TIKA - QELE

18 000 Shikime 1,9 mln

🔥 Stream "QELE" 🔥
tika.lnk.to/qele

📲 Follow TIKA:
Instagram: tikabehrami
ALfirst: smarturl.it/TIKA-Sub© \u0026 ℗ TIKA. All Rights Reserved

Komente

 1. MH8 king
  MH8 king
  18 orë më parë

  😍🥰❤💯🔥

 2. Lisara Ahmetaj
  Lisara Ahmetaj
  Ditë më parë

  sa bukur qe kendon❤❤❤👸👸👸🤩🤩🥰🥰😍

 3. Riyaz Naobi
  Riyaz Naobi
  Ditë më parë

  Romania or Albania?

 4. Aurela Haliti
  Aurela Haliti
  2 ditë më parë

  Kenge super bravo👏👏👏👏👏👏💕💞💕

 5. Selami Kuliqi
  Selami Kuliqi
  2 ditë më parë

  Ma shum kish dhez me ba me naj kan si pershembull me 2ton

 6. ardian leskoviku
  ardian leskoviku
  3 ditë më parë

  ti ja kalon dhe tayns dhe kides dhe te gjith reperve shqiptar bravo suksese.😘

 7. Ymer Baku
  Ymer Baku
  3 ditë më parë

  super muzik ke qef me e degjuar

 8. Kren ki
  Kren ki
  3 ditë më parë

  Super tika veq vazho ama Ska sod zemra qel krejt mshel jon

 9. Fatlum Metalia
  Fatlum Metalia
  4 ditë më parë

  Super tika 😍

 10. Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞
  4 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 11. Tani Kubolli
  Tani Kubolli
  7 ditë më parë

  kenge e bukur

 12. Rama Bajram
  Rama Bajram
  7 ditë më parë

  Tika eshte me e talentjare se 90 perqinde

 13. Fatlum Lusha
  Fatlum Lusha
  7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 14. Rudina Rudina
  Rudina Rudina
  7 ditë më parë

  Super keng🥰🥰🥰🥰

 15. Anduena Paqani
  Anduena Paqani
  7 ditë më parë

  wauuu super teksti super vet ti 🌸💗💗

 16. Rinor Hoxha
  Rinor Hoxha
  7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 17. Finem🎭Solo🎭
  Finem🎭Solo🎭
  8 ditë më parë

  Super keng💕💕💕

 18. Ornela Koci
  Ornela Koci
  8 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 19. Janina
  Janina
  8 ditë më parë

  Superr 💖💖💖

 20. Olsi Xhangoli
  Olsi Xhangoli
  9 ditë më parë

  Brava TIKA🤩

 21. marin. al
  marin. al
  9 ditë më parë

  🥺🥺🥺🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 22. Fatlum Lusha
  Fatlum Lusha
  9 ditë më parë

  Refreni me I embel I kohrave., 😍💣💣💣💣💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🥂

 23. Leoni Diari
  Leoni Diari
  9 ditë më parë

  Shumm e bukur qenke tika 👌👌💖 Ti ke super talent ke per te mbirier Me plot miliona shikime

 24. Rudi Shehu
  Rudi Shehu
  9 ditë më parë

  super fare

 25. Briktu Lucy
  Briktu Lucy
  10 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 26. Xhemi Hoxha
  Xhemi Hoxha
  11 ditë më parë

  ❤❤

 27. Ornela Koci
  Ornela Koci
  12 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 28. Marry Loca dz
  Marry Loca dz
  12 ditë më parë

  Bravo Algeria

 29. Bukurije Krasniqi
  Bukurije Krasniqi
  12 ditë më parë

  Tika ke nje ze mrekullushum vetem perpara mos u ndal asniher ka kohl qe ska ndi kesi zeri bukur

 30. Manta Hoxha
  Manta Hoxha
  13 ditë më parë

  So beautiful song love it love you tika

 31. Rama Bajram
  Rama Bajram
  13 ditë më parë

  Mirdita prap tika

 32. ROMINA 12
  ROMINA 12
  13 ditë më parë

  Refreni po me kujton ato kenget indiane por asht super 🔥🌪️🤍

 33. Medina Bunjaku
  Medina Bunjaku
  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 34. Smart Phone
  Smart Phone
  13 ditë më parë

  Suksese loqk

 35. Emanuela Musta
  Emanuela Musta
  13 ditë më parë

  Super kenge 🫀❣️

 36. Ina Nezaj
  Ina Nezaj
  14 ditë më parë

  E dashuroj kte keng

 37. Joana Fragola
  Joana Fragola
  14 ditë më parë

  Ylll fare eshte hera e pare qe te degjoj je STAR

 38. Aurora Hysenbelliu
  Aurora Hysenbelliu
  14 ditë më parë

  😊😊😊😇😇😇❤💖💛💙💚💚💙🤎💔

 39. Fati Fati
  Fati Fati
  14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 40. Erza Maxharraj
  Erza Maxharraj
  15 ditë më parë

