipi , te tipit gjuzi basha spiropala e Lsira e vk qe Jan aty npolitik , po' cohu o sufllaqe per vete Jo per mu se mu sme han fare me ardh aty ne ate lloj shteti qe e keni dhjer me nje mut JU , TGJITH PUSHTETET BASHK , SE JENI PLERA , TE PAMGOPUR JEMI RRITUR TGJITH PO JU JENI TPANGOPUR QE DHE JASHTEQITJEN TJA HANI SHQIPTARVE E MU BASHK , E PRAP JENI T PANGOPUR . Llogarite nivelin tat t inteligjences , barazim me Frrok qupin e madh , ish 80 leksh i kohes qepes . Pjestim per Eni vasilikoqi her tale balla plus Tom rroshi . Po' ik o barbon se se meriton ti e llumi si ju trinjt e sufllaqeve qe un tju mbush Trurin me JASHTEQITJEN time . Ik e futu me naj rrobaqepsi se aq doni ju o DELE

  3. Power Dinami
   Power Dinami
   10 ditë më parë

   Shiko te kanali i sy qenit se te topi shikojme ne.

 26. ss divizion
  ss divizion
  10 ditë më parë

  * HAJDUTI, KRIMINELI, BANDITI, VRASËSI, TRADHTARI, PRO-RUSI...... KOMANDANT SUPREM I FORCAVE TË ARMATOSURA SHQIPTARE !!!!!! O ZOT, LARGOJENI O VËLLEZËR SE U BËMË GAZI I BOTËS..... HUDHENI NË DETË LE T’A HANË PESHKAQENËT * ⚔️🇦🇱⚔️

 27. Dile Hoxha
  Dile Hoxha
  11 ditë më parë

  Ti Ofrok eke ne terezi si duket po populli nuk ka buke me henger keto duhen zdukur te gjithe se vetem per xhepat e tyre kane menduar

 28. Myzejen Radoniqi
  Myzejen Radoniqi
  11 ditë më parë

  Po si nuk i vjen turp f Dhe ngruhet aty ato dy gishta te shkrete ngelen ik ik

 29. Toni Sosa
  Toni Sosa
  11 ditë më parë

  Fusni burk keto legena

 30. Trip cosi
  Trip cosi
  11 ditë më parë

  i MADHI Fork CUPI RESPEKT 🇦🇱👍

 31. Arber Vajkali
  Arber Vajkali
  11 ditë më parë

  Stresi në mos gaboj është ai që dogji Tiranën? E dogji sepse ju dogj shpirti për të riun që u vra nga një polic i papërgjegjëshëm. Biri i një banditi në shërbim të kryebanditit Sali Sërboviç ,(Sali Lushajt), qënka akoma në aktivitet? Si është e mundur? Ai eka vëndin në burg; zëmërgjërësia e drejtësisë tonë është e pallogjikëshme , është e papranushme. Ky bandit e bir banditi është dhe mbetet një person përherë i rrezikshëm për shtetin dhe shoqërinë.

  1. Souzana Ka
   Souzana Ka
   10 ditë më parë

   👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 32. leana messi
  leana messi
  11 ditë më parë

  Basha ik🤣🤣🤣🤣 Rama të lumtē ....suksese 👏👏👏 dhe punë të mbarë .

  1. fatmir gjini
   fatmir gjini
   8 ditë më parë

   Te iki ram pith ropve vet? Dhe kar te mbare rames

 33. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  11 ditë më parë

  Gjymca e Banditeve dot zhduken. kurse gjymca jan Ne PS.Shqiprij.

 34. Renato Resuli
  Renato Resuli
  11 ditë më parë

  Humben shpellart 😅

 35. Mercedes w124
  Mercedes w124
  11 ditë më parë

  kisha në pyetje për ju të kanalit PSe s'jep një detaje nga personat politikan që i gjykoni të flasin dhe ne ti ngjojm apo flet ti çfar të vjen në mendje

 36. Flat Earth
  Flat Earth
  11 ditë më parë

  Te gjith jemi domokrat, dhe e duam demokracin. Ne vitin 1991 te gjith ishna nji dhoj fukarej. sote pas 30 vitesh, pjesa e madhe e Pupullit u ba ma fukara, pjesa e Parlamendit dhe Presidenca qe ështe dretesija e jetes tone, u ban miljon injera. Lind pytja: Populli per keto votoj, apo ta ndame domokracine te gjithe nga pak njari me tjetrin. Sote Populli ështe i dhollur dhe i merzitur. Pote pytet Populli per keto mafjoz kam shkurt, deshira e ti ështe ti shikoje ne qengelin e peshkut lart mbi Toke.

