Më në fund më shumë emocione, Jasmina deklarohet për Andin ​- Përputhen, 9 Prill 2021

12 446 Shikime 1,3 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Alteo Daiko
  Alteo Daiko
  2 ditë më parë

  Ledjana me Ke do Dali Jasmina Doli

 2. FreeFire Edushi
  FreeFire Edushi
  3 ditë më parë

  Kcgxdyivijskorhihtihbbmpobrobdbihytgbdopxkdnkrirhpiujhrbrbrtururiirgojdbfodkxhjxbxkkdbvffjdooxuxhxbmd.dbdkxixb

  1. FreeFire Edushi
   FreeFire Edushi
   3 ditë më parë

   Odhrjhtvuhrobz .ora

 3. Armando Rusi
  Armando Rusi
  13 ditë më parë

  Durimi 😂😂😂😂

 4. Gjevdet Bujupai
  Gjevdet Bujupai
  23 ditë më parë

  Jasmina beri gabime te mdha gjat rruges dashuria nuk ka kufij por e dojn njeri tjetrin shume

 5. Kralb Oz
  Kralb Oz
  24 ditë më parë

  Ky Andi ka jetu n‘amerike? Nana ime ma mir flet anglishten dhe ska jetu kurr n USA ( aksentin po menoj) na futet te gjithve tu fillu prej emsionit e tani edhe personazhe cartooni!

 6. Raina Justin
  Raina Justin
  24 ditë më parë

  Jasemina mashtrues mjerë ai mashkull që merret me te fytyra e saj si një GOGOL TA SHPIF DITEN VOJHALLI TA KESH NE SHTRAT U PU PU

 7. Enver Dauti
  Enver Dauti
  24 ditë më parë

  Ku eshte sara

 8. saliji merxhan
  saliji merxhan
  27 ditë më parë

  Reklamat na shpifen

 9. saliji merxhan
  saliji merxhan
  27 ditë më parë

  Atdheu te mos te vij dhe te mos pranoj anji nga djem tjer moj Antonel dhe te ngelesh si 💩💩💩 dhe te shporresh nga aty se nuk je per asgje

 10. DEK Gandhi
  DEK Gandhi
  27 ditë më parë

  Best Datting Click 🔽 18cams.xyz 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618594448

 11. Katastrof albania
  Katastrof albania
  27 ditë më parë

  alfirst.info/load/maCfmqaZn7yqn2Q/video

 12. Kadri Berisha
  Kadri Berisha
  27 ditë më parë

  Nuk rrembehet puthje o Ahmak .! Ik budall se të mbyti ahmaku .! Puthja fitohet o Ahmak .! Nuk ke lidhje për dashuri të ëmbel .!!!

 13. Kadri Berisha
  Kadri Berisha
  27 ditë më parë

  Qfar ka lidhje qe e ke emrinë Andi ? Emrin Durim nuk të ban të kulturuar .!

 14. Kadri Berisha
  Kadri Berisha
  27 ditë më parë

  Andi po sillet me Jasminen sikur njeri i pa pjekur .!! E ka shum gabim . Edhe nderhyn shumë teper sikur Fationi i ma ma hershem .! Nuk duhet me e nderpre vajzen që e don ! Por duhet me e rrespektue o njeri .!

 15. Flora Cengu
  Flora Cengu
  28 ditë më parë

  Na e shpifen me reklamat

 16. GIRL995A Amelia
  GIRL995A Amelia
  29 ditë më parë

  Andi yll

 17. GIRL995A Amelia
  GIRL995A Amelia
  29 ditë më parë

  Yasmins yll

 18. GIRL995A Amelia
  GIRL995A Amelia
  29 ditë më parë

  💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙🎉💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 19. GIRL995A Amelia
  GIRL995A Amelia
  29 ditë më parë

  Ju du te gjith

 20. GIRL995A Amelia
  GIRL995A Amelia
  29 ditë më parë

  I love you all

 21. ju a
  ju a
  29 ditë më parë

  Kush esht ajo shoqja e Andit ne Instagram ce kan be bashkpunim?

