SHBA goditje fatale Ilir Metës, asgjëson planin për revolucion, sjell 3 mijë ushtarë para zgjedhjeve

907 Shikime 95 mijë

Komente

 1. donika kurtbegovi
  donika kurtbegovi
  12 ditë më parë

  Eshte e domosdoshme nje siguri nga aleatet te jene ne gadishmeri per cdo manover per te kapur pushtetin me force nga bandat koruptuese qe i sherbejne sherbimeve sekrete anti Shqiptare . Per mendimin tim nje nderhyrje nga aleatet dyhej bere qe ne 1997.Nuk duhet te qendrojne indiferent.Nuk eshte se kemi te bejme me elemente qe jane dhe kane qene ne postet me te larta te qeveris dhe shtetit ,por kemi te bejme me keta persona te posteve te larta qe jane ne sherbim te Rusise ndoshta dhe Kines .Pra problemi eshte teper i thelle.Populli kerkon mbrojtje per vendin nga nderkombetaret .Nuk duhet te presin me. Ky lajm i marinsve Amerikan per te qene ne gadishmeri duke marre per baze fjalet e ish kryeministrit Berisha dhe Presidentit egzistus Ilir Meta te cilet kerkojne ,lufte civile me fjalen “revolucion”, pra(kerkojne me cdo kusht qofte edhe me lufte civile) te marrin frenat e pushtetit ,gje qe e kane deklaruar publikisht nje pregaditje per rremuje ne Shqiperi.Nuk ka me pritje ,nderkombetaret duhet te kuptojne se sherbimet sekrete Ruse ,serbe,greke , Turke ,Kineze jane mbrenda ne Shqiperi dhe bejne nje pune e prapagande te hapur anti shqiptare .mbeshtetur nga personat kryesor drejtues te dhtetit dhe qeverise. Populli mbeshtet nderkombetaret ,populli eshte me perendimin,me demokracine perendimore.Urojme suksese ne detyren tuaj te larte e fisnike per Ruajtjen e Paqes ne Rajon .

 2. donika kurtbegovi
  donika kurtbegovi
  12 ditë më parë

  Aleluja🇦🇱🇱🇷

 3. Artan Hysa
  Artan Hysa
  14 ditë më parë

  Merrni shembull nga kosova

 4. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  15 ditë më parë

  SHPRES TEK AMERIKANT MEJ LARGU HAJNA TON

 5. kol vogel
  kol vogel
  16 ditë më parë

  MOS KINI MERAK JU TË PAM-PAM FLETIT PËR GJULLURDI PAS ZGJEDHJEVE PSE €-DRAMA JUJ DHE ORTAKU I TIJ TOM KODOSHI DO ZBYTHEN. PRA MOS I FRYNI KOSIT KOT. TUNG

 6. Emiljo King
  Emiljo King
  18 ditë më parë

  Ne burg sekuestrim pasurie Ilir Metes dhe Sali Berishes

 7. Emiljo King
  Emiljo King
  18 ditë më parë

  Ilir meta sali berisha sllobodani dhe arkani i shqipetareve

 8. POWER of PEOPLE
  POWER of PEOPLE
  18 ditë më parë

  Kaq idiot dhe tru shperlar qe ka akoma njerz qe besojne mashtrimet e MEDIAVE si pamfleti qe eshte ne media e politikes 30 vjecare qe eshte krijuar qe te shperlaj trurin popullates qe ta mbaje me shpresa tere jeten ! Ja ku po ju them une qe ato vine veten per stervitje sic shkojne ne vendet e tjera te natos qe kane programet e tyre ! Dhe jo se vine ti kapin e ti fusin brenda politikanet tane ! Kjo nuk do ndodhe kurre ! Kjo ndodhe vetem populli I bashkuar per revolucion pa kthim mbrapa revolucion me force dhe ska force me te madhe se sa populli kur BASHKOHET e ngrihet I teri se. Bashku per heqjen e ketyre organizate politikanesh kriminelesh 30 vjecare qe e kane kthyer vendin ne nje xhungel te pa banueshem per popullin shqiptar! Duke grabitur vjedhur e shitur cdo resors qe ka shqiperia dhe populli shqiptar ! Keta Jane bere TRILLIONERA ne KURRIZ te popullit ! Keta Jane tradhetare qe nuk PERFAQESOJNE popullin shqiptar keta Jane kriminel tradhetar qe perfaqesojne Interesat e tyre Duke shitur e copetuar vendin Duke grabit e vjedh cdo resorse qe ka shqiperia !! Si keta politikane fame keq nuk I gjen ne asnje vend te Europes qe mos te doje popullin e tij mos te zhvilloje vendin e tij ! Keta Jane kto politikane qe kemi me famkeqat gjak pires qe ka pare ndonjeher Europa ! Keto depozitojne 90% e pasurise tyre jasht vendit neper banka private etj !!!! MOS SHKONI TI VOTONI ASPAK O NJEREZ MOS E THELLONI ME KEQ SITUATEN !! DUHET TI BOJKOTOJME CDO VOTE QE MOS TE SHKOJE ANJERI NE VOTIME !!!!!

