Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)

2 645 Shikime 267 mijë
Argëtim

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘂𝗿𝗲𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗰𝗲 - 𝗡𝗷𝗲 𝗣𝗶𝗸𝗲 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike
____________________________
🎵 Music & Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Motion Graphic by: 𝗟𝗨𝗟𝗘𝗭𝗜𝗠 𝗠𝗔𝗥𝗥𝗔
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
____________________________
🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► aurelagaceofficial
🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► enis.mullaj
🎵 Connect with 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜 :
Instagram ► eriona_rushiti
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuNxC2
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#AurelaGace #NjePike #Folé

Komente

 1. Aurela Gace
  Aurela Gace
  20 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike

  1. Royal Freight, Inc
   Royal Freight, Inc
   7 ditë më parë

   Amelcin... 🥰

  2. Sara Fuga
   Sara Fuga
   19 ditë më parë

   E mrekullueshme

  3. Marsela Pocari
   Marsela Pocari
   19 ditë më parë

   Nxirre dhe ndonje keng pa lidhje me cupe ( per syrin e keq)

  4. Rita Dhrami
   Rita Dhrami
   19 ditë më parë

   Je e pa aritshme ikona e e te gjitha koherave mos u plakshe kure gjithmon te rezatosh 😘😘🙏🙏🙏♥️❤♥️❤♥️

 2. Adriatik Malaj
  Adriatik Malaj
  3 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 3. Crista
  Crista
  3 ditë më parë

  Can someone translate in English please

 4. Bardha Milla
  Bardha Milla
  4 ditë më parë

  FANTASTIKE

 5. eri gremi
  eri gremi
  4 ditë më parë

  Perleee po cben o vajze se sna mban edhd zemera

 6. Amarisa Tako
  Amarisa Tako
  4 ditë më parë

  Sa keq qe kengetaret e paaritshem marrin kaq pak klikime, sa posht jemi si popull vleresohen me shum ato qe zhvishen sesa nji artist me vlere unike

 7. Elda Agalliu
  Elda Agalliu
  6 ditë më parë

  👍

 8. Antonio London
  Antonio London
  6 ditë më parë

  Me e mira

 9. Vangjelica Poci
  Vangjelica Poci
  6 ditë më parë

  Kshu ka nisur historia e lidhjes time me djalin e endrave te mia 🤩🥰🥰🥰😍

 10. Dori Cacurri
  Dori Cacurri
  6 ditë më parë

  Woooooooow !artiste e vertete👍❤❤

 11. Silva Silva
  Silva Silva
  7 ditë më parë

  Sa shum malli me ka marr ...

 12. Bbhji Jjjjhhh
  Bbhji Jjjjhhh
  7 ditë më parë

  Bravo Aurela te kendoft zemra gjith jeten 💖💖

 13. Klareta Pulluqi
  Klareta Pulluqi
  7 ditë më parë

  Hyjnore!!

 14. Tani Mingo
  Tani Mingo
  8 ditë më parë

  Po pse o njerez nuk rriteni me keta artista ?,po i jepni rendesi disave qe as emrin nuk ma nxe goja tja u them; je e pa arritshme Aurrela suksese te metejshme... diva e muzikes shqiptare🇦🇱❤

 15. Teuta Kaceli
  Teuta Kaceli
  8 ditë më parë

  Bravo zemer ❤❤👏👏

 16. amarda amarda
  amarda amarda
  9 ditë më parë

  E mrekullueshme Aurela ,kryeveper kjo kenge ,zeri yt i magjishem

 17. Lorena Zeqoshaqir
  Lorena Zeqoshaqir
  9 ditë më parë

  ❤❤❤

 18. albana ristani
  albana ristani
  10 ditë më parë

  👏👏👏👏

 19. Albana Gjoshi
  Albana Gjoshi
  11 ditë më parë

  Te adhuroj e madhe Aurela😘😘

 20. Straficka Beta
  Straficka Beta
  13 ditë më parë

  Bravo Aurela 😘😘

 21. My Love
  My Love
  13 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 22. Dorina Elezioniosopatinare
  Dorina Elezioniosopatinare
  13 ditë më parë

