Kryeministri Edi Rama - SHQIPËRIA FITOI

608 Shikime 63 mijë

SHQIPËRIA FITOI🇦🇱
#PS12🌹#3xKampionë❤️

Komente

 1. Pietro sgura
  Pietro sgura
  2 ditë më parë

  Urine per fitoren, ne nje ndeshje esht e veshtire te fitosh esht akoma me e veshtire ta mbash ate.

 2. Lali Lali
  Lali Lali
  3 ditë më parë

  Zoteri me falni , por dua te informoj rreth nje shpikje mafioze , kryesisht ne aeroportin e Rinasit. U kerkohet udhetareve te kene tampon covid per dalje nga Shqiperia. Nderkohe qe udhetaret shantazhohen dhe stresohen kot sepse shtetet ku do te mberrijne kane procedurat e veta te pritjes kunder covid. Varet se ku do shkoje dikush. Si ka mundesi qe per te dale nga Shqiperia te kerkohet tampon ne dalje kur nuk kerkohet ne hyrje?????? Dhe e dyta nese do te duhet te kishte dicka te detyrueshme duhej te kishte vkm dhe urdherese te posacme te ministrisese shendetesise per kete. Shpresoj te kemi mirekuptimin tuaj qe udhetaret te dalin lirisht sepse njerezit u ndien shume keq dhe shtetasit e huaj te indinjuar. Keshtu nuk mund te pritet qe vizitoret te rikthehen , sepse shpikjet per te zhvatur jane shume kreative , por me teper shkaterruese te mikpritjes shqiptare. Me shprese de ju do te beni dicka rreth kesaj , te rivendoset liria e individit dhe te shemben bastionet e korrupsionit edhe ne TIA. Ju uroj shendet , dhe kam besim per lajme te mira nga ju. Klm.

 3. Kimete Seferi
  Kimete Seferi
  4 ditë më parë

  Urime,Urime Urime !!!Jete te gjate Kryemistrit Edi Rama!!! Me kete ne udheheqje Vendi jone do te shkoje gjithmone e me perpara.Faleminderit!

 4. Constantine The Great
  Constantine The Great
  8 ditë më parë

  E meriton !! 🇦🇱❤️❤️

 5. Lazai Luan
  Lazai Luan
  10 ditë më parë

  Urimet me te mira zoti Edi Shqippetaret te besuan te. ardhmen , pastroje rrugen e se ardhmes nga plehrat , vazhdo te punosh dhe te ndryshoshe atdheun tim te dashur . Une si qytetar i thjeshte te uroj na zemra fitore fitore ne te gjithe fushat

 6. Edo Zemra
  Edo Zemra
  11 ditë më parë

  💥Po' Rama Fitoi Me gjith Shqiptar dhe 🌠Kosovar Fitoi dhe 🌷Zylfie Haklaj ,👏

 7. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  11 ditë më parë

  SAHER JKA RREJT OTE MJER OTE MJER

 8. TanTan
  TanTan
  11 ditë më parë

  Zoti Kryeministër! Në radhë të parë, doja të ju uroja për fitoren e zgjedhjeve! Në radhë të dytë doja të ju shtroja një kërkesë: Natyra e ka bekuar Shqipërinë me bukuri dhe burime natyrore! Llixhat e Elbasanit dhe Llixhat e Peshkopisë janë një bekim nga natyra dhe vizitohen nga mijera turistë në vit. Por fatkeqësisht harresa nga ana e shtetit për disa dekada dhe dora e njeriut i ka çuar në degradim total të dy llixhat. Shteti duhet sa më parë të investoj. Duhen rijetëzuar dhe rikualifikuar këto burime natyrore që janë njëkohësisht burime financiare për shumë njerëz dhe familje shqiptare. Ja, urdhëroni disa pamje me ndërtime pa kriter, rrugë të shkatërruara, trotuare që nuk eksistojnë, higjenë skandaloze, mbeturina gjithëkund: Llixhat e Elbasanit alfirst.info/load/opydZpHRqdSdZ6M/video alfirst.info/load/g26qqprReth4lH0/video alfirst.info/load/Z4meebDWe8-khKc/video Llixhat e Peshkopisë: alfirst.info/load/Z5ionm-1qcyAhmg/video alfirst.info/load/Z6CqeJq-o9GSk58/video Shteti duhet sa më parë të investoj. Duhen rijetëzuar dhe rikualifikuar këto burime natyrore që janë njëkohësisht burime financiare për shumë njerëz dhe familje shqiptare.