 9. Illyrian Power
  Illyrian Power
  21 ditë më parë

  Ky eshte pushtim i hapur dhe shfarrodje e Shqiptareve. Asnje Shqiptar te mos e lejoj kete pushtim qe behet me urdher te Sorrosit. Amerika nuk ka pune fare te Sjell ushtar ne Shqiperi qe re mbaje veglen Rama ne pushtet duke boshatisur Shqiperine

 10. Sejdi Karaj
  Sejdi Karaj
  22 ditë më parë

  Ahahahah, mos perdorni qellimet e Amerikes,qe zhvillon egozmin e saj te panderprere,per interesim te zgjedhjeve ne Shqiperi.Ajo ka qene dhe me pare ,tani e kuptoi se kush jane Sali muti e Ilir shurra.Qellimet jane me larg,por me nr.ne bote nuk ka lojra...

 11. Andreas Braholli
  Andreas Braholli
  23 ditë më parë

  Hahaha tallet gjithë bota me ne shqiptaret... ne çdo vend të botës politikanet janë kriminela mafia hajdute... po në Shqipëri kështu ka qenë dem babadem me kriminela më ajdut politikan dhe antishqiptar

 12. Salvatore Kurti
  Salvatore Kurti
  23 ditë më parë

  Ajduti i Skraparit ca kerkon qe ri me kriminelin e ketij popylli spiuni dhe agjenti iSerdbeve qe vrau bijte e Uck qe dhane jeten per clirimin e Kosoves Sì ste vjene turpe o Skrapali ti japesh doren ai meriton plumbin

 13. Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi
  23 ditë më parë

  Ilir Meta te arrestohet menjehere te nurgose pa vendim gjykate e mos pranoni as kerkesen per lirim kosifikonja pasyrit.Arin mos te kete mundsi per tu lirue as arin me kerkue.gjeniu

 14. gandia playa
  gandia playa
  24 ditë më parë

  Ka injorante dhe rilindas idjota we besojne ket disinformim pa pike lidhje.

 15. Albania Ilirian
  Albania Ilirian
  25 ditë më parë

  Shume e sakt

 16. Sxt Box
  Sxt Box
  26 ditë më parë

  NA HENGRE KARIN O PALL KARI. META NUK ESHTE KUCEDER QE LUFTOHET ME 3MIJ USHTARE O RROT KARI KUSH E DEGJON QESH ME KETO KARAGJOZLLEQE. USHTARI I FUNDIT I METES EAHTE PANARITI EDHE BES KALLAKU O RROT KARI. PER KETA 2 MBETURINAT NEVOJITEN KETA USHTARE? MJAFT SE NA E KE BA KARIN SI KAR PLAKU ME KETO PALLAVRA.

 17. Serxho Vlore
  Serxho Vlore
  27 ditë më parë

  Pse e lejoi amerika kanditimit e berishes pse nuk veproi njesoi si me tom doshin

 18. OX OX
  OX OX
  27 ditë më parë

  Vetem në Shqipëri opozita ka budallëkun të shprehet se po qe se nuk fitojnë zgjedhjet do e çojnë vëndin në luftë dhe shkatërrim... po nuk ikët përpara mos mendoni se do ikni gjatë dhe pas zgjedhjeve... Po isolohet ç'do rrugë largimi nga vendi...Vetem në burg do të shkoni... Drejtësija dhe gjykata e Bërishes doli nga loja e pistë kundër interresave të vëndit...

 19. Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja
  27 ditë më parë

  Lugeterit fosiljet e enverit slavkomunist TURP !

