Blerina Balili ft. Kleandro Harrunaj - Therret Mallakastra Besnikun e saj (Official Video HD)

1 803 Shikime 185 mijë
Argëtim

Dedikuar nga Familja
Muzika: Blerina Balili
Orkestrimi: Rino Boci
Klarinete: Florjan Sacma
Teksti: Armand Trebocka
Pak nga rrugetimi ku Besnik Xhelaj jetoi dhe punoi me krenari!
Instagram: elroditv​​
Facebook: ElrodiTV/

Komente

 1. fiorilo tze
  fiorilo tze
  8 orë më parë

  Bravo u keqen xhaxhi bravo dhe kengetareve

 2. Rudina Zotaj
  Rudina Zotaj
  19 orë më parë

  Ngushellime familjes zoti u dhent forc🙏🙏😭😭😭

 3. Joana Majko
  Joana Majko
  Ditë më parë

  Kjo këngë të prek në zemër dhe ju që e këndoni e qani fare këtë këngë ju lumtë ajo gojë më shumë dhimbje e dëgjoj dhe unë se kam ca kohë që kam humbur djalin e tezes dhe sa herë e dëgjoj më vjen të qaj të bërtas më të madhe nerta nga saranda dhe të them pse o zot i madh nerta nga saranda por më origjinë nga tepelena

 4. oiichee
  oiichee
  2 ditë më parë

  Trashesia ska te sosur ,se kuptoj kujt i bejne dislike ,ne vend qe te thone ngushellime ,o njerez cik respekt per te vdekurit!!😡🙄

 5. Besim Doko
  Besim Doko
  2 ditë më parë

  P

 6. Etleva Petriti
  Etleva Petriti
  3 ditë më parë

  Ngushëllime ... Rrofshi dhe e kujtofshi, kujtimet nuk vdesin kurrë 🙏

 7. Tirana Ime
  Tirana Ime
  3 ditë më parë

  cvbbfgvhl

 8. Edmir Metkaj
  Edmir Metkaj
  4 ditë më parë

  ngushullime !

 9. Ersida Zotaj
  Ersida Zotaj
  4 ditë më parë

  Bravo keni nje ze te mbrekullushem ngushellime familjes per kte humbje 😭😭

 10. Jona Jona
  Jona Jona
  4 ditë më parë

  😣😣😣😣😢😢😢😧😧😦😦❤❤❤👄👄👄👄👄👄💋💋💋💋

 11. laurent ahmetaj
  laurent ahmetaj
  5 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 12. Muhamet Fejzaj
  Muhamet Fejzaj
  5 ditë më parë

  Ngushellime

 13. Klodiana Bandilli
  Klodiana Bandilli
  5 ditë më parë

  Ngushëllime familjes 😥😥o budallenj keni shpirt a çfarë keni që bëni disslike 🤔inshalla nuk e provoni këtë dhimbje 🙏

  1. te dua shpirt
   te dua shpirt
   4 ditë më parë

   nuk ka dhimbje me te madhe kur humb njerezit e familjes kush ben dislike ja ben vetes

 14. Ornaldo Lucaj
  Ornaldo Lucaj
  6 ditë më parë

  Ngushellime per babain tuaj

 15. Leonard Alliaj
  Leonard Alliaj
  7 ditë më parë

  Behu e fort moj liri

 16. Leonard Alliaj
  Leonard Alliaj
  7 ditë më parë

  Zoti mer gjithmon te miret nje nga temiret ishte the vella I Jon por behu

 17. Bledi Xhemalaj
  Bledi Xhemalaj
  8 ditë më parë

  😪😪

 18. m_love r_
  m_love r_
  8 ditë më parë

  Ngushëllime djema per humbjen e babit tuaj,me preku shumë kjo video 😌😭😭😭

 19. Condo Manager
  Condo Manager
  8 ditë më parë

  Zot te lutem mos deno asnje nene ne kete bote. Ska me keq kur nena himbet femijen.

