Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

71 653 Shikime 7 mln
Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Komente

 1. Music Records
  Music Records
  5 orë më parë

  alfirst.info/load/oK2dgH-0jbB5l6s/video ELITA 5 REMIX

 2. Edion Zabeli
  Edion Zabeli
  Ditë më parë

  Sen nuk paskit ba

 3. Edion Zabeli
  Edion Zabeli
  Ditë më parë

  Ahahah ahahah

 4. Edion Zabeli
  Edion Zabeli
  Ditë më parë

  Dorin zemra

 5. Nilda’s Channel
  Nilda’s Channel
  Ditë më parë

  Sa e kisha dasht 1 bashkpunim bashk o idhudhi jem.👑 kam super za por ja qe enderrat nuk mujta me i ba kurre realitet.🥺

  1. Sabah Stena
   Sabah Stena
   Ditë më parë

   Pse?

 6. Hasan Maloku
  Hasan Maloku
  Ditë më parë

  Me ringjall shumë kujtime ...kujtime te forta...ky klip dhe ky tekst🔥

 7. Arion Goga
  Arion Goga
  2 ditë më parë

  kosovaret jan yjee por kush ja di vleren..

 8. Alex c
  Alex c
  2 ditë më parë

  Bravo fifi je kengeterja me e kompletuar

 9. Elona Ruci
  Elona Ruci
  2 ditë më parë

  Thjesht super

 10. stacy del rose
  stacy del rose
  2 ditë më parë

  pickmeisha song.. lmao

  1. stacy del rose
   stacy del rose
   2 ditë më parë

   per ju qe nuk e dini pickmeisha dmth ato gocat qe bajn cdo gja per i cun qe nuk i do

 11. Tdi Chanel
  Tdi Chanel
  2 ditë më parë

  Une menoj qe muzike më produktive, muzike tamam muzike sjellë veq fifi, sdi pse ama kjo qik eshte teper ama teper e talentuar.

 12. dajana rushit
  dajana rushit
  3 ditë më parë

  PALM ANGELS

 13. Xhemal Shehi
  Xhemal Shehi
  3 ditë më parë

  Kenga eshte shume e mire ❤ super 💔💔💔💔💔💔

 14. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  4 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi

 15. ela ela
  ela ela
  4 ditë më parë

  Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍

 16. Lossy Abazi
  Lossy Abazi
  5 ditë më parë

  Nice one 👏🏼

 17. math math
  math math
  5 ditë më parë

  9a2

 18. Nonew Worldorder
  Nonew Worldorder
  6 ditë më parë

  Apparently every song of this Lady is an Hit ...It is her voice ...She Has the golden voice ... Man achted of diese juwel ,und verbrennt gar nicht sie so schnell wie die anderen ...

  1. ori_ e
   ori_ e
   3 ditë më parë

   Ja, das stimmt. Vielen Dank für die Wertschätzung der albanischen Musik😊❤

 19. Lossy Abazi
  Lossy Abazi
  6 ditë më parë

  👏🏼

 20. Ardit Isufaj
  Ardit Isufaj
  6 ditë më parë

  Kenga me ebkr si ka dal

 21. Selman Lambaj
  Selman Lambaj
  6 ditë më parë

  Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim

 22. vini muca
  vini muca
  6 ditë më parë

  Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht

 23. Jessica Rus
  Jessica Rus
  7 ditë më parë

  Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺

  1. VIGAN
   VIGAN
   6 ditë më parë

   Such doch einfach dieses lied auf yt deutsch lyrics

 24. Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 2
  7 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 25. Fabjola Zeqaj
  Fabjola Zeqaj
  7 ditë më parë

  Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.

