Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV

602 Shikime 61 mijë
Argëtim

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Dionis Tarko
  Dionis Tarko
  6 ditë më parë

  Do kisha deshir per nje takim 4 minutesh 🤣🤣🤣🤣 ,.! Jeni gjiganda bravo 👏🏻 👏🏻👏🏻

  1. Erjon Krosi
   Erjon Krosi
   Ditë më parë

   Hahahhaha pz sa kam qesh ktu hahahahah

 2. Ona T
  Ona T
  7 ditë më parë

  Ardit Gjebrea🤣

 3. Viktor Valdes
  Viktor Valdes
  8 ditë më parë

  Selushoooo

 4. Black Tiger
  Black Tiger
  8 ditë më parë

  Te shkerdheva ngazellimin 😂😂😂

 5. BABA ALBANiAN
  BABA ALBANiAN
  9 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 6. Seldi Hatia
  Seldi Hatia
  10 ditë më parë

  O djema jeni te pa par kam shum koh qe ju ndjek. Bravoo😊

 7. Nero Azzurro
  Nero Azzurro
  10 ditë më parë

  Gahahahahah lott😂😂 bravo u qoft👏👏 mos ju ndani selos se esht mekje 🤣🤣

 8. erald sh
  erald sh
  10 ditë më parë

  Cajupin duhet ta njohim te gjithe. ja dhe nje poezi tjeter e tij: DASHURIA E mban mënd, moj Marë, dashurin' e parë? Njeri nuk e gjegji, se jeshmë te vegji. Unë pa ty s'rrojë, vij' e të kërkojë; tl pa mua s'rroje, vij' e me kërkoje. Në lule me erë putheshim ngahere, dhe si burr' e grua losnim nënë ftua. Një ditë, të dyza losnim mbylla-syza: U fshyem pa dukur Cinë të besoj taninë, perëndin' a dashurinë? Perëndi në këte jetë është dashuria vetë. ------ Bukuria jote, leshërat e tua posi pëndë korbi, të gjata mbi thua,ballëtë si diell, faqetë si mollë,qafa jot' e gjatë, mesi yt i hollë,sisëtë si shegë, dhëmbët si thëlpënjë,buzët si burbuqe, sytë si gështënjë, dora si dëborë, fjala jote mjaltë, kurmi yt i derdhur, shtati yt i naltë; gjithë më kënaqin, të tëra t'i dua, po zëmëra jote u bë gur për mua! ----- Pika-pika bie shiu dhe dëbora flokë-flokë, vetëtin e fryn veriu, breshëri kërcet mi tokë! Le të fryjë er' e ftohtë, s'ka ç'më bën dimëri mua: Dashuria më mban ngrohtë, se pushtoj atë që dua. Kur fryn era me tallas, kur bie dëbor' e shi, sa flë njeriu me gas, kur ka mikenë në gji! - Poezi nga Andon Z. Çajupi

 9. Barjame Gaba
  Barjame Gaba
  10 ditë më parë

  Selua e ka allall

 10. ANT GLOCKER
  ANT GLOCKER
  10 ditë më parë

  Tja shrish njier

 11. ANT GLOCKER
  ANT GLOCKER
  10 ditë më parë

  Free firen

 12. Kupe Orest
  Kupe Orest
  10 ditë më parë

  5:44 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 13. Henri Henri
  Henri Henri
  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂🔥🔥🔥

 14. illyrikum
  illyrikum
  10 ditë më parë

  😂

 15. Elidona Qeta
  Elidona Qeta
  10 ditë më parë

  Ah hahaha hahaha 😂😂

 16. Kd Kleo
  Kd Kleo
  11 ditë më parë

  5:45 lottt🤣🤣🤣🤣

 17. Albanian Boss
  Albanian Boss
  11 ditë më parë

  Super serial

 18. Αλέξανδρος RKO
  Αλέξανδρος RKO
  11 ditë më parë

  Kurbani Kurvari hahahahaha o zot vdiqja 😂😂😂😂

 19. Xhevo Bushaj
  Xhevo Bushaj
  11 ditë më parë

  5:45 do hap ff hahahah

 20. ching ching
  ching ching
  11 ditë më parë

  Oh car gallate 🤣🤣

 21. FF BRUDA
  FF BRUDA
  11 ditë më parë

  do lozim bashk apo te hap free fire ahhahahahahah lot

 22. Futboll 24
  Futboll 24
  11 ditë më parë

  Ika te luja free firee.ahhahahah lot lot

 23. Fiks Fare
  Fiks Fare
  12 ditë më parë

  Ky ajer kto gur ai muti qenit aty hahaahahhaa ..bjer leket se te qjva ript ta shkerrlleva ngazellimin aty hahaahahahahahahahahahah ua ua ua lot

 24. Autochtonus Albania
  Autochtonus Albania
  12 ditë më parë

  shala dybek tia shtrish njiher jeni super

 25. Indrit sullaj
  Indrit sullaj
  12 ditë më parë

  Me shume piacere 🤣

 26. Juli Juli
  Juli Juli
  12 ditë më parë

  pse keni hedhur perseritjen🤔

 27. tika
  tika
  12 ditë më parë

  Di ndonjeri si quhet filmi greqisht?