 20. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  27 ditë më parë

  Amerika. I. Shuron. Politiken. Ajdute🇦🇱🇺🇸

 21. Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη
  27 ditë më parë

  Bravo America bashke me gjykatesit shqiptar sa me shpejt ne pranga keta te dy vampire Sali Gerdalla edhe Cepan presileshi Jan dy banditet we krijuan kaosin prishen fabrikat uzinat cdogje gje kish vendi jon keta alabak mosi mendoni te thjesht Jan mafia shqiptare bashke me mafien we nuk duan we vendi Jon te bashkohet me Kosoven edhe te jet vend anarshi keta nuk erdhen per te miren tone por per ta fundosur vendin ne skamje edhe varferi me urdher te Rusis edhe mafies Serbe etj prandaj ju opopull zgjidhni me te miret ne 25 prill Ata njerez we emeritojn jo partit keta skan parti vec lekut kthehen nga vete leku OK respekte pamfleti.

 22. Jana Petru
  Jana Petru
  28 ditë më parë

  Cdo shqiptar do kete dhe amerikanin e vet lumsi ne kur nuk jemi te zotet vet le te na drejtojne te tjeret

 23. Gjergj Elez Alia
  Gjergj Elez Alia
  29 ditë më parë

  Para 4 muajve vet Ministresha Olta Xhaqka ka deklaruar se do arrijnë 8000 Trupa Amerikanë, e jo 3000+900 Trupa Shqipëtare.për Stërvitjen Defender 2021 .Ja linku ku flitet për këtë ngjarje.alfirst.info/load/h6uKgbGbm8-SeHk/video

 24. flamur barameta
  flamur barameta
  29 ditë më parë

  Destabilizimin e kemi aty prej 30 vitesh e nuke e dime se kur do te ndale. Ato perralla qe flet ti moj goc se na cave tr.... Amerika po vjene me e rujte destabilizimin. Ne shqiperi nuke ka pasur ndonjehere shtet, por ka pas vetem kriminela qe vete amerika i ka aprovuar dhe vazhdojne ti mbrojne deri sa ujte shkone ne mullirin e amerikes. Por pasojat bien si perhera ne kurriz te popullit. Populli nuk duhet me votu per asnje parti se te gjithe derrat nje turi kane.

 25. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  29 ditë më parë

  Ti melan qe loze me dy porta mos u trashegofsh me keye fytyr qe e ka si govatat e kohes qe lamim rroba me dor

 26. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  29 ditë më parë

  Mir po e kemi kryeministrin qe punon e salin se po te kiishim pat kryeministerin te mos kish ren ne kurthin e saliut saliu nuk kish mundur te vriste e te vidhte kaq shum po ran dakort dhe bejn sikut ziren se mbrojn pasurin e madhe qe kan vjedhur aq shum sa jan rregulluar e iq e shok shum

 27. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  29 ditë më parë

  Me parat e saliiut e te shkelzeni e te malltezit e te vazes saliutardita e serbja e gruja e saliut qe ka vjedhur leket e te semirve te femive dhe me lekete floriri metae munika shqiperija benet zvicer

 28. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  29 ditë më parë

  Po ziren si qent o plera po nuk jeni ju ata qe ta merrni prap kete shtet se Amerika nuk ka vdek si kzn vdek shqiptaret e mir dhe ska shqiptar tjeter ta sundoj keye vent o plera ju qe jepni voten ketyre plerave se jeni dhe ju plera bashk me ta politikan me te felliqur o popull shqiptar zgjidhni njerzit e mir jo salin e ramen e meten qe e kan djeg po meleket e saliut e te metes benemi zviser

 29. Eljona Stroni
  Eljona Stroni
  Muaj më parë

  Dihet qe saliu po pergatitet per destabilizim..filloi qe kur tha qe do vdesin nga 2 mije vete nga virusi, sepse sopas tij ..nuk ka vaksina..mesa duket nuk e ka harruar zakonin perca popullim dhe sundo.msic beri ne 97...mallkimi i vendit

 30. Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi
  Muaj më parë

  Edhe ne kosove shba me shekuje duhet te rrine se serbija lehte permes bishtave e mashave te veta po i bene budall shqiptaret edhe nga harta ka plane ti fshine.Bile mu vet une edhe njerezit e vet me i zgjedh ne krye te qeverise.Se tjjeret nuk po kane koke e dije me udheheq.Albinin bishtat e mashat e serbis s do ta lene te qet veq nese i bugos qindra tjere.e si lene ne qeveri se ata koken ketu e trupin ne serbi.gjeniu me shekuj.11.3.2021

 31. Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi
  Muaj më parë

  Ilir meta me skenar grek ka ber plane te bene ne shqiperi termet.po SHBA-ja zane ne fyt do te shkon ne Hage edhe ky si "patriotat"eKosoves. Gjeniu.

