Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)

6 347 Shikime 642 mijë
Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘁𝘆 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
____________________________

🎵 Music by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜, 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 Styling: 𝗘𝗡𝗔𝗗𝗔 𝗔𝗧'𝗡𝗜𝗞𝗢𝗟𝗟𝗔, 𝗔𝗟𝗧𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗖𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami
🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani
🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitriproduction
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________
Me ty
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syte i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis...
Nuk kam frik me dasht' dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrezon poshte
Me ty majen du' me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala ska ardh'
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.
Ref:
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
Cdo fjale qe ma ke than, shenje ne zemer ma ke lan
...ke lan,ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
____________________________
℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#VeneraLind #MeTy #Folé

Komente

 1. Venera&Lind Official
  Venera&Lind Official
  23 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy

  1. Mrike Deda
   Mrike Deda
   10 ditë më parë

   @Triera Kastrati 0ihguguh

  2. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   @Anila GashiTe lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

  3. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

  4. ELEONORA ZENELI
   ELEONORA ZENELI
   17 ditë më parë

   Lindi.... Venera..... Kenga..... Muzika.... Aq bukur, "Perfect"..... Nuk ka te krahasuar me asgje.... Bravo,ju shkon shuuuume...!!! 💕💕💕💕💕💕💕

  5. Prend Ndoj
   Prend Ndoj
   20 ditë më parë

   melodi shpirti💎

 2. Mimoza Martini
  Mimoza Martini
  Ditë më parë

  Ma e Mira jon ala ska ardh ......... 🥺🙏🙏🙏🥰😍🧿

 3. Bardha A
  Bardha A
  Ditë më parë

  Jeni shume te mire kenaqem me kenget tuaja

 4. Albia Grembi
  Albia Grembi
  2 ditë më parë

  ❤️❤️

 5. Ervin Konesha
  Ervin Konesha
  2 ditë më parë

  I adhuroj muzikat e juaja jeni shum te mire zoti Mos ju ndaft asnjeher 🙏

 6. Marina Thanou
  Marina Thanou
  3 ditë më parë

  Lovely song and amazing music.Love you couple gorgeous 🔝💔🔥🔥🔥

 7. Egzona Gurguri
  Egzona Gurguri
  4 ditë më parë

  Woow sa bukur😍ju lumtë 👏🏻👌

 8. Tereza Pervathi
  Tereza Pervathi
  5 ditë më parë

  2 Engjuj , perle

 9. Abby Sejdini
  Abby Sejdini
  6 ditë më parë

  Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!

 10. Secondo ME
  Secondo ME
  7 ditë më parë

  COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍

 11. elvira Lesha
  elvira Lesha
  7 ditë më parë

  emocion dhe dashuri kjo kenge!

 12. Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha
  7 ditë më parë

  Shembulli me i mir 😘😘👑👑

 13. Lucas Pereira
  Lucas Pereira
  7 ditë më parë

  Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛

 14. HowTo
  HowTo
  7 ditë më parë

  🤗 Mirjana

  1. HowTo
   HowTo
   6 ditë më parë

   klajdi

 15. ana ana 30
  ana ana 30
  8 ditë më parë

  Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .

 16. Artenisa Biba
  Artenisa Biba
  9 ditë më parë

  Super kenge

 17. Lumani Visar
  Lumani Visar
  9 ditë më parë

  ❤️❤️

 18. Giorgos Daci
  Giorgos Daci
  10 ditë më parë

  😍

 19. Egzona Qenaj
  Egzona Qenaj
  10 ditë më parë

  💎💎

 20. Meti Uki
  Meti Uki
  10 ditë më parë

  Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt

 21. Zamira Bardhanjori
  Zamira Bardhanjori
  10 ditë më parë

  Superrrr !!

 22. Gjeva B.
  Gjeva B.
  11 ditë më parë

  Wow , einfach nur Wow

 23. Zymryte Kostanica
  Zymryte Kostanica
  11 ditë më parë

  Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !

 24. Zein Khattar
  Zein Khattar
  11 ditë më parë

  Oh wow so beautiful this song

 25. albania tv
  albania tv
  11 ditë më parë

  Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏

 26. Fabjola Agalliu
  Fabjola Agalliu
  11 ditë më parë

  Super 😍😍

 27. Teuta Cela
  Teuta Cela
  12 ditë më parë

  Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC

 28. Aurora Cuka
  Aurora Cuka
  12 ditë më parë

  Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰

 29. Florika Vrushi
  Florika Vrushi
  12 ditë më parë

  Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️

 30. Gena Margarita
  Gena Margarita
  13 ditë më parë

  Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷

 31. Dorina Leitner
  Dorina Leitner
  13 ditë më parë

  Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!

 32. Elja Salla
  Elja Salla
  13 ditë më parë

  se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️

 33. egzona gjurkaj
  egzona gjurkaj
  14 ditë më parë

  🥳😟🥳🥳

 34. esmeralda demaj
  esmeralda demaj
  14 ditë më parë

  Jeni të mbrekullushëm !

 35. htttps.youtube Youtube
  htttps.youtube Youtube
  14 ditë më parë

  Best couple 🙃

 36. Irela Ela
  Irela Ela
  14 ditë më parë

  Pastërti në cdo drejtim ⭐️

 37. Julian Ziu
  Julian Ziu
  14 ditë më parë

  Ju lumt jeni me te miret

 38. meg lekndreaj
  meg lekndreaj
  14 ditë më parë

  ❤❤❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 39. Flogerta Karruli
  Flogerta Karruli
  14 ditë më parë

  Me ty gjithmon 🥰❤💋

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 40. ALTIN TOCILLA
  ALTIN TOCILLA
  14 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 41. Kristina Nora
  Kristina Nora
  15 ditë më parë

  Shume kenge Fantastike

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 42. Entela Bubeqi
  Entela Bubeqi
  15 ditë më parë

  Super keng 👏😘

 43. Der ALBANER Live SMILE
  Der ALBANER Live SMILE
  15 ditë më parë

  PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT

 44. a sota sota
  a sota sota
  15 ditë më parë

  Shume bukur. Bravo.

 45. Ladia Oswald
  Ladia Oswald
  16 ditë më parë

  Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 46. Rebecca Adelina
  Rebecca Adelina
  16 ditë më parë

  ju dashte zoti tan jeten!

 47. Tatjana Bardhi
  Tatjana Bardhi
  16 ditë më parë

  Urime e suksese ciftit kenge e mrekullueshme jeni shume te mure plotesoni njeri tjetrin u plkshi bashke

 48. RB SE7EN
  RB SE7EN
  16 ditë më parë

  Jeni cifti dhe kengetaret me te mrekullueshem. Faleminderit qe akoma ka njerez qe sjellin art, poezi dhe ndjenja ne kenge.

 49. Kaceli Eirini
  Kaceli Eirini
  16 ditë më parë

  👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 50. Vitori Sharka
  Vitori Sharka
  16 ditë më parë

  shum bukur vera lumani dhe lindi islani bravo sukse për ju të dy

 51. Infinity Ast
  Infinity Ast
  16 ditë më parë

  Bravo superrrrrrrrrr kenge

 52. Wolfi dardi123
  Wolfi dardi123
  17 ditë më parë

  Qifti ma i lezetshem n'shqiptari pa dyshim 🔥✌

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 53. Rita Dhrami
  Rita Dhrami
  17 ditë më parë

  Nje cift shum I bukur ne perjetesi te lumtur qofshi shum e bukur kenga♥️🌷🌹❣

 54. Ela Celiku
  Ela Celiku
  17 ditë më parë

  🌷

 55. Klaus Peleshi
  Klaus Peleshi
  17 ditë më parë

  Keng shum e bukur me kup shum videoklipi shum por shum i bukur kenge e vertet ska nevoj te nxiren byth ose cica mbizotron zeri

 56. Alma Osmani
  Alma Osmani
  17 ditë më parë

  Shkelqeni kopja perfetta 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 57. albina gjana
  albina gjana
  17 ditë më parë

  Kjo kenge meriton me shume se kaq 👏🏻👏🏻👏🏻

 58. Lori Molla
  Lori Molla
  17 ditë më parë

  Shum e bukur!!! Gezuar San Valentino te gjith...