 22. Filma Nostalgjike
  Filma Nostalgjike
  29 ditë më parë

  alfirst.info/load/aYCRaYqXgcmIoKM/video

 23. Alvin Leka
  Alvin Leka
  Muaj më parë

  Love love love me pelqen ky cift shpresojm te jene te vertete mos na genjejne

 24. Diana Niemann
  Diana Niemann
  Muaj më parë

  Andi distanc...

 25. Diana Niemann
  Diana Niemann
  Muaj më parë

  Andi je me lart shummmm...

 26. yuoop noke
  yuoop noke
  Muaj më parë

  Antonela ik shporru bashke me Atdheun se te dy te neveritshem jeni..... 😒

 27. Arjan Progni
  Arjan Progni
  Muaj më parë

  Moj Jasmina u tregove e shkathet si u deklarove se per pak te iku pashaporta Amerikane se ta kishin marr te tjerat

 28. DeeJay D.I.P.
  DeeJay D.I.P.
  Muaj më parë

  E bejne te gjithe per pak fame se ska njeri ndjenja per asnje

 29. Xheni Vlogs
  Xheni Vlogs
  Muaj më parë

  Kjo antonela se pse eshte bere kshu🤨

 30. Ylber Hasani
  Ylber Hasani
  Muaj më parë

  O kalamaj boll se ne qat koken

 31. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  Muaj më parë

  Bora me mire lere perputhen dhe jepe reklamat sei lodhe njerzit

 32. ohcupe
  ohcupe
  Muaj më parë

  Good luck Andi 😆

 33. Ilir.m Ilir.m
  Ilir.m Ilir.m
  Muaj më parë

  Andi alamet cuni jazimia si mace

 34. Chris chris
  Chris chris
  Muaj më parë

  36:35 Juli per Andin : ‘Bravo , bravo Durimi ‘ Ahahahahha

 35. vilma mecja
  vilma mecja
  Muaj më parë

  O interesi do me ik ne amerik po dhe andin eke posht shaleve si lev makine bravo rinia jote leshit

 36. ester curri
  ester curri
  Muaj më parë

  Falenderoj perzemersisht komentuesit per faktin qe ekzistojn

 37. Rron Selmani
  Rron Selmani
  Muaj më parë

  Normal qe e don targat e makines New York🤣🤣🤣

 38. doliio volay
  doliio volay
  Muaj më parë

  Me mekuu kjo Ledjana qe flet cdo minut si nen hije 🤣😂😅 kujt i ra ne vesh apo vetem mua

 39. Beby Engel
  Beby Engel
  Muaj më parë

  Muaji i shenjt po vjen , Allahu na ndihmoft , agjerim te leht t gjithve ❤❤❤❤❤

  1. THE KING
   THE KING
   Muaj më parë

   Amin

 40. adela kolaveri
  adela kolaveri
  Muaj më parë

  Sha kjut jan Andi dhe Jasmina

 41. Diellza Mustafa
  Diellza Mustafa
  Muaj më parë

  Aplikacioni perputhen osht i vetmi sen qe nuk i ka dhezur olses 🤣🤣🤣🤣 n fund t muajit fitimi total do jet 8-12 euro se 2,3 vet e kan shkarkuar ja kan dhen gjith Botes ne tiktok ti shohin falas

 42. Hekri Troplini
  Hekri Troplini
  Muaj më parë

  Sara sesht me ne program e keni vene re

 43. Romina Ndoja
  Romina Ndoja
  Muaj më parë

  alfirst.info/load/ZIpogIqzqtmnl4k/video

 44. Romina Ndoja
  Romina Ndoja
  Muaj më parë

  alfirst.info/load/ZIpogIqzqtmnl4k/video

 45. Romina Ndoja
  Romina Ndoja
  Muaj më parë

  alfirst.info/load/ZIpogIqzqtmnl4k/video

 46. Happy Memories
  Happy Memories
  Muaj më parë

  Si I shkoi Antoneles mendja qe zarfi I princit kishte leke...Mesa duket zarfat e Atdheu Kane pasur leke

