Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

1 640 Shikime 170 mijë
Argëtim

Emisioni i plotë: alfirst.info/load/k6yQmp2daLShnHk/video
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Komente

 1. yea yes
  yea yes
  Orë më parë

  Analista analfabeta te shirun te serbia e rusia

 2. Priam Reci
  Priam Reci
  Ditë më parë

  O curri je msu me arjan carin ti .ktu dukesh qe je funderrin shemtir .je i vetmi qe prej teje nuk e shof mo as zone e lir.nuk e di pse te ftojn ty ne televisione

 3. Miside Koraqi
  Miside Koraqi
  3 ditë më parë

  Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍

 4. Ani Perroj
  Ani Perroj
  3 ditë më parë

  O sa kam qesh ropt e shpis

 5. Durim Xhameta
  Durim Xhameta
  4 ditë më parë

  Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater

 6. Aldo
  Aldo
  4 ditë më parë

  Do ja bejne zao ik keshtu si e kane nisur.😭😭😂😂😂🤣🤣. Qe tani vetem kumbengulja e Bashes per te ndenjur kryetar partie ben qe 70% e popullit te mis e preferoje.

 7. Saimo
  Saimo
  4 ditë më parë

  Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣

 8. André Cela
  André Cela
  4 ditë më parë

  O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes

 9. Zybi Guri
  Zybi Guri
  4 ditë më parë

  Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣

 10. Mim Tirona
  Mim Tirona
  4 ditë më parë

  Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!

 11. Lulzim Rexhepi
  Lulzim Rexhepi
  4 ditë më parë

  Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion

 12. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  5 ditë më parë

  Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!

 13. GD Kaci
  GD Kaci
  5 ditë më parë

  Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme

 14. Sure Kukli
  Sure Kukli
  6 ditë më parë

  Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot

 15. Edmonda Zhupa
  Edmonda Zhupa
  6 ditë më parë

  Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !

 16. Luan Kadili
  Luan Kadili
  6 ditë më parë

  Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 17. Michalis Natsis
  Michalis Natsis
  7 ditë më parë

  hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.

 18. AL
  AL
  7 ditë më parë

  Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 19. Ems G63
  Ems G63
  7 ditë më parë

  Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍

 20. Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai
  8 ditë më parë

  🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz

 21. Albanian Ger
  Albanian Ger
  8 ditë më parë

  Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!

 22. arben carcani
  arben carcani
  8 ditë më parë

  e sajta luft eshtē ??

 23. Natassa Pietri
  Natassa Pietri
  8 ditë më parë

  O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh

 24. Haide Dhuli
  Haide Dhuli
  8 ditë më parë

  Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!

 25. Nicos Berletti
  Nicos Berletti
  8 ditë më parë

  Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale

 26. Shpetim Cokaj
  Shpetim Cokaj
  8 ditë më parë

  Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.

 27. ceerw buty
  ceerw buty
  8 ditë më parë

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 28. melgibson1970
  melgibson1970
  8 ditë më parë

  Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha

 29. Naim Kica
  Naim Kica
  8 ditë më parë

  Haha skan faj aspak 😂

 30. Lorenz Tusha
  Lorenz Tusha
  8 ditë më parë

  Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa

 31. bcvbb hyui
  bcvbb hyui
  8 ditë më parë

  Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣

  1. ceerw buty
   ceerw buty
   8 ditë më parë

   E lezetshme kjo

 32. Alketa Keta
  Alketa Keta
  9 ditë më parë

  tipike ironi greke e currit

 33. mentor tola
  mentor tola
  9 ditë më parë

  Na vdiqet se qeshuri ,

 34. Jc Cubaaa
  Jc Cubaaa
  9 ditë më parë

  Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣

 35. brave forever
  brave forever
  9 ditë më parë

  Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion

  1. bcvbb hyui
   bcvbb hyui
   8 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 36. Bledialroed PSN
  Bledialroed PSN
  9 ditë më parë

  Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)

 37. Hekuran Ajdini
  Hekuran Ajdini
  9 ditë më parë

  Lufta me mullinjt e ERES.

 38. Loni Betoni
  Loni Betoni
  9 ditë më parë

  Tani fillon lufta hahahahaha

 39. George Milano
  George Milano
  9 ditë më parë

  Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres

 40. Shpetim Muci
  Shpetim Muci
  9 ditë më parë

  Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.

 41. Vladimir Lleshi
  Vladimir Lleshi
  9 ditë më parë

  Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot

 42. Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha
  9 ditë më parë

  Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.

 43. Marius Hoxha
  Marius Hoxha
  9 ditë më parë

  Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith

 44. SKENDERBEGAS ILIRIUS
  SKENDERBEGAS ILIRIUS
  9 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣👍

 45. M. N.
  M. N.
  9 ditë më parë

  E lezetshme kjo

 46. Akeljan Zeneli
  Akeljan Zeneli
  9 ditë më parë

  loteeeee 😂😂😂😂😂😂

 47. Lulja Ime
  Lulja Ime
  10 ditë më parë

  👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade

 48. acdc111ify
  acdc111ify
  10 ditë më parë

  "Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.

