VRITET NJË KOSOVAR NË HANOVER TË GJERMANISË

260 Shikime 62 mijë

Website: www.televizioni7.com
Facebook: televizioni7
Instagram: televizioni7

Komente

 1. Sllatina
  Sllatina
  10 ditë më parë

  Kur të bëjsh vrasje dikujt prite edhe ty të kthehet qka të mbjellesh korrë mosu tranoni o Shqiptarë se edhe të tjerët kan Prindë e vuajnë 1 me 1

 2. Gresac Hoxhaj
  Gresac Hoxhaj
  11 ditë më parë

  🐄🐐🐐🐐👞👞

 3. Bajrush Nezir
  Bajrush Nezir
  12 ditë më parë

  Kush qan tash prinderit vlezerit motrat gruja femit zoti jav let's oft dhimbjen familjarve Allah in Sha Allah ja fal gabimet

 4. Bukurije Asllani
  Bukurije Asllani
  13 ditë më parë

  B

 5. I LL Y R I A N
  I LL Y R I A N
  13 ditë më parë

  Qysh Shiten Shqiptart „Kishe po Quditem“ kurse Gjermant ose tjert i Bajn te Pa Par ! Lene mor se Gjdo kund Ndodhin Vrasje . Gjermani e ka Vra Kojshin veq qe Qëni i ti i ka Shku Nerva ti Leh Teper ! Hakmarrje Hesapi ! Qekjo asht Ti e Vret dikan Sot , Neser Ta Qin ai Ty Plumb edhe Rezultati 1:1 😉🙉. Sa Marrzia, sa Pedofilia, sa Kurvnia, sa Vrasjet , sa Hajnia , sa Ndeshjet e Kerreve 🚗🚎 Horror , sa e Qinja, sa e Lpinja , sa e Shtinja . Ndodh neper Evrope e se ban kush te Madhe, E Ketu Shqiptart qe jetojn Jasht Bahen qe po ju vjen Habi gjaja se qka po ndodh te Shqiptart 🙉!!!!! Shqiptaret qe po Jetojn Ketu ne Perendim( Jo gjith) te Zezat qe Ndodhin ketu nuk i Shofin sepse Fobia per Ta i ban mos me pa, e ka disa nga ta qe jetojn si ne Shpell sdin qka ndodh, e kur shofin ose nin dika te Shqiptart kishe po Keshim ose Quditem !! Ka Shqiptar neper Perendim qe Ktu ose kta me jav Qii Kar Qikat , Grat ose edhe ata vet , thon Ska dert se ne Evrope jetojm. Kur Shkojn Posht ne Ballkan Bahen e Shiten Me mentalitete te Para 2, e 3 Dekadav „ Kishe me Tradita te Vjetra“ E neper Perendim Gaz bahen ! E Kan Vra , Paska qen ky Zoteria ne Hasmeri ! Shpirti ne Parajs .

 6. Selajdin Krasniqi Krasniq
  Selajdin Krasniqi Krasniq
  14 ditë më parë

  Ligji i Kanunit te Lek Dugagjinit 🇦🇱 Gjaku me Gjak Laheet...Kshtu qe mundet te ik njeriu nga shtetit dhe Ligjit por kurr smund ti ikesh Hasmit...Zoti naj boft mbar se kerkah nuk jem...

 7. Sebajdin Aliu
  Sebajdin Aliu
  14 ditë më parë

  Edhe 1 milion vjet ne shqiptaret nuk do mbushemi me mend turp✖

 8. zlove ylli
  zlove ylli
  14 ditë më parë

  E more vlla normal ti myte dikan e po ta fal jo bablok e myte dikon e hangsh karramelin se mue midis gjermanie pse kerkush nuk pom myt o vlla po le lit sen

 9. Fisnik Papaj
  Fisnik Papaj
  14 ditë më parë

  Kurr sdojna mu mush men Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj u bonum hor o njerz vetdisonu pak se kena mer kerkun hiq mazamakeq per neve 😐😐

 10. Baba Baba
  Baba Baba
  14 ditë më parë

  Sigurisht jan vra vetem per droge

 11. lorian al
  lorian al
  14 ditë më parë

  Thuaj nje shqiptare jo nje kosovar o legen

 12. 005 005
  005 005
  14 ditë më parë

  Ani bre hallall jukoft na armikun ekem gjith tunav sjell ka hunt e na armik ndermes vete hajmedet ehaj qysh jemi ba

 13. Vlora Krasniqi
  Vlora Krasniqi
  14 ditë më parë

  Kjo asht fundi botes lufta termete vrasje Allah na ruaj nga e keqja

 14. Anton N93
  Anton N93
  14 ditë më parë

  Shqiptari se fal gjakun e as tradhtinë 🔥👊

  1. Anton N93
   Anton N93
   10 ditë më parë

   @keek keek O Kallaçe un jam Mirditor ok sa per ne flet vet historija ok te ngjosha të Miren

  2. keek keek
   keek keek
   13 ditë më parë

   Qa shqiptar ju jeni rrac tjeter Kosovar.Gjakun jau ka shkerdhy serrbi 60.000 mi vet ku e keni gjakun ju.

