Basha & Gjini (Rituali) - Kosherja, 2 Maj 2021 | ABC News Albania

1 931 Shikime 208 mijë
Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alfirst.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente

 1. besnike subashi
  besnike subashi
  12 orë më parë

  Ja futa une ne durres

 2. Meri Merkaj
  Meri Merkaj
  15 orë më parë

  po kujt i plasi se fole to ashtu po vare dhe ti sei lasi luitdhe nesna beht von ai qe trim dhe edi eshte hero cirruni se kujt i behetvon cirru sa te duash me humor dhe pa humor

 3. besnike subashi
  besnike subashi
  16 orë më parë

  🥰

 4. Ifit Meta
  Ifit Meta
  17 orë më parë

  O gjin eke qe eke litarin ase bene ralitet se do te bjem hero botror dhe keshtu me vdekjen fiton me shum se cke

 5. Alban Hoti
  Alban Hoti
  Ditë më parë

  Altin boje edin edhe lulin me knu kur perendon dielli e ta morrim me sportivitet pd e ps bashk haaaa

 6. Miklovan Kaja
  Miklovan Kaja
  Ditë më parë

  Je talent i vertet.Vec ate skifterin mos e be me

 7. Ballkoni Vlora
  Ballkoni Vlora
  2 ditë më parë

  Se mos te perdore shoku yt, ilir muti si kamikaz o gjini.

 8. Ballkoni Vlora
  Ballkoni Vlora
  2 ditë më parë

  Varu o gjini, nje legen me pare.

 9. luka luka
  luka luka
  2 ditë më parë

  Me keto humor me litar vdiq edhe djali I shkrete 10 vjec. Mjere Nena e tij.

 10. Petir Dyrmo
  Petir Dyrmo
  2 ditë më parë

  Shume bukur gjini respekt

 11. tan piter
  tan piter
  2 ditë më parë

  I madh

 12. Andi Korabi
  Andi Korabi
  3 ditë më parë

  Mbeti gjith jeten budall ki kok 🐱!..

 13. besnike subashi
  besnike subashi
  3 ditë më parë

  Ha ha a a

 14. Benutz123 Nutzen
  Benutz123 Nutzen
  4 ditë më parë

  BASHA SPO MBJELL DIKTATUR DIKTATUREN POJUBJEN RREGJIMI PRITNI DHE PAK DOTESHIKONI KUDOPERFUNDON SHQIPRIJA

 15. Sokrat Allko
  Sokrat Allko
  5 ditë më parë

  KE NDONJE FJALE PER ATE 10 vjecarin , ti HUMORXHI

 16. Erminda Lugavb
  Erminda Lugavb
  5 ditë më parë

  Po pra se te iku mikui ngusht

 17. Tosh Toshi
  Tosh Toshi
  5 ditë më parë

  Boll se na cave trapin

 18. Antonio Garibaldi
  Antonio Garibaldi
  5 ditë më parë

  Humor vari karin !! Po ik mor te qifsha rropt se I tmerrove njerezit me ate litar!!

 19. Viva Girl
  Viva Girl
  6 ditë më parë

  alfirst.info/load/lpakfYXSiq-Wm4E/video

 20. Deiv Deiv
  Deiv Deiv
  6 ditë më parë

  Paska pjerdh ky ç’far ka qe çirret ky budalla!!!!

 21. Majlinda Dalipi
  Majlinda Dalipi
  6 ditë më parë

  Je origjinali

 22. LirieAna ti ikin menje her Berisha
  LirieAna ti ikin menje her Berisha
  6 ditë më parë

  Kjo eshte shum i frikshe per femijet🙈

  1. G Kadiu
   G Kadiu
   6 ditë më parë

   Ndiq lajmet

 23. LirieAna ti ikin menje her Berisha
  LirieAna ti ikin menje her Berisha
  6 ditë më parë

  Uuua sa gjest shum i kec o gjini🤦‍♀️

 24. Nurie Thomo
  Nurie Thomo
  6 ditë më parë

  Si gjithmon gjini po qenka rritur dreqi

 25. Anna Gustiana
  Anna Gustiana
  6 ditë më parë

  Do e zhdukni kete litarin se e keni ber si gje normale ne cdo emision. Dhe lajmet cdo dit japin vetvrasje. Beni nje humor te hajrit vetem humor te zi dini te beni.

