Fation Kuqari: Kam pasur mbi 200 femra, ja çfarë e kam Trejsi Sejdinin! #EXPULS

4 826 Shikime 525 mijë
Argëtim

#rtvora #fationkuqari #expuls

Fation Kuqari, i njohur ndryshe si "beqari më i kerkuar i momenit", ka qenë i ftuar në episodin e radhës në EXPULS, nga Ronaldo Sharka në RTV Ora!
Fationi u vendos përballë shumë pyetjeve nga gazetari Ronaldo Sharka, ku shumë thashetheme dhe detaje që nuk i kishim ditur, u sqaruan në studion e EXPULS.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Komente

 1. anxhela ago
  anxhela ago
  Ditë më parë

  Te thoshte nje vajze nje gje te tille do e kishit vrrare . Fatjon je pa krenari i papjekur dhe drru . Femrat duhet te ti ndaj jeta e jo ti nderosh per qejf . Apo thjesht mburresh se te duket mburje

 2. anxhela ago
  anxhela ago
  Ditë më parë

  O FATJON , MA SHPIF 😝😝😝😝

 3. Enver Murtati
  Enver Murtati
  3 ditë më parë

  Ti qi ropt o fation

 4. Loni Betoni
  Loni Betoni
  4 ditë më parë

  Po qa 200 femra mor, ty nje qe pate ta more ai Andi ate Melisen apo harrove, korrnuto.

 5. Gjyshi
  Gjyshi
  7 ditë më parë

  Kush eshte ky ? U bene te gjith vipa ketu njerez te pa vlere te cilet si ofroni gje shoqerise, llum

 6. bora
  bora
  8 ditë më parë

  o rop qira lat nam me kto qe hidhni po i shkatrroni cunat gocat me kto qe hidhni

 7. bigboss bigboss
  bigboss bigboss
  12 ditë më parë

  E Drogen e nanes po a ki more pasqyre o kry VO ik more beter ti 200 femra i ke pas ,shporru more cyrran

 8. Koli Nitabitri
  Koli Nitabitri
  14 ditë më parë

  kam qen cakpen

 9. Selen Non
  Selen Non
  15 ditë më parë

  Po cne ti o pederast te kishe pasur 200 femra nuk do kishe mar pjese ne PERPUTHEN qe te gjeje dashnore ty duhet te cosh ne Amsterdam te plasesh ne xham edhe te presesh klient qe te gudulisin bythen.

 10. Hond Saub
  Hond Saub
  21 ditë më parë

  O fatjon po rri mor fis qir se e dim se kush je e me qa je marr ne itali.tkan majt femrat qe punojn nrrug me 5 eurosha he vari kars

 11. Serano Defranco
  Serano Defranco
  24 ditë më parë

  200 femra ska pasur Rocco Sifredi, e i paska pasur ky xhuxhi pa borebardhe ah medet CA mashtruesi ky more kur ke flejt kur ke pshur dhjere ngren mut punuar se i bie 50 femra vit per 4 vjet sipas moshes tende lol nese grup dhe fshataret me shemtuar pa ditur nje fjale anglisht te shqiperise qe punojn kamariera banakiera guzhuniera neper ishujt e greqise kan kalu me shume femra se ty 4 muj e veres pa rroba firmato e makina shtrenjta dhe orgji biles e duke fut krevat 5 - 15 femra turiste ne nate. Ti shqiperi tirane bllok shkosh si gjen 10 femra hajrit me i fut krevat ti paske gjet 200 femra , Zotesia burreria eshte gjesh nje femer e ta mbash ate nese mundesh, po femra kshu te lira one nite stand ti je fundi kavallit, kshuqe ruaj dicka per gruan neser qe do marresh se nuk eshte trimeri ose dicka e madhe me shku me femra cdo dite eshte mburrje injorance.