 20. Albion Senka
  Albion Senka
  9 ditë më parë

  Cfare na paska qene ky qe na i paskite bere kenge

 21. Alma Jongari
  Alma Jongari
  9 ditë më parë

  Àt

 22. klajdi mustaj
  klajdi mustaj
  10 ditë më parë

  Te lumt goja kleandro&Blerina ngushllme familjes !!

 23. Daniel Aris
  Daniel Aris
  10 ditë më parë

  Ngushullime Familjes! 😭😭😔😔

 24. Irena Irena
  Irena Irena
  10 ditë më parë

  Ngushellime familjes, shume prekese

 25. Madona Kapaj
  Madona Kapaj
  10 ditë më parë

  🥺🥺 Ngushellime familjes😭😭

 26. Sab Saulis
  Sab Saulis
  10 ditë më parë

  Ngushellime familjes me respekt Nga djali nga patosi😭

 27. Sulo Cakaj
  Sulo Cakaj
  11 ditë më parë

  Respekt maksimal per Besnik Xhelaj na mungon te gjithve i mungon mallakastres miku im i dashur zoti te meshirofte qofsh i xhenetit

 28. Neritan Sulejmani
  Neritan Sulejmani
  11 ditë më parë

  Ngushellime familjes qoft I xhenetit Amin 🤲🤲🤲

 29. Indrit Xhemaj
  Indrit Xhemaj
  12 ditë më parë

  Ngushullime familjes per kete humbjen e tyre...nje 👏 e madhe per kengtaret qe e kan ber kete keng detikimi 🙏🙏🙏

 30. Albos King
  Albos King
  13 ditë më parë

  I paharruar qofsh Besnik !

 31. Diana I
  Diana I
  13 ditë më parë

  Me vjen shum keq Besniku ishte me te vertet per te pasur respek Ngushellime familjes

 32. Orieta Basho
  Orieta Basho
  13 ditë më parë

  Ngushellime familjes Ti rrojne djemt ti kete me jete Kujt i ka ndodhur e kupton me mire dhimbjen

 33. Elena Minaj
  Elena Minaj
  13 ditë më parë

  Sa shume u trishtova per kenge gjeja me e keqe per nje femije te humbas baban ngushellime te rrojne femije e ta kujtojne...bravo per zerin e mbrekullushem qe kane keta dy artista

 34. Sandri Azizaj
  Sandri Azizaj
  13 ditë më parë

  Ngushellime 😭

 35. Servet Sharka
  Servet Sharka
  13 ditë më parë

  Respeke per besnikun dhe per djemt e tij marjusin e renisin

 36. Blerina Demiraj
  Blerina Demiraj
  14 ditë më parë

  I pa harruar ti rrojen femija ngushullime

 37. Vilson Hoxha
  Vilson Hoxha
  14 ditë më parë

  Ngushëllime familjes zoti e past cu ne xhenet te rroni dhe ta kujtoni .me vjen shum keq se dhe un kam humbur nenen dhe po iku nje prind na shpia mbydhet cdo gje ne familje 😢😢😢😢💔💔💔🤷‍♂️💔🙏🙏🙏🙏

 38. Mirela Hyseni
  Mirela Hyseni
  14 ditë më parë

  Ngushellime familjes per humbjen e madhe

 39. xhuliano manxharaj
  xhuliano manxharaj
  15 ditë më parë

  Ngushellime i paharruar qofte.

 40. Dhurata X
  Dhurata X
  15 ditë më parë

  Ahhhh moj nene e shkret qe do ikesh me deramet love

 41. Rei Pashollari
  Rei Pashollari
  15 ditë më parë

  Respekte per Besnikun. Njëri i pastër dhe gazmor. E kam njohur nga disa shokë të përbashkët në Visok. Jam habitur kur mësova se nuk jetonte më. Ishte i ri, plot energji. Por zoti nuk paska radhe, mer më të miret. Ngushëllime familjes.

