Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)

9 964 Shikime 1 mln
Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗩𝗲𝘁𝗲𝗺 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢 :
Instagram ► andiallko_
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Vetem #Folé

Komente

 1. Elgit Doda
  Elgit Doda
  Muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem

  1. Rina Valdes
   Rina Valdes
   10 ditë më parë

   Greetings from Guatemala 🇬🇹🇬🇹🇬🇹🇬🇹💙💙💙💙💙💙💙Exitos🤩🤩🤩

  2. People Are Awesome
   People Are Awesome
   17 ditë më parë

   E Forte 💪

  3. Ferhati Juljan
   Ferhati Juljan
   18 ditë më parë

   Te rujt zoti elgit soda je i papar 👌👌🇦🇱

  4. JAYAKUMAR JAYAKUMAR
   JAYAKUMAR JAYAKUMAR
   20 ditë më parë

   Iam garam 🇮🇳india👍👍👍👍

  5. Ladi Lulo
   Ladi Lulo
   22 ditë më parë

   6

 2. Uvejsa Rejan
  Uvejsa Rejan
  3 orë më parë

  E vetmja keng qe mundesh me bo replay deri 100 her e nuk behet bajat ta knaq veshin e trurin te lumt sukses e shendet Elgit 👌👍

 3. Marinela Huma
  Marinela Huma
  Ditë më parë

  👏👏👏👌👌👌

 4. Blerina Zyka
  Blerina Zyka
  Ditë më parë

  Sa këngë e bukur. Sa me ndienjë e këndon Elgiti. E thjeshtë dhe fantastike 😊👏

 5. Marina Doussoux
  Marina Doussoux
  Ditë më parë

  J'adore 🥰🥰❤

 6. abibe abduramani
  abibe abduramani
  Ditë më parë

  💔💔💔💔💔💔💔

 7. Naiara Gomes
  Naiara Gomes
  Ditë më parë

  Que música linda, gente tô apaixonada, por essa,e larg

 8. Perry BurDina
  Perry BurDina
  2 ditë më parë

  i don't what mean 😁but i like it from GREECE

 9. naiara gomes
  naiara gomes
  2 ditë më parë

  Pena que não tem essas músicas w legenda em português

 10. naiara gomes
  naiara gomes
  2 ditë më parë

  Já tinha me encantado com larg Agora essa me apaixonei tbm Nossa que vontade de dançar Aprender dança do ventre

 11. Sorina Ardelean
  Sorina Ardelean
  3 ditë më parë

  Ti ho scoperto per caso e ascolto ogni giorno le tue canzoni toccano il profondo della mia anima Elgit ha una bellissima voce e le parole sono bellissime 💕💕💕❤️💞💖😘

 12. dorina vruzhja
  dorina vruzhja
  4 ditë më parë

  je flori no comment nuk ke kenge qe nuk ka kuptim

 13. Amina Isaeva
  Amina Isaeva
  5 ditë më parë

  Wow amazing voice 🥰

 14. Carmen Stefania
  Carmen Stefania
  5 ditë më parë

  Bravo!!!

 15. Glenad Adëri
  Glenad Adëri
  6 ditë më parë

  Text 100%, music 100% =🔥🔥🔥

 16. Edwina Alungulesei
  Edwina Alungulesei
  6 ditë më parë

  Sooo nice ! Congrats! Your fan from România 👌👏🎶

 17. Ti Ti
  Ti Ti
  8 ditë më parë

  👌👌👌👌

 18. Estrella Touta._.13
  Estrella Touta._.13
  8 ditë më parë

  La maravilla se volverá adictiva 😍🤍🥀

 19. Raluka Chirescu
  Raluka Chirescu
  9 ditë më parë

  Love it! 💖

 20. Lindita Se
  Lindita Se
  9 ditë më parë

  So beautifull musik wow .💯% ❤️ LOVE

 21. aljem official
  aljem official
  9 ditë më parë

  Love you boss your Legend. Love From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 22. Analia Manganaro
  Analia Manganaro
  10 ditë më parë

  Love you sweetheart USA 🇺🇸 tung vetjem

 23. Katerina F.
  Katerina F.
  11 ditë më parë

 24. Mihaela Dumitru
  Mihaela Dumitru
  11 ditë më parë

  Shume bukur ❤️

 25. ola Hasani
  ola Hasani
  12 ditë më parë

  omg s 'ndaloj dot se e rikthyeri kete keng nga e para 💙

 26. AK 47
  AK 47
  12 ditë më parë

  Fanatics

 27. Femi Kariçi
  Femi Kariçi
  12 ditë më parë

  Y b

 28. 12345 12345
  12345 12345
  13 ditë më parë

  nje super keng shum relaksuse bravo👏

 29. IDRIZAJ BASHKIM
  IDRIZAJ BASHKIM
  13 ditë më parë

  alfirst.info/load/i4SIpGeweppjiac/video

 30. Mariam Ksh06
  Mariam Ksh06
  13 ditë më parë

  🇲🇦🇲🇦❤️❤️I love the language 🇦🇱😍

 31. Roberto Buzi
  Roberto Buzi
  13 ditë më parë

  ❤️

 32. Matilde Mara
  Matilde Mara
  13 ditë më parë

  Ta dua zerin❤️🙏

 33. Gyulya Rubia
  Gyulya Rubia
  13 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 34. Rozana Imeraj
  Rozana Imeraj
  14 ditë më parë

