Ngjela tregon kush i fiton zgjedhjet më 25 prill: Nëse SPAK eliminon katër kryetarët...

1 066 Shikime 115 mijë
Argëtim

Per me shume video dhe lajme klikoni www.balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...
Gazeta shqiptare
alfirst.info/nick/ZFMVZLv9ySLv8l9uRz5NBg
SUBSCRIBE në kanalin “Gazeta
Shqiptare”
---------------------------------------------------------
PER ME SHUME LAJME DHE VIDEO:
• Na ndiqni në faqen tonë zyrtare:
www.gsh.al
• Ndiqni "Gazeta Shqiptare" në facebook
• Ndiqni "Gazeta Shqiptare" në Instagram

Komente

 1. Albert Haka
  Albert Haka
  3 orë më parë

  Ke qe me 2013-ten Avokat qe do te arrestohen politikanet Shqipetare gjakprishur sot apo mot ata aty do te jene edhe pas 25 prillit 2021.Te doli genjeshra edhe ty po del aty sa per sy e faqe per ti terhequr vemendjen Shqipetareve.

 2. redokhs 63
  redokhs 63
  7 ditë më parë

  TI JE QIRE NE BYTHE NGA SIGURIMI I SHTETIT! PER KETE ARSYE NUK HABITEM ME DOKRRAT E TUA!

 3. Ponja Fier
  Ponja Fier
  8 ditë më parë

  30 vjet Kan vjedh gjith pasurit kombetare e florinjt e Kan vrar kur do arestohen e tu Meret pasuria e vjedhur

 4. Pellumb Aslani
  Pellumb Aslani
  10 ditë më parë

  Fole ti o gjela kushe te degjon ty mire eketi Po keta qe thua ti Jane te sakta pore keta Jane te kapure me njerin tjetrin nuke icane dote keta

 5. Emiljo King
  Emiljo King
  12 ditë më parë

  I nderuar ngjela keto nuk jane pushtetare por nje bande hajdute gjakpirese komun8ste qe na la Ramiz Alia ne 90te per ti dhene jete gjatesi diktatures Kryetari i krimit eshte sali berisha zbatuesi i urdherave te sllobodanit per me shkatrru shqiperine

 6. VasDai
  VasDai
  14 ditë më parë

  More shqiptaret jane 300 vjet prapa,ti flet per doktrina....

 7. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  16 ditë më parë

  Dote fitoin listat ehapura poi qeruane hajdute tkriminelet

  1. Nikolas Zhupani
   Nikolas Zhupani
   14 ditë më parë

   O taku mjer populli

 8. Ardian Gjata
  Ardian Gjata
  17 ditë më parë

  Avukat i fabrikes se tullave te vores e din mir avukati njerz te korrptuar....e rropet kete popull e kete shqiperi njerz te paftyr.....

 9. Ardian Gjata
  Ardian Gjata
  17 ditë më parë

  Mandatin e tret e fiton ps me zotin rama qe po rrin afer popullit te vet.....duhet pune jo dhafe ti ke shum dhafe ben analistin shum dhafe paragjykime

 10. Emiljo King
  Emiljo King
  19 ditë më parë

  Sali krimineli bastarti grabitesi ipronave te shqipetareve

 11. Emiljo King
  Emiljo King
  19 ditë më parë

  Pd Ps dy parti komuniste qe linden mbas 90tes te shitura te agjenturat e huaja Dy parti komuniste te rinovuare qe per 30 vjet shkatrruan rrenuan vodhen grabiten pronat e shqipetareve

 12. Emiljo King
  Emiljo King
  19 ditë më parë

  Spaku te heqi qafet Kriminelin Sllobodanin e shqipetareve Sali ramo vicon Ilir Meten Lul bashen Edi Ramen