  1. tika
   tika
   11 ditë më parë

   @Simon Benamou flm bro

  2. Simon Benamou
   Simon Benamou
   11 ditë më parë

   alfirst.info/load/qqWffmrRgJp2kWg/video

  3. Simon Benamou
   Simon Benamou
   11 ditë më parë

   mitsos o rezilis

 28. Arber Syla
  Arber Syla
  12 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂SUPER

 29. Nesti Kociu
  Nesti Kociu
  12 ditë më parë

  Ahahahahhaah plac ne vend ahhhaah

 30. TRANKSI YT
  TRANKSI YT
  12 ditë më parë

  Me kete selon eshte fiks per te nxjerur vidjo

 31. live video
  live video
  12 ditë më parë

  Bjer leket ktu se ta shkerdheva ngazellimin 😂😂😂😂

 32. Neros Sig
  Neros Sig
  12 ditë më parë

  kandari dru ahahhaha jam trim djal i hedhur pak usta ne t zgjedhur buzqesh me te tera mjafton tju haj vëra,,,,, Cajupi

 33. Fiks Fare
  Fiks Fare
  12 ditë më parë

  Ahahahahahha libri rames kurbani dhe 3 vellimet e lulit dhe nje liber i tripallovskit

 34. Fiks Fare
  Fiks Fare
  12 ditë më parë

  Haahahahahaha selo i pa vdekshem per Zotin . Uroj qe serit e selos te jen si 100 vitrinat , pa fund hahahaahhaaa

 35. ERGI TV
  ERGI TV
  12 ditë më parë

  Postoni ndonje episode te ri

 36. Dritan Baça
  Dritan Baça
  12 ditë më parë

  Hahahaha ore lot🤣🤣🤣🤣 kurvari

 37. ShqipShow
  ShqipShow
  12 ditë më parë

  Ket film e keni qa eshte LOT😂😂😂

 38. andi N
  andi N
  12 ditë më parë

  “Grua moj mu prish kandari, nuk eshte me ai i pari” Andon Zako Çajupi

 39. fuck all
  fuck all
  12 ditë më parë

  Hahahah do kisha deshir tju ftoja ne nje takim 4 minutsh 🤣🤣🤣

  1. Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto
   11 ditë më parë

   Keta po bareise dry ve😁😀

 40. Ardit K
  Ardit K
  12 ditë më parë

  Elhaid Cufja hahahahaha

 41. Alex Tech
  Alex Tech
  12 ditë më parë

  Kandari Dru

 42. Pajtim Hajdaraj
  Pajtim Hajdaraj
  12 ditë më parë

  Hahahahha daddy , po ato 3 vellimet e lulit perle perle

  1. Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto
   11 ditë më parë

   Lidre takes😂😂😂

 43. Islam Lloga
  Islam Lloga
  12 ditë më parë

  Me keto selon jeni shum te mir

  1. Edison Çobo
   Edison Çobo
   11 ditë më parë

   @EL CALL OF DUTY jan I njejti tip ndai ngaterrohet 😂😂

  2. Edison Çobo
   Edison Çobo
   11 ditë më parë

   @EL CALL OF DUTY jo skam nga tr

  3. Islam Lloga
   Islam Lloga
   11 ditë më parë

   @Marsela Popshini jo selo po ngup qe i dublon o ma i miri 😂😂😂

  4. Islam Lloga
   Islam Lloga
   11 ditë më parë

   @Edison Çobo edi po me episodet qe imitojn selon jan lot fare

  5. Islam Lloga
   Islam Lloga
   11 ditë më parë

   Po me selon jan lot fare

 44. Anxheloss Official
  Anxheloss Official
  12 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 45. Enver Sehitaj
  Enver Sehitaj
  12 ditë më parë

  Niqe selooo

 46. FF CHAPO
  FF CHAPO
  12 ditë më parë

  Do lozim bashk apo te hap Fri Fajerin UN 😂😂😂

  1. Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto
   11 ditë më parë

   44444

  2. Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto
   11 ditë më parë

   What's the square not spoke to

  3. Belto Beltobelto
   Belto Beltobelto
   11 ditë më parë

   Po qese me lote

 47. elidon seferi
  elidon seferi
  12 ditë më parë

  Selami rezili💥💥

 48. Visi Tirona
  Visi Tirona
  12 ditë më parë

  Hahahahaha sa të papam jan

 49. leo games
  leo games
  12 ditë më parë

  Kush thot e pash vidjon i pari ,i hyft k@ri 😂

  1. Vic Haslli
   Vic Haslli
   9 ditë më parë

   Amin ,ti e the i pari te hyft

  2. Tan Zaimi
   Tan Zaimi
   12 ditë më parë

   😂😂😂😂

 50. Mikel Miki
  Mikel Miki
  12 ditë më parë

  Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

  1. Eriselda Ahmetaj
   Eriselda Ahmetaj
   11 ditë më parë

   Te qeshur me lot ,lot lot.🤣🤣🤣🤣🤣

 51. Andi Mucka
  Andi Mucka
  12 ditë më parë

  Waw

 52. FF CHAPO
  FF CHAPO
  12 ditë më parë

  JENI TE PAPAR VEC KSHU VAZHDONI

 53. Klement Refitaj
  Klement Refitaj
  12 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrrrrrrrrr

 54. Adisa Crafts
  Adisa Crafts
  12 ditë më parë

  First

 55. Lajdi Lajdi
  Lajdi Lajdi
  12 ditë më parë

  1

 56. Klend Jashtoksori
  Klend Jashtoksori
  12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥SELAMIU🤣🤣

 57. Vinny Free fire
  Vinny Free fire
  12 ditë më parë

  Hahahaha 1