 32. Albanian Dictionary
  Albanian Dictionary
  Muaj më parë

  De fakto shqiperine e kthyen ne irakun e dyte, pra ne nje province amerikane te pashpallur. Shume mire iu be sali berishes i cili kujtoi se di i perdorte amerikanet si ushtrine e tij personale. Por shqiptaret duhet ta kuptojne se pavarsine e kane humbur pergjithmone.

  1. Illyrian Power
   Illyrian Power
   21 ditë më parë

   Shqiptaret duan te jene skllever se jan popull legen

 33. isaak vebet
  isaak vebet
  Muaj më parë

  Rama duhet te shporret

 34. Marjol Doksani
  Marjol Doksani
  Muaj më parë

  Bravo!

 35. Mary Petsou
  Mary Petsou
  Muaj më parë

  Ore bravo, tha dhe e beri Baiden ✌️✌️✌️🦅🦅🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷🇱🇷🇱🇷,,, te shohim Ramen ironikun, skizofren ti dridhen leqet e komve, k'to te diskredituar, gjakprishur,, I pin gjakun popullit,, Ne burg te gjithe Meta dhe Ai gerdalla plak Berisha, dhe ti sekuestrojne pasurine e popullit,, ishallla vin e nk ikin mo,,, America aleate e vertet,, 🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 36. Kimete Troplini
  Kimete Troplini
  Muaj më parë

  Athua do ndodhi me te vertete kjo pune..se besoj ...po don zoti ishalla hy ne rruge kjo pune dhe po clirohet shqiperija po keta sduhet te ndalojne se kan shume mbas vetes keta mire behet qe keto mos te ndalojne se keta nuk cfarosen kollaj punoni shpetoni rinine shqipetare....se brezi jone iku me shpirte nder dhembe....

 37. Anil Lemi
  Anil Lemi
  Muaj më parë

  Pse nuk thoni qe do na pushtojne😅?! Lum si ne 👏👏👏 E kane provuar edhe popuj ll te tjere te kesh ushtri te hauja mbi krye pavaresisht nga shkaku dhe jane kenaqur,jane te lumtur Kriminelet qe hiqen si demokrate , koken e tyre ngrencin Po forcat e huaj a ushtarake nuk jane zgjidhje per situaten Keshtu e gjen Kur do ta vrasesh gjarprin me duart e huaja

  1. Illyrian Power
   Illyrian Power
   21 ditë më parë

   Shqiptaret e Sotshen jane popull skllav dhe i mbaruar shumica. Shikoji sa debila jane dhe nga keta vuajme dhe ne

 38. Xheladin Herri
  Xheladin Herri
  Muaj më parë

  Pse kaq te rrezikshem qeka berisha de méta qe u dashkan 3500 trupa çfar eshte ky budallek trupat vijne per stervitje plus se situata ne kosove nga zgjedhjet i fitoje vete vendosja kjo force politike si shkon pershtat serbise serbia pregatitet per te bere provokacione ndaj kosoves etj etj....

  1. E H
   E H
   Muaj më parë

   Shum e sakt!

 39. Meri Buona
  Meri Buona
  Muaj më parë

  Më duket i erdhi fundi Mafias Berisha Meta dy Capo Mafioso që e kethyen Shqiperine nga nje Parajse ne Ferr. Dhe Popullin Shqipëtare ne varfnjaket me te medhenj te Balcanit dhe Europea. Keto jane te Dy per Giustizia Nderkombetare ne Hage. Atje ku gjykohen njerezit Monstro më Criminale te njerzimit. Keto dy jane Cupola te tjeret jane Pentiti te tyre qe ju sherbejne si vegla te ndyra criminale. Rrofte Shqiperia. Rrofte America

 40. Vasco Islamaj
  Vasco Islamaj
  Muaj më parë

  Besojme tek Amerika ! Shpresojme se nuk ndudh si ma 1997 ku Saliu dogji e vrau popullin e jugut me mercenar serb e kosovar !

 41. Mentor Begaj
  Mentor Begaj
  Muaj më parë

  Tani e moret vesh pse erdhen amerikanet , per ti dhene edhe njehere pushtetin tradhetarit Rama.

  1. Mentor Begaj
   Mentor Begaj
   12 ditë më parë

   @Zef Nikolla Shpresoj, por nuk besoj. Te shohim ...!!!

  2. Zef Nikolla
   Zef Nikolla
   12 ditë më parë

   Shum e vertet veq per Edi Ramen vijn me mrojt voten e jo per Ilirin e Salem po kjo dihet te vij per to po qa Jan ATO do te burgosen MAS zgjedhjeve.

