Mevli-Te doja (Official video)

16 000 Shikime 794 mijë

✔️ Did you subscribe to MEVLI’’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

____________________________

🎵 Music by: STINE RECORDS
🎵 Audio Production by: STINE RECORDS
🎵 Lyrics by: STINE RECORDS
🎥 Video by: XL FILMS

✔️ Published by : ARKIVASHQIP

____________________________

🎤 Connect with ARTIST NAME :
Instagram ► mevlanshabaa

🎵 Connect with PRODUCENT \u0026 TEXTWRITTER :
Instagram ► stine_records

🎥 Connect with VIDEOMAKER :
Instagram ► xl.films

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4rYNf0...
iTunes: music.apple.com/us/album/te-d...

℗ \u0026 ©️ MEVLI Official . All Rights Reserved.

Komente

 1. Irisa🌹
  Irisa🌹
  Ditë më parë

  Mevliiiiii🔥🔥❤️❤️

 2. Leanra Keci
  Leanra Keci
  2 ditë më parë

  Mos u merzit nuk te meritonte askush aty nga gocat e perputhen fat ne jet ishalla me mir dhe me te thjeaht jo me kto piskat qe lyhen e shkruhen shohin vetem veten jo dashurin e mashkullit qe perpiqen per te🤲🙌🤗

 3. Samanta Hasa
  Samanta Hasa
  6 ditë më parë

  Bravo mevlan je një këngëtar super ti ndjek të gjitha këngët qe ti thur vazhdo kështu dhe ishalle pajtohesh me ledjanen sepse më pëlqen shum si çift me ledjanen me antonelen smunt të thoja asigje shpresoj që t'a bësh nënën të lumtur me gjithë respekt Samanta...

 4. ALEXANDRA ALEXANDRA
  ALEXANDRA ALEXANDRA
  6 ditë më parë

  MELVAN JE SUKSES!!!!!!

 5. Kujtim Morina
  Kujtim Morina
  8 ditë më parë

  Forca Mevlan 😙❤

 6. ELEONORA ZENELI
  ELEONORA ZENELI
  8 ditë më parë

  Jam mëse e sigurt se mbasi te kaloj ky inati juaj me njeri-t'jetrin ju do jeni perseri bashkë.... Ju kam shume xhan *Mevlani+Lediana* ❣️❣️❣️❣️❣️❣️⭐⭐⭐⭐✳️☘️🏠

 7. Amarda Hyra
  Amarda Hyra
  9 ditë më parë

  Bravo mevlani

 8. Hope Aiden
  Hope Aiden
  9 ditë më parë

  Team antonelaaaa

 9. Altin Myzyri
  Altin Myzyri
  9 ditë më parë

  Zemra

 10. Amela Tusha
  Amela Tusha
  10 ditë më parë

  O mevli e ke kenduar shume bukur💋💋💙💙

 11. Edmont Shaska
  Edmont Shaska
  10 ditë më parë

  Kenget e tua Jane shume te bukura Zoti. te bekofte bashk me Ledjanen . Ledjana mos e hub Mevlanin as ai ty .Respekte nga nje fansi juaj. DETROIT MICHIGAN SH.B.A

 12. Valmira Poka
  Valmira Poka
  11 ditë më parë

  Bravo Mevli

 13. Ales Alea
  Ales Alea
  12 ditë më parë

  Mevlan Nuse nuk gjete gjasme perpth pa gjo nuk dole u bere Kengetar

 14. Astrit Myrtaj
  Astrit Myrtaj
  12 ditë më parë

  Te kendoft zemra Mevlan se na kenaqe😍😍😍❤❤

 15. Tictac100 K
  Tictac100 K
  12 ditë më parë

  O mevlan Ku e ke bo ket kengen ne kavaj ke Gon kalaja se me than qe rrin ke Gon kalaja

 16. FF TRUNKS
  FF TRUNKS
  12 ditë më parë

  #55K

 17. kj dj
  kj dj
  12 ditë më parë

  Aq shum ja Kan modifikuar zerin ne studio, sa duket sikur po' kendon tjeter kush 🙄🙄🙄

 18. Aldahysenaj gokgoz
  Aldahysenaj gokgoz
  12 ditë më parë

  Kjo goca shum enteresante 👍

 19. irwinkachi
  irwinkachi
  12 ditë më parë

  Nivel fillim vitesh 90😅Te behesh vip te nje pseudoreality dashurie dhe njerëzit ta besojne eshte vertet dhe te qajne me keto palokenge eshte estrade por ca ti besh tashme jane fenomene botërore këto 😄

 20. mungo miftar
  mungo miftar
  13 ditë më parë

  Nuk eshte problem mevlan

 21. Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina
  14 ditë më parë

  Mevlan je shume djale i mire po kjo kenge eshte e dale mode.