 13. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  21 ditë më parë

  Kur do vije ajo dite Z.Ngjela qete jemi te sinqert qe populli te votoi normal

 14. Shaqir Shehu
  Shaqir Shehu
  21 ditë më parë

  Ti je maskara i këtyre mercenarëve,se nuk e ke fol fjalën e drejt as një her,ti nuk duhet të kishe dal nga burgu i ,enver hoxhos ta kishe shiju deri në vdekje,se para ca kohësh ke thën le ta lëm mazhorancën të punoj,por ti nga që han shumë mut,duke llapquar për dit harron qfar ke thën,këshu që të ban shumë dam muti mos ha më se përmban acid të shkakton shumë dam në kokë,se ngrënja e mutit tepërt të ka bë kështu që smban mendë qar ke thën

 15. Lizheta Dulo
  Lizheta Dulo
  22 ditë më parë

  4

 16. Liza Buca
  Liza Buca
  25 ditë më parë

  emisjoni Perputhen

 17. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  27 ditë më parë

  O GJELA ME BASTARD DHE I PA NDER SE TY NUK KA NE EUROPE TI JE NJE MASHTRUS IMORAL NJE BASTRD GREK

 18. Vaso Papaj
  Vaso Papaj
  27 ditë më parë

  Po SPAKU eshte i korruptuar vete.

 19. Aner Manjani
  Aner Manjani
  29 ditë më parë

  Ky ma rrèdh fare

 20. B Saliu
  B Saliu
  Muaj më parë

  Ohhh bastard

 21. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  Muaj më parë

  KY ESHTE NJE MASHTRUSE NJE VEGEL E AGJENTURES GREKE

 22. sam Shima
  sam Shima
  Muaj më parë

  eshte shum kollaj te kritikosh por eshte shumè shumè veshtire te kuptosh . kush eshte ai shtet a po vend qe nuk ka korrupsion ne kete bot .

 23. Zef Matoshi
  Zef Matoshi
  Muaj më parë

  Ky hale mbeturin e ish bllokut te regjimit te dulles tani ky qelbesir qe thodhte qe njimi te vdekur shan as gja qe te vij ne pushtet i biri i Kristaq mutit qe bente buste rregjimit. Tani del e han mut se kush do fitoj ne Shqipri, mere me mend ku jemi sot mbas 30 vjet mbas shembjes se rregjimit. Po birbo a e din qe i biri Kristaq(pederastit)rames ka nenshkrue marrvezhje me armikun e perjetshem te kombit Shqiptar erdogan qe gjuha turke te futet ne shkollat Shqiptare Ty duhet dergue ne burgun e Goli Otokut bashk me sektin e rilindjes

 24. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  Muaj më parë

  AVOKATE QE KE UMBUR TE GJITHA KAUZAT

 25. basri bega
  basri bega
  Muaj më parë

  Spartak Ngjela eshte vet opozita

 26. Semiha Hamiti
  Semiha Hamiti
  Muaj më parë

  Nje mjerane ne nje TV mjeran dhe nje drejtues emosioni mjeran mjeraneve po' ju vjen fundit!

 27. bukaniku ab
  bukaniku ab
  Muaj më parë

  Fol Taku fol por tashme nuk jemi ne 90 as ne 2000 e as ne 2010,, ne kto vite keqas esht instalu nji administrat korruptive e paaft keqberese,,, kjo ka ndodh fal ketyre tre partive dhe liderve mafioz te paaft ,,, mendoni sot esht largu gjysma epopullsis ,, ka ndodh shkatrrimi total i intelektualve te ndershem, nuk u krijua kurr ajo shtrese qe ne europ quhet shtresa e mesme,, pra njeres jo te varfer qe tu blihet vota 10 euro po dhe jo te lidhur me interessa partiake e biznesi ,,, mendoni avokat i ndritur se u hoqen 4 hale shqiperia do ndryshoj? sfida sot esht teper me e rend se 30 o 20 vite me par,, shoqeris i duhet shkundje e fort,,,80 vite askujt si ka gur gjemb ne kemb edhe se pasojat jan kto,,,pasoja teper te rrezikshme per nji komb