  3. FF Cobra FF Cobra
   FF Cobra FF Cobra
   14 ditë më parë

   Nuk e ka vrar shqiptare e ka vrar rrac tjeter keshtu eshte kur ben gangon mendon se eshte rruga e jotja....🥲

 15. Gjevgjet Abazaj
  Gjevgjet Abazaj
  14 ditë më parë

  o vranu veq vranu se po kqyrni mu pasunu mrena dites veq te shqiptart ndodhin ksi marrzira vetem te shqiptart

 16. AntoFab
  AntoFab
  14 ditë më parë

  Bravo televizioni..Pertojne ta bejne titullin edhe lajmin duke shkruar dhe thene Shqiptar i ose nga Kosova😐..Shqiptaret e Kosoves jan Shqiptar mer burr..Jemi si te thuash binjake,si ndan dot sado qe kan emrat ndryshe.

  1. AntoFab
   AntoFab
   14 ditë më parë

   @Liridon Morina e vertete,rrespekte vlla

  2. Liridon Morina
   Liridon Morina
   14 ditë më parë

   T'lumt . Deri para disa viteve kemi qen te bashkuar . Perse na kan ndar , nuk do te thot qe nuk jemi me nje racë

 17. Astrit Sadrija
  Astrit Sadrija
  14 ditë më parë

  Brravo veq vazhdoni harami del diku

 18. Klo Brace
  Klo Brace
  14 ditë më parë

  Mos mer jet se te meret e jotja.Ai lart ka then, mbaje mir raportin posht ,se ktu lart un ta fal .

 19. jdjdhsh jsjshshsha
  jdjdhsh jsjshshsha
  14 ditë më parë

  serbi na qun shqiptar shqiptart e qujn veten kosoovar tmerrr

 20. Blerton Haziri
  Blerton Haziri
  14 ditë më parë

  E la s classen

  1. Nameist Myname
   Nameist Myname
   14 ditë më parë

   @Liridon Morina iplasi kari per sclassen😂

  2. Blerton Haziri
   Blerton Haziri
   14 ditë më parë

   @Liridon Morina ehhh diqysh po ahhaha

  3. Liridon Morina
   Liridon Morina
   14 ditë më parë

   😂 sigurisht pa djers e ka bler

 21. Skifter Murrizi
  Skifter Murrizi
  14 ditë më parë

  Qe dy dit u kon nxeht shum Tash po bjen kapak shi e ka flladit pak.

 22. blackLLapi bisha
  blackLLapi bisha
  14 ditë më parë

  Per qef kerkush kerkon nuk e vret

 23. Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi
  14 ditë më parë

  Po nese vret te vrasin

 24. Sali Selmani
  Sali Selmani
  14 ditë më parë

  Paska qenë i perfshir ne nje vrasje Te nje shtetas Te maqedonis sigurisht shqiptar ka vrar boll paska jetu si vrases 4 vite mjer prinderit tanë per kshtu femi kriminela inshallah edhe vrasesi i kti bagabonti denohet sa ma shpejt me burg min 25 vjet

  1. Besmir Metaj
   Besmir Metaj
   14 ditë më parë

   @Sali Selmani Kqyre qka ka vendos gjykata 2017 se nuk fola per rastin qe ka ndodh dje por ather qe i vra maqedoni. Sban mu merr me tashetheme.

  2. Sali Selmani
   Sali Selmani
   14 ditë më parë

   Tfala nga zvicra ne lajmin nuk thuhet Notwehr un e japa mendimin tem cfar kam ndegjuar Te kisha ndegjuar Notwehr normal mendimi i jem dot kish qenë ndryshe

  3. Besmir Metaj
   Besmir Metaj
   14 ditë më parë

   E ka mbrojt vetveten ather, mos fol pa dije. Edhe gjykata gjermane ka thene se eshte "Notwehr" se e ka sulmu ai mut maqedon ose shqiptar me thike dhe kan qen nje grup njerzish. Tfala nga Gjermani.

 25. Chrysoula Georgakidou
  Chrysoula Georgakidou
  14 ditë më parë

  Po veq burrat se kan kshtu evran prit aty jo me ik

 26. Bedro Tetova
  Bedro Tetova
  14 ditë më parë

  E Lipe e xhete

  1. Nero
   Nero
   14 ditë më parë

   @Besmir Metaj ,veq desha me dit se shpirti snjeh raca ,po don shpetim

  2. Besmir Metaj
   Besmir Metaj
   14 ditë më parë

   @Nero Media gjermane thojn maqedon, por edhe me kan shqiptar nese te sulmon shqiptari dhe don me te myt ty. Ke te drejt me vra, skemi nevoj per ksi shqiptar.

  3. Nero
   Nero
   14 ditë më parë

   @Besmir Metaj ,naqedon Apo shqiptar I maqedonis

  4. Besmir Metaj
   Besmir Metaj
   14 ditë më parë

   Ne vetembrojt e ka vra at maqedon ather ne 2017, se ai e ka sulmu me thika. Se garant aty e ki.

  5. Nero
   Nero
   14 ditë më parë

   O vlla po dhe maq.edoni po vran po shukatim ,per Allahun duhet me fal e taj per njerzimin. Mos fol kshtu se ni gjak ni mish jemiii

 27. terrt terrtt
  terrt terrtt
  14 ditë më parë

  nese eke bah at vrasje hallall te koft aj plum qe ta k dhan budallakia ska skej ska kufi

 28. Hells angels Albania
  Hells angels Albania
  14 ditë më parë

  Askush sta fal vret te vrasin lshtu esht kjo loj

  1. louis 150k
   louis 150k
   14 ditë më parë

   Si pilli Robve tuj