 9. Rock girl
  Rock girl
  11 ditë më parë

  Suksese tmetejshme jemi me Ty dhe ti je per te gjith shiprin,nje per tgjith e tgjith per nje..🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  1. Rock girl
   Rock girl
   11 ditë më parë

   Edo i more vitit ai qerosi ai edhte pis edin mir se cfar vile lan bo gazetaret

 10. Sajmira Mehmetaj
  Sajmira Mehmetaj
  12 ditë më parë

  Fitorja eshte se e meriton,

  1. Rock girl
   Rock girl
   11 ditë më parë

   Mos i shko fare te flasesh me shkerdhata gazetar

 11. london city
  london city
  12 ditë më parë

  Nukë fitoj shqipriaa por fituan kri.inelët hajdutët drogaxhit mafjozët që i vodhën zgjedhjet .

 12. Gili Gili
  Gili Gili
  12 ditë më parë

  Shum urime per fitoren zoti Rama besoj se do e çoni perpara shqiprin te pershendes nga gjermania kam edhe nje kerkes nga juve qe te dekuroni Zotin Elvis Naçin se eki ni krah te fort shum jetim ka strehu shum te semur ika shendosh shum tepastre ika strehu ksh

 13. Orges Dune
  Orges Dune
  12 ditë më parë

  Kjo puna zahos qe smori asnji vot ne vlor me duket se ishte me te ngulme per lir muten

 14. Κωνσταντίνος Μιλούση
  Κωνσταντίνος Μιλούση
  13 ditë më parë

  RROFTE KAMORA ALBANEZEE SUKSESIT TE BETONIT EMIGRIMIT POSHTERIMIT, DHE RILINDJES SE TURSHISE ENVERISTE

 15. Κωνσταντίνος Μιλούση
  Κωνσταντίνος Μιλούση
  13 ditë më parë

  RROFTE FITORJA E TURSHISEPERPOPULLIN, AHENGUT PER PUSHTETARET!!!!

 16. Κωνσταντίνος Μιλούση
  Κωνσταντίνος Μιλούση
  13 ditë më parë

  200 vjet nga vdekja e Bonapart fillim i ngorjes se Rames, te popullit qe i ri kthehet periudhes se zeze : qerinj dhe turshise

 17. Shpetim Muci
  Shpetim Muci
  13 ditë më parë

  Po EDI RAMA është rekord historik. Që harritet që fitove populli te dha mësimin dhe fitove, për udhëtimin që e nisë ndërtimet e shtëpisë që i nisë për ti dertuar, dhe harritet brenda keti viti i sestimon familjarët që mezi presin shtëpitë që tju japësh CELSAT e shtëpive. JE i madh EDI RAMA bravo të qoftë që fitove.

 18. Hondo Hondo
  Hondo Hondo
  13 ditë më parë

  Shqipëria nuk fitoj, por fitove ti me hajdutat dhe bandat e tua se në shqipëri ska drejtësi me blerje votash kjo nuk ësht fitore por mashtrim i popullit dhe vjedhje ashiqare o ndyrsira tëkombit dhe që se keni të gjat se gjith në burg e keni vëndin sa të pastrohet dretsia e kapur dhe e korruptuar ju duhet para drejtësis në strasburg vetëm atje do dalin maskaradhiqet që i keni bër këtij vëndi ju kurr nuk jeni demokrat ju jeni një grup komunistash të qelbur të kombit omonstër i kombit nuk mund ti fshehësh dot maskaradhëqeve e tuaja mevjedhjen blerjen e votave dhe i ndihmuar me dipllomat tē korruptuar që jan në krah të një korruptuari dhe jo në krah të popullit zoti i dënoft deri aty ku ti dhëmb shpirti më shum dhe mos bëfshin hajër deri kur tja mar zoti ymnin

 19. oiuet souiu
  oiuet souiu
  14 ditë më parë

  Urime Shqiperise, Shqiperia fitoi urime PS dhe nje bravo te madhe per ju zoti kryeminister vazhdo punen

