Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

3 028 Shikime 320 mijë
Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alfirst.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Komente

 1. Nana Braushi
  Nana Braushi
  51 minutë më parë

  Dhe kisha nje merak te madh......

 2. Teo
  Teo
  10 orë më parë

  My song

 3. Teo
  Teo
  10 orë më parë

  alfirst.info/load/qZ-PfJrfftmmqIU/video

 4. Nora L
  Nora L
  11 orë më parë

  Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

 5. qopoy dnon
  qopoy dnon
  22 orë më parë

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 6. Naim Cerkini
  Naim Cerkini
  Ditë më parë

  Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

 7. Ardit Cubi
  Ardit Cubi
  Ditë më parë

  Si se permendi nenen qe e lindi kurr

 8. eioshen boboi
  eioshen boboi
  Ditë më parë

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  1. qopoy dnon
   qopoy dnon
   22 orë më parë

   🤣🤣🤣😎✌

 9. Diana Helena
  Diana Helena
  Ditë më parë

  Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

 10. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  Ditë më parë

  Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

  1. Shkodra Shkodra
   Shkodra Shkodra
   Ditë më parë

   Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

  2. eioshen boboi
   eioshen boboi
   Ditë më parë

   Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 11. bouytt guyt
  bouytt guyt
  2 ditë më parë

  Coca Besi😂 high af

 12. Metihe Selmani
  Metihe Selmani
  2 ditë më parë

  T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

 13. Kimete Troplini
  Kimete Troplini
  2 ditë më parë

  A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

 14. elton shehu
  elton shehu
  2 ditë më parë

  Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

  1. bouytt guyt
   bouytt guyt
   2 ditë më parë

   Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 15. sehhi vooty
  sehhi vooty
  3 ditë më parë

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 16. H Mdarci
  H Mdarci
  3 ditë më parë

  Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

 17. Atid Itarba
  Atid Itarba
  3 ditë më parë

  O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

 18. Xheni Rama
  Xheni Rama
  3 ditë më parë

  Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

  1. sehhi vooty
   sehhi vooty
   3 ditë më parë

   Shume pordhace je moj xhensila

 19. stamatis nasis
  stamatis nasis
  4 ditë më parë

  Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

 20. Antigona Gashi
  Antigona Gashi
  4 ditë më parë

  Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

 21. vajza vajza
  vajza vajza
  4 ditë më parë

  kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

 22. Pranvera Murati
  Pranvera Murati
  4 ditë më parë

  Ë W Dass ist das Das

 23. Petteri Punakuono
  Petteri Punakuono
  4 ditë më parë

  🤣🤣🤣😎✌

 24. Dona dona
  Dona dona
  4 ditë më parë

  A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

 25. Km Mm
  Km Mm
  4 ditë më parë

  Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

 26. Aurora Bregu
  Aurora Bregu
  4 ditë më parë

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 27. Olgerta Lzj
  Olgerta Lzj
  4 ditë më parë

  Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

 28. elida markaj
  elida markaj
  4 ditë më parë

  Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

 29. Egzona Blakcori
  Egzona Blakcori
  4 ditë më parë

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 30. Claudia
  Claudia
  4 ditë më parë

  Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

 31. Ermira Shehu
  Ermira Shehu
  5 ditë më parë

  Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

 32. edlira lushi
  edlira lushi
  5 ditë më parë

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 33. keti keti
  keti keti
  5 ditë më parë

  Shume pordhace je moj xhensila

  1. Blerta Ahmati
   Blerta Ahmati
   3 ditë më parë

   Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

 34. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  5 ditë më parë

  Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

 35. Eliesa Mustafa
  Eliesa Mustafa
  5 ditë më parë

  umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

 36. Rita Luneto
  Rita Luneto
  5 ditë më parë

  Se kuptoj pse i prisni kenget

 37. Iron Tin
  Iron Tin
  5 ditë më parë

  Un jam nga Krume Por hasi eshte qytet ne vete tashi e nuk duhet ti thone me Hasi I kukesit .Eshte per te ardh keq qe shqiptaret dun te shikojn vendet e tjera kur nuk i njofin qyetet e Shqiperise,turp.Respekte nga New York.