 12. Paulin Paloka
  Paulin Paloka
  28 ditë më parë

  po qa kan desht femrat ke ky more po qenka dhe i keq per paraqitje po mase ka qen krytari i presitutave turp per ta par kush ket derr

 13. Elvis Visi
  Elvis Visi
  Muaj më parë

  Ngelet per tu par,dihet boterisht na kishin ren veshet ne qetsi ne keto fjal.

 14. Beni R
  Beni R
  Muaj më parë

  O fatjon 200 femra I kam pas per 2 vjet + lloj lloj rrace nuk ke flok nkry sa femra kam pas

 15. klinton bekaj
  klinton bekaj
  Muaj më parë

  ×××):sikur njejt ngjajn kta 2 nga pamja fizike

 16. Alti Lazi
  Alti Lazi
  Muaj më parë

  phyyy

 17. Yuhuuu
  Yuhuuu
  Muaj më parë

  Kur thot intriga dhe intrigant me kujton bidonin blu ahahahahaha

 18. Yuhuuu
  Yuhuuu
  Muaj më parë

  Jet luksi thot me rroba turqie 20 mij leksh

 19. Ylli Tajari
  Ylli Tajari
  Muaj më parë

  JE DJA;E SHUM I MIR EC PERPARA SIC MENDON TI

 20. Drenicak Kk
  Drenicak Kk
  Muaj më parë

  200 femra as Begjet Pacolli nuk i ka pas hahahah

 21. HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY
  Muaj më parë

  Ky shoku ka llogarit gjithe femrat qe nga kopshti qe i kane thene "Mirmengjes'. Krenari e madhe me pas sh femra, te shpifet vetja e femrat..si sju vjen neveri nga njera te tjetra

 22. Dorjan Bace
  Dorjan Bace
  Muaj më parë

  ere ti ere..ca ben re ti sna le asgje neve re..omg 😱 ca lloj prerjesh mban ky vend

 23. Deonis Laboti
  Deonis Laboti
  Muaj më parë

  Nese gafa do kish emer tj do e kishte emrin Fatjon 😂😂

 24. Milaim Rugovaj
  Milaim Rugovaj
  Muaj më parë

  Mashkull i mir eshtaj qe ka dinjitet mos dukesh krenar qe thu kam pas mbi 200 femra aspak.por e verteta esht qe ndoshta ke ngacmuar.ate numef.f.ti i do shum motrat.po.te ken kaluar ato mbi 200 meshkuj.ha na thuaj.

 25. Marjol Qulli
  Marjol Qulli
  Muaj më parë

  Po pet ca vaite mo fation per nuse po ti ke kaluar 200 femra mo derman e gele per nuse ati mo aaaaiiiissshhkreti une pet ty

 26. Marjol Qulli
  Marjol Qulli
  Muaj më parë

  Po pse jeton ne tiran ti re hte posht fierin re ik mo se nuk je cun besnik

 27. FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT
  Muaj më parë

  BOTERISHT NA RRUFSH FATIONIN

 28. Burrelsi London
  Burrelsi London
  Muaj më parë

  Po kari po po po hik e gjej shoket he kar 200 femra se ke biznez shko e qij naj baxhell rruge karuc me syze

 29. Flori Isufi
  Flori Isufi
  Muaj më parë

  Hiqja nje 0 o fshatari

 30. Happyyy
  Happyyy
  Muaj më parë

  oooo po ju lat halet e greqis ,,niveli ooooooooooooooo ,,2oo me gjith te djelat me te dy duart mer pidhc firi

 31. Be Be
  Be Be
  Muaj më parë

  Ku Po shkon ti O bolooo boloo . Sa qenke shndosh ti O boloooo ( Fatjonn ) 😂😂

 32. Mashurk Bazike
  Mashurk Bazike
  2 muaj më parë

  ✨Natryshem, gradualisht, rutine, edi vet ti✨

 33. Florie Hashani
  Florie Hashani
  2 muaj më parë

  Dihet boterisht qe kam pas 200 femra po hyra perputhur se smun te gjesha femer🤣

 34. Elen Laert
  Elen Laert
  2 muaj më parë

  Nje person idiot nje cop mish me dy sy sdin kuka koken ku ka kembet Keta burat me nje r si Fationi femrat ju japin shkelmin dhe keta i numerojne per te dashura pika qe si bie Nje djale qe ka dinjitet dhe rrespekt ndaj vetes ti femren e rrespekton dhe neqoftese ndahet nuk e numeron per dashnore dhe se ben objekt diskutimi lart e posht Fationi din te qesh vetem si lavire Ike nga perputhen se do tebente Erioni sapun dhe ti friken e njeh venqe le te hapesh brinjesh sa te duash me ato ormonet qe te kane fryre si komardare