 42. Marsel Memlika
  Marsel Memlika
  15 ditë më parë

  Ngushellime familjes ,Blerina kendofsh ne dasmat e djemve te tije ,🙏🙏🙏🙏!!

 43. Kristina Meko
  Kristina Meko
  15 ditë më parë

  😭😭

 44. Flori Shehaj
  Flori Shehaj
  15 ditë më parë

  Ngushullime families.ti.rrojne.femijet.R.i.p

 45. Ermal Iljas
  Ermal Iljas
  15 ditë më parë

  Ngushellime familjes edhe perse nk e njeof qoft i xhenetit se dhe un km humbur nenen time 😥😥😥😥😥

 46. Edmond Hazizaj
  Edmond Hazizaj
  15 ditë më parë

  Ngushellime te rroni dhe ta kujtoni 😭😭😭😭 zoti jua lehtesofte dhimjen 🙏🙏

 47. Endri Endri
  Endri Endri
  15 ditë më parë

  Bravo e ke qar kte beng

 48. Ardjan Koci
  Ardjan Koci
  15 ditë më parë

  Qoft I paharruar ngushellime

 49. Ardjan Koci
  Ardjan Koci
  15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 50. Gezime Llanaj
  Gezime Llanaj
  15 ditë më parë

  O zot ma keputi shpirtin kjo nene i pa harruar kujtimi i tij

 51. Keti Hysa
  Keti Hysa
  16 ditë më parë

  Bravo Zemra te kendoft blerina tu beft dita 1000 super dedikim .. ti rrojn femijet niper mbesa cte ket te rroin e ta kujtoin

 52. Dilaver Mamutaj
  Dilaver Mamutaj
  16 ditë më parë

  Po.gjenden.fjale.te.ngushellosh.kte.nene.qe.do.qaje.gjithe.jeten.te.rroni.ta.kujtoni.ju.dhente.zoti.kurajo.jua.kuptoj.dhimbjen.i.pa.harruar.qofte.kujtimi.besnikut.

 53. shefit islamaj
  shefit islamaj
  16 ditë më parë

  Ngushellime familjes koj keng te prek ne zemer

 54. Luigi Lui
  Luigi Lui
  16 ditë më parë

  Te rroni dhe ta kujtoni qoft i xhenetit 🥺

 55. Franco Beni
  Franco Beni
  16 ditë më parë

  Dhimbja esht e madhe behuni te fort djem,ngushullime me te sinqerta

 56. Eri Mana
  Eri Mana
  16 ditë më parë

  Ipa haruar kujtim tij

 57. Xhonaldo Xhafaj
  Xhonaldo Xhafaj
  16 ditë më parë

  Ngushëllime për ndarjen nga jeta!

 58. luli nuhaj
  luli nuhaj
  16 ditë më parë

  Ngushellime families ju lumt goja ketyre qe e kendojn Brravo cunave rrespekte per ju

 59. Roni Manchester
  Roni Manchester
  16 ditë më parë

  Ngushellime familjes !!!

 60. Ledina Llapushi
  Ledina Llapushi
  16 ditë më parë

  Ngushellime

 61. Dritan Sakaj
  Dritan Sakaj
  16 ditë më parë

  njerzit e mir zoti i mer shum shpejt afer tij ngushellime vlla . besniku ishte njeri shum i mir doti mungoj te gjithve shum u prekem kur morem lajmin se ishte verte njeri i vecant shum bujar dhe goj embel qe nuk prishte goj me njeri . ngushellime dhe nga mamaja ime cupe qazim celaj 😥😥😥😥

 62. Legrand Alex
  Legrand Alex
  16 ditë më parë

  Dhimbja me e madhe eshte se nena humb femijen e saj 😭😭😭😭

 63. Almarino Deda
  Almarino Deda
  16 ditë më parë

  Ngushellime familjes per njeriun e tyre me te shtrenjet bravo blerina

 64. Gabriela Xh
  Gabriela Xh
  17 ditë më parë

  🤍🥺

 65. Fatjon Nuhu
  Fatjon Nuhu
  17 ditë më parë

  Te rroni ta kujtoni

 66. Naila Zanaj
  Naila Zanaj
  17 ditë më parë

  Bravo nje kujtim i bukur ,i pa harruar kush i ka kaluar keto dhimbje ju kupton😥

 67. Jimmys Takeaway
  Jimmys Takeaway
  17 ditë më parë

  Ngushellime familjes te rroni dhe ta kujtoni.