 37. Spiro
  Spiro
  11 ditë më parë

  Shpetuam nga lloxhurat , nga hajdutet, nga mafia politike, qe na morren pasurite , na lane te varfer,, dhe ne gjyqe qe kemi vajtur, nuk fituam asnjegje , nga pasuria jone, qe na i kane lene gjysherit, e stergjysherit! E zoti madhe , ti zhduke keto mbeturinat e shqiperise, politikanet, lloxhurat!

 38. ilir mhillaj
  ilir mhillaj
  11 ditë më parë

  Frrok Qupi ore pleher kelysh komonizmi na rrosh k.... lori keto llafe

 39. Vera Vera
  Vera Vera
  11 ditë më parë

  Thyfshin qafen qe se len gjigandi rehat qe po punon rofsh

 40. Teuta Shameti
  Teuta Shameti
  11 ditë më parë

  Me se kushedi nuk dalin me ne faqe te dheut

 41. FOR LIFE
  FOR LIFE
  11 ditë më parë

  Amin Amin Amin

 42. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  11 ditë më parë

  PRIT LERE ILIRIN FRROK KOHA TREGON VETETEN

 43. lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf
  lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf
  11 ditë më parë

  Albanien gehört zum Albanien Nicht Amerika Präsident gehört zum Albanien Ist eine gute Präsident

 44. Fatmira Gjinollari
  Fatmira Gjinollari
  11 ditë më parë

  Frroku e ka nga pervoja e vet se si sigurims ka vojtur shume si duket nga konkurenca po si duket ka qene me i zoti e ja ka dale

 45. Lek Toma
  Lek Toma
  11 ditë më parë

  Rusi po i pret meten bashen salen Kryemadhin sipas nje serbi ne holand do kerkojn azil politik o ne beograd o Rusi o ne koren e veriut, po kujdes mos tu ikin

 46. Lek Toma
  Lek Toma
  11 ditë më parë

  Metà ka Deshur te pres koken shwyptareve me shpata Arit hahaha me shta lopata. Po do shkoj n Burg

  1. Selim GASHI
   Selim GASHI
   11 ditë më parë

   Sa me shpejt keta hajdut kriminel te futen perjetsisht ne burg.

 47. Bilbil Veshaj
  Bilbil Veshaj
  11 ditë më parë

  Froku si mbyllet goje e shqyer kemi nje jete qe na can by....e megjithate either vazhdon blla blla note edited., qetesojeni she cojeni te pushojne se nuk duhet me.

 48. Edi Shkoza
  Edi Shkoza
  11 ditë më parë

  Mire e ke ti o Frok por e keqja eshte se ata jane te gjithe me njeri tjetrin ortak ne vjedhjen e Arkes se Shtetit me Miliarda Euro te cilat jan Borxhe qe do i paguaj Populli Shqiptar e eshte shume veshtire se ja din çelsat e sekretet njeri tjetrit ata te 3 Partit 30 vjeçare PS PD e LSI .

 49. Gjergj Mjeda
  Gjergj Mjeda
  11 ditë më parë

  Ku e gjeten. Kete coban injorant skraparlli, qe e vune president, nje person pa edukat e pa minimin e kultures,...

 50. Mira Luli
  Mira Luli
  11 ditë më parë

  frroku i lig foli. E do SHQIPERINE, si familjen e tij, te shkaterruar dhe nen pushtetin e spiuneve. Njeriu me imoral i fushes se gazetarise, i cili merrte merita, duke spiunuar koleget e tij dhe gazetari servil i komunisteve, gazetes zeri i popullit. Ai eshte nje felliqsire dhe jashteqitja e ndenjur e kombit, qe nga koha e komunizmit. Vjen ere, qe te qelb me mijra kilometra larg.

  1. Gjergj Mjeda
   Gjergj Mjeda
   11 ditë më parë

   Zonje kaqe te veshtir e keni te shikoni realitetit, e bashke me te te ardhmen, c'è fare fitoni ju nga nje hajdut president dhe gruaja e tij injorante... me titullin qesharak qe mban... Doktor.. dikush duhet tju hap syte njerz e...

 51. Lorenc Sina
  Lorenc Sina
  11 ditë më parë

  O po ngelet tu permend pranga dhe vetem pranga.! Po kur do ti shofim me te vertete?

 52. Hat Ashiku
  Hat Ashiku
  11 ditë më parë

  FROKU. ESHT. ZBIRRO. I. EDIT

 53. Marije Bisha
  Marije Bisha
  11 ditë më parë

  Ju lumte goja

 54. Tom Baker
  Tom Baker
  11 ditë më parë

  Ë more rrok çupi ti je stalinist je komunist je kundër kombit shiptar

 55. Bes Bau
  Bes Bau
  11 ditë më parë

  Kta Maskarenj duhet te Burgosen sa me shpejt.. Meta, Berisha, Basha, Gazmend gay Bardhi Vrasesi i flliqt dhe PDja duhet te Udhehiqet nga Njerez te ndershem..