 47. Lindita Azemi
  Lindita Azemi
  Muaj më parë

  Aristela dhe princi me te miret

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   Une jam ma i miri, por une se uli veten me shku aty 😂😂😂😂😂

 48. Pamuce Kalace
  Pamuce Kalace
  Muaj më parë

  O bora me shume ty fol se te tjeret hap me mire nje program per reklama se u kepute

 49. Mira Mustafaj
  Mira Mustafaj
  Muaj më parë

  Andi,je shume djalosh!😊

 50. Mimmo Relax
  Mimmo Relax
  Muaj më parë

  Pse me se heqin kte shkurren antonelen

 51. aesthetic thinking uwuuwuuwu
  aesthetic thinking uwuuwuuwu
  Muaj më parë

  Dava kosovar🚫

 52. Paola Boraku
  Paola Boraku
  Muaj më parë

  Mooooore... Jasmina esht e vetmja vajz qe del ne takim me cunin qe i pelqen dhe nuk i buzeqesh.. me nerva gjithmon o zooooot

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   i Pelqen vetem per ket emision, e kupton, kur te perfundoj emisioni, kurr ski per te ndegjuar per keta 👍

 53. Rregullat e Jetës
  Rregullat e Jetës
  Muaj më parë

  A esht perputhen ktu apo Teatri Kombetar ? 🤣

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   Jo, eshte Teatri i femijeve

 54. FF MANDI
  FF MANDI
  Muaj më parë

  Kush e ngjoj arjanin beby kiss mir se e thot po sa lezet i ka

 55. Gazmir Murati
  Gazmir Murati
  Muaj më parë

  Kjo Jasmine erdhi si pule ,tani asht kthy ne gjel.kujdes andi mos u rrembe.

 56. krenar behari
  krenar behari
  Muaj më parë

  Kjo antonela eshte njeriu me fake qe kam par ne jeten time po per ju ?

 57. Just Me
  Just Me
  Muaj më parë

  Sara sduhet te jete me pjese e emisionit. Eshte shume e shpifur si femer

 58. Just Me
  Just Me
  Muaj më parë

  Sa agresive ndaj Andit kjo Jasmina, flet si me qene Njerka e Hirushes apo motrat

 59. Mondi Lame
  Mondi Lame
  Muaj më parë

  Kjo Jasmina sikur me ha buken mor vlla

 60. Lusila Lusila
  Lusila Lusila
  Muaj më parë

  Antonela dhe ledjana Jane shoqe❤️🤗

 61. Sara Italy
  Sara Italy
  Muaj më parë

  Aman moj jasmina po' ku do gjesh cun me te mir se andi.ti je problemi qe del me cuna bon dhe xhelozen je qesharake

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   @Sara Italy po thuaj se gjitha Femrat aty kan ardh per fam edhe me Fitu Leke, imagjino si munnd te perputhesh kur e ki ate presion, do te jesh ter kohen ne vezhgimin e kamerave, Takimet kur i ben e vren se ato Femra nuk dojn mu njohf por vetem vemdenje, duhesh perher me mendu se qka deklaron para publikit, nje fjalt e pa pershtatshme, krijon shum armiq etj, edhe vetvetiu futesh ne ate boten e aktrimit, une edhe me marr shum leke nuk kisha mundur me marr pjes ne ket fake emision

  2. Sara Italy
   Sara Italy
   Muaj më parë

   @Fatmir Az normale sepse ashu si bon kjo nuk esht e sigurt per vete do siguri nga andi

  3. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   Jam i bindur se keta dy kurr skan per tu perputhur ne realitet, prej emsionit ndoshta do te dalin si te perputhur per sy e faqe por shpejt do te ndegjojm qe keta jan ndar, ndoshta pas emisionit nuk do te ndegjojm kurr ma per keta