 38. Sonila
  Sonila
  5 ditë më parë

  Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

 39. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  5 ditë më parë

  😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 40. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  5 ditë më parë

  🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

 41. une une
  une une
  5 ditë më parë

  Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

 42. Adem Kreshta
  Adem Kreshta
  5 ditë më parë

  JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

 43. Nafa Nafa
  Nafa Nafa
  5 ditë më parë

  ❤️❤️

 44. Tasha Zylfo
  Tasha Zylfo
  5 ditë më parë

  Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

 45. Dizo Dauti
  Dizo Dauti
  5 ditë më parë

  Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

  1. Rekuper Sezboni
   Rekuper Sezboni
   4 ditë më parë

   @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

  2. Dizo Dauti
   Dizo Dauti
   4 ditë më parë

   @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

  3. Rekuper Sezboni
   Rekuper Sezboni
   4 ditë më parë

   @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

  4. Dizo Dauti
   Dizo Dauti
   4 ditë më parë

   @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

  5. Rekuper Sezboni
   Rekuper Sezboni
   4 ditë më parë

   @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

 46. Kela Spaho
  Kela Spaho
  5 ditë më parë

  Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

 47. Sia Ira
  Sia Ira
  5 ditë më parë

  Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

 48. Jonka Paloka
  Jonka Paloka
  6 ditë më parë

  Besi je shum Artist 🤩💫

 49. Lucy Pashai
  Lucy Pashai
  6 ditë më parë

  Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

 50. Enxhi 456
  Enxhi 456
  6 ditë më parë

  Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

  1. Hamide Dervishi
   Hamide Dervishi
   5 ditë më parë

   Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

 51. Zhaklina11
  Zhaklina11
  6 ditë më parë

  Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

 52. EDa ML
  EDa ML
  6 ditë më parë

  Shum i ftoht me motren

 53. Lina Lana
  Lina Lana
  6 ditë më parë

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  1. Arsa Begaj
   Arsa Begaj
   2 ditë më parë

   bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

  2. no name
   no name
   4 ditë më parë

   Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

  3. Popcorns Mom
   Popcorns Mom
   4 ditë më parë

   Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

  4. Florina Lule
   Florina Lule
   5 ditë më parë

   E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

 54. Lindita Haxhimustafa
  Lindita Haxhimustafa
  6 ditë më parë

  Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

 55. Silvana Koreta
  Silvana Koreta
  6 ditë më parë

  Te '' ' kendofte zemra ylli baka

 56. mimoza gjermani
  mimoza gjermani
  6 ditë më parë

  Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

 57. Illyria Illyria
  Illyria Illyria
  6 ditë më parë

  E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

 58. Ani Cani
  Ani Cani
  6 ditë më parë

  Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

 59. mo 207
  mo 207
  6 ditë më parë

  Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

 60. Jenny Lea
  Jenny Lea
  6 ditë më parë

  Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

  1. The One
   The One
   21 orë më parë

   Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

  2. Fran Fusha
   Fran Fusha
   5 ditë më parë

   xhensila esht yll 🌟🌟

 61. Lalala Lalala
  Lalala Lalala
  6 ditë më parë

  Djale i mire Besi bravo

 62. Albana Demaj
  Albana Demaj
  6 ditë më parë

  Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

  1. Autochtonus Albania
   Autochtonus Albania
   6 ditë më parë

   Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

 63. Matina Sehai
  Matina Sehai
  6 ditë më parë

  Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

 64. Aha Nana
  Aha Nana
  6 ditë më parë

  Coca Besi😂 high af

 65. Vefi Gropa
  Vefi Gropa
  6 ditë më parë

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 66. Daniel Aliaj
  Daniel Aliaj
  6 ditë më parë

  Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

  1. Merita Hasa
   Merita Hasa
   5 ditë më parë

   Bravo Besi👏

 67. Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni
  6 ditë më parë

  Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

 68. cuni france
  cuni france
  7 ditë më parë

  O qija ropt sa tap besi

 69. Music lover Guy
  Music lover Guy
  7 ditë më parë

  Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

 70. Rudina Bani
  Rudina Bani
  7 ditë më parë

  Sa e adhurueshme eshte Ija!