  1. Al Hasan
   Al Hasan
   10 ditë më parë

   Goditja qe moren me 25 prill esht akoma me e rende se burgu .populli i injoroj keq keta hajduta .

  2. Sotiri Gkika
   Sotiri Gkika
   11 ditë më parë

   Shyqir qe ka njerez qe shprehin lirisht mendimet. Respekt per ju.

 56. Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj
  11 ditë më parë

  Ju të pamfleti vetëm me Frrok Çupin merreni,dhe pallavra merreni.

  1. Xhulio Bronxie
   Xhulio Bronxie
   4 ditë më parë

   .

  2. Selim GASHI
   Selim GASHI
   11 ditë më parë

   @Rakip Halilaj Ooo Rakip bej.. Megjithese gadi te gjithe jane analfabet, i kan punet keshtu si i kan, ohhh te mjeret ata, ohhh te mjeret na!!!

  3. Rakip Halilaj
   Rakip Halilaj
   11 ditë më parë

   @Selim GASHI pse more selim hej qofsh me jet qfar të bëra ty,se ka një vit që i ndjeki asnjë fjal nuk u është bër realitet,pastaj edhe ata që janë analfabet duan të flasin.

  4. Selim GASHI
   Selim GASHI
   11 ditë më parë

   Ooo Rakip Halilaj; Ti na qenke nje analfabet, api jo ?!! Me mire mos fol fareee!!!

 57. Rrok Kasneci
  Rrok Kasneci
  11 ditë më parë

  Frrok kam nje pyetje per ty Cfare pune ke bere ti para viti 90 Kujt i ke sherbyer nga Klasa trete fillore e deri ne vitin 1990??????

  1. rage mp3
   rage mp3
   11 ditë më parë

   @Rrok Kasneci Në këto 30 vjet të ashtu qojtura demokraci vetëm vjedhje vrasje baltosje për njëri tjetrin po shoim përditë se rregulla dhe ligje .....një nënë ika bërë vetëm ndërrojnë qimen ..ne që vojtëm para vitev 90 nuk përfituam as njëgjë .këta që nahiqen si shpëtimtarët e kombit julëshuan pushtetit si hienat kërmës janë bërë milioner me nga 4 vjet nëpushtet ....

  2. Rrok Kasneci
   Rrok Kasneci
   11 ditë më parë

   @rage mp3 Po e vertete nga gazeta Zeri i Popullit tek RILINDJA DEMOKRATIKE E tani perseri ne origjine 70%e shqipetareve kane akoma ne vena gjakun dhe ndjenjen e BOLSHEVOZMIT dhe nuk mund ta perqafojne Demokracine

  3. rage mp3
   rage mp3
   11 ditë më parë

   Duet të pyesish salën se kanë qënë në një org .partie ....

 58. Lule lule
  Lule lule
  11 ditë më parë

  Turp ju koft juve morre shkerdhaqt e trathtart e kombiniert shqipetR

 59. Lule lule
  Lule lule
  11 ditë më parë

  Ju as keni ligj me gjyksa me poplici i ken ves te lidhur me .afi si mund tju Duron populli keshtu mo si nuk po zgjohet populli ni her e per gjith mon mos neju dhon vota paraja sasht as gje vete. Kur jan zgjedhjet i mashtroni popullin e varfur e tani i leni pa kafshaten e bukes

 60. Lule lule
  Lule lule
  11 ditë më parë

  Vrasje Tortura hajni drog se as ni pik morali nuk bu ka mbet

 61. Lule lule
  Lule lule
  11 ditë më parë

  Hajt o ilir meta jep dorheqje ti ton ata zakart e vjeter si jeni ne at parlament se ska gja pej buve ju jeni ton nisjani pej sali berishes edi ram kristaqit ju jeni ton kri inkl typik hajna marre ju qoft more rebela turp turp se veq hajni ka pas e drog

 62. Rabie Nuko
  Rabie Nuko
  11 ditë më parë

  Frroku foli👍👍

 63. Edmond Shallvari
  Edmond Shallvari
  11 ditë më parë

  E megjithate nuk ofendohet keshtu 39% e shqiptareve.

  1. Fatmir Ceka
   Fatmir Ceka
   11 ditë më parë

   Edhe ju po merreni me shkrimet RROT HUPIT O pamfleti patëm një farë besimi tek lajmet që jepni po mos jepni shkrimet e sahan lëpirsave siky që citova më lart