 41. ana bekteshi
  ana bekteshi
  15 ditë më parë

  second week hala tu e ndigu 👌

 42. Nita Morina
  Nita Morina
  15 ditë më parë

  Wowww sa qfar zoni te embel , ksi kong te shkojn 😍😍😍

 43. FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT
  15 ditë më parë

  KSHU VAZHDO GJITH MON SI KJO LLOJ MUZIKE

 44. FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT
  15 ditë më parë

  Zemr je ♥️

 45. Eljona Gashi
  Eljona Gashi
  15 ditë më parë

  💣💣💣💣💣💣👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥

 46. Gerta Begaj
  Gerta Begaj
  16 ditë më parë

  Shume zerin e embel

 47. anxhela love
  anxhela love
  16 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 48. Enis L
  Enis L
  17 ditë më parë

  🔥

 49. nora ll
  nora ll
  17 ditë më parë

  identik zanin si tgentes kur u kan e re me ta knaq veshin

 50. Liku Liku
  Liku Liku
  17 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍🤍🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 51. Dounya Kemouche
  Dounya Kemouche
  17 ditë më parë

  Which language is this !!❤😍

  1. jjkmn
   jjkmn
   17 ditë më parë

   its albanian

 52. sara toskaj
  sara toskaj
  17 ditë më parë

  qele ti yemren qelee veq ni here n'jet a mke dasht najhere a gjith je kon fake super keng suksese

 53. armando albania
  armando albania
  17 ditë më parë

  Super kenge super melodi sjell miresi tingulli qe nxjerr jo si ana lleshi zhurmuese

 54. Rama Bajram
  Rama Bajram
  18 ditë më parë

  Tiken do degjojme edhe international me besoni

 55. Rama Bajram
  Rama Bajram
  18 ditë më parë

  Shume vajze e bukur e rujte zoti edhe ju lutem klikone sa me shume

 56. Arbon Ahmeti
  Arbon Ahmeti
  18 ditë më parë

  Qele be qele 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💋💋❤️

 57. unesa uersa
  unesa uersa
  19 ditë më parë

  tika eshte nje kengetare e mire

 58. Angela Spaho
  Angela Spaho
  19 ditë më parë

  😋😍😍😍😍😍😍 shum bukur jete vtm vazhdoo

 59. Reginaa♉
  Reginaa♉
  19 ditë më parë

  3kenge qe i ke be i ke ber super je ylll

 60. damn gal
  damn gal
  19 ditë më parë

  Mos kendo me rep Kjo te shkon me shume

 61. Jeton Kadriu
  Jeton Kadriu
  19 ditë më parë

  Qele zemren qele🎻🥰😘

 62. Jacopo Sertolli
  Jacopo Sertolli
  20 ditë më parë

  Beautiful

 63. Qazim Berisha
  Qazim Berisha
  20 ditë më parë

  Kjo vajza meriton sukes sa me te lartë ❤👌👌 Edhe zerin e qart edhe kenga my huana e mire Te lumte tika super talent 🔥🔥

 64. Ilir Pepa
  Ilir Pepa
  20 ditë më parë

  Ti je me e mira kendon shume bukur

 65. Arben Bellaqa
  Arben Bellaqa
  20 ditë më parë

  SA ZERIN E BUKUR 🥵

 66. AKIL LYRICS
  AKIL LYRICS
  20 ditë më parë

  1 milly

 67. CISCO POLO
  CISCO POLO
  20 ditë më parë

  🇦🇱 TIKA 🇦🇱 🔥🔥🔥🔥🔥

 68. Arilda Dauti
  Arilda Dauti
  20 ditë më parë

  Super keng 🔥

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s......plliz!

 69. din h
  din h
  20 ditë më parë

  Sherim shpirti kjo kenge ..👏👏

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s....plliz

 70. Alma Isufi
  Alma Isufi
  21 ditë më parë

  J adooooreee❤️❤️❤️.Qele ti zemren an me ke dashur ndonjehere ,me pelqen shume 🥰

 71. Klevis Klevis
  Klevis Klevis
  21 ditë më parë

  😘😘😘😉

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s....plliz

 72. Suna Shini
  Suna Shini
  21 ditë më parë

  Me pelqen kjo fryma aziatike 👁️👁️

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s....plliz

 73. Hana Qeli
  Hana Qeli
  21 ditë më parë

  🥰

 74. Astrit Krasniqi
  Astrit Krasniqi
  22 ditë më parë

  As bukur kendon dhe vishesh

 75. Kristina Chriss
  Kristina Chriss
  22 ditë më parë

  Kjo kenge duhet te ket shm klikime nese ska ater do cmendem sepse esht teeeeper e bukur ‼️✅

  1. Bedi bed
   Bedi bed
   20 ditë më parë

   E vertet . Sh Ze i bukur 🌷

  2. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s....plliz!