  PA fund e bukur ❤️❤️👫

 23. Moza Fejzaj
  Moza Fejzaj
  13 ditë më parë

  Nuk e di,po sa here e degjoj me mbush me dashuri bravo Aurela 👏👏👏👏❤❤

 24. Irma Nana
  Irma Nana
  13 ditë më parë

  Superrr je nje Perle

 25. Marinela Braja
  Marinela Braja
  13 ditë më parë

  Vras mendjen kush jane keta 47 idiote qe nuk e kane pelqyer kete kenge kaq te gjetur dhe kete ze brilant qe vetem nje dive si ty Aurela mund ti japi kaq shume ngjyra🤔

 26. Do Do
  Do Do
  14 ditë më parë

  Best!!!!

 27. frensi frensi
  frensi frensi
  14 ditë më parë

  😚😚😍😍

 28. Bisha Xh
  Bisha Xh
  14 ditë më parë

  Aurela Gace Nje pikë Teksti Mekatuam bashkë Me shikime U dorëzuam dhamë gjithçka U harruam bashkë e u çmendëm Trup me trup e te pafaj. Veç nga nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shume malli më ka marrë Te kam , te kam , dhe prapë S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prapë Pa ty jo , as frymë nuk marr . Qindra mijera here Te kam puthur Dashuria s'paska fund Jo nuk i ngjan askujt Buza jote Me tërbon e me përhumb Veç nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajse Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Like per shum tekste te tjerë Love you Aurela ❤❤

 29. Rudi Panci
  Rudi Panci
  14 ditë më parë

  Super keng

 30. Blerina Veizi
  Blerina Veizi
  14 ditë më parë

  Superrrrr 🥰

 31. ALBERT XHUVELLI
  ALBERT XHUVELLI
  14 ditë më parë

  Si ma ke ate zerin moj shejtane

 32. Meli Meli
  Meli Meli
  14 ditë më parë

  Super song . Teksti shume i bukur . O Zot sa me kuptim e gjithe kenga dhe muzika. Suksese Grande Aurela

 33. PaulGamer Gr
  PaulGamer Gr
  15 ditë më parë

  Superrrrrrrr

 34. ELIONA KOCAJ
  ELIONA KOCAJ
  15 ditë më parë

 35. how to make
  how to make
  15 ditë më parë

  Superrrrrr perlë kjo këngë🤩

 36. Daddy Yankee
  Daddy Yankee
  15 ditë më parë

  Nje super zeee qe vertet te ngre lart w te con ne parajse bravooo 🥳🥳🥳😍😘❤❤❤

 37. Yo Yo
  Yo Yo
  15 ditë më parë

  Sikur çereku i kengetareve shqiptare te vlenin sa gjysma jote shqiptaret do rrinin vetem duke degjuar muzik 🙏🙏🙏

 38. Di Ko
  Di Ko
  15 ditë më parë

  Je e madhe Aurela!

 39. Aida Shtino
  Aida Shtino
  15 ditë më parë

  KU KA SI DASHURIA SA SHUM MALLI ME KA MARE PER DASHURIN TIME MU DOGJEN SYT ME MALL EPRES TR VIJ TA SHOF VETEM PER PAK 😎😎💋❣❣💥

 40. Aida Shtino
  Aida Shtino
  15 ditë më parë

  KUKA SI DASHURIA TE NGRO ZEMEREN TE JEP JET DHE UNE KAM NJE MALL QE PO ME DJEK CDO MINUT BRAVO AURELA 🙏🙏💑

 41. Fatime Qillo
  Fatime Qillo
  16 ditë më parë

  Urime per kengen e re aurela si gjithmon sjell kenge shume te bukura per puplikun bravo