 49. Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj
  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 50. Ardi A
  Ardi A
  10 ditë më parë

  Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)

 51. qopoy dnon
  qopoy dnon
  10 ditë më parë

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

  1. Shpetim Muci
   Shpetim Muci
   9 ditë më parë

   Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.

 52. Ballist 96
  Ballist 96
  10 ditë më parë

  Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore

 53. Rudi Mali
  Rudi Mali
  10 ditë më parë

  Pse se ftove Tos Nanon mo

 54. Rudi Mali
  Rudi Mali
  10 ditë më parë

  U dhjet duke qeshur

 55. Kacurri Linza
  Kacurri Linza
  10 ditë më parë

  PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET

  1. Kacurri Linza
   Kacurri Linza
   10 ditë më parë

   @qopoy dnon BRAVO

  2. qopoy dnon
   qopoy dnon
   10 ditë më parë

   Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 56. Kacurri Linza
  Kacurri Linza
  10 ditë më parë

  BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,

 57. Afrim Gjata
  Afrim Gjata
  10 ditë më parë

  Per te qeshur ishte pz

 58. Adnand Sheme
  Adnand Sheme
  10 ditë më parë

  O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .

 59. Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla
  10 ditë më parë

  Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites

 60. Alfred Marku
  Alfred Marku
  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 61. Alfred Marku
  Alfred Marku
  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 62. dgdfgdgd dfgdfgdfg
  dgdfgdgd dfgdfgdfg
  10 ditë më parë

  Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.

 63. Al Pacino
  Al Pacino
  10 ditë më parë

  Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq

 64. Aleksander Krasniqi
  Aleksander Krasniqi
  10 ditë më parë

  E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂

 65. nead shullazi
  nead shullazi
  11 ditë më parë

  Lot pz madh 😂😂😂

 66. abc
  abc
  11 ditë më parë

  Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣

 67. One Piece
  One Piece
  11 ditë më parë

  Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh

 68. xhani xhani1
  xhani xhani1
  11 ditë më parë

  Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂

 69. genci safa
  genci safa
  11 ditë më parë

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 70. durrsi durrsi
  durrsi durrsi
  11 ditë më parë

  Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft

 71. Elisjon Goseni
  Elisjon Goseni
  11 ditë më parë

  Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!

 72. Islam Gashi
  Islam Gashi
  11 ditë më parë

  Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp

 73. GRM Infissi
  GRM Infissi
  11 ditë më parë

  Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar

 74. Chef Flo
  Chef Flo
  11 ditë më parë

  Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi

 75. Ornela Demo
  Ornela Demo
  11 ditë më parë

  fillon lufta e Kullurit vlla :-D

 76. Erion Golemi
  Erion Golemi
  11 ditë më parë

  Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa

 77. Alda Zejno
  Alda Zejno
  11 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️

 78. Marsid Oparaku
  Marsid Oparaku
  11 ditë më parë

  Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣

  1. Nikel Nik
   Nikel Nik
   11 ditë më parë

   Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂

 79. Arjanit Shqipetar
  Arjanit Shqipetar
  11 ditë më parë

  Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣

 80. Zef Nikolla
  Zef Nikolla
  11 ditë më parë

  Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe

 81. Vesa Serena
  Vesa Serena
  11 ditë më parë

  Ai eshte nje trap...

 82. Dritan Goga
  Dritan Goga
  11 ditë më parë

  😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.

 83. Shefqet Hasimaj
  Shefqet Hasimaj
  11 ditë më parë

  Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!

 84. Oliver Kolitari
  Oliver Kolitari
  11 ditë më parë

  Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,

 85. Clirim Maho
  Clirim Maho
  11 ditë më parë

  Mallista.

 86. BG BG
  BG BG
  11 ditë më parë

  Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin

 87. Loni Betoni
  Loni Betoni
  11 ditë më parë

  Na shkrite sak prz, hahahaha, Ilir Meta nga njera ane dhe Luli nga ana tjeter hahahaha, tani fillon lufta thote.

 88. Tom Bucaki
  Tom Bucaki
  11 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 89. Kostandin Bushi
  Kostandin Bushi
  11 ditë më parë

  fb.watch/5dOyipecLT/

 90. Ardit Papa
  Ardit Papa
  11 ditë më parë

  Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.

 91. Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi
  12 ditë më parë

  Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach

 92. Children Video
  Children Video
  12 ditë më parë

  Vdiqa😂😂😂👏

 93. Sele Nica
  Sele Nica
  12 ditë më parë

  edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni

 94. Arjanit Shqipetar
  Arjanit Shqipetar
  12 ditë më parë

  E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣

 95. Gon Dibrani
  Gon Dibrani
  12 ditë më parë

  Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.

 96. Helion Aliaj
  Helion Aliaj
  12 ditë më parë

  E treta e verteta 🤣

 97. ShokuAndroid
  ShokuAndroid
  12 ditë më parë

  LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD

 98. Luli Shkullaku
  Luli Shkullaku
  12 ditë më parë

  Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes

 99. Bruna N
  Bruna N
  12 ditë më parë

  Me lot perzotin Do luftojm thot Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme

 100. anonymous 2020
  anonymous 2020
  12 ditë më parë

  Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