 28. Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri
  Muaj më parë

  Ne europe kantidatet per deputete nuk prezantohen kurre neper mitingje por vetem me fletushka neper kutine e letrave nepermjet ose jo te postes. Ne shqiperi kantidati per deputet te vjen ne shtepi ne lagje dhe te ben presion per voten deri ne kercenim. Mos i afro dhe mos i afro keto hiena o shqiptar i ndershem dhe patriot

 29. Zana Thanasi
  Zana Thanasi
  Muaj më parë

  O zoti avokat je shume I sak

 30. Iljaz Feradi
  Iljaz Feradi
  Muaj më parë

  Që do të thotë se Fitorja është vetëm e Edi Ramës nga ato që shohin ndërsa ata që nuk shohin dhe bëjnë sikur nuk shohin do ta shohin në ditën e zgjedhjeve.

 31. Moijsi Guri
  Moijsi Guri
  Muaj më parë

  Kur arrestohen krerët ,gomerët përfundoin në thertore .

 32. Safet Veizaj
  Safet Veizaj
  Muaj më parë

  Ky komunist,ky kriminel ngjela qe kerkonte 30 mije te vrare me 21 janar.

 33. Razie Spahiu
  Razie Spahiu
  Muaj më parë

  Bravo

 34. Eni Zeneli
  Eni Zeneli
  Muaj më parë

  Po kari po ik futi nai tasqebap o cop kari o klysh qorri me dorjanen ju qifsha ropt te 2 o bythqirakol kyci dhe ngjel suma🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿

 35. fl ka
  fl ka
  Muaj më parë

  ☻🙄.

 36. Mike Siegenthaler
  Mike Siegenthaler
  Muaj më parë

  Dhe prap 🇦🇱 e votojne Edvin Maskaranë dhe llapaqenat e ti

 37. Alban Lamani
  Alban Lamani
  Muaj më parë

  anglo saksoni te keput me analizat

 38. Clirim Maho
  Clirim Maho
  Muaj më parë

  Ik me rrota k...

 39. Sali Rerza
  Sali Rerza
  Muaj më parë

  Analiza. Juaj shume e drejte je nje prsonalitet inderuar dhe i respekuar por ne si popull nuk kemi kurre besim te spaku sepse e para.gjykata eshte e korruptuar kemi pak besim te shba te shonhim njehere shpresa vdes e fundit

 40. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  Muaj më parë

  Poatehere do te votoin ne populli Bravo Z Ngjela kure SPAKU ti qeroi

 41. Edi Rruga
  Edi Rruga
  Muaj më parë

  Fiks analize sh e sakte po nuk u burgosen qelbesirat qe kane 30 vjete qe vjedhin grabisin shesin interesat e kombit aty keq e me keq do shkoje cdo gje.po me keta gazetar qelbesira qe shiten per nje kothere . Rrespekt per ju avokate qe gjithmone i bini kokes keture ndyresira politikane tradhtare.

 42. Riza Cani
  Riza Cani
  Muaj më parë

  Uuu

 43. Shqipe patriot
  Shqipe patriot
  Muaj më parë

  Ik mor te sherdhefsha ropt o legen

 44. Vladimir Dushniku
  Vladimir Dushniku
  Muaj më parë

  Po arsyen se pse nuk ka patur VOTE TE LIRE,pse nuk e thua z.avokat? Pse heshten te gjithe kur u ndryshua Kushtetuta ne 2008 dhe 2020 duke e shpallur popullin "kukull" dhe kryetaret e partive padronet e vendit? Normale ju duket qe ketu te gjitha pushtetet,legjislativi ekzekutivi,gjyqesori dhe media kane qene dhe jane nje doren e nje njeriu te vetem? Cfare kane ndryshe diktaturat kudo ne bote nga realiteti shqiptar dhe bota HESHT?