  1. Romario Bebeto
   Romario Bebeto
   5 ditë më parë

   Po rush fitore

 20. Argel Çepani
  Argel Çepani
  14 ditë më parë

  Pikë së pari urime për fitoren bindëse.Fushata u zhvillua e qetë, me ruajtjen e distancës duke respektuar rigorozisht rregulloren për COVID 19.Më pas entuziazmi i fitores bëri që turmat të mblidheshin,mëse e kuptueshme,të respektuan dhe i respektove.Mandatin e parë i ndale Shqipërise hemorragjinë,një gjakderdhje si shatërvan , ku mbizoterontë varfëria,marrazi,të kopsitura e të ngulitura thellë në psikologjinë e popullit që mendonte për vaktin e rradhës.Bëre reforma në arsim,ishin të pëlqyeshme,mirëpo më tutje nuk të lejuan të punoje.Mandatin e dytë e ngrite Shqipërinë në këmbë,ndërtove stadiume,projekte për vende turistike,reforma në drejtësi,ndërtove rrugë ku u rregullua dhe rruga e lagjes sime në Kuçovë që nuk e njeh asnjë qytetar i Republikës,perveç atyre të lagjes.Çfarë do të thotë kjo e fundit ? Do të thotë qe kemi një qeveri qe nuk mendon vetëm për të pasurin por edhe për të varfërin.Faktet godasin më shumë se një ofendim dhe faktet tregojnë që është punuar.Tërmeti ? NO PROBLEM,rindërtoi shkolla,shtëpi etj.Pandemia ? NO PROBLEM , solli vaksinat në kohë rekord,paga lufte,menaxhim cilësor etj.MANDATI I TRETË? Do e bëj Shqipërinë të vrapojë...Arsyeja ? Sepse Rama e ka potencialin dhe e di që potencialin mund ta konkretizojë me punë dhe vetëm punë për Shqipërinë që ai do... P.s(Koment i gjate por që mbart vlera)

 21. Leonardo Lekaj
  Leonardo Lekaj
  14 ditë më parë

  👍🏻👍🏻❤️❤️👏👏🙏

 22. Artur Aliu
  Artur Aliu
  14 ditë më parë

  O I madhi Edi.... Mos e ruaj fare... Rrofsh e mbaje te gjat e te fort... Presh in futua.. Me gjith rrenj.

  1. oiuet souiu
   oiuet souiu
   14 ditë më parë

   Arsyeja tjeter pse kta t'jugut jan bythprema e shesin voten per €5 sikur e shesin kombin e tyne m'u bo grek per lek

 23. Artur Aliu
  Artur Aliu
  14 ditë më parë

  Ca te thot.. Feeeeviziu.. 13.vjet PD.. KUR KISH KAPITEN ME TE FORT.. PD.. KISH KRIMINEL IN ME TE FORT.

 24. Altin Riza
  Altin Riza
  14 ditë më parë

  Mos i shko fare te flasesh me shkerdhata gazetar

 25. Altin Riza
  Altin Riza
  14 ditë më parë

  Edo i more vitit ai qerosi ai edhte pis edin mir se cfar vile lan bo gazetaret

 26. Lili Mece
  Lili Mece
  14 ditë më parë

  Ju urojë shendet lumturi ne familje dhe ne familjen me te madhe qe eshte Shqiperia ju jeni një njeri me kulturë dhe nga rrjedhin ju se ke vjedhur por e ke nga familja ju dua shume shume shume tu befte dita 10miskam me shume te them tubplotesofshin te gjitha emisjonet qe keni ju u roje shendet flas nga athina

 27. shky-pe tar
  shky-pe tar
  14 ditë më parë

  T'lumt pyka se ja u qive nanen e t'votuen prap, popull pa komb, pa asnji lloj tradite as teashgimie, lepis bythe, zvarranik

 28. Leo Tropoja
  Leo Tropoja
  14 ditë më parë

  Te qifsha gjall dhe te vdek komunist i pa bes

 29. Renatos Kwstas
  Renatos Kwstas
  14 ditë më parë

  Bravo bravo bravo

 30. Arturo Bali
  Arturo Bali
  14 ditë më parë

  Ik o pallosh se ti je nje super hajdut nuk je per shqiperin ti drogaxhi, nuk ke per ta gezuar kete mandat se do biesh shum shpejt

 31. Παντελης Ταμπακου
  Παντελης Ταμπακου
  14 ditë më parë

  Per TY do shkruaj hestori bravooooooo.