 42. ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMI
  Muaj më parë

  RESPEKTE AMERIKA

 43. Kapaj Sanije
  Kapaj Sanije
  Muaj më parë

  Edhe trupat Amerikane po vin ne shqipri per Ilir Meten e Sali Berishen.... na bet per te qeshur me kto lajme...😂😂 tallen me popullin Shqiptar si gjithmon ...

  1. Gjergj Elez Alia
   Gjergj Elez Alia
   29 ditë më parë

   Pamfleti po e ngatërron lajmin,pa dijeninë ose me qëllim që të tingëllojë si lajm që bën jehonë dhe klikime të shumta.Këta Marinsa do vijnë për Stërvitjen Defender 2021 , është lajmë që e dinë shumica që 5-6 muaj më parë nga Ministresha Olta Xhaqka. Ja linku: alfirst.info/load/h6uKgbGbm8-SeHk/video

 44. jani banani
  jani banani
  Muaj më parë

  Kush ja u tha kete Spartak Njgjela?

  1. Gjergj Elez Alia
   Gjergj Elez Alia
   29 ditë më parë

   Jani ,për këtë Stërvitje dihet që 5-6 muaj më parë .Ja këtu linku: alfirst.info/load/h6uKgbGbm8-SeHk/video

 45. Kol Beqiri
  Kol Beqiri
  Muaj më parë

  Brava Shba bjru te gjithve se klisht e njaji bushtre jan kto te pa fe

 46. Anila Kasemi
  Anila Kasemi
  Muaj më parë

  Po.po.populli.shqiptar..i.ka.hedhur.ne.tualet.po.ameroka.i.mbron.amerik.po.tall.k.me.shqiperi ..roft.rusi.turku.amerik.ke.tridhjt.vjet.qe.mbron.kriminelet.e.sistemit.vota.shkon.per.popullin.amerik..mos.mbro.me.kriminelet.e.sistemit.l.v.se.e.h.

 47. Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku
  Muaj më parë

  Në Kosovë

 48. Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku
  Muaj më parë

  Përderi sa disa thonë u bë revolucion dhe jo rrotacion,këta të dy marin hov.Të lumtë goja moj spikere

 49. Braho Luan
  Braho Luan
  Muaj më parë

  Kur do vij ajo dit Té xhduken kéto plehrat

 50. Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj
  Muaj më parë

  Vetem me kta ska pordh ne amerik te vret polici vetem se dole nga makina ligji mbi te gjitha ska pordh me kta o meta ❤️❤️🇺🇸🇺🇸❤️❤️

 51. Simeon Abraham
  Simeon Abraham
  Muaj më parë

  Zoti ebekoft ameriken zoti erujt popullin amerikan.

  1. elisa merzheku
   elisa merzheku
   28 ditë më parë

   amerikaipretkembrtketyretremosyrave sali lulo ilirit qe te clirohe t shqiperia

 52. Savior Akef
  Savior Akef
  Muaj më parë

  Hahahaaa ore.po ca lesh portali jeni, po ca i keni keto perralla, USA sjell 3000 ushtare per te luftuar krimin ne shqiperi

 53. Viki Viki
  Viki Viki
  Muaj më parë

  Ju ka ardhur vdekja politikanève Té tiranés

 54. Kiku Hajdari
  Kiku Hajdari
  Muaj më parë

  Keta kure kane ardhur ne tirane kane pasur pleshta.

 55. Kastriot Katsi
  Kastriot Katsi
  Muaj më parë

  C'far revolucini do bej ky TRAP kur i didhet karrikja ne bythe dhe do ti hyje preshi ne bythe ketij cibuku.

 56. Michael Corleone
  Michael Corleone
  Muaj më parë

  🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇺🇸

 57. Gjergj Lleshi
  Gjergj Lleshi
  Muaj më parë

  Shqipëria buhet ta fusni ne europ te mos ndollin këto gjera

 58. Edo Zemra
  Edo Zemra
  Muaj më parë

  America dhe tjer bejn Mir meikap Salen.Meten Lulin Medium mei qu kue meritojen kto Kriminel namoren ne qaf eshkatrun Shqiprin nga themeli,akeni frik prej tyne ??qenuk Vepron same Shpejt AQ memir Per Popullin te Stabilizohemi si gjith Bota dhe ne Shqiptar jemi pik Hallit prej 30 vjet nen(((Seka njoft Enver Hoxh ekish eleminu te Parin))) Regjimin e Sali Shkatrimtari me Grupin,👍👍