 45. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  Muaj më parë

  Tu zgjat jeta zotri ngjela .

 46. Eri Des
  Eri Des
  Muaj më parë

  Po me i vrim i bie fyellit ky.

 47. NANENNEGOP PARTIVE
  NANENNEGOP PARTIVE
  Muaj më parë

  Ta bofsha mutin mu ne surrat o ngjela

 48. NANENNEGOP PARTIVE
  NANENNEGOP PARTIVE
  Muaj më parë

  O mashtrues ordiner

 49. NANENNEGOP PARTIVE
  NANENNEGOP PARTIVE
  Muaj më parë

  Ti je kokrra bythqirit o Ngjela

 50. Peja Peja
  Peja Peja
  Muaj më parë

  Rrespekt avokat, e flet te verteten si qdo her

 51. vehbi zenuni
  vehbi zenuni
  Muaj më parë

  o spkune po e pengon rama e antishqiptareet ne pushtet

 52. Nimet Beqo
  Nimet Beqo
  Muaj më parë

  Obobo prapë SPAKU Amon o taku ! Po mdhëm barku

  1. Nimet Beqo
   Nimet Beqo
   Muaj më parë

   @vehbi zenuni UFO

  2. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   QKA JE TI

 53. Besnik
  Besnik
  Muaj më parë

  Për mendimin tim Berishen meten ramen edhe BASHEN ne burg te shpetojn ky popull

  1. Besnik
   Besnik
   Muaj më parë

   @vehbi zenuni me ty jam po populli e pa lajv ilir ZAGARIN ne tavolin duke ber pazar cfar faktesh do spaku pe shum

  2. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   ME SE PARI DUET BURGOSE RAMIQIN RAMEN

 54. Angela Hasani
  Angela Hasani
  Muaj më parë

  4th yrud6di e

 55. Customer Service
  Customer Service
  Muaj më parë

  SHUME ANALIZE E VERTETE! SHBA E KA FUQINE TA NDRYSHOJE PERFAQESIMIN E LARTE TE DREJTIMIT POLITIK DHE ADMINISTRATIV TE VENDIT.KRIMINELET E VJETER DHE TE KORRUPTUAR TE POLITIKES SHQIPETARE DUHET TI JEPEN ORGANEVE TE DREJTESISE.SHPEJT SHPEJT E MIRA PARA ZGJEDHJEVE TE 25 PRILLIT!