 32. JBL FANS
  JBL FANS
  14 ditë më parë

  Shyqyr qe fitoi PS, se do na merte lumi 👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏

 33. Lulian Kalaj
  Lulian Kalaj
  14 ditë më parë

  Dijeni se nuk ka per ta komandu ky cheri shqiprin po ma e keqia esht se do komandowni na te famshmit e Drangets qe ekan mar ne per kem kete kopilin qe na iqet si kryeministr dieni se kete rall ka per tju qir ne byth mafia italiane

 34. anonim for life
  anonim for life
  14 ditë më parë

  Partia socialiste eshte parti dinjiteti dhe rrespekti ndaj popullit💜

 35. Valentna Stefa
  Valentna Stefa
  14 ditë më parë

  Shqiperia ne feste

 36. ferist tropoja ferist tropoja
  ferist tropoja ferist tropoja
  14 ditë më parë

  Urime urime fitoren kryeministri edi rama jemi krenar me ty je shum i zoti veq ti ja vlen per kryeminister jam shum e lumtur qe fitove👏👏👏

 37. sq ipe
  sq ipe
  14 ditë më parë

  Arsyeja tjeter pse kta t'jugut jan bythprema e shesin voten per €5 sikur e shesin kombin e tyne m'u bo grek per lek

 38. eri albania
  eri albania
  15 ditë më parë

  Ishalla behet dhe djali im pak me i mire se ti !Urime kryeminister!Sipas gjasave dhe mandatin tjtr e ke siguruar plako

 39. dielli art
  dielli art
  15 ditë më parë

  Rroft jugu thuaj

 40. Kristiano Ronaldo
  Kristiano Ronaldo
  15 ditë më parë

  Shpresoj qe premtimet e tua te jen sa me te verteta!

 41. NANENNEGOP PARTIVE
  NANENNEGOP PARTIVE
  15 ditë më parë

  Me gjith keto fjale qe po thua po me kthen dhe mua socialist rradhen tjeter do vij ti jap dy vota 100%

 42. Ferid Daiu
  Ferid Daiu
  15 ditë më parë

  EDI RAMA - Lideri dhe Drejtuesi i PS do te Jete gjithmone krenaria qe do ta coje Shqiperine drejte zhvillimit dhe rruges Europiane.

 43. NANENNEGOP PARTIVE
  NANENNEGOP PARTIVE
  15 ditë më parë

  Ty hallall ta boft zoti ti ja bere puçin ilir metes e bere president qe te jepte dorheqjen nga partia sa e dorzoj partine ti i bere puçin monikes qe te largohet nga parlamenti dhe ajo si budallqe qe eshte ra pre e puçit tend dhe aty mori fund LSI ty hallall ta boft zoti eshte puna jote se si e ke fitu ja ke bo si burrat qe falementove LSI tani shpejt e shpejt shkarkimin e metes dhe pastaj na ishte dukur LSI Meta dhe Monika qe nuk kan pik truri kot nuk thone shkofsh e shkofsh ne maje mos hypsh se po vajte ne maje do biesh marresh prap per posht.

 44. A C
  A C
  15 ditë më parë

  Edi urime per fitoren, fjalimi ishte fantastik, tani te presim veprat Se fjalet i the. Sikur te ja nisje nga korrupsjoni... fut disa nga PS ne burg ca nga PD, beji ca shembuj qe dihen Se kush jan, dhe te siguroj qe do te duan shqipetaret me shume, sepse pa lufte kunder korrupsjonit keto fjale do ti mari era.

  1. A C
   A C
   13 ditë më parë

   @A M Problemet jan per tu zgjidhur, por po ta shohesh problemin si sfide njerzit do ta ken me te lehete per tu perballur. Besoj dhe shpresoj qe Rama kesajt rruge do ti shkoje, nuk eshte mire te ja lesh kohes ti zgjidhi problemet “sfidat”, sepse koha ka menyren e vet dhe ta kesh te sigurte qe ne disa raste ajo mund te zgjedhe dhe menyra “extreme” te pa pershtatshme.

  2. A M
   A M
   13 ditë më parë

   @A C mire e ke, por me nje problem te vogel, reflekton kush ka ndergjegje e mendje ne koke!!!

  3. A C
   A C
   13 ditë më parë

   @A M Une mund te hyj tek te tre nga keto qe sapo permenda me lart, ndoshta tek njera me shume se tjetra 😂. Rames nuk i duhen 4 vjet, atij thjesht do i duhet kurajo dhe guxim ta bej ket gje. Dhe nqs Rama personalisht ka qen ose eshte pjes e korrupsjonit, ai thjesht duhet reflektoj dhe te bej ate qe Shqiperis I duhet, lufta kunder korrupsjonit, te sakrifikoj ndoshta dhe veten per te miren e popullit I cili po vuan me dekada nga kjo gangren. Me BESO qe dhe nqs Rama ka qen ose eshte pjes e kesajt semundje nuk eshte kurre vone te reflektosh te sakrifikosh per nje te mire me te madhe. Ne fund Populli ka nje shprehje, koka falur nuk prehet.