 22. Ariaana Ziu
  Ariaana Ziu
  14 ditë më parë

  Ti je super djal o ylll bote! Suksese te metejshme 😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 23. ramadan dashi
  ramadan dashi
  14 ditë më parë

  Mevlan kengetari me i mire je ti

 24. Risi Tusha
  Risi Tusha
  14 ditë më parë

  Mevlani nje Keng super ishalla bashkohesh me ledjanen, ju e doni shum njeri tjetrin 😍😍nga kavaja jem dhe una

 25. Jonald Mucaj
  Jonald Mucaj
  16 ditë më parë

  This is the most beautiful song i have ever listen.👏👏👏👏

 26. Zade Kadrija
  Zade Kadrija
  16 ditë më parë

  O mevlan kwt keng te bukur jakikushtur Ledianes me shpirt eme zemer ijini dasht etekadasht nuk kin me mbwt nefetmi po me gji zemer meda Shuri perjet kini mekan apet pertanaheret ozot jubekaft ejubashkoft kto vargje pojavshkruj meshpirt emevaj kukam pas qef qeshtu mejupa pokam pasqef mejupa tanahwret sebashku zoti jubekoft judua megjith shpirt🙏🙏🙏🙏❤❤💐🇩🇪🇽🇰🇦🇱

 27. Gostivar Gv
  Gostivar Gv
  16 ditë më parë

  Cka mer vesh ti nga dashurija gjith kohes ne emision mbetee tu be debate me vajzat si popagall bejshe me gojen .Shkove ne emision te tallesh me gjith kurven e Milanos .Ledijana yll esht afer jush ju jeni rit nevrop po gabim e keni duket sikur jeni rit nje nje fshat te prapambetet malsoresh e prdore Ledijanen per publikun me ne fund deshe i paster te dalesh

 28. Kristina Ekou
  Kristina Ekou
  16 ditë më parë

  Je ma i miri mevlan je 1 i përputhen ❤❤🤗🤗🥀🥀☺️☺️☺️☺️

 29. Ardiana Ardiana
  Ardiana Ardiana
  16 ditë më parë

  Mos vuaj duke kendu per at se meriton boll ke hakat me xhdo forc me xhdo tmir po asaj siboet esgje mir sja vlen shih rugen tende ti meriton gjithcka☀💎

 30. Dorina rina
  Dorina rina
  17 ditë më parë

  Super

 31. Goni Keci
  Goni Keci
  17 ditë më parë

  Bravo per kengen,Zoti te bekoft prane familjes tende

 32. Sarandi Saranda
  Sarandi Saranda
  17 ditë më parë

  Po ti je femer qe do ledjanen ajo te beri legen po ti prap kenaqesh qe behesh ashtu mevlan me vjen keq je legen i lindur

 33. Xhulion Hoxha
  Xhulion Hoxha
  17 ditë më parë

  Kenge e bukur e kjo gjith kenget qe ke bere bravo te pergezoj je nje ze perfek i ikones shqiptare te pershendes nga nje fshat i Pogradecit ne kufi me Maqedoninë te shikonim si familje ne emisionin perputhen top channel je me i miri nga gjithë ne perputhen po

 34. Ma Baj
  Ma Baj
  18 ditë më parë

  Suksese super 😍👌👌

 35. stamatis metua
  stamatis metua
  18 ditë më parë

  Je ndar nga ledjana

 36. kolim jone
  kolim jone
  18 ditë më parë

  Mevlani asht maimiri zot tepast ne dur

 37. Liljana G Stafa
  Liljana G Stafa
  18 ditë më parë

  Mos vajto me per ledianen se nuk ja vlen se po i jep shum rendesi duke i kenduar boll nuk te meritoj thjesht te perdori skenari i saj ish cdo gje per tu ber e famshme

 38. ALKUKES
  ALKUKES
  18 ditë më parë

  O mevlo po e dhjas fare po shko gjej nuse e lej konget e dashnis se shko ve 50 vjeq

 39. Shyhrete Xhema
  Shyhrete Xhema
  18 ditë më parë

  Suksese mevlan keng shummmmmm e bukur edhe e mrekullishme❤❤❤❤👌👍👏❤❤❤❤❤❤❤❤😗😘😚😙😍

  1. kolim jone
   kolim jone
   18 ditë më parë

   Tlumt Mevlan na knache me kenget tua je nje djal I pa par lum nona qe tka rit

 40. Briktu Lucy
  Briktu Lucy
  18 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 41. yasio bolo
  yasio bolo
  18 ditë më parë