  Sa e bukur cdo kenge e jotja me pelqen 😊😍

  1. Ubaid nawab
   Ubaid nawab
   3 ditë më parë

   Whats is the meaning of this😎😍

 35. Adriana Adrianafeta
  Adriana Adrianafeta
  14 ditë më parë

  Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 36. Erjola Llangozi
  Erjola Llangozi
  14 ditë më parë

  Kenga me super ne bote bravo po kujt i eshte dedikuar kjo kenge😍😍😘😘

  1. Pelivan Hoxha
   Pelivan Hoxha
   10 ditë më parë

   Ty ty

 37. Χρυσα Λιονταρι βολος
  Χρυσα Λιονταρι βολος
  15 ditë më parë

  Super hit Ka kuptim dhe ritëm Big Like

 38. Arber Zeneli
  Arber Zeneli
  15 ditë më parë

  👌👌

 39. lissbeth Aviles
  lissbeth Aviles
  15 ditë më parë

  I love your music, although i do not understand your language. From virginia.

 40. Sara Cekrezi
  Sara Cekrezi
  15 ditë më parë

  Keng perl

 41. Anna P.
  Anna P.
  16 ditë më parë

  🔥😵

 42. Cosmina Mitu
  Cosmina Mitu
  16 ditë më parë

  Shume bukur !👏👏👏

 43. Özgür Aytaç
  Özgür Aytaç
  16 ditë më parë

  Aman tanrım sen harikasın dostum 😎

 44. Uvejsa Rejan
  Uvejsa Rejan
  17 ditë më parë

  Wooou shum e mir 👌

 45. Erdi Neda
  Erdi Neda
  17 ditë më parë

  ftijkhgjnn

 46. Dena Deni
  Dena Deni
  17 ditë më parë

  Ca melodie t jep nostalgji

 47. Georgia Gogo
  Georgia Gogo
  17 ditë më parë

  💣♥️♥️💣

 48. Dafina M
  Dafina M
  19 ditë më parë

  Pershendes nga 🇩🇪 nuk kom dëgjuar kënge ma te bukur Respekt!!😍😍🥰

 49. Amla Amla
  Amla Amla
  19 ditë më parë

  Ehhhh dashuria😍😍😍😍🥂gezuar dashuri e humbur.

  1. Pelivan Hoxha
   Pelivan Hoxha
   10 ditë më parë

   Do vin me tmira haha

 50. oliver B
  oliver B
  19 ditë më parë

  shume bukur

 51. Ravindu Nimash
  Ravindu Nimash
  19 ditë më parë

  Addicted to your voice...🖤 ❤️ from Sri Lanka 🇱🇰

 52. Juli Juli
  Juli Juli
  19 ditë më parë

  😢😢😢😢

 53. Hana Montana
  Hana Montana
  19 ditë më parë

  E bukur.....

 54. Teuta Ismajli
  Teuta Ismajli
  19 ditë më parë

  Super kenge!

 55. Viktor Cingari
  Viktor Cingari
  19 ditë më parë

  💪💪💪

 56. Maria Demourtsidou
  Maria Demourtsidou
  19 ditë më parë

  This song should have more views than has 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 57. Aurora Zani
  Aurora Zani
  20 ditë më parë

  O zot sa e gjej veten tek kenget e ketij njeriu 🥰🥰🥰

 58. Alba Agim
  Alba Agim
  20 ditë më parë

  Amazing elgit❤️

 59. WinEn 330
  WinEn 330
  20 ditë më parë

  what language is it?

  1. Eddie tringa
   Eddie tringa
   17 ditë më parë

   albanian

 60. Emira Aliji
  Emira Aliji
  21 ditë më parë

  👌🏼👌🏼👌🏼🥰🥰🥰

 61. Dorian Ramaj
  Dorian Ramaj
  21 ditë më parë

  I mire si producent dhe si artist gjithashtu .