  4. A M
   A M
   13 ditë më parë

   @A C mire qe lexova ne fund ku hyn rama, se sa do te pysja ku hyn ti, besoj se rames do i duhet dhe nja minimumi 4 vjet te vendose ku hyn 😉

  5. A C
   A C
   13 ditë më parë

   @A M shiko, ta shpjegoj qe ta kuptosh ti dhe shumica, ne pergjithsi qe te kapesh nje kriminel duhet te kesh studjuar kriminalistik ose ne raste ekstreme kerkohet ndihma e nje krimineli tjeter, dmth ose duhet te kesh studjuar ose duhet te jesh i tille. Tani ti thua bjeri gishtit tend me cekic, jan tre raste kur ndodh kjo gje, ose aksidentalisht kur sje i vemendshem, ose kur je psikopat, ose kur je i zgjuar dhe me ket veprim sakrifikon “gishtin” tend per te shpetuar veten. Se tek cilet nga keto hyn Rama ate le tja lejm kohes 😉

 45. aladin
  aladin
  15 ditë më parë

  FORCA MADHESHTOR...!!!!!

 46. albvizioni
  albvizioni
  15 ditë më parë

  A isha vetem une qe pjese te fjalimit me bene lote te me rreshqasin? Uroj zoti Kryeminister qe te jesh i vertete ne ato qe the, Bravo!

  1. Video Interesante
   Video Interesante
   15 ditë më parë

   E ka kapur shum mir momentum te shqiptarve, me kete veprim i rriti vlera vetes dhe kapi shah mat opoziten per te disaten here. Eshte shum hapa para

 47. Petro Zogia
  Petro Zogia
  15 ditë më parë

  per ata qe e kuptojne ti je si konte monte kristo respekte

 48. Sajmira Mehmetaj
  Sajmira Mehmetaj
  15 ditë më parë

  Po e kane kuptuar qe sgjejne me mire prandaj po qajne bashke me ju dhe ATA te shkrete se e kuptojne qe skane Ku gjejne me sakte zkryeminister edirama kjo eshte e vertete SE e kane kuptuar kete gje qe ti je i verteti po punon dhe do ti ndihmosh deri SA te hapet nje drite Ku te kete buke me sofer per te gjithe.

 49. Ardian Gjata
  Ardian Gjata
  15 ditë më parë

  E harrove edi rrofshin hajdutat e shqiperis nuk kemi koh per ligjerata ti futemi punes sa se eshte von...edhe mos kerko bashke punim me aleancen e hajdutatave ata do te shkojne prepara drejtesi duke fidhuar nga fatos nano e te gjith ata qe vodhen dogjen shqiperin ton te bukur .ne kohen e enver hoxhes uje e drita kishte punsim shkollim xhduku analfabetin xhduku gjaqet thau keneta e mocale i kthej ne toka pjedhore xhvidhoi buqesin industrin vendase me uzina kombinate fabrika idrocentrale me polici ushtri me kuadro shum te prigaditur. Kur se tani ne demograci populli shqiptar ka analfabeti me te madh te gjitha kohrave nuk kemi uje drita siguri shtet ligjor zero me ndima ekonomike 30 mi lek ne muaj nuk eshte ndime kjo eshte poshtersi tragjedi e popullit shqiptar

 50. WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV
  15 ditë më parë

  ZOTI KUR E NDERTOJ SHQIPERIN ISHTE DIT E DJEL DIT PUSHIMI E MORI ME NGE QE TA BEJ ME TE BUKUREN NE BOTE KU MALI DHE DETI JAN AFER KU FUSHAT E BEKUARA PRODHOJN CDO FRUT DHE PERIM KU BJESHKET E VERIUT JAN VEND PUSHIMI ME I BUKUR AJERI PASTER UJI I BEKUAR KU JUGU I SHQIPERIS ESHTE I BUKUR QE BEN LIDHJEN MALI DHE DETI QE JAN AFER KLIMA E SHQIPERIS ESHTE KLIMA ME E BUKUR NE BOTE ZOTI E BEKOFT SHQIPERIN DHE SHQIPTARET SHQIPTARET JAN NJEREZ TE BESES E MBAJN FJALEN QE THON SHQIPTARET JAN BANK PER NJERI TJETRIN KUR DIKUSH NUK KA SHQIPTARI E NDIHMON ATE QE NUK KA I JEP KRAH NE JEMI POPULL QE KEMI VUAJTUR DHE I DIM SAKRIFICAT E JETES ZOTI SHQIPERIN E BERICTE BUKUR SHQIPTARET I BERI NJEREZ TRIMA TE BESES. POR I I VURI NE SPROV NE NUK E KEMI ZHGENJYER ZOTIN NE PROVAT SI SHQIPTAR I KEMI DHEN QE JEMI TE BESES E NDIHMOJM NJERI TJETRIN NE TE MIR NE TE KEQE 🙏 NE NUK DUAM TI BIM NE QAF DIKUJT TJETER NE DUAM PAQE HARMONI AI SHQIPTAR RROFT SHQIPERIA E SHQIPTARVE❤️