 35. Jason Odnny
  Jason Odnny
  2 muaj më parë

  Sa her e ke numru tet moter mo rrot karit qe ke then kam pas 200 femra 🤣🤣🤣🤣🤣

 36. Sadat luma
  Sadat luma
  2 muaj më parë

  Ky esht nje stelak numer 1

 37. sotolestele
  sotolestele
  2 muaj më parë

  Ore BARBON.. sa vjet shkolle ke ??

 38. Lani Sulika
  Lani Sulika
  2 muaj më parë

  😂😂

 39. Andra Pore
  Andra Pore
  2 muaj më parë

  O Zot pse eshte kaq idiot ky

 40. Danny dany
  Danny dany
  2 muaj më parë

  Nese ike pas 200 femra pse erdhe ne perputhen me gjet femren ma te keqe 201!

 41. Lori King Zefi
  Lori King Zefi
  2 muaj më parë

  I trash si tullum e menon qe osht i bukur oj tullumbace shko hiqi do kile se je shum i keq dhe i trash shko ne fitnes pak se sje per tjeter ti perpos naj prosotuske

 42. Lori King Zefi
  Lori King Zefi
  2 muaj më parë

  Osht njeri fejk pa karakter i poshter si tha kam pasur femna shum me siguri e kan pasur edhe shum tjer motren ose nenen e ti e esht mesuar nga to te luaj me vajza tjera smunesh me kan kaq krenar si ke pas shum femna se nena yte ende e mban shpinen prej jaranave per 500lek

 43. Ledia Dushi
  Ledia Dushi
  2 muaj më parë

  Bolll o fatjon se t njofim t gjith n fierr te marrin m pllembaaa gjith gangot e fierittt tiii na ben si pasur kur i ke veshjet imitime mo na bj miljonerr se e dimm si ka qen dhe si esh familja jote me rrog 200 mijlekshe babin elektricist e ke dhe burr te ndershem se nga ke ngjarrr ti mor cun legen se di te betohemmm kn fillimmmm i lutsheeee cunave me ja marr makinat per xhiro me u dukkk ne te vert i mut t madh kishe legen ik meso nga e kalumja qe ke qen n burg se je kap m t kuqeee

 44. sam smith
  sam smith
  2 muaj më parë

  sa injorant! imagjino ta thoshte nje vajze kte do e quanin super kurve

 45. M Sweden
  M Sweden
  2 muaj më parë

  Kurvan qun🤮

 46. ale alex
  ale alex
  2 muaj më parë

  piari kamarjeri 🤢🤮

 47. ale alex
  ale alex
  2 muaj më parë

  🤢🤮

 48. ale alex
  ale alex
  2 muaj më parë

  🤢🤮

 49. ale alex
  ale alex
  2 muaj më parë

  🤢🤮

 50. ale alex
  ale alex
  2 muaj më parë

  piar vari kars e njef trejsin dhe cdo kengetare se ke qen kamarjer edhe piar zhuls muti 🤢🤮

 51. ale alex
  ale alex
  2 muaj më parë

  o qija robtttttt Fation piari ... ca femrash ke pas ti o barbon ke punu piar gjith jeten normal qe i njef se ke ndejt te dera lollit dhe magic 4 gjith jeten piarrrr vrkkkk

 52. ELLA.A LEEA
  ELLA.A LEEA
  2 muaj më parë

  Ki gjet do Femra budalle per qata 200 krejt Femrat jan fajtore se lon nje tip si ky me luajtur me moralin e saj turp Fatjon.