 59. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Se ne po na vret shqiptati jo jugosllavi dhe te thuash na mbro o Amerik se na vuri zjarrin sali berisha dhe ilir mete dhe munika dhe basha dhe malltezi denri i saliu dhe mediu kjo esht turp i math qe ramne doren e spiunit s

 60. Panajotis Kostopulos
  Panajotis Kostopulos
  Muaj më parë

  Mire thoni ju po ja shikoni njihere ne si popull shqiptar a kemi mare pjese ne Korrupsionin ne Shqiperi ???? Sa te korruptuar jane Politikanet Shqiptar aq edhe injoranta edhe psikopta e idjota eshte edhe Populli Shqiptar nga ajo mos ju ithni te gjith fajin Politikaneve .

 61. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Kur do vi Ajo dit qe te shikojm dhe te varfrit pak dritse dhe ata qe punojn neper bot dhe han kotheren e bukes presin pa durim te khehen ne vendin e tyre na geove shum Amerik o fam madhe per shqiparet

 62. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Ku do bazohemi qe esht e vertet qe te jemi te gezuzr ne shqiptaret e vertet se per hajdutet e kreminelet esht lajmi hidhur po per ne qe nuk je i kreminel per vendin ton esht nje lajm i mir na gezove shum o Amerik e madhe ne do hedhim valle

 63. Albania Albania
  Albania Albania
  Muaj më parë

  A I DEGJON META KETO LAJME

 64. balozi20
  balozi20
  Muaj më parë

  Mos u dorzo Like.... 😂😂... Hidhi ne det imperialistat American... 😃😃.. Vec mos u bej euforik dhe te pushtosh Ameriken, se si mbajm dot me buke ata... jan shum... 😂😂😂....

 65. Bardh Sylaj
  Bardh Sylaj
  Muaj më parë

  Duhet derguar ne Hagë kta hajdut kriminel, njejt si tek ne ne Dardani..

 66. Tahir Gifjrj
  Tahir Gifjrj
  Muaj më parë

  Rroft Amerika qe po ven drejtesi kundra bandave ramavic ilirvic salavic lulivic monikavic boko haram 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎 o

 67. Xhavit Bylbili
  Xhavit Bylbili
  Muaj më parë

  po tregonjau vendin atyre kriminelve Edit Berishes e ilirit ne burg qe te gjith

 68. Manuela Kropp
  Manuela Kropp
  Muaj më parë

  Klasa Politike e Vjeter Si Psh Basha, Berisha, Meta Vendin E Kane Ne Burg. Rrofte Shqiperia e Qliruar Dhe E Bashkuar.

  1. Erald dlare
   Erald dlare
   Muaj më parë

   Po keta te ps ku i le? Apo ata jane engjujt shpetimtar?😄

 69. Ciro Denesi
  Ciro Denesi
  Muaj më parë

  Ku do vi kjo dit të shkojn ku meritjon to horra 🤮🤮🤮🤮

 70. Ramis_ G4
  Ramis_ G4
  Muaj më parë

  Mos te presim nga te tjeret por erdhi Ora per ndrrimin dhe keta hajdut gjake Pires ti fusim ne ne Burge qe clirohen shqipetaret nga PD ps lsi ushtria shqiptare te arrestoi presidentin qe per interest etyre te bejne revulicjone zgjohuni vllezer ti leme partie dhe te behemi bashke rrofte kombi shqiptare

 71. kastriot muka
  kastriot muka
  Muaj më parë

  bravo Amerika poshte kerrmate e politikes shqiptare

 72. Nity Dily
  Nity Dily
  Muaj më parë

  Futi brenda kta dy kriminel Mete floriri Sali vampiri

 73. Hetem Idershaj
  Hetem Idershaj
  Muaj më parë

  🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 74. Aleksander Thana
  Aleksander Thana
  Muaj më parë

  Kur do perplasen pas hekurave keta dy barstarde, kriminele dhe agjente te shitur.

 75. Rubi Adams
  Rubi Adams
  Muaj më parë

  Yuri Kim does the best for Albania. We love you! She gets rid of corruption

 76. Tino
  Tino
  Muaj më parë

  Kush pyet Saliun apo Ilirin u plaken iku simpatia forca per kto ftyra tani. Vrer do te mbjellesh ti Pamfleto, ti je me keq se serbi e greku hallall ta boft ai se po perqan ket fukara popull, un jam me ty Pami ta djegim ishalla lirohet vendi e ngelim vetem ne.