  1. Shpetim Muci
   Shpetim Muci
   Muaj më parë

   Service. Çfarë pret ti ti arrestojë kjo ambasadorë SHBA të korruptuar. Po qe për SHBA nuk ka arrestime në politikë. Kere largojë i gjith Shqiptarët sepse nuk i arreston SHBA. A investoj SHBA për burgun me siguri të LARTER po po po. Ahere e nxorri vetingun SHBA po po po. KUR VETINGU kapi mbi 1.000 gjyqtarë të korruptuar përse nuk ja U sekuestron mall që kanë ti futin në burg po i lënë të lirë. ME thuaj ti a ka shtet në EVROPË BRITANI SHBA të kapin gjyqtarë me vjedhje dhe e arrestojnë e futin në burg. Kurse në Shqipëri i kanë ndaluar mos punojnë për 15 vite në gjykatë prandaj të fillojnë korrupsjjon e prap. O shoku im i ke bere gabim esapin sepse SPAK SHBA BE DHE GJYKATA QË DO FORMOHET. Prap ska arrestime janë të gjithë të korruptuar. Për veç të dali një grup mergimtare ku ka më shumë shqiptarë ky grup të formojnë një parti mergimtare të organizojë të vene ne çdo shtet ku ka shqiptare. Që janë anti parti. Të bëjnë një thirrje të fortë që të bashkojmë forcat tona për një demostrade aq të fuqishme që të bëjmë sepse na pret një popull qe nuk kane 1. MILEK në shtëpi. Por mergimtare të paktën të jemi mbi 150.200 mijë mergimtare dhe populli do na bashkohet demostrade sepse thika ju ka vajt popullit të DERGJEQSHEM thika deri në zemër. Ahere të udhëtojmë MERGIMTARET për një muaj kohë që të harrime të vëmë jo të gjithë për një herë prandaj kur të harrime të gjithë dhe populli ti për zëmë politikanët e 30 viteve. ( të kujtohet kur u vra AZEM AJDARI SALI BERISHA ORGANIZOJ POPULLIN DHE FATOS NANO IKU NË GREQI.) PO zdodhi që të bëhet demostrade politikanët aty i ke dhe për një shekull. Duhesh që të më kuptosh çfarë të shkrojta për veç MERGIMTARET nuk i përzënë SHBA. Midis SPAK BE SHBA FSHIHET NJE SEKRET SHUMË I MADH PËRSE SI ARRESTOJNË PESHQIT E MËDHENJ DHE GJYQETAR ET SEKRETI ESHTE I LEVERDISHME SHUMË E MADHE PRANDAJ JANË TË QETË POLITIKANËT ( ESHTE SEKRETI NË MES..) NUK DO KËTË ARRESTIME VETËM MERGIMTARET REFUGJATER POPULLI I PERZEN QË TË GJITHË. ME KËTHE PËRGJIGJE E KAM MIRË APO KEQ UNË QË TË SHKROJTA TY.

 56. Tahir Gifjrj
  Tahir Gifjrj
  Muaj më parë

  Po te hiqet nga politika Sorrasi boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 57. Durim Ismaili
  Durim Ismaili
  Muaj më parë

  Fjala jote ne vesh te Zotit. Kosovaret e bon te veten, tani esht rralla jon

  1. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   SHQIPTARET E DARDANISE E JO TE KOSOVES

 58. M M
  M M
  Muaj më parë

  Krejte tradhtare tè né shipni ne Hag si shoki i tij millishevici

 59. M M
  M M
  Muaj më parë

  Shendete tè gjat o burri i dheut

 60. Vladmir Fisherman
  Vladmir Fisherman
  Muaj më parë

  Poganiku me imadh se sa djali.Ata qe svotoin jan me shum se ata qe votoin.

  1. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   ME VOTU PER PARTIT E VERTETA SHQIPARE ESHE DETYRE PATRIOTIKE

 61. Kujtim Lami
  Kujtim Lami
  Muaj më parë

  Qafsha nonen tate analizat tuaja nuk kane me ASNJE VLERE!!!

 62. Kujtim Lami
  Kujtim Lami
  Muaj më parë

  O Gjela kur te permendesh vetvendosjen ! Laj gojen.

  1. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   ngjela nuke kuptone shume per vetevendosje

 63. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  Muaj më parë

  O mashtrusi i enver oxhes ti i pari je per burge qe studjon temde e ke kethyer ne burdello

 64. Aleksander Juncaj
  Aleksander Juncaj
  Muaj më parë

  Ok

 65. Robin Hood
  Robin Hood
  Muaj më parë

  Po ti prure Ramen ne qeveri dhe tani del e flet e pame rilindjen tende. Ti ke hallin e bythes tende qe ishe iniciatori i 21 prillit dhe po te gjykohet si duhet shkon ne burg o legen. Na flet ktu sikur ka konspiracion te madh. Ik ore legen burre spiun ishe ne burgjet e komunizmit e dini te gjithe te burgosurit vazhdon ti sherbesh partise tende

 66. Lili Adamo
  Lili Adamo
  Muaj më parë

  Ministerat dhe deputetet po' ndahen nga grate dhe burat se meren me dashuricca ngjela mendon te behet. Kryetari komisjonit ti o fyell mendon se problema do ta zgjidhin amerika CDO njeri lugen e gjelles e ha ne shtepi dhe Jo ne amerike ngjela krenohet dhe flet porche me rigon