 53. Ervis Ademi
  Ervis Ademi
  2 muaj më parë

  Mos bo kot si pidhar lale se nfund te fundit te persorush do e maresh ate qe do kalosh jeten shoku mos bej show kot pa lidhje

 54. dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhok
  2 muaj më parë

  Po masi i pate 200 femra pse hyre ne perputhen per te gjetur femer se skishe apo per fam 😡

 55. Gg Bbh
  Gg Bbh
  2 muaj më parë

  Kur shane femrat ti sje bur je plere

 56. Gg Bbh
  Gg Bbh
  2 muaj më parë

  Te kesh turp kur ofendon femrat po ti kush je fshatar prej fieri pa edukat pa kultur je bosh insan dhe te gjitha femrat mos ta ndjekin kete injorant motra jote sa meshkujsh ka patur o fshatar injorant

 57. Samsung Miele
  Samsung Miele
  2 muaj më parë

  Na hapi barku me 200🤢🤮😂ku ah .......

 58. Faja Ra
  Faja Ra
  2 muaj më parë

  Asnjehere se kam pa.ket emision Edhe kot e hpa ket video edhe e mora vesh se per ca bohet fjle ... Por me.vjen cudi per ca.traditash e ka fjalen ky tipi nga fieri. Mesa di une Shqipetaret nuk e kane ne tradite te dalin e te kerkojne gra neper televizjone si kohet e fundit qe ka hyre ne mode ...por i gjejn ashtu sic duhet. Muduket se kto shqipetaret e fundit kane ndonje shartim me moldav edhe moldave se ashtu jemi bo qe nga femrat qe qisin bythen per pak fame ..

 59. Vlorë
  Vlorë
  2 muaj më parë

  Me kete te foluren Fierake ky jo 200, po do ket pasur 2000 po eshte modest nuk e tregon... 🤣🤣

 60. Albert Mehmetaj
  Albert Mehmetaj
  2 muaj më parë

  Je djal Karagjos

 61. Armando Albania
  Armando Albania
  2 muaj më parë

  Shko mor varikars muti per fam qiheni dhe ne byth

 62. Mario Dopa
  Mario Dopa
  2 muaj më parë

  Tigri fieirt 😂😂 a mor varikarist mashkull

 63. Ana Kauri
  Ana Kauri
  2 muaj më parë

  ❤️❤️

 64. rei myrtezaj
  rei myrtezaj
  2 muaj më parë

  Qe te dy ropqira jeni

 65. rei myrtezaj
  rei myrtezaj
  2 muaj më parë

  Ti je ropqiri me i madh

 66. ioana mane
  ioana mane
  2 muaj më parë

  Zbute pak fratelo se do reshkasesh ne ndo nje dras te kalbur.

 67. Mr Fuki
  Mr Fuki
  2 muaj më parë

  A mjer shqipria cfar mban plehr

 68. Agim Qerimi
  Agim Qerimi
  2 muaj më parë

  E ka pas fjalen per 200 prostitutka

 69. Enver Lami
  Enver Lami
  2 muaj më parë

  Bla bla TV. Ski stil ti per 200femera. Po puf. Klube nates po.por 1femer shqiptare qka edon jeten. Sbesoj se kish dal me ty takime. Ti nga goja filozof e tregon tatus ketu. Ik more

 70. corrado corra
  corrado corra
  2 muaj më parë

  Ik o kokre bythqirit ti je nga fshatet e fjerit o kokre bythqirit ke pas 200 pushta ti jo 200 femra ordiner kokre mashtrusit nje cun qe ka pas femra dhe esht i zoti vetes nuk del ne tv per te kerkuar femer ik o plere barbon

 71. Denis Buraku
  Denis Buraku
  2 muaj më parë

  Vetem ti qe sje burre o fatjon kuqari te njoh se kush je je thjesht i njeri me dy sy qe shet mendjemadhsin tende ....