 42. Ardita Dervishi
  Ardita Dervishi
  16 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭

 43. Naxhije Merko
  Naxhije Merko
  16 ditë më parë

  Shum bukur o zeri i bukur e shqipris 😍🇦🇱❤️

 44. Romela Xhani
  Romela Xhani
  16 ditë më parë

  Je e mrekullueshme Aurela...😍😍! Je nje pasuri

 45. Benardo Gjoka
  Benardo Gjoka
  16 ditë më parë

  bravoo

 46. megi _megi
  megi _megi
  16 ditë më parë

  Shum e bukur aurelaaa

 47. Aferdita Topaj
  Aferdita Topaj
  16 ditë më parë

  Aurela je jehona e kenges Shqipetare urime😍❤👏👏👏👏👏

 48. Nita Ferko
  Nita Ferko
  16 ditë më parë

  Ti je e pa zvendesushme 🤩❤️

 49. pamela qylafi
  pamela qylafi
  16 ditë më parë

  super ze 🤍

 50. Ada Toska
  Ada Toska
  17 ditë më parë

  teksti, zeri ,klipi te tera super 🌍🌍

 51. Denisa Olluri
  Denisa Olluri
  17 ditë më parë

  super kenge

 52. Jioli Bella
  Jioli Bella
  17 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 53. Shpresa Molishtari
  Shpresa Molishtari
  17 ditë më parë

  Super keng të emocjonon

 54. Entela Saranjezi
  Entela Saranjezi
  17 ditë më parë

  Aurela je gjigande muzika eshte super ❤❤

 55. Vesho Marsel
  Vesho Marsel
  17 ditë më parë

  PERLË..!👌

 56. Pavlina Ajazi
  Pavlina Ajazi
  17 ditë më parë

  E degjoj dhe ridegjoj dhe perseri nuk po ngopem me kete melodi me kete ze. Super kenge Aurela! Bravo 👏👏 na kenaqe zemrat

 57. Djana Xhaxhaj
  Djana Xhaxhaj
  17 ditë më parë

  SUPER!Aurela je UNIKE,e PAPERSERITSHME!Ne keto vargje e gjen veten kushdo.👏👏👏👏🎼🎤

 58. drita gjyriqi
  drita gjyriqi
  17 ditë më parë

  Je nje nder kengetare me te mira nder vite e Shqiptarise. Jemi krenare qe te kemi.Te uroj qe zoti te t'a bekoje jeten tende o ylle.

 59. Leda Merko
  Leda Merko
  17 ditë më parë

  Uaaa relaks super kenge 👏 brava Aurelia godite ne zemer ❤️🤗🇦🇱💕💜😉

 60. Klodjana Marnoj
  Klodjana Marnoj
  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 61. Blerina Blloshmi
  Blerina Blloshmi
  17 ditë më parë

  Super Aurela keng e bukur e plot ndjenj👏👏👏

 62. Ira H
  Ira H
  18 ditë më parë

  ❤️🥺

 63. Alma Feruli
  Alma Feruli
  18 ditë më parë

  Beautiful song 🎵 🥰

 64. Majlinda 234
  Majlinda 234
  18 ditë më parë

  Super kenge Aurela👏👏👏👏💖💖💖

 65. Bruna S
  Bruna S
  18 ditë më parë

  Suksese zemer je e madhe 😘super keng ❤️❤️

 66. Eriselda Dimo
  Eriselda Dimo
  18 ditë më parë

  Super 🥰🥰

 67. Manjola Veshi
  Manjola Veshi
  18 ditë më parë

  Super kenge

 68. CarIsTheBestFriendForMan
  CarIsTheBestFriendForMan
  18 ditë më parë

  Je shum e mir 😘

 69. Ambra Kanani
  Ambra Kanani
  18 ditë më parë

  💟

 70. Frida frida
  Frida frida
  18 ditë më parë

  Super ..suksese Aurela ..nuk resht kur se degjuari .jam fansja jote

 71. Dashnor Spaho
  Dashnor Spaho
  18 ditë më parë

  Super kenge ❤

 72. Elios Memaj
  Elios Memaj
  18 ditë më parë

  Kur te ka ber zoti ty ka qen i qet

 73. Alive Toska
  Alive Toska
  18 ditë më parë

  Bravo Aurela je gjigande ,❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥

 74. eli caushaj
  eli caushaj
  18 ditë më parë

  Suksese Aurel je e madhe pasuri të kemi kombëtare 😘😘😘

 75. Marina Thanou
  Marina Thanou
  18 ditë më parë

  Wow what song ❤️😍🔥🔥👑

 76. Ωmega pax
  Ωmega pax
  18 ditë më parë

  Hi Michigan..... ne enderr akoma ?