 26. Majlinda Nika
  Majlinda Nika
  7 ditë më parë

  Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh

 27. Nori Berisha
  Nori Berisha
  7 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢

 28. Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku
  8 ditë më parë

  Mu me pelqen shum nga minuta 2:49

 29. xaEno
  xaEno
  8 ditë më parë

  Fifi 🙌😍

 30. eligerta sadja
  eligerta sadja
  8 ditë më parë

  Fifi+Fatjon=❤️

 31. Klodiana Ana
  Klodiana Ana
  9 ditë më parë

  Super keng

 32. Anisa Gashi
  Anisa Gashi
  9 ditë më parë

  😍😍😍

 33. Lavdrim Arifi
  Lavdrim Arifi
  9 ditë më parë

  Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️

 34. Elio Nardi
  Elio Nardi
  9 ditë më parë

  Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff

 35. Melina Mitro
  Melina Mitro
  10 ditë më parë

  😎😎😎

 36. shqip tar
  shqip tar
  10 ditë më parë

  Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes

 37. Nuriet Isufaj
  Nuriet Isufaj
  10 ditë më parë

  Hemoj piprke

 38. Play roblox Roblox Play
  Play roblox Roblox Play
  10 ditë më parë

  LOVE

 39. Bella Bella
  Bella Bella
  11 ditë më parë

  @andivrapi

 40. Joni
  Joni
  11 ditë më parë

  Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.

 41. Lossy Abazi
  Lossy Abazi
  11 ditë më parë

  🙏🏼🙏🏼

 42. Blerina Pjetri
  Blerina Pjetri
  11 ditë më parë

  Fatjoni 👑

  1. Answer Me
   Answer Me
   8 ditë më parë

   Ma e bukura keng

 43. Jonida Rushiti
  Jonida Rushiti
  12 ditë më parë

  🤗🌟❤❤✌

 44. Emanuela Zaimi
  Emanuela Zaimi
  12 ditë më parë

  Baby muuu eldi

 45. Ona Topi
  Ona Topi
  12 ditë më parë

  Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon

 46. Emiliano Duka
  Emiliano Duka
  12 ditë më parë

  me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅

 47. like 27
  like 27
  13 ditë më parë

  Fifi😍

 48. Noni London
  Noni London
  13 ditë më parë

  Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️

 49. Flamur Marashi
  Flamur Marashi
  13 ditë më parë

  Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...