  Mevlani asht maimiri zot tepast ne dur

 42. Xhevahire Doçaj
  Xhevahire Doçaj
  18 ditë më parë

  Comenets 💋💋💋💋💋💋

 43. ILE ILJA
  ILE ILJA
  18 ditë më parë

  Sa bukurë Shuumë Suksese edhe në Dashuri ⭐👌

 44. Matilda Like
  Matilda Like
  19 ditë më parë

  A u nda Lediana dhe mevli😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 45. Hirmijet Memedi
  Hirmijet Memedi
  19 ditë më parë

  Shume e bukur,te Ben me lot😢

  1. yasio bolo
   yasio bolo
   18 ditë më parë

   Shum autone

 46. Stela Verca
  Stela Verca
  19 ditë më parë

  Super këngë.😘😘😘 Të gjitha këngët e Mevlit janë super.❤❤❤

 47. Ardiana Ardiana
  Ardiana Ardiana
  19 ditë më parë

  Me antonelen shkoni cift te dii 💟💟☀☀

 48. klajd noka
  klajd noka
  19 ditë më parë

  Aman sa lek i pagun adminat qe me t fshi komentet negative se ta boj un me gjys cmimi

 49. Teuta Daci
  Teuta Daci
  19 ditë më parë

  Beautiful Song Mevlan Haroje ,Haroje 💔💔💔

 50. Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra
  19 ditë më parë

  👍

 51. Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra
  19 ditë më parë

  🤙

 52. Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra
  19 ditë më parë

  💯

 53. Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra
  19 ditë më parë

  😎

 54. soiung toiue
  soiung toiue
  20 ditë më parë

  Tlumt Mevlan na knache me kenget tua je nje djal I pa par lum nona qe tka rit

 55. bana lleshi
  bana lleshi
  20 ditë më parë

  Bravo Mevlan shume bukur 🇦🇱

 56. Lize Deda
  Lize Deda
  20 ditë më parë

  Zoti te nimofte ty ne karrjren tane Mevlane emocenuse kjo kage

 57. Reni Koci
  Reni Koci
  20 ditë më parë

  Respect

 58. ΓΚΕΡΤΑ ΑΜΠΑΖΑΙ
  ΓΚΕΡΤΑ ΑΜΠΑΖΑΙ
  20 ditë më parë

  Bravoooooooooooo je yll dhe kenga super yll

  1. soiung toiue
   soiung toiue
   20 ditë më parë

   Wowow🥺😳💖

 59. bocoy noiu
  bocoy noiu
  20 ditë më parë

  Shum autone

 60. gerti nezha
  gerti nezha
  20 ditë më parë

  Xfgs

 61. Cela Hanife
  Cela Hanife
  20 ditë më parë

  Sukse Bravo bello sei bellissimo davero

 62. Esmeralda Kurti
  Esmeralda Kurti
  20 ditë më parë

  Mevlan Shaba je ma i miri kengetar. Jena shume krenar me ty. Por nje kenge per kavajen tone kur do e nxjerresh

 63. Lando Foleta
  Lando Foleta
  20 ditë më parë

  super mevlo

  1. bocoy noiu
   bocoy noiu
   20 ditë më parë

   Un jam Gzimi dhe,pelqen shume qekjo

 64. xhuljano duli
  xhuljano duli
  20 ditë më parë

  29.05.2021 hala ngohet !!

 65. Dava May
  Dava May
  20 ditë më parë

  Ledjana vetem me nigjo une te kuptoje fare mire Pore une e ngjova kure Mevlanin kue tha Antonela per mue nuke ashte kure gja vetem si shoqe por mendou te lutem se Mevlani te Done me gjithe shpirte vetem kengen qe te kendon . Mua ma kepute shpirtin prandaj meduhu edhe nji here pyteni zemren tane Ledjana dhe ju uroje sa ma shpejt te Rregullohni ju pershendes nga Gjermania jepja edhe nji shance

 66. Dallandyshe Dyshe
  Dallandyshe Dyshe
  20 ditë më parë

  Je me i mire mevlan te rujt zoti❤️

 67. Rock girl
  Rock girl
  21 ditë më parë

  E para qe po bej koment je super melvi

 68. Lyrics Girl
  Lyrics Girl
  21 ditë më parë

  Lediana left the chat 💬

 69. HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY
  21 ditë më parë

  Aman o Mevlan hiq dore se sje per kenge, i bon zbor Autotunes ti bashke me perputhasit tjere