 26. Alma Hidri
  Alma Hidri
  6 ditë më parë

  Je bo i neveritshem te ka dal boja

 27. Zenel Kadiu
  Zenel Kadiu
  7 ditë më parë

  Humor me shum kuptim se tani qe. E fitoj rama do na e baj venin diktator si xhaxhi enveri

 28. Irma Dunga
  Irma Dunga
  7 ditë më parë

  Turp per ket humor me litar shofin femijet fshijeni ket nga ALfirst

 29. Annalena Lici
  Annalena Lici
  7 ditë më parë

  Po vdis mor psikopat

 30. Annalena Lici
  Annalena Lici
  7 ditë më parë

  Idjot humorist 😈😈 Si nxjerin ate litar e nuk mendojn per njerzit e semure me depresjon 😭😭😭

 31. Albanian Mafia
  Albanian Mafia
  7 ditë më parë

  ste ka hije ktu ke grenza ce e ka emrin ky emisioni. kot fare pa lidhje

 32. Vlore Vlora
  Vlore Vlora
  7 ditë më parë

  Ahahahah e shikon fitoren na posht tamam na posht e shikojn hahahhaa

 33. Lek Toma
  Lek Toma
  7 ditë më parë

  Ha ky ashte i marre lum shqyperia me kyt artist te pa pare.

 34. Marenglen Hoxha
  Marenglen Hoxha
  7 ditë më parë

  I madh 😂👍

 35. Igli Tartaraj
  Igli Tartaraj
  7 ditë më parë

  E madhe fare!!!

 36. Dede Gavoci
  Dede Gavoci
  7 ditë më parë

  Skene makabre.Femijet tentojne te kopjojne. Te zhduket ne sekonde

  1. G Kadiu
   G Kadiu
   6 ditë më parë

   Femija 10vjec dje vetevaret duke ber video

 37. suzi koci
  suzi koci
  7 ditë më parë

  Ti beso nga fukara na u bere milioner e meriton ate liter bes katunari

 38. roberto
  roberto
  8 ditë më parë

  Je aktor i mir por e prishe kur fillove me u be sevili i LSI !

 39. Dode V
  Dode V
  8 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍🌹🇺🇸🌹🇺🇸🌹🇺🇸👍👍👍👍👍👍👍🌹🌺🌹🌺🌹

 40. Fatmir Haka
  Fatmir Haka
  8 ditë më parë

  Hahahahaha😂😂😂😂😂😂

  1. G Kadiu
   G Kadiu
   6 ditë më parë

   Mos qesh me jet legen se fmija 10vjec u vetvare dje tu imitu ket legen

 41. Miri Ndoj
  Miri Ndoj
  8 ditë më parë

  Legen. I kelyshi I Edit

 42. Jaup Horanlli
  Jaup Horanlli
  8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 43. Shefa Ardiola
  Shefa Ardiola
  8 ditë më parë

  Bravo bes je super Aktor

 44. Shefa Ardiola
  Shefa Ardiola
  8 ditë më parë

  Bravo bes je super Aktor

 45. Tonin Biba
  Tonin Biba
  8 ditë më parë

  Katunare psikopat,servile i peshtire..

 46. Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj
  8 ditë më parë

  SA BUKUR QE EKIN BER NA BET METE QESHUR IN TE MEDHEJN 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹

 47. B
  B
  8 ditë më parë

  Jo humor po na e shpife fare le nam

 48. B
  B
  8 ditë më parë

  Varu debil i dreqit se Rames ti merni te keqen

 49. il king
  il king
  8 ditë më parë

  Hahaha sa e forte😅😅

 50. Endri Lejla Design
  Endri Lejla Design
  8 ditë më parë

  100% realitet 💫

 51. Eni Zeneli
  Eni Zeneli
  9 ditë më parë

  O bes kari ta la me barr bucen tat likja o kari pilleropsh katunar i qelbet

 52. g douka
  g douka
  9 ditë më parë

  Hahahahaha O zot me lot .gjigande je

 53. Lek Toma
  Lek Toma
  9 ditë më parë

  O zot si na mbyte hahahaha. 💞❤️🦅🇦🇱

  1. Lek Toma
   Lek Toma
   7 ditë më parë

   Besa nderi i kombit Shqyptare 💞♥️🦅🇦🇱

 54. lois turkeshi
  lois turkeshi
  9 ditë më parë

  Humor?