 67. Lena Hamitaj
  Lena Hamitaj
  Muaj më parë

  E vertete e pa mohueshme Celibashi eshte nyja e korropsionit , prandaj eshte ne vendin kyc , pranueshem e i emeruar nga dy polet e politikes

 68. Lili Adamo
  Lili Adamo
  Muaj më parë

  Ngjeles i pelqen PS te fitojme sepse atje an buke ky gjithmon futen xixa sepse ky lepiet mbrapa rames

  1. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   AS ATI NUKE I PELQEN PS ,POR ASPD NUKE PO E PASTRON PARTINE NGA RADHTARET

 69. Niko Preveja
  Niko Preveja
  Muaj më parë

  Une jo nuk i fitoje. Jam i sigurte.

 70. Gezim Allaraj
  Gezim Allaraj
  Muaj më parë

  Analize shume shume e ceket ,ky qe ka qejf faktet : Ne Kosove eshte hera e dyte qe VV fiton pra qe kur ishin pa arrestuar Thaci & co .Kete tip analize i pari e beri Spahiu.Pra keta presin dhe mbajne me shpresa njerezit se Spaku do te beje ndonje gje asgje. Si Celibashi dhe Spaku jane zgjatime te Oligarkise politike kriminale.Spaku eshte i detyruar te godase kur,cfare duhet te ndodhe,nga kush,a kemi nje lider dhe nje parti te pakorruptuar te fitoje zgjedhjet jo akoma se Ngjela eshte i pabesueshem per votuesit si kryetar i Partise Ligj dhe Drejtesi.

 71. Mary Oxa
  Mary Oxa
  Muaj më parë

  Bravo ngjela kjo qe thua eshte e vrtet duhen te artestohen peshqit e mdhej qe te fitoj demokracia

 72. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  Muaj më parë

  Ti je nje plere me 100 flamure

 73. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  Muaj më parë

  Iko kora e legenit shura e enver oxhes ti je mashtrus imoral nje cope muti avokat leshi

 74. lula ramaj
  lula ramaj
  Muaj më parë

  bravo abokat Ngjela sa ti kem kta te korruptueri ne krye te shtetit kshu do jem pa drejtesi pa ekonmi e nuk do na qase Europa kurre , të tër jan hajdute te majte te djathte lesei e te gjithe me rradhe , krete e tyre the te vegjlit kan te njejtin kurse por po te goditen peshqit emdhenje do zenmede edhe te vegjlit .👎👎👎👎