 72. dren krasniqi
  dren krasniqi
  2 muaj më parë

  E more fatjon kuqari ske i zoti me nxan ledjanen qe te vlonte gjaku per te e lere ma trejsi sejdinin 😂😂

 73. nake kapllani official channel
  nake kapllani official channel
  2 muaj më parë

  Po k po enderro ti shif endrra cdo nat me femra edhe shtoj numrin ti

 74. B Xh
  B Xh
  2 muaj më parë

  O ky maximumi qe ka patur femer esht tani qe mori "fame leshi " se femrat ju duket sikur car po bejn po te shoqerohen me keta plera

 75. Guri Albi
  Guri Albi
  2 muaj më parë

  ,Burr kush ka Para Burr kush Po qi Femra Qia motren ca po thuhet ,a mos valle Une U Cmenda....

 76. Juljan Kola
  Juljan Kola
  2 muaj më parë

  Ke pas 200 femra dhe futesh tu kerku nuse ne televizor hahaha sa te forta ka

 77. barumbadum
  barumbadum
  2 muaj më parë

  200 femra my ass....

 78. antoni petrai
  antoni petrai
  2 muaj më parë

  Jam i sigurte qe njera ta ka futur gishtin

 79. Lulzim Tafani
  Lulzim Tafani
  2 muaj më parë

  Bobo sa pordh ka ky i grise breket

 80. Lulzim Tafani
  Lulzim Tafani
  2 muaj më parë

  Po jo dhe 200 femra o fation se e kalove don zhoanin ule pak numrin se jan shum

 81. Gezim Kuqi
  Gezim Kuqi
  2 muaj më parë

  Tipik me grope ne gjoks

 82. Mr Berti Berti
  Mr Berti Berti
  2 muaj më parë

  E themja me te bere yyyyyyy sa larg

 83. Fred Taker
  Fred Taker
  2 muaj më parë

  Po e kar po, ke pas 200 femra edhe shkove ke perputhen bej si qen per nje femer, ik mer brek selep bej shurren me nai cep pallati

 84. Roza Lati
  Roza Lati
  2 muaj më parë

  Mashkulli me cop injoranti qe kam pare deri tani ne televizor,idjot thot kam pas shum femra,kush te vjen ty aman me ato trru qe ke ti as ne hale nuk shkoj

  1. Doci Blendi
   Doci Blendi
   2 muaj më parë

   @Roza Lati ska te beje, je ajo qe je e kam kuptu 😉

  2. Roza Lati
   Roza Lati
   2 muaj më parë

   @Doci Blendi ah me njifke shum kir dmth 😅vetem se nje problem se nuk jam roza lati ne te vertet😅😅

  3. Doci Blendi
   Doci Blendi
   2 muaj më parë

   @Roza Lati ju vajzat keni shum kerkesa nga djem dhe patjeter qe shum i keni provu prandaj e di shum mir

  4. Roza Lati
   Roza Lati
   2 muaj më parë

   @Doci Blendi mos je gje menaxheri im ti,se e di sa kam pasur un?😅😅

  5. Doci Blendi
   Doci Blendi
   2 muaj më parë

   Ka pas shum femra ai sic ti ke pasur shum meshkuj 😉

 85. Esi Bici
  Esi Bici
  2 muaj më parë

  Nuk e degjoj me shume se po me bene🤮🤮🤮

 86. Esi Bici
  Esi Bici
  2 muaj më parë

  Nuk e degjoj me shume se po me bene🤮🤮🤮

 87. Vlora Namani
  Vlora Namani
  2 muaj më parë

  Je shum Ma i miri fation kuqari 👌👌👌

 88. elena elena
  elena elena
  2 muaj më parë

  Duket ca nivel femrash ke pas ti, perderisa pelqeve Anen

 89. elena elena
  elena elena
  2 muaj më parë

  "Kam pasur mbi 200 femra: mamin, motren, gocen e dajes, gocen e halles... "

 90. Adiadi2020 Andrit
  Adiadi2020 Andrit
  2 muaj më parë

  Ske bo 200 her sex paske pas 200 femra apo i ke pas si ne 90 oooo mpau nan e moter kjo esht e jemja se mpau.