 70. anila elezi
  anila elezi
  21 ditë më parë

  te lumy mevlan zoti te rujt ty me antonelen

 71. Tauland Pazi
  Tauland Pazi
  21 ditë më parë

  Njesh je Mevlan ✋✋✋

  1. Rock girl
   Rock girl
   21 ditë më parë

   👏👏👏shum e bukur kenga mevli te uroj gjith te mirat me❤ LEDIANA ❤MEVLAN❤

 72. couple_rn_fp
  couple_rn_fp
  21 ditë më parë

  Wowow🥺😳💖

 73. Alexandra Take
  Alexandra Take
  21 ditë më parë

  Vdes per kte Keng🥰🥰🥰🥰🥰

 74. Ariel Elezi
  Ariel Elezi
  21 ditë më parë

  Mos kendo mo o njish se po na dhemb barku💩💩💩

 75. Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi
  21 ditë më parë

  Lediana Super ⭐️

 76. Be Uvejsi
  Be Uvejsi
  21 ditë më parë

  Meshum Autotune se ss zeri real thua qe nuk kendon mevlani

 77. Gezim Brunga
  Gezim Brunga
  21 ditë më parë

  Un jam Gzimi dhe,pelqen shume qekjo

 78. Klodi Mali
  Klodi Mali
  21 ditë më parë

  respekte na hamburgu ✌☝️

 79. Marias Youn
  Marias Youn
  21 ditë më parë

  Kush po kendon qet ka mar ty Mevlan nspot se qeky zeri yt nuk esht shum ka dallim prej kengeve tjera tuat

 80. andrea Sariu
  andrea Sariu
  21 ditë më parë

  Asgje nk keni dashur vec fames dhe te krijoni muzik kot palidhje

 81. Aurora Gjini
  Aurora Gjini
  21 ditë më parë

  Mevli-👑👑

 82. Xhevahire Doçaj
  Xhevahire Doçaj
  21 ditë më parë

  ♥️♥️❤

 83. Jam Illyropian
  Jam Illyropian
  21 ditë më parë

  Gjith deshtaket e Europes ne muzike dhe art kthehen ne Shqiperi e bohen te famshem 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 84. Leonel Bukri
  Leonel Bukri
  21 ditë më parë

  Kavajsi mutit, u bo ky

 85. asioe kiou
  asioe kiou
  21 ditë më parë

  👏👏👏shum e bukur kenga mevli te uroj gjith te mirat me❤ LEDIANA ❤MEVLAN❤

 86. markel cenko
  markel cenko
  21 ditë më parë

  Ca lesh kenge esht kjo aman

 87. Denisa Elezi
  Denisa Elezi
  21 ditë më parë

  👏👏🥰🥰🥰

 88. Ariol Brittany
  Ariol Brittany
  21 ditë më parë

  Its Great Mevlan

 89. Emiljano Dushku
  Emiljano Dushku
  21 ditë më parë

  Kan dal llafe qe je lidh me Ana Kaurin?

  1. asioe kiou
   asioe kiou
   21 ditë më parë

   Kush i pelqen LEDIANA te kometoj

 90. Thisis Soni
  Thisis Soni
  21 ditë më parë

  10 8TOR 2018 💔 V

 91. Pranvera Seferi
  Pranvera Seferi
  22 ditë më parë

  O zot sa mir kenga jep shum emocion

  1. Pranvera Seferi
   Pranvera Seferi
   19 ditë më parë

   Jooo esht e mire

  2. Taulant Kasaj
   Taulant Kasaj
   19 ditë më parë

   Muzik varrezash

 92. aiatje atjektu
  aiatje atjektu
  22 ditë më parë

  Vetem kengetar sje o Mevli mund te jesh aktor i mire por jo kengetare

 93. Inis Sini
  Inis Sini
  22 ditë më parë

  ❤️❤️

 94. Elona Leka
  Elona Leka
  22 ditë më parë

  Me knu ske za hic prz te rrofte emri qe more ne perputhen

 95. Ibadete Latifi
  Ibadete Latifi
  22 ditë më parë

  💥💥

 96. Luiza Luiza
  Luiza Luiza
  22 ditë më parë

  Gabove o mevlan Antonela do te kishte ber te lumtur. Kerkoi asaj shancin e dyte.

 97. Erzan Qejvani
  Erzan Qejvani
  22 ditë më parë

  O mevlan je me i miri o ledjana qaike bo mevlanit bre 💔💔💔💔💔💔

 98. Anxhelina Mema
  Anxhelina Mema
  22 ditë më parë

  Shum bukur kenget e tua mevlan bravo

 99. saフmo7ondon
  saフmo7ondon
  22 ditë më parë

  Zeri si i stines...fut zerin tend o mevlo

 100. Albert Bertii
  Albert Bertii
  22 ditë më parë

  Mentor kurtishaj versioni 2😂😂