 75. Murat Shehu
  Murat Shehu
  Muaj më parë

  DISA MENDIME OPOZITARE PER ALBIN KURTIN Te nderuar miq, ne Shqiperi Albin Kurti mbeshtet ish vrasesit dhe te korruptuarit, opoziten e çmendur me soj e sorollop dhe betohet se ne Kosove do luftoje korrupsionin? Mos i bashkon antiamerikanizmi? Te nderuar miq kudo qe jeni, nuk e kuptoj pse te gjithe pushtet e tranzicionit shqiptar, ish te korruptuar, politikane dhe gazetar, jane te gezuar me fitoren e Kurtit qe thote se eshte i pakorruptueshem? A mund te m’a shpjegoj dikush? O popull kosovar, pse doni ta hani me keq seç e keni ngrene me Albin Kurtin? Pse doni te bini nga shiu ne bresher? Albini eshte nje kokederr megalloman qe nuk e ka shokun ne Kosove, veç e ka ne shqiperi dhe ky eshte Sali Berisha. Ok? Te nderuar miq, çfare i bashkon ish te korruptuarit, kreret e opozites shqiptare me Sali-Ilirin ne krye dhe median e kazanit qe i mbeshtet, me Albin Kurtin? Antiamerikanizmi. Per t’i shpetuar drejtesise se pavarur duke larguar Ameriken. Pse shume njerez eshte me kollaj t’i mashtrosh dhe t’i manipulosh sesa t’i bindesh qe te nderojne mendje per te miren e tyre personale? Te nderuar miq, Albin Kurti ka 20 vjet qe kerkon vetvendosje dhe ka deshtuar, pse nuk jep doreheqjen? Mbase del nje me i zoti se ai dhe e ben Kosoven vetevendosje me shpejt. Ok? Ju qe kerkoni vetevendosje qysh prej 20 vjetesh. Albin Kurti eshte shfrytezuesi me i madh i prapambetjes psikoemocionale te nje pjese te popullsise kosovare(lexoni komentet e tyre ketu ne fb)dhe hipokriti me i madh me faktorin e huaj qe eshte ne dobi te Kosoves. Ok? Ju qe i besoni Kurtit, djallezive te tij, qe e mbeshtesni ne perçarjen qe po ju ben, ne premtimet e genjeshtra se do luftoj hajnat, se keta i lufton drejtesia, jo kryeministri. Ai ja ka hedhur Ismail Kadarese e jo me juve. Ok? Te nderuar miq, bir Selman i nenes ke te qaj me pare nga mbeshtetesit e Albin Kurtit ketu ne fb, te ngjashem me ata te Saliut siç eshte dhe vete shoku Albin me kete te fundit. Vetem shares. Lexoni komentet e tyre dhe mos qani shume. Ok? Albin Kurti eshte Enver Hoxha dhe Sali Berisha i Kosoves. Kokeforte, manipulator, propagandist, premtues, llafollog, urrejtes patologjik per kundershtaret dhe i mire me te nenshtruarit, si ata. Vetem jo i gjate dhe i provuar si ata. Ok? Te nderuar miq kosovar, vete vendosje do te thote largim i Amerikes nga Kosova, kuptojeni mire kete. Emertimet nuk vihen kot, jane permbledhje e qellimit kryesore. Dyshoni me shume se te besoni. Serbet nuk heqin dor. Mbas luftes se dyte boterore serbet mbeshteten Enver Hoxhen vetem e vetem qe ky te mos lejonte kembe Amerikani ne shqiperi, sot kane gjetur Albin Kurtin qe duan ta shtrijne ne te gjithe kombin shqiptar duke krijuar dege te VV-se. Ok? NJE SHARESI ME FAMILJE, MBESHTETES I ALBIN KURRTIT, TE QUAJTUR DRITON GASHI Te nderuar miq, ja kush e mbeshtet Albinin Kurtin, injorante, te pashkolle dhe te paedukuar. Keta te shkrete nuk e kuptojne se e diskreditojne Albinin ne syte njerezve te ndershen dhe te edukuar. Sharja eshte vetesharje dhe sharje per ate qe sharesi mbeshtet. Ok? Te nderuar miq, me ben pershtypje nje gje ketu ne fb, pse Sali Berisha, Albin Kurti dhe Elvis Naçi kane shume mbeshtetes injorant, te pabese, rrugaçe, te paedukuar, shares ordinere, hipokrite, kercenues, te pashkolle, histerike, neurotike dhe shume medioker duke perfshire median e kazanit. Shume nga keta nuk e duan Ameriken, Ramen po e po. Ok? O Zoti Albin Kurti, sa me marifet e hoqe taksen, tamam si ata agjentet e rekurtuar ne burgjet e armikut. Ok? Reciprociteti eshte nje pallaver qe ta kane mesuar eproret e fshehte. Fjala reciprocitet, e shpikur nga Albin Kurti, eshte gjetur per te fshehur sherbimin ndaj Serbise si shperblim qe i falen jeten kur e kishin ne burgjet e tyre. Ok? Te nderuar miq, une e keshilloj opoziten kosovare te beje te njejten gje qe ka bere Albini ne opozite deri sa ky te njohe vetveten dhe te kerkoje falje. Ok? Per mendimin tim, me aq sa kam pare, Albin Kurti ka talent vetem per opozitar dhe per t’i shpallur te gjithe kundershtaret tradhetar dhe per te pasur rreth vetes besimtar me shume se dyshues dhe analiste objektive. Ok?