 68. Ketjona Koci
  Ketjona Koci
  17 ditë më parë

  😭😭😭😭😭

 69. Aferdita Xhelaj
  Aferdita Xhelaj
  17 ditë më parë

  Ngushelleme familjareve i pa harruar qoft kujtimi I tij 😭😭😭😭😭

 70. Ervin Pashaj
  Ervin Pashaj
  17 ditë më parë

  Shum prekse kega per Beson i pa harruar kujtimi i ti j

 71. HANEME RAMAJ
  HANEME RAMAJ
  18 ditë më parë

  Ngushëllime familjes i paharuar qoftë kujtimi zoti i dhëntë forcë familjes

 72. Blerim Xhaferaj
  Blerim Xhaferaj
  18 ditë më parë

  Ngushëllime familjes! I paharruar kujtimi tij!

 73. Liam Elezioni
  Liam Elezioni
  18 ditë më parë

  I paharruar ne zemrat e te gjithe atyre qe e kane njohur! Rrofshi e kujtofshi per jete!

 74. Juli Sherro
  Juli Sherro
  18 ditë më parë

  Te rroni e ta kujtoni e allahu ju dhent vetem lumturi e gzime gjithmon , respekte

 75. Genti Busahj
  Genti Busahj
  18 ditë më parë

  ΝGUSHELIIME FAMILIES

  1. Tirana Ime
   Tirana Ime
   12 ditë më parë

   cbb vjivbjk bkll nll mlll lllllll nll mll mmmllll njopovnkppvbmll nmll nmlllbnmll

  2. Tirana Ime
   Tirana Ime
   12 ditë më parë

   chjxvbjjm nm m

  3. Tirana Ime
   Tirana Ime
   12 ditë më parë

   xcgh

  4. Tirana Ime
   Tirana Ime
   12 ditë më parë

   @Vijonel Brahimaj xcvbbnnn

  5. Vijonel Brahimaj
   Vijonel Brahimaj
   17 ditë më parë

   Respekte shoku Beso ngelesh mes nesh brez pas brezi do kujtohesh

 76. Xiaomi Redmi 9c
  Xiaomi Redmi 9c
  18 ditë më parë

  Ngushëllime familjes 😢💔

 77. sinanaj gramos
  sinanaj gramos
  18 ditë më parë

  Ngushellime familjes jam prekur shum e njifja si shok t shaxhit por jo vetm por shok i t gjithve nk haroj keshellat e tij

 78. Daniel Muskal
  Daniel Muskal
  18 ditë më parë

  bravo blerina balili 😭😭😭😭😭Ngushellime

 79. Bledi Xhemalaj
  Bledi Xhemalaj
  18 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 80. Altina Lulo
  Altina Lulo
  18 ditë më parë

  Ngushellime familjes 😥😥😥

 81. Xhelaj Festim
  Xhelaj Festim
  18 ditë më parë

  I pa harruar kujtimi i kusheririt ton ,ishte krenaria e fisit xhelaj dhe ashtu do mbahet ment, i respektuar dhe i dashur me te gjith.Respekte per ju Blerina dhe kleandro qe na i beni dhimbjen sado pak me te leht.