 77. Andrea Luigi
  Andrea Luigi
  Muaj më parë

  Sali berisha la tridhjet vjet shqiperine mbrapa krimineli me i madhe i shqiptareve bashke me iliri thes floriri ku do vene tani mbas zgjedhjeve dy armiqte hajdutet korruptuar me te medhenj teshqiperise po nuk iken sta shqiperia do vuajne gjithe jeten

 78. Deti D
  Deti D
  Muaj më parë

  Mos rreni MILETIN me KETO lajme NA cate trapin SIPAS jush. Vetem Rama QEKA burre I mire KJO eshte propagande E PASTER elektorale PAMFLET I shitur ke RAMA

 79. Suleman Barakat
  Suleman Barakat
  Muaj më parë

  Pse flisni brrockulla kete here,cfare jane sali berisha dhe ilir metaj,qe te angazhohet nato dhe shba,as miza toke nuk jane.

  1. Gjergj Elez Alia
   Gjergj Elez Alia
   28 ditë më parë

   Amerikanët , do vinë siq themi Ne : Një udhë e dy punë. Stërvitje që Olta Xhaqka e ka konfirmuar 5 muaj më parë por me 8000 Trupa Amerikanë ka qenë plani, dhe normal njëkohsisht të sigurojnë mos të destabilizohet Shqipëria , sepse Armiqtë përreth dhe Rusia nuk flenë. alfirst.info/load/h6uKgbGbm8-SeHk/video

  2. Gj ilirjan
   Gj ilirjan
   Muaj më parë

   Ashtu mendon ti po keta mafjoz kane aq shume leke sa paguajne lloj lloj njeriu ne Shqiperi per te krijuar rremuj dhe ka shume Shqipetare injorant edhe po aq te tjere qe kane perfituar gjith keto vite nga keta te dy dhe duan apo jo do i ndjekin nga mbas.

 80. Petrika Pleqi
  Petrika Pleqi
  Muaj më parë

  Pordhe komuniste. Kush merret me morrot ????

 81. Ilia Arberia
  Ilia Arberia
  Muaj më parë

  Shqiptaret do ti presin me lule ushtaret amerikan

  1. Illyrian Power
   Illyrian Power
   21 ditë më parë

   Coju dhe motrat qe ti kenaqesh

 82. Kadri Krasniqi
  Kadri Krasniqi
  Muaj më parë

  Kjo ESHT futja Kot blla Blla Blla. Por qe Mund ne thojze edhe te jet e vertet

 83. Zihni Lezemerja
  Zihni Lezemerja
  Muaj më parë

  Kjo esht vetem nje propogant politike vetem per fushat behen kto

 84. Tragic
  Tragic
  Muaj më parë

  Po mo po per meten do te sjellin kaq ushtare😄.Ata vetem me 50 marinsa arriten te neutralizojne binladenin .Meta per ata eshte nje morr bythe bashke me te korruptuarit e tjere.Po ku pyet amerika per keta a jeni ne vete ju apo jo.

 85. Jani Sava
  Jani Sava
  Muaj më parë

  Domethene zbarkuan U.S. Marines qe te mos beje revolution Saliu!??? Argument per te bindur debilet ....

  1. GENTI.
   GENTI.
   Muaj më parë

   @Jani Sava e ke lexuar titullin, të paktën, se flitet për Metën e jo për Salën që zyrtarisht është pensionist?

  2. Jani Sava
   Jani Sava
   Muaj më parë

   Bej ironi qe cke me ate pune,se Sala i ka bere trazirat ketu,ne cdo kohe.... Likja.....ai mender.....lere fare!

  3. GENTI.
   GENTI.
   Muaj më parë

   Ti ngatërron Liken me Salën e bën edhe ironi, pale, pale 😉😆😅🤣

 86. Fadil Kllogjri
  Fadil Kllogjri
  Muaj më parë

  Shumë zhurmë por asgja

 87. Gjergj Mjeda
  Gjergj Mjeda
  Muaj më parë

  American.. pastroheni vendin tone te shtrenjte nga berisha, meta, monka dhe nga i gjithe ai llume i ndyre, keta vrases e hajdut, gjakepirsa, keta mbetje humane....