 55. Italia Albania
  Italia Albania
  9 ditë më parë

  Litari shume i frikshem ,duhet menduar per femijet.

  1. Artur Veizi
   Artur Veizi
   2 ditë më parë

   X

 56. Luis Luizao
  Luis Luizao
  9 ditë më parë

  ai humor me litar nuk bën për të qeshur por bën të ardhur keq sa bastard që je o fundurin njeri

 57. Anisa Gashi
  Anisa Gashi
  9 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 58. suzi koci
  suzi koci
  9 ditë më parë

  Sa mire do besh ta terheqesh ate liter o bubq

 59. Feriz feriz
  Feriz feriz
  9 ditë më parë

  Shko mor morracak

 60. Klodi Dina
  Klodi Dina
  9 ditë më parë

  Po o Gjin po te rrofte Altin Basha e Likja ty se per humore ee te doli Lezeti

 61. Edi Shkoza
  Edi Shkoza
  9 ditë më parë

  Emore pithrop se ti e mbeshtete para zgjedhjeve PD e tani tallesh o i degjeneruar .

 62. Stelio Kuci
  Stelio Kuci
  9 ditë më parë

  =0

 63. besnike subashi
  besnike subashi
  9 ditë më parë

  Sa here e shikoj kete episod me vjen me qesh

 64. dan dana
  dan dana
  9 ditë më parë

  Turp te permendesh femijet. Cfare pret nga keto te vetequajtur artist.

 65. Shaban Berisha
  Shaban Berisha
  9 ditë më parë

  Okay

 66. EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ
  EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ
  9 ditë më parë

  Ti Besi je nje RQ

 67. Oltjona Çota
  Oltjona Çota
  9 ditë më parë

  Lot 😂😂😂😂😂😂

 68. Rajma Arapi
  Rajma Arapi
  9 ditë më parë

  😂😂😂😂

 69. Sokol Beko
  Sokol Beko
  10 ditë më parë

  bukur do shoj jeta zaho ok🤣🤣🤣🤣

 70. Vjollca Elezi
  Vjollca Elezi
  10 ditë më parë

  Ca jan keto budallalliqe qe jepni se shofin femijet

 71. SPIRO CACA
  SPIRO CACA
  10 ditë më parë

  O.malok.opallosh.fute.kokn.te.litari.dhe.nedjall.vafsh.

 72. Qazime Ago
  Qazime Ago
  10 ditë më parë

  Ik o pordhac u ba bytha jote me sha Z. BASHA

 73. F.F.E.E
  F.F.E.E
  10 ditë më parë

  Pa dashur te gjykoj njeri .Po nuk eshte per te qeshur me ket lloj humori .Mlidhemi para ekranit prinder e femij te gjithe bashke ca do shikojme nje aktor humori qe na ben per te qare e jo per te qesh .Na tregon provat se si te varesh me litare .

  1. G Kadiu
   G Kadiu
   6 ditë më parë

   @endisul ca thu re

  2. endisul
   endisul
   10 ditë më parë

   Fëmijët çoji të flenë në atë orë ose shih ndonjë gjë të përshtatshme nëse janë të vegjël. Asnjë s'të detyron ta shohësh!

  3. F.F.E.E
   F.F.E.E
   10 ditë më parë

   @leana messi Falimderit

  4. leana messi
   leana messi
   10 ditë më parë

   Ke folur shumê shumê saktë .

 74. Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla
  10 ditë më parë

  Me lek ca nuk blen ohh gjin, vetëm leku e hedh ujin perpjet, votat i blen pa Problem ne shqiperi

 75. Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot
  10 ditë më parë

  Rendesi ka qe Mones tende i la vetem shkopin e sfurkut😂😂😂😂😂

 76. Diana
  Diana
  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 77. elida bogdani
  elida bogdani
  10 ditë më parë

  Cfar shembulli negativ per njerezit me koken te futur ne litar a e ke menduar keshtu?