 71. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  7 ditë më parë

  Linden kta ????apo akoma

 72. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  7 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 73. Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα
  7 ditë më parë

  Te kendofte zemra.

 74. Shpresa Kotini
  Shpresa Kotini
  7 ditë më parë

  Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

 75. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  7 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

 76. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  7 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

 77. albania tv
  albania tv
  7 ditë më parë

  Pse hiqet zeri

 78. Deta Mia
  Deta Mia
  7 ditë më parë

  Shume pozitivitet 🙏🏼

 79. Ersila Alla
  Ersila Alla
  7 ditë më parë

  Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

  1. Omar Braydon
   Omar Braydon
   6 ditë më parë

   @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

  2. Gideon Maxwell
   Gideon Maxwell
   6 ditë më parë

   not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

  3. Ana Ana
   Ana Ana
   7 ditë më parë

   😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

 80. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  7 ditë më parë

  Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

  1. Eldo Mcini
   Eldo Mcini
   Ditë më parë

   CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

 81. Miranta Xhaferri
  Miranta Xhaferri
  7 ditë më parë

  sa duan me u duk kta.

 82. Jonida Mehmeti
  Jonida Mehmeti
  7 ditë më parë

  Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

 83. enerik tozaj
  enerik tozaj
  7 ditë më parë

  Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

  1. rozalinda
   rozalinda
   5 ditë më parë

   Sesht fiorela

  2. Kejsi Daja
   Kejsi Daja
   6 ditë më parë

   Kuu

 84. artan papri
  artan papri
  7 ditë më parë

  Zoti te ruhet

 85. Ylli Tajari
  Ylli Tajari
  7 ditë më parë

  jeni te gjithe te mbrekullueshem

 86. Shpresa Bushgjokaj
  Shpresa Bushgjokaj
  7 ditë më parë

  Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

 87. indrit arapi
  indrit arapi
  7 ditë më parë

  I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

  1. Arjan Kapo
   Arjan Kapo
   6 ditë më parë

   @indrit arapi ahahahahahahAhH

  2. Ana Ana
   Ana Ana
   7 ditë më parë

   @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

  3. indrit arapi
   indrit arapi
   7 ditë më parë

   @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

  4. Ana Ana
   Ana Ana
   7 ditë më parë

   @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

  5. indrit arapi
   indrit arapi
   7 ditë më parë

   @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

 88. 19 98
  19 98
  7 ditë më parë

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 89. Benny Petra
  Benny Petra
  7 ditë më parë

  Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 90. Mhill Deda
  Mhill Deda
  7 ditë më parë

  zoti te bekoft o bes kallaku

 91. Era Elsa
  Era Elsa
  7 ditë më parë

  ppppfffff bes nari

 92. ALbanian Girl
  ALbanian Girl
  7 ditë më parë

  shkrepe prap o president

 93. Arjan Panav
  Arjan Panav
  7 ditë më parë

  Shifeni besin drru nmall o zot

  1. Arjan Panav
   Arjan Panav
   6 ditë më parë

   @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

  2. Ana Ana
   Ana Ana
   6 ditë më parë

   @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

  3. Arjan Panav
   Arjan Panav
   7 ditë më parë

   @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

  4. Ana Ana
   Ana Ana
   7 ditë më parë

   @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

  5. Ame Ame
   Ame Ame
   7 ditë më parë

   @Ana Ana po ju ku e dini?

 94. ah ah
  ah ah
  7 ditë më parë

  Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

  1. Heart Love
   Heart Love
   7 ditë më parë

   😂😂

 95. David Watson
  David Watson
  8 ditë më parë

  0:54 bed.limo

 96. Klaudja Cerma
  Klaudja Cerma
  8 ditë më parë

  Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢

  1. Rudina Bani
   Rudina Bani
   7 ditë më parë

   Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀

 97. Violet Hancock
  Violet Hancock
  8 ditë më parë

  0:22 dat.gen.in