 88. Memi Mem
  Memi Mem
  Muaj më parë

  BE e ka nje plan per marjen nen kontroll te shqiperise ne rast mosqeverisjeje demokratike,me nje komision mbikqyres nderkombetar. Ka mundesi te ndodhe sepse ska as edhe nje parti te mirefillte politike,vetem banda te krimit ekonomik,qe mbajne vendin peng pa perparim te mirefillte

  1. Turi Murra
   Turi Murra
   Muaj më parë

   Mos u bëj merak o meme akoma nuk e ke kuptuar se jemi protektorat ku vetë i venë vetë i heqin siç kanë bërë dhe ne vendet të tjera të botës i jep dorën të merr krahun andaj mos ubëj aspak merak kanë interesat strategjike nuk i dhëmb koka për ne se po të ishte ashtu siç e mendon ti do e kishin bërë këtë rrugicë njujorkeze për këto 30 vjet,por........?një plakë

 89. zef prendi
  zef prendi
  Muaj më parë

  Opaaa qa lajmrine ishte kaq I bukur Po jan sajta se gjith shqiperia do ta festojne at dite bashk me ushtaret amerikane po ja ke fut kot medet per neve me kto hajduda me qeveri

 90. Gazmir Dragoti
  Gazmir Dragoti
  Muaj më parë

  Ishalla o zot pastrohet shqipëria nga kriminelët hajdut mashtrues të pa bes

  1. Lulzim Murati
   Lulzim Murati
   29 ditë më parë

   Si u pasru kosova edhe shipria madhe dot pasrohet pi hajneve

 91. Besnik
  Besnik
  Muaj më parë

  PO PRET DREJTESI KY POPULL I VOJTUR

 92. pistoia centro
  pistoia centro
  Muaj më parë

  kush eshte e keqja me e vogel ??? Berisha ;agushi ;Monika apo edi rama ?? nuk ka alternative tjeter

 93. Mark Hajati
  Mark Hajati
  Muaj më parë

  Ehhhh,Tu baft dita njimije o mik i vertet ne gjithe historin qe u vendos shqiptari njeriu i pare mbi Toke.

 94. Dalip Krymi
  Dalip Krymi
  Muaj më parë

  Nje shqiptar i ndershem nuk duhet tju japi ju asnje vot nese ata duan te ardhmen e femijeve te tyre

  1. Amarildo
   Amarildo
   16 ditë më parë

   Qa tu besh atyre qe shesin voten per leke.

  2. Haqo Doli
   Haqo Doli
   Muaj më parë

   Shume e sakte,te gjithe jane hajduta

 95. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  Muaj më parë

  Po perse kishte votuare populli per te viedhur turpe mose ki meshire per hajdutet komunistet drogemenet kriminelet o Amerike se keta gjithe pushtete lettre 30 viteve nuke numerohen e dashte Zoti ase te piellet ketyre se nuk kemi pare nje dite te barde nga mizerabel

 96. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  Muaj më parë

  Te lumte goja o pamflet

 97. Pashk Nokaj
  Pashk Nokaj
  Muaj më parë

  Vampirët e radikalizmit komunist,serbo - Rus po ju ngushtohet laku,me një angazhim miqësor dhe politik shteti Amerika nis përkujdesjen ndaj këtij kombi,specie në zhdukje dhe me ngut sjellë një kontigjent trupash për të siguruar demokracinë e këtij populli.zot bekoje Usa.Zot bekoje Shqipërinë.

 98. Kalludra Binak
  Kalludra Binak
  Muaj më parë

  Nje popull i cili nuk respekton gjakun e te reneve per liri, duke i hapur rrugen pranise se trupave te huaja ne vend, nuk e meriton te mbijetoje. E mjera Shqiperi qe trajtohet si nje e perdale nga vet femijet e saj.

  1. Illyrian Power
   Illyrian Power
   21 ditë më parë

   Keta jane pjellat e djallit qe duan te shesin cdo gje vetem per perfitim material. Keta na turperuan dhe na njollosen emrin neper Bote. Kane 30 vjet qe i Shkerdhen Amerika dhe perseri Ameriken Duan. Kjo eshte cmenduri qe as vendet me re humbura Afrikane nuk e Bejne

  2. bufi bufi
   bufi bufi
   Muaj më parë

   faleminderit pamflet...respekt

 99. Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri
  Muaj më parë

  Po kur o zoti madh. Ky nuk eshte i vetem. Apo jane lajme per te trullosur shqiptaret si gjithmone. Mjaft me lajme te rreme.

 100. Taulant Bora
  Taulant Bora
  Muaj më parë

  10 anije luftarake do te rrethoin ilirkopilin sa trim qengsha ky koke palari presidente dordolec