 62. •Mrs. Mar•
  •Mrs. Mar•
  21 ditë më parë

  Akoma un per ty sot...💔 veten nk e mbaj dot😒

 63. Olympia Delivoria
  Olympia Delivoria
  21 ditë më parë

  Akoma ❤️

 64. Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor
  21 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 65. Al Beshure
  Al Beshure
  21 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 66. xhersi xhija
  xhersi xhija
  22 ditë më parë

  Keng e bukur 🙃🖤🥀💔

 67. Dzenita Duka
  Dzenita Duka
  22 ditë më parë

  Driving on a highway in New York listing to this ♥️beautiful song ♥️

 68. Er Ida
  Er Ida
  23 ditë më parë

  👑

 69. AN BCreePer
  AN BCreePer
  23 ditë më parë

  Love from Bangladesh ❤️🇧🇩❤️🇧🇩❤️🇧🇩

 70. Maria Demourtsidou
  Maria Demourtsidou
  23 ditë më parë

  THE Best music I've ever heard 😊❤️ to much love and respect from Greece 🇬🇷 🇦🇱 ❤️

 71. op op
  op op
  24 ditë më parë

  Bravo super kenge

 72. Mariogesti production
  Mariogesti production
  24 ditë më parë

  1

 73. Sonilda Laupa Cárdenas
  Sonilda Laupa Cárdenas
  24 ditë më parë

  Músicas que llegan al corazón, me encanta!!!!!! La escuchó desde Perú!!!🤗

 74. Adriana Ramona Sandu
  Adriana Ramona Sandu
  24 ditë më parë

  tolles Lied❤

 75. isida kukli
  isida kukli
  24 ditë më parë

  Ke nje ze fantastik.👋👋

 76. lali gureshidze
  lali gureshidze
  24 ditë më parë

  💕💕💕💕💞💞💞💕💕💕💔

 77. Gjergjenrigentianarber Sinojmeri
  Gjergjenrigentianarber Sinojmeri
  24 ditë më parë

  Bravo.

 78. Eleni G
  Eleni G
  25 ditë më parë

  Ich Liebe Dich ❤️ From 🇩🇪 + 🇬🇷

 79. Agnesa anna
  Agnesa anna
  25 ditë më parë

  Pse cdo muzik e ketij njeriu te rrenqeth trupin 🥰e duaaa kete keng

 80. Anaeya Chipo
  Anaeya Chipo
  25 ditë më parë

  ♡︎

 81. Fatjon Bytyci
  Fatjon Bytyci
  25 ditë më parë

  Vec ti si nuk ben kng kot ✌️👍

 82. Mela Mel
  Mela Mel
  26 ditë më parë

  Fantastike

 83. Gjeovica Boshnjaku
  Gjeovica Boshnjaku
  26 ditë më parë

  Ñij

 84. Hs Hd
  Hs Hd
  26 ditë më parë

  Love from morocco❤🥂

 85. [ M E G G_H ]
  [ M E G G_H ]
  27 ditë më parë

  fall in love with this song🙈🙈🔫

 86. My tarara
  My tarara
  27 ditë më parë

  2021!!!!! Numer njo

 87. abibe abduramani
  abibe abduramani
  27 ditë më parë

  💔💔💔💔💔💔

 88. Mariglen Lleshi
  Mariglen Lleshi
  27 ditë më parë

  Super muzik ❤❤❤👌👌👌👌

 89. Marietta Tsela
  Marietta Tsela
  27 ditë më parë

  E ke kall Giti🔥❤

 90. Ermeralda Kurti
  Ermeralda Kurti
  28 ditë më parë

  Wauuuuu super kenge❤

 91. fra past
  fra past
  28 ditë më parë

  MERAVIGLIOSA😍🤩

 92. Elife Sherifi
  Elife Sherifi
  28 ditë më parë

  o Zot kjo kenge do marr 1 milion klikime nga uneee

 93. Inguska Ceitane
  Inguska Ceitane
  28 ditë më parë

  Ohhhhh that voice ,,,,, I love your songs

 94. Alua Iskakova
  Alua Iskakova
  28 ditë më parë

  Super 👌 love 💖💖💖 from Kazakhstan, love your songs!

 95. Bruna & Marinela
  Bruna & Marinela
  28 ditë më parë

  Super kenge ☺️☺️

 96. Albana Sakaj
  Albana Sakaj
  29 ditë më parë

  Shum kenge e bukure. Komplimente Elgit

 97. Lea Lea
  Lea Lea
  29 ditë më parë

  😍😍😍😍

 98. AV RIYADH
  AV RIYADH
  29 ditë më parë

  العربي اذا شاف تعليقي يطش ام الايك 😁

  1. V. A
   V. A
   25 ditë më parë

   من البانيا لكن اتكلم عربي

 99. Anna Douka
  Anna Douka
  29 ditë më parë

  Bravo super keng 😘😘😘🥰🥰🥰

 100. Dalila Benaissa
  Dalila Benaissa
  29 ditë më parë

  💞💞💞