 51. Erald Mesutaj
  Erald Mesutaj
  15 ditë më parë

  Fjalim qe duhet te hyj ne histori. I pa zevendesueshem Rama. Po e con politiken Shqiptare ne nje nivel tjeter, larg prej asaj tradicionale edhe te piset.

 52. Armand Ndoni
  Armand Ndoni
  15 ditë më parë

  Sukses per fitoren

 53. Stavro Guri
  Stavro Guri
  15 ditë më parë

  Bravo shqipria Bravo Rama Bravo eshte vend I bukur shqipria kujdes uni per vendi ton me mungon shqipria

 54. Spiridoula Rrapushi
  Spiridoula Rrapushi
  15 ditë më parë

  Urime lart e me lart🇬🇷🇬🇷

 55. Polazganejete
  Polazganejete
  15 ditë më parë

  Ju magari ose gomari i shqiprise nuk fitoje shqiprija ase populli. Pore fitoje Grqija e vuqiqi e rusije,populli po humeb partija e tije po fiton per hajni ky faer qen bire qeni makarjosi i greqise makarjosi i serbise makarejosi i Fusise makarjosi i tradhetise ja peshuresha mjekren ketij tradhetare ketoje bire qeni o bire kudere nuk kije me gezuaer se hala pa u ber 5 muje kane me fillue protesta per rrzimin e qenite te PS Qeni Edi Kudrea Rama Gomari tradhetari nga gurbeti

 56. Forza Juve
  Forza Juve
  15 ditë më parë

  Urime urime EDI RAMA per mandatin e trete,nje Bravo tè fort nga shum emigrant ketu né itali,jemi me ty 🌷🌷💜💜💜🤜🤛👑AUGURIIIIII 👋👋👋👋

 57. Paris Vi
  Paris Vi
  15 ditë më parë

  Zoti te bekofte 🙏🙏🙏🙏🙏

 58. er vis 07
  er vis 07
  15 ditë më parë

  Urime z.kryeministër .vetëm me pun dhe vetëm pun ecet përpara,

 59. Kimi Kumurija
  Kimi Kumurija
  15 ditë më parë

  Zoti krye'minister poplli te besoi esht nje pesh e madhe dhe ke rastin me te mir qe ti tregosh te gjithve qe kan be zgjidhjen me te mir dhe nuk do pendohen.kujdes

 60. maik. tirona
  maik. tirona
  15 ditë më parë

  Un te kam parashikuar mandati 3++=4

 61. KING GAMERS
  KING GAMERS
  15 ditë më parë

  Suksese Edi Rama

 62. stile italiano
  stile italiano
  15 ditë më parë

  Eshte dramatike te dish qe ka akoma njerez qe votojn PD opo LSI . Duke par se si e shkatruan shqiperin ne 30 vjet. CDO POPULL KA ATA POLITIKAN QE MERITON .

 63. emilian gjumsi
  emilian gjumsi
  15 ditë më parë

  Une nuk jam as i nje partie, po ec perpara, jam ne emigrim dhe ndryshimi i shqiprise kto 8 vite eshte rrenjesor,..na ke ngrejt koken edhe neve jasht atdheut,..vazhdo reformat dhe punen e nisur, ke hyre ne historine e shqiprise,..fjalim emocionues, krijoni mundesine te votojn emigrantet se heres tjeter fitorja do te jete historike ,imazhi i vendit tone fale jush po e con shqiprine aty ku e meriton ne mes te evropes,..pune,drejtesi, dinjitet,...legjend e gjalle..suksese..

 64. Besnik
  Besnik
  15 ditë më parë

  KY MANDAT I 3 I RAMES ESHT PER TE MIREN E SHQIPETAREVE 🇦🇱

 65. Barut Flaka
  Barut Flaka
  15 ditë më parë

  O Edo ngelem rrugeve te europes, na mblidh aty ku hapem syt . Nuk te ngroh dielli ne dhe te huaj

 66. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  15 ditë më parë

  E. Meriton. Vetem. te. punoj.. Large. nga. Ajdutet. e. politikes Me. Ameriken. Kosoven. Perpara🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 67. Lor Med
  Lor Med
  15 ditë më parë

  🖕

 68. cak noris
  cak noris
  15 ditë më parë

  Momente shum te bukur mbyllja u perlotem te gjith ketu ne America.