 76. der wer du nicht bist
  der wer du nicht bist
  22 ditë më parë

  😘😘

 77. DJELLZA A
  DJELLZA A
  22 ditë më parë

  Super muzika sukseseee ♥️😘

 78. Bedi bed
  Bedi bed
  22 ditë më parë

  My Batery 1%📵 Tu nigju kongen Vec kur shkoj 5% Nuk donte me u fik bre vlla 😍😂 TIKA 💣💥🌷🌷

  1. ana bekteshi
   ana bekteshi
   20 ditë më parë

   from 1 to 5 real quick😍

  2. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s...plliz!

 79. Diversant
  Diversant
  22 ditë më parë

  Teksti... Shto uje, shto miell!

 80. Infotech Infotech
  Infotech Infotech
  22 ditë më parë

  Bravo të qoftë për këtë këngën ❤️

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s...plliz

 81. Lona Rrasa
  Lona Rrasa
  22 ditë më parë

  Shume kenge e bukur 😍zeri owww

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s....plliz!

 82. FF ULTIMO
  FF ULTIMO
  23 ditë më parë

  Cdo keng qe ti ben esht super.

  1. Diversant
   Diversant
   4 ditë më parë

   pse ca ka bo tjeter? himnin e flamurit?

  2. Bera Rush
   Bera Rush
   5 ditë më parë

   @Blerine Misini po

  3. Blerine Misini
   Blerine Misini
   5 ditë më parë

   @Bera Rush .

  4. FF ULTIMO
   FF ULTIMO
   9 ditë më parë

   @ana bekteshi ok te kuptova . Te pyeta ti ke insta

  5. ana bekteshi
   ana bekteshi
   9 ditë më parë

   @FF ULTIMO po aty i kam pare videot

 83. Rigelsa_Rigi🔥
  Rigelsa_Rigi🔥
  23 ditë më parë

  Yll si gjithmonee💜💜💜💜🌟🌟❤❤❤❤

 84. ❤❤❤❤❤
  ❤❤❤❤❤
  23 ditë më parë

  Ma Mira❤❤❤

 85. Era Selimaj
  Era Selimaj
  23 ditë më parë

  Awww kjo muzika🥰

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s...plliz

 86. Jeton Mexhuani
  Jeton Mexhuani
  23 ditë më parë

  Bukur

 87. Labinora Jefkaj
  Labinora Jefkaj
  23 ditë më parë

  I like it se kom beso 😂

 88. Jona Jonajona
  Jona Jonajona
  23 ditë më parë

  Shm e bkr

 89. Aurora
  Aurora
  23 ditë më parë

  Sa e Bukur❤️🥺

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s...plliz

 90. Aferdita Demiri
  Aferdita Demiri
  23 ditë më parë

  @Mevlsnshabaa @Ledjana Prenga e gjoni veten

 91. Virhan Vahran
  Virhan Vahran
  23 ditë më parë

  Tikaaaa...,😍😍😍😘

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s.....plliz

 92. Klenajd Sulo
  Klenajd Sulo
  23 ditë më parë

  me pelqen shume kenga bravo

 93. Mina Anim
  Mina Anim
  23 ditë më parë

  Ia more frymen AUTOTUNE it

  1. Mina Anim
   Mina Anim
   22 ditë më parë

   @ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 dmth nga jot em ngaqe njihje njohurit e mia muzikore se ajo tpaska mesu mir me iu sul njerezve kot pa lidhje.

  2. ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦
   ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦
   23 ditë më parë

   @Mina Anim nga satome

  3. Mina Anim
   Mina Anim
   23 ditë më parë

   @ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 Nga me njeh mua nga jot em apo yt at ?

  4. ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦
   ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦
   23 ditë më parë

   O zot professionistia e muzikes po flet🤦🏻‍♀️

 94. Rama Bajram
  Rama Bajram
  23 ditë më parë

  He po me duhet me te klick u 50 here ne dite

 95. tysoni Gaming
  tysoni Gaming
  23 ditë më parë

  ey qika e mixhes t cenes flutra me nofken (TIKA)

 96. Alisa Thaqi
  Alisa Thaqi
  24 ditë më parë

  Duna me ik🥶

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me ben s....plliz

 97. Hirija Zekir
  Hirija Zekir
  24 ditë më parë

  Zdi pse mu dok si Melinda Ademi. Shum këng e mir. Skoka bajat me ngu.👍🏼

 98. Esmeralda Fetaj
  Esmeralda Fetaj
  24 ditë më parë

  💯💯💯💯🥰🥰🥰❤❤💯

 99. Lyrics Girl
  Lyrics Girl
  24 ditë më parë

  Just ... talented💡💞😍

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   20 ditë më parë

   Me Ben s...plliz

 100. Adi Misini
  Adi Misini
  24 ditë më parë

  Suksese