 62. UK AL
  UK AL
  Muaj më parë

  as qe e di ca rreklamash rreklamojn kto se gjithmon i jap skip😂😂😂

 63. Adde Sadiku
  Adde Sadiku
  Muaj më parë

  Jasmina eshte e lekundur,thot bej cte them une e mos bej si bej une,ke shume tengelluk,Andi eshte me i mire

 64. Dj Rumba Mix Dj
  Dj Rumba Mix Dj
  Muaj më parë

  1 milion aufrufe Respekt man prej ni lidhje dashurie kta u bonen Vip

 65. Ness L
  Ness L
  Muaj më parë

  Andi: Jam brevan terpijan 🤣🤣 I’m dying 🤣🤣🤣

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   ne ks te vjetrit ikan fol keto fjal, ama tani keto fjal nuk folen, 😂😂😂😂

 66. Suela Durmishi
  Suela Durmishi
  Muaj më parë

  Bravo adi jasmina juv dua shum jeni shum te mir zoti mos juv dajt kur inshallla🤲

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   ne realitet kurr nuk kan per tu ber bashk, nje Femer qe i hyp gjdo mashkulli aty, nuk besoj qe Andit nuk i pengon

 67. Floreta Tafani
  Floreta Tafani
  Muaj më parë

  Ua si qenka kjo more bir ce do ate stres e gjalla

 68. Mia Tips
  Mia Tips
  Muaj më parë

  Sindi esht 100 her me e bukur se Ola..

  1. Lusila Lusila
   Lusila Lusila
   Muaj më parë

   @Fatmir Az ajo eshte e dalur nga mendorja

  2. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   edhe ma e sinqerta prej Femrav aty eshte, pa marr parasysh defektet qe i ka ajo

  3. Lusila Lusila
   Lusila Lusila
   Muaj më parë

   Aaaaa mos u tall ti

 69. Tia Koka
  Tia Koka
  Muaj më parë

  O Anndi mos u be preh e Jasmines . Ti je yyll djal , ajo eshte per mos o zot booo. femer qe nuk durohet mos u terheq mos u bej budall . U bere budall sh keq 😒😒👎

 70. Arian Azemi
  Arian Azemi
  Muaj më parë

  Sa keq kur mungon mbreti Mevlani se na është ber si i shpise, besoj qe edhe Ledjanes i ka mungu ta ket perball Mevlinn

 71. Real Freedom
  Real Freedom
  Muaj më parë

  Jasmina 100% me te meta mendore

 72. Leo
  Leo
  Muaj më parë

  tha se i mbaj femnat e veshtira o Andi po don met majt Jasmina ty se sa per ty ti problem e ki me te shtira shihet ,po ju ka qu Jasmines e te mban ajo e lun me ty si don

 73. Arona Nails
  Arona Nails
  Muaj më parë

  Jasminen me ta fal ta kan fut jo me ta zgjedhesh😩😩😩😩

 74. Tia Koka
  Tia Koka
  Muaj më parë

  Kam nje propozim qe e beni me mire me reklama fillim mbarim . Na e shpifet cdo tre minuta reklama

 75. Fatlume Shehu
  Fatlume Shehu
  Muaj më parë

  Me mire te kishte hyre olsa ne takimin 4 minutesh me muratin sesa sindin se e kan lan sindin si mut

 76. Engjulli GRfesst
  Engjulli GRfesst
  Muaj më parë

  Po bse moj bora e lejon at far mashkulli ne emision um vjen keq per linditen

 77. Genti Peqini
  Genti Peqini
  Muaj më parë

  Do dhe ça klikime ky morroklla se provokon ky se i mesovi aty

 78. Genti Peqini
  Genti Peqini
  Muaj më parë

  O jasemin jam fanci jot nuk kam nevioj per budalleje ai nuk te kupton Ty kurr se budallejt nuk piqen me. Te mirin si je ti rsp

 79. ariola dauti
  ariola dauti
  Muaj më parë

  Kete emision e presim si nena kur pret djalin mas 5 vajzave🤣🤣🤣 👇a jeni edhe ju te keti mendimi

 80. Perputhen Channel
  Perputhen Channel
  Muaj më parë

  Per me shume video jashte studios ndiqni kanalin tim.