 77. Rea Gjini
  Rea Gjini
  18 ditë më parë

  ❤❤❤

 78. mimoza belishaku
  mimoza belishaku
  18 ditë më parë

  Bravo Aurela je super kengetare e mire nje kenge e ndihere ylli I kombit bilbil I shqiperis te pershendes nga greqia

 79. Laura Jaupi
  Laura Jaupi
  18 ditë më parë

  👏👏👏

 80. Luan Memaj
  Luan Memaj
  18 ditë më parë

  Cfar ka ber zoti

 81. Ton T
  Ton T
  18 ditë më parë

  Nice one Aurela I like it 😍😘😚

 82. Laura Merkaj
  Laura Merkaj
  18 ditë më parë

  Sei grande..krenaria e vlores dhe gjith Shqiperise..Zoti te bekoft me gjith familjen tende🥰😘😘💋💋💋

 83. Luan Memaj
  Luan Memaj
  18 ditë më parë

  Yll

 84. Geraldo Rexhepaj
  Geraldo Rexhepaj
  18 ditë më parë

  E bukur sa ska fjal ! Aurela nr 1 😍

 85. Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo
  18 ditë më parë

  Gjithmon super jam krenre që jam vlonjate me zërin tënd magjeps super super adrenalin je ylllllllllll❤️💯

 86. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  18 ditë më parë

  Nje pike💎💎💙💙💚💚aurela gace💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤

 87. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  18 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💜💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚

 88. Lumturi Murtishi
  Lumturi Murtishi
  18 ditë më parë

  Je yll 👏

 89. Aleksandra Leco
  Aleksandra Leco
  18 ditë më parë

  Ahhh moj Aurela cna ben me kto kenget e tua na ngjit ne tru dh nk na shkoliten nga truri akoma dh kur nuk i degjojme super kenge suksese

 90. Nertila Hushi
  Nertila Hushi
  18 ditë më parë

  Super 👏

 91. blerina cako
  blerina cako
  18 ditë më parë

  E paaritshëm si gjithmonë...

 92. Mira Xhaferaj
  Mira Xhaferaj
  18 ditë më parë

  Je një ⭐♥️✋✋✋✋ të përshëndesim nga greqija të adhurojmë respekte o gjigante e shqiperisë

 93. Klodjana Binjaku
  Klodjana Binjaku
  18 ditë më parë

  E mrekullueshme, me pelqen jashtezakonisht! Kjo menyre te sjelluri, ja kalon miljonave qe harxhohen ne klipe...Dashuria, ndjenja qe mban ne kembe Universin...Faleminderit 💛😘

 94. Moon Child
  Moon Child
  18 ditë më parë

  Aurela je e madhe💖

 95. Julind Tereziu
  Julind Tereziu
  18 ditë më parë

  Video Shum e pershtatshme me fjalet. Respekte patriote.

 96. lida lazaj
  lida lazaj
  18 ditë më parë

  Ti jep vetem dashuri o gjigandja jon🇦🇱🇽🇰🙏❤

 97. Besha Pashaj
  Besha Pashaj
  18 ditë më parë

  Super Bravo

 98. gosmani vlore
  gosmani vlore
  18 ditë më parë

  Po c"eshte kjo perle moj cupe 💙😘😘😘😘embelsire krijimtari ,interpretim top 👌

 99. Esuilda Mshmeti
  Esuilda Mshmeti
  18 ditë më parë

  Ok❤️❤️❤️

 100. Dona Fusha
  Dona Fusha
  18 ditë më parë

  Je legjend e pa perseritshme faleminderit qe me talentin tend na mban gjall