 76. Ledi Ledi1
  Ledi Ledi1
  Muaj më parë

  I madh

 77. Sali Joni
  Sali Joni
  Muaj më parë

  Dhe heren e pare fitoi Albini

 78. Memi Mem
  Memi Mem
  Muaj më parë

  Shqiptaret sjane te pjekur per nje vote te lire. Dalin vete te kerkojne bleresin

  1. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   deri tashe ashtu eshte por duhet ndryshu

 79. Ivan Ivan
  Ivan Ivan
  Muaj më parë

  Vai a cacare Ngjela,je optimist falls, vetem per audience.

 80. Ivan Ivan
  Ivan Ivan
  Muaj më parë

  Me gjith respekt, por na cave Trapani avukat Spak spak spak ,tani ste besojm me as ty as spakut... Po flet kot tani vetem per audience sepse rezultate nuk ka .

  1. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   SPAKUN DUHET ZBATUAR RREPTSISHTE

 81. Pashije Isufi
  Pashije Isufi
  Muaj më parë

  Rrofsh zoti nxhela

 82. Aleksander Juncaj
  Aleksander Juncaj
  Muaj më parë

  Pd nuk e do Evropa.

  1. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   PD E DOE EUROPA POR PA NJERZE TE SHITURE

  2. FORZA MILAN
   FORZA MILAN
   Muaj më parë

   Evropa nuk don as te majt as te djatht, don kush bon mir ne vend te vet, te tanet 30 vjet kan ber mir xhepit vet dhe botes krimit.....

  3. Eljona Stroni
   Eljona Stroni
   Muaj më parë

   Demokracine e duan te gjithe..por pa lulin dhe shoket e qemoti

 83. Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj
  Muaj më parë

  Respekt avokat 👏👏 e vetmja shpres spaku

 84. ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi
  Muaj më parë

  Niveli i shqiptarve ne shqiperi per voten eshte akoma i ulet...

  1. Besnik Taraj
   Besnik Taraj
   12 ditë më parë

   I madh

  2. Besnik Taraj
   Besnik Taraj
   12 ditë më parë

   I made je

 85. ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi
  Muaj më parë

  Jam dakort por ku eshte BKH!?

  1. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   BHK E KA NDORE RAM

 86. kevin reno
  kevin reno
  Muaj më parë

  Bravo Avokat Spartak Ngjela ,flet vetem te verteten 👍👍😊😊

 87. Paspartu ujkuiprer
  Paspartu ujkuiprer
  Muaj më parë

  respekte nga gjermania o advokat

 88. Aqif Kapertoni
  Aqif Kapertoni
  Muaj më parë

  Spartak Ngjela rrespekte nga Anglia.

  1. Trip cosi
   Trip cosi
   Muaj më parë

   🇦🇱👍

 89. André Cela
  André Cela
  Muaj më parë

  Si duket se jef mire statistiken

 90. Mihal Kalluci
  Mihal Kalluci
  Muaj më parë

  Analiza juaj është profesionale,e hapur dhe e drejtëpërdrejtë.

  1. Hyqmet Osmani
   Hyqmet Osmani
   Muaj më parë

   @Jashar Zulbeari qwqa

  2. vehbi zenuni
   vehbi zenuni
   Muaj më parë

   analize e saket e rale

  3. Jashar Zulbeari
   Jashar Zulbeari
   Muaj më parë

   Por ju popul duet te reagoni dhe mos i votoni dhe largoni hajdutet narkomanet thueni vetes se jeni vetes se jeni popul

 91. Mihal Kalluci
  Mihal Kalluci
  Muaj më parë

  Kur flisni ju , te tjetrët duhet të dëgjojnë