  1. G Kadiu
   G Kadiu
   6 ditë më parë

   Ky do q...grun! Fmija dje vetvaret tu bo video

  2. Vlore Vlora
   Vlore Vlora
   7 ditë më parë

   Varet në ca këndvështrimi e shikoni

  3. leana messi
   leana messi
   10 ditë më parë

   Disa familjeve u lêndon plagën 😔😔😔😔

 78. Tony Vlore
  Tony Vlore
  10 ditë më parë

  Hahahahaha sa i madh

 79. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  10 ditë më parë

  Madh je shoku

 80. kastriot mane
  kastriot mane
  10 ditë më parë

  Ik pi raki me like trapin

 81. Saimir Bushi
  Saimir Bushi
  10 ditë më parë

  ... ne spo heqim Llullin ... ... do heqim Ramen ... Je i madh ooooor Gjin 👏👏👏

 82. raldi mujsaku
  raldi mujsaku
  10 ditë më parë

  Ik mor ta qifsha grun. Mor zorragji

 83. Durres Plazh
  Durres Plazh
  10 ditë më parë

  Hahahaha na kenaqe me humorin

 84. Marashi Celi
  Marashi Celi
  10 ditë më parë

  Oooo ty te rujt zoti i madh je rrespek

 85. besnike subashi
  besnike subashi
  10 ditë më parë

  Ka ritrasmentim kosherja sepse nuk e pashe deri ne fund

 86. besnike subashi
  besnike subashi
  10 ditë më parë

  Shume e bukur kosherja

 87. Tixhe Karaj
  Tixhe Karaj
  10 ditë më parë

  Hahaha ebukur kjo hahaha

 88. Edi Korca
  Edi Korca
  10 ditë më parë

  Iker cok bole

 89. Lucy Pashai
  Lucy Pashai
  10 ditë më parë

  O gjin gruan të kesh të fort ti se ti ke ilirin

  1. SHQYPTAR Albania
   SHQYPTAR Albania
   10 ditë më parë

   @Lucy Pashai 😂😂👍

  2. Lucy Pashai
   Lucy Pashai
   10 ditë më parë

   @Tirana Tirana unë të qifsha ropt ty dhe Ramës bythqir

  3. Tirana Tirana
   Tirana Tirana
   10 ditë më parë

   QISHA FISIN TY DHE RAMES

 90. Alberto Albe
  Alberto Albe
  11 ditë më parë

  Ik o gjin te q**** xhensilen

 91. Laorent Miha
  Laorent Miha
  11 ditë më parë

  Imagjino me car qeshin budallenjt e shqiperise me nje cop loqe yt rrac muti me bisht

 92. M you
  M you
  11 ditë më parë

  ik ore rrot k. hajdut oksigjeni

 93. Nezir Hoda
  Nezir Hoda
  11 ditë më parë

  Loti ujvare 😂😂😂😂😂😂😂

 94. Duble R Pix
  Duble R Pix
  11 ditë më parë

  Nona fare je o Gjin 🤣🤣🤣

 95. Senad Fazliji
  Senad Fazliji
  11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 Zaho ik ne 2050

 96. blerim muka
  blerim muka
  11 ditë më parë

  Ja Narrativa robqire e PS. Hani grosh dhe shifni telenoveka.

 97. Endri Sh
  Endri Sh
  11 ditë më parë

  Na kenaqet

 98. Roni Xhafaj
  Roni Xhafaj
  11 ditë më parë

  Je aktori me i mir Bes je gjigand 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  1. Marina Rakipi
   Marina Rakipi
   11 ditë më parë

   Mos u mërzit mor gjin, O sahan lëpirës Se ke Liken edhe Monën QË TY TË KAN SIGURU GRUAN E NONËN!

 99. Dhurata Deva
  Dhurata Deva
  11 ditë më parë

  AHAHAAA

 100. Mergjan Lashi
  Mergjan Lashi
  11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