 82. Enteo Kamberaj
  Enteo Kamberaj
  18 ditë më parë

  do ngelet ne zemrat tona pergjithmon 😭

 83. Bobi London
  Bobi London
  18 ditë më parë

  Te rroni e ta kujtoni me mall

 84. Ajeta Gjolena
  Ajeta Gjolena
  18 ditë më parë

  😭😭

 85. Landi Troka
  Landi Troka
  18 ditë më parë

  Ngushellime familjes per kte humbje te rend bravo blerina kleandro per zerin tuaj 🙏🙏

 86. Marius xhelaj
  Marius xhelaj
  18 ditë më parë

  Se ti je nje krenari--Se ti je nje dashuri--Se ti je nje shembull miresie--Se ti je 1 diamant i rrall qe bere krenar kedo --Se ti je Nje ZOT ne toke !!!Te duam baba dashuri ❤❤Ne parajse ti je❤❤🙏🙏

  1. te dua shpirt
   te dua shpirt
   4 ditë më parë

   i paharruar qofte kujtimi i tij

  2. Xheni shuli
   Xheni shuli
   9 ditë më parë

   Ngushellime e tju kete lene uraten 🙏🏻 frika ime me e madhe ne jet te eshte te humb babin 😢esht pika ime me e dobet 🙏🏻 dhe sa her e degjoj kete keng nuk i mbaj dot lotet 😢

  3. Daniel Aris
   Daniel Aris
   9 ditë më parë

   @Marius xhelaj NGUSHULLIME VELLA! 😔😭

  4. Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavara
   Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavara
   9 ditë më parë

   Ngushëllime për babain me vjen shumë keq të rroni dhe ta kujtoni sa të keni jet..... Edhe unë nga mallakastra jam dhe me vjen shumë keq.....

  5. Stefania Stefania
   Stefania Stefania
   10 ditë më parë

   Ngushellime per baban tuaj ipa harruar qoft 🇦🇱🇧🇪

 87. Daniela Lela
  Daniela Lela
  18 ditë më parë

  I pa harruar kujtimi i besnikut 😭😭

 88. Hamide qole
  Hamide qole
  18 ditë më parë

  Ngushellime familjeees😥

 89. Lela Lela
  Lela Lela
  18 ditë më parë

  mjere kushe e ka provure dhibjene e babajte ngushllime beuni te forte 😢😭😭😭babi

 90. Zaza Geronimo
  Zaza Geronimo
  18 ditë më parë

  2:20 ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 hotgirls.to 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619335278

 91. Armand Minaj
  Armand Minaj
  18 ditë më parë

  Bravo blerina dhe kleandro ,ngushellime familjes

 92. Sanie Rapa
  Sanie Rapa
  18 ditë më parë

  😭😭

 93. Temo Beraj
  Temo Beraj
  18 ditë më parë

  I pa harruar qofsh Miku im,ngushellime familjes

 94. Aldo Boboci
  Aldo Boboci
  19 ditë më parë

  Ngushëllime familjes

 95. ꧁Ald' daa꧂
  ꧁Ald' daa꧂
  19 ditë më parë

  Nuk ka te dyt si ty Blerina Qan dhe zemra per kte keng !

 96. Artian Beqiraj
  Artian Beqiraj
  19 ditë më parë

  Ngushellime families i pa harruar kujtimi i tij dhe ju bravo per kengen ju lumt goja zoti ju bekoft

 97. Bleona Murataj
  Bleona Murataj
  19 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭💔💔

 98. sigreta Bezati
  sigreta Bezati
  19 ditë më parë

  O ZOT SA DHIMBJE NDJEN PER HUMBJEN E NJEREZVE TE DASHUR ,ZOTI TJA LEHTESOJ DHIMBJEN FAMILJES . Mjer ai që e përjeton këtë fatkeqësi. Nuk mundem ti mbaj lotet O zot përse i mer gjith njerzit e mirë 😥😥😥😥😥😥😥

 99. Alma Ymeraj
  Alma Ymeraj
  19 ditë më parë

  I pa harruar 😭

 100. Serxho Bajrami
  Serxho Bajrami
  19 ditë më parë

  I pa harruar qoft 😭😭😭