 69. M D
  M D
  15 ditë më parë

  Urime Fitoren Edi Rama.Kryeministër i të gjithëve. Se ne Demokratët na zëri gjumi 🤣😂

 70. Buqe Stambolliu
  Buqe Stambolliu
  15 ditë më parë

  Bravo Edi Rama ike perpara Perpara me hapa te shpejta

 71. Tahir Gifjrj
  Tahir Gifjrj
  15 ditë më parë

  Boko haram kriminel poshte Sorrasi ramavic 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 72. El. Football1
  El. Football1
  15 ditë më parë

  Halla ta kesh z.RAMA.. je lideri model i ktoj vendi.. i palodhur.. i vendosur.. i forte.. gezuar mandatin e 3-te historik!! Vazhdo veji relatitet vizionet qe ke per vendin!! Lart e me larte ishalla👍🙏🏻 je i madh vertet!! Vetem ti po e ben kte vend!!!!

 73. Gabriel Komedi Jaupi
  Gabriel Komedi Jaupi
  15 ditë më parë

  Kshu bejn kta Rama Rama fitore Kurse per dy dit thon Rama Ik ik ik Kurse Rama kur fiton jam krenar per ju sot pastaj thot ja te mar e ca lek

 74. rimi rimi
  rimi rimi
  15 ditë më parë

  Motren ne pidh o ram

 75. Alessia Hyka
  Alessia Hyka
  15 ditë më parë

  Je me i miri bravo

 76. Edison Nothorius
  Edison Nothorius
  15 ditë më parë

  💓💓💓💓👍🖐️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟🌟🌟🏡💪💪💪💪💪

 77. Alessia Hyka
  Alessia Hyka
  15 ditë më parë

  Je me miri

 78. Gjergji Yzeiraj
  Gjergji Yzeiraj
  15 ditë më parë

  Edi rama populli te do dhe duket duaje dhe ti ate ngriu zhvillimin ekonomine tone dhe dinjitetin tone

 79. Πετρος Μιτο
  Πετρος Μιτο
  15 ditë më parë

  Shkone perpara per ndryshime per SHQIPERIN ZOTI TE JAPI JETE O RAME

 80. Edmira Berova
  Edmira Berova
  15 ditë më parë

  Urime Respekt 💪

 81. Astrit Myrta
  Astrit Myrta
  15 ditë më parë

  RAMA FITOI JU DP BONI CA TE DONI LULZIM BASHA IK😈😈😈😈😈😈😈🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑

 82. Emiliano Starova
  Emiliano Starova
  15 ditë më parë

  Ja dole bravo edi jam me ty deri sa ti te jesh ne qeveri

 83. Majlinda Marku
  Majlinda Marku
  15 ditë më parë

  Z.Edi Rama fut ne Europe Shqiperine e meritojme te gjithe te jemi si gjithe bota, 4 milion banor kaq pak jemi, sa duhet te jetojme shume mire jo me 100 halle e probleme. te fshehur ne nje struk te padukshem po te kemi lirine jemi ne 2021 faleminderit 😀

 84. Theo X
  Theo X
  15 ditë më parë

  ZOTI e bekofte SHqiperine , SHqiptaret dhe EDI RAMEN, urrime

 85. Matilda Mati
  Matilda Mati
  15 ditë më parë

  Mungojne vetem shallet e pionierave 🤬👎🏻👎🏻👎🏻

  1. Video Interesante
   Video Interesante
   15 ditë më parë

   Degjoje dhe nje here, mos e shiko vetem degjoje

 86. Artur Aliu
  Artur Aliu
  15 ditë më parë

  Ti prek.. Te madh e te Vogel.. Ti forcon edhe uijn.. E ben Hekur.

 87. Artur Aliu
  Artur Aliu
  15 ditë më parë

  Qe.. Mos te dhemte Koka kurr.. Edi Rama... Rrofsh sa Zoti... E dhente.. Per gjith Popullin...