  1. Adiadi2020 Andrit
   Adiadi2020 Andrit
   2 muaj më parë

   @Doci Blendi qeke i madh fare ti o ti njeri nuk i shof un kto emisjone as ket vidjo se kam pa fare as nuk me interreson dhjesht lexova titullin dhe komentova po gjithsesi,futja kti muhabeti po me pas menen ma me gjana me vler ti e shiqeria ishte ndryshe shqipnia.

  2. Doci Blendi
   Doci Blendi
   2 muaj më parë

   @Adiadi2020 Andrit ti je ber xheloz qe fatjoni ka pas mbi 200 femra prandaj nuk e beson se ça thot

  3. Adiadi2020 Andrit
   Adiadi2020 Andrit
   2 muaj më parë

   @Doci Blendi ekuptova qe sesht i vetmi qe mburret me vagine.ka shum ne fakt kshtu....po sa vagina kam kalu un mer shok as vet se di o qihet ne angli o sqihet kun ne planet.mire hajt tash kalo mire.

  4. Doci Blendi
   Doci Blendi
   2 muaj më parë

   Je xheloz ti qe nuk ke as gjysmen ?

 91. Barcaleta Shqip
  Barcaleta Shqip
  2 muaj më parë

  Kemi bere nje Parody me titull "le te put*en" Kush deshrion pak argetim me shume, le te shikoje ne videon ne kanalin tone :) love you! :)

 92. Dritan Rogtina
  Dritan Rogtina
  2 muaj më parë

  Me pa pas 200 femra e mos me dashuru asnji do te thot qe ndoj problem

  1. Doci Blendi
   Doci Blendi
   2 muaj më parë

   Do te thot qe ka pas vetem marredhenie seksuale.

 93. L. Berishaj
  L. Berishaj
  2 muaj më parë

  Fatjon. A e mer nga bitha ?

 94. nex toro
  nex toro
  2 muaj më parë

  O fatjon kuqari skam se qfar bej se germa ma te vogla ne alfabetin e jon nuk ka se ende me ma t vogla do ta kisha shkruajt emrin e jot por pse ja fut kot ore 200 femra po ti si dole nga prputhen prfundove n spital dhe se atje te rrezatonjen me JOD RADIOAKTIV ne tru a qfar hallin te bejshin por ty or katunar me ti dhen para 200 femra me i njoh ne numr pasha zotin ne dijsh me i numru po jo qe jo ti kesh patur po ti eksperienc femre nu ke aspak u pa sjellja e jote me femrat ne prputhen pse shet pordh ktu o katunar

 95. Golden King
  Golden King
  2 muaj më parë

  ti je nje cop bzth qiri . o vari kars,

 96. Sadat luma
  Sadat luma
  2 muaj më parë

  Pinguini stelak

 97. Kerim Kras
  Kerim Kras
  2 muaj më parë

  Kafsha thot ndjek traditen shqiptare por ska gajle nese femra esht prostitute plumb ne kok

 98. DoN
  DoN
  2 muaj më parë

  17:59 Perl !!! Tip çakpeni... t keqen e shqipes qe flet ti

 99. Capo Dei Capi
  Capo Dei Capi
  2 muaj më parë

  Ti loqe edhe kur bon mhb me femrat i quan te tuat ? I qift derri nanen asaj femre qe meret me nje vari karist si puna jote ... cdo njeri nuk esht perfekt ka gabime po ti i ke gabime trashanike pordhac po t futesh thell thell del pabuks .... 🖕

 100. Djino Mbeuko
  Djino Mbeuko
  2 muaj më parë

  Cfar ju cudit juve kaq shume kur thot ka shume qe thote ka shku me 200 goca ky djal i ri jeton ne kryeqyter i pashem me lek. Cfar mendoni ju se nuk eshte e mundur? Ose keto qe bejne sikur i ka kap me zor ato femra, eshte i ri po jeton jeten si ti shijoj.