 50. Albona Haziri
  Albona Haziri
  13 ditë më parë

  jhiui379

 51. Caje Nika
  Caje Nika
  13 ditë më parë

  Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi

 52. Almedina Beqiri
  Almedina Beqiri
  13 ditë më parë

  I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫

 53. Kledio demucaj
  Kledio demucaj
  14 ditë më parë

  ❤️😢

 54. Dashamiri Dashamiri
  Dashamiri Dashamiri
  14 ditë më parë

  Shum guapa

 55. Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini
  14 ditë më parë

  😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖

 56. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  14 ditë më parë

  shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘

 57. idaet hysa
  idaet hysa
  15 ditë më parë

  Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪

 58. Fati Fati
  Fati Fati
  16 ditë më parë

  Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️

 59. Klei klei
  Klei klei
  16 ditë më parë

  prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔

  1. Klei klei
   Klei klei
   16 ditë më parë

   💔😯😭😔😧😩

 60. Jshsjsh Jsbsbdb
  Jshsjsh Jsbsbdb
  16 ditë më parë

  Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   15 ditë më parë

   Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

 61. Ilenia Ndreu
  Ilenia Ndreu
  16 ditë më parë

  like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   15 ditë më parë

   😭😭😭😭😭😓😓😓

 62. Maria Sadiku
  Maria Sadiku
  17 ditë më parë

  👌👌👌👌👌

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   14 ditë më parë

   😭😭😭😭😭😓😓😓

 63. Esc Shadow!
  Esc Shadow!
  17 ditë më parë

  You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️

 64. opzz xsin
  opzz xsin
  17 ditë më parë

  Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   16 ditë më parë

   Melody 💜

 65. Thala Subash
  Thala Subash
  17 ditë më parë

  2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726

  1. Joanna
   Joanna
   16 ditë më parë

   Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

 66. Klajdi Murati
  Klajdi Murati
  18 ditë më parë

  Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle

  1. Joanna
   Joanna
   16 ditë më parë

   Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

 67. niduoe stre
  niduoe stre
  19 ditë më parë

  Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   17 ditë më parë

   Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

 68. Samanta Lushi
  Samanta Lushi
  19 ditë më parë

  I cant stop listening to this 🥺🤍

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   16 ditë më parë

   Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

 69. Joanna
  Joanna
  20 ditë më parë

  bravooooooooo❤❤❤❤

 70. Altin Qafa
  Altin Qafa
  20 ditë më parë

  ca historie kjo kange te lumte fifi

 71. ermenisa feka
  ermenisa feka
  20 ditë më parë

  Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.

  1. ermenisa feka
   ermenisa feka
   17 ditë më parë

   @niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj

  2. niduoe stre
   niduoe stre
   19 ditë më parë

   6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 72. minij hooi
  minij hooi
  20 ditë më parë

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 73. Silva Agalliu
  Silva Agalliu
  20 ditë më parë

  Super

 74. Elsa Gjergjaj
  Elsa Gjergjaj
  21 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😓😓😓

 75. firo frio
  firo frio
  21 ditë më parë

  Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

 76. firo frio
  firo frio
  21 ditë më parë

  Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋

 77. Gennn Geniii
  Gennn Geniii
  22 ditë më parë

  Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

  1. Gennn Geniii
   Gennn Geniii
   10 ditë më parë

   @denisa lazi yes bro 😂😂😂😂

  2. denisa lazi
   denisa lazi
   10 ditë më parë

   Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣

  3. Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4
   Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4
   11 ditë më parë

   Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin

  4. minij hooi
   minij hooi
   20 ditë më parë

   Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

 78. Alessandra Alessandra
  Alessandra Alessandra
  22 ditë më parë

  Melody 💜

 79. Arianit
  Arianit
  22 ditë më parë

  Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

 80. Blenda Liyana
  Blenda Liyana
  22 ditë më parë

  Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

 81. Egzon Begolli
  Egzon Begolli
  22 ditë më parë

  Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

 82. Klea Klea
  Klea Klea
  22 ditë më parë

  Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘

 83. Mario Rama
  Mario Rama
  23 ditë më parë

  Superrr

 84. ema elena
  ema elena
  23 ditë më parë

  •PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺

 85. إيلي و أحمد في ألمانيا
  إيلي و أحمد في ألمانيا
  23 ditë më parë

  Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia

 86. Ama M.
  Ama M.
  23 ditë më parë

  Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.

 87. Lee Lee
  Lee Lee
  23 ditë më parë

  English translation please🙏🏼♥️

 88. Buqe cami
  Buqe cami
  24 ditë më parë

  Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐

 89. Beniss Beniss
  Beniss Beniss
  24 ditë më parë

  Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊

 90. Gold Mobile
  Gold Mobile
  24 ditë më parë

  Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .

 91. Sara Sara
  Sara Sara
  24 ditë më parë

  Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫

 92. cosanostra albania
  cosanostra albania
  24 ditë më parë

  👏👏 legjendare je fifi 👌

 93. bofooit gojo
  bofooit gojo
  24 ditë më parë

  Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   23 ditë më parë

   I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 94. Ptao Tom
  Ptao Tom
  25 ditë më parë

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 95. Ilir Dingo
  Ilir Dingo
  25 ditë më parë

  Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔

 96. Enea Doci
  Enea Doci
  25 ditë më parë

  alfirst.info/load/n36WYJC-irSCZGQ/video

 97. Enea Doci
  Enea Doci
  25 ditë më parë

  alfirst.info/load/n36WYJC-irSCZGQ/video pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣

 98. eli-eli
  eli-eli
  25 ditë më parë

  Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!

 99. Gladiol Bosi
  Gladiol Bosi
  25 ditë më parë

  Shume super fifi dhe fatjon kingu

 100. Irisa Irisa
  Irisa Irisa
  26 ditë më parë

  Super bravo fifi dhe fatjoni meritoni me te miret