 88. Pelasgian Boy
  Pelasgian Boy
  15 ditë më parë

  Posht Komunizmi.Poshte Diktatura, Bravo Edvin e ktheve ne monarki,mire ti behet kti populli qe si ndahet shpirti nga Xhaxhi Enver dhe nga komunistet si puna tende. Ke nje Pershendetje nga gjithe Shqipetaret e diaspores 🖕🖕

  1. Pelasgian Boy
   Pelasgian Boy
   15 ditë më parë

   @SHQYPTAR Albania Ti shiko te shesesh votet per 100€ te qelbura mos m trego mu ca me honger e ca jo.Nuk shikoni qe po iu bie çatia po e keni menjen me u marr me politike

 89. Gj.Kastrioti
  Gj.Kastrioti
  15 ditë më parë

  Edi Rama nuk na ke shtuar vetëm dëshirën për ta dashur dhe për të qëndruar në Shqipëri, por na ke shtuar edhe dëshirën për të jetuar!

  1. shky-pe tar
   shky-pe tar
   14 ditë më parë

   Ndrro emnin, se mi del Zot ktij qi ka shit shqipnin edhe shqiptarin, ky asht si ballaban pasha n'kohe t'Gjergjit

 90. Κωστας Κιορης
  Κωστας Κιορης
  15 ditë më parë

  Qorri hekuran urime rama

 91. Marjeta Koni
  Marjeta Koni
  15 ditë më parë

  Suksese per nje shiperi me te bukur e meritojm

 92. Amor Amor
  Amor Amor
  15 ditë më parë

  ❤️

 93. Lirie Çelaj
  Lirie Çelaj
  15 ditë më parë

  Z. Kryeminister. Te uroj me zemer fitoren e trete. Edhe pse jetoj ne Shkoder voten e familjes time te madhe e ke pase te sigurte ne cdo votim. Por Shkodra me duket e lene pas dore nga lufta politike. Velipoja sikur eshte bregdeti i njerkes. Ju lutem mos na zhgenje bej per Shkodren ashtu si per Vloren.Gjysma e Shkodres eshte demokrate por dhe ka vuajtur shume se eshte perndjekur nga Rregjimi i kaluar. Do te desheroja shume te ishte e mundur qe ju ta lexonit kete mesazh. Dhe te na shikonit me zemergjeresi dhe dashuri. Ju pershendes dhe pergezoj. Ju si fitues

 94. ARJAN DELAJ
  ARJAN DELAJ
  15 ditë më parë

  Mbase do behemi dhe ne si shqiptar si gjith te tjeret. Urime urime per fitoren

 95. Denis B.
  Denis B.
  15 ditë më parë

  Urime shok dhe shoqre, dhe rroft PPSH (Partia e Patronazhulsave te Shqiperise). Ja dolet te risillni nje regjim kriminel dhe te pamposhtshem ne Shqiperi, tani mund te hidhne valle ne goj te ujkut Europian dhe me ndimen e sulltanit do ja arrini te antarsoni Shqiperine ne perandorin Turke. I beri votat e Vetvendosje te pavlefshme duke i shtuar 12 dhe tani i quan vota te humbura socialiste... Un them qe tani te fusni Bashen, Meten dhe Berishen ne burg, mundsisht ti ekstrradoni ne Rusi qe mos bejn agjitacion propagand dhe keshtu te vazhdoj fitoren partia dhe nja 50 vjet. Me sa duket nje pjes e popullit Shqiptar ka nostalgji per sheshet qe mbushen me njerez ne rresht dhe qe duartrrokisin ne nje tingull... Vdekje fashizmit dhe liri popullit! Na rujt zoti

 96. Dritan Zenelaj
  Dritan Zenelaj
  15 ditë më parë

  I nderuar EDI RAMA. Cfare "knock out" ky I se dieles per IM. I jashtezakonshem si ai I "atomic bull vs lewis☺.

 97. Dori Albania
  Dori Albania
  15 ditë më parë

  Ti je mbreti shqiperis ..fitore e madhe .vazhdo boj per shqipetaret se perseri do te votojn vetem ty 🤴🥳🥳🥳🥳

 98. Klada Isollari
  Klada Isollari
  15 ditë më parë

  Jemi krenar per ty kryeminister

 99. Arber Loca
  Arber Loca
  15 ditë më parë

  Suksese cdo hap q ben respekt 🙏🏻

 100. Dritan Zenelaj
  Dritan Zenelaj
  15 ditë më parë

  I nderuar EDI RAMA. Urime dhe suksese te metejshme. Por si nuk te vjen zor kur flet per ndarjen dyngjyreshe te hartes elektorale , kur ti personalisht ke kontribuuar ne kete ndasi. Mjafton te kujtojme znj.hafizi , znj. Mesi z.bushati etj si edhe perberjen e qeverise ok?