 81. Xhino Vlora
  Xhino Vlora
  Muaj më parë

  O Arjan na cave b... me ket baby kiss😤🤬

 82. HB BANDIT.
  HB BANDIT.
  Muaj më parë

  Olsa ne kufje deklaro per andin moj se e la emisjonin😂

 83. Arlinda Xhaferi
  Arlinda Xhaferi
  Muaj më parë

  Omg si femij ne shkoll fillore me bllok ne facebook

 84. blerina kelmendi
  blerina kelmendi
  Muaj më parë

  O Andi, nuk do xhakete nga Perla Jasmina🙄 Do diamante, veshje, kepuce e canta nga Gucci, Valentino, Luis etj

 85. Meta Ksa
  Meta Ksa
  Muaj më parë

  O andi ik se na cave tra.. N, nje legen nje djal kot, ca te beri prici mo vlla, ti je si pune e eres, flliqsire

 86. Lulzim Muca
  Lulzim Muca
  Muaj më parë

  Po kush po e rrun per ty o ani kosoves se sna ha trapi per ju ok

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   mirre veten me te mir o plaku, pak pozitivitet, se fundi fundit shqiptar jem, pse me urretje KS AL

 87. xhelil spahi
  xhelil spahi
  Muaj më parë

  rrace si sajmina nuk rrin pa futur ne sherr njerzit e ka ne gjak mjer kush esht pran .

 88. Xhevdet Jahja
  Xhevdet Jahja
  Muaj më parë

  Pl

 89. Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza
  Muaj më parë

  Andi: karamelet, Haribo tana i ha 🤣🤣!

 90. Anonymous Saga
  Anonymous Saga
  Muaj më parë

  Po ajo Antonela ca ishte vesh si hajdute 😅

 91. Atid Itarba
  Atid Itarba
  Muaj më parë

  Andi je i vertet asni si ti sesht👏👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐⭐😍

 92. Emanuele Gaiani
  Emanuele Gaiani
  Muaj më parë

  Bora perfundimisht na ke care k*** me kto publicitat

 93. Blerta Repaj
  Blerta Repaj
  Muaj më parë

  Anxholo me sindi 👑👑 un mendoj se shkojn shummm 😍

 94. GrandFamilia Records
  GrandFamilia Records
  Muaj më parë

  A e kini degjuar kengen per ANTONELEN alfirst.info/load/g4yqk4jTpNeXeZs/video

 95. hedllo hellow
  hedllo hellow
  Muaj më parë

  Si I tha arjani jasmines mos kishe pire ndonje gote moj

 96. Lediana Prenga
  Lediana Prenga
  Muaj më parë

  Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤

 97. Lediana Prenga
  Lediana Prenga
  Muaj më parë

  Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤

 98. Lediana Prenga
  Lediana Prenga
  Muaj më parë

  Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤

 99. Valentina Bitri
  Valentina Bitri
  Muaj më parë

  Kush public ka votuar qe Atdheu te kthehet , nuk e kuptoj ? Publiku ne komente flet fjale ofenduse ndaj Antoneles (i meriton ) Ajo ka ofenduar Atdheun shume keq publikisht! Atdheu nga ana tjeter ka ofenduar Antonelen ! Keta nuk Jane 15 vjec qe nuk din cfar bejn , Jane Te ritur ! Epo te shahesh e te peshtyhesh dhe te vish ta lepish prap , nuk kam pare ! Qofsh ti qe je Atdhe (qe hiqeshe dhe si i drejt ) Po si thon kot , para ta fut koken edhe ne m....,,

  1. Fatmir Az
   Fatmir Az
   Muaj më parë

   oj Zemer, keta jan te ftuar per te ber show deri ne qershor, deri kur te perfundoj emsisioni, pra ai vjen vetem per audienc edhe normal qe edhe fiton lek

  2. Valentina Bitri
   Valentina Bitri
   Muaj më parë

   Do thoja paraja

 100. Amir Manallari
  Amir Manallari
  Muaj më parë

  Shume emision koti