 59. Anton Jaha
  Anton Jaha
  17 ditë më parë

  Keng pa vaj ulliri

 60. Emilia Emi
  Emilia Emi
  17 ditë më parë

  Pse disslike

 61. Isuf Rexha
  Isuf Rexha
  17 ditë më parë

  Mrekullisht bukur.. Ju faleminderit.. Suksese

 62. Valentina Cupi
  Valentina Cupi
  17 ditë më parë

  Te dua Elert! 💏👪❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 63. El Za
  El Za
  17 ditë më parë

  God Bless You , love all your songs

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 64. Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia
  17 ditë më parë

  O zot sa te mire qe jeni Sa bukur kendoni Kenaqesi tu degjosh Bravo ♥️♥️🌟🌟

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 65. ELEONORA ZENELI
  ELEONORA ZENELI
  18 ditë më parë

  Kaq te thjeshte..... Kaq te bukur..... Te kenaqin shpirtin me miresin e shpirtit te tyre..... Loveee youuuu "both"

 66. Sanija Kelm
  Sanija Kelm
  18 ditë më parë

  Venera dhe Lindi jane vete DASHURIJA , si ne Romane ⭐⭐💖💖

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 67. Ema Ivana
  Ema Ivana
  18 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem

 68. flora bofja
  flora bofja
  18 ditë më parë

  O zot sa e bukur 😇😇 respekte per te dy 👏👏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 69. Mimoza Martini
  Mimoza Martini
  19 ditë më parë

  Fantastike 😍😍😍😍😍 cdo gja ne perfeksion

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 70. Labinot Kurtalani
  Labinot Kurtalani
  19 ditë më parë

  👍💯

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 71. sara sara
  sara sara
  19 ditë më parë

  O zot pse gjithmon te prekni ne tela te zemres 👌❤️Si gjithmon talenti juaj esht unik

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 72. Adelina Topciu
  Adelina Topciu
  19 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem! Urime!

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 73. Zefkiser Krasniqi
  Zefkiser Krasniqi
  19 ditë më parë

  Ma te miret jeni , mos ndryshoni 🧿❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 74. Etleva Hodaj
  Etleva Hodaj
  19 ditë më parë

  100%Orgjinale si ju dhe kenga nje bravo të madhe për ju❤❤❤💫💫💫

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 75. Diela MK
  Diela MK
  19 ditë më parë

  Prelijepo,melem za uši, i vas dvoje ste prekrasni ❤💙💙💙❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 76. M.A M
  M.A M
  19 ditë më parë

  O zot sate mir jeni ju uroj me kete kenge na kenaqet ju dua shum 💋💝💖💕💞💞❤🧡🧡💛🖤🤍💚💙💜

 77. Manushaqe Alla
  Manushaqe Alla
  19 ditë më parë

  Shume kenge e bukur ❤❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 78. Lori Swiss
  Lori Swiss
  19 ditë më parë

  Suksese,super këngë👏👏👏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 79. Miserdhe Molishti
  Miserdhe Molishti
  19 ditë më parë

  Super ,emocjonuse,!!!

 80. 8087 Minka
  8087 Minka
  19 ditë më parë

  Jeni te mbrekullushem .ju lumte

 81. Aferdita Lika
  Aferdita Lika
  19 ditë më parë

  Marshalla zoti ju rujt sa te bukur jeni sa te mir qe jeni sa te kompletuar jeni sa shum qe ju dua si femijet e mi bravo,bravo 🤩😍

 82. Ervi Ervi
  Ervi Ervi
  19 ditë më parë

  Sa bukur te dy,,, Super keng dhe zera,,, Suksese 🌟🌟🔥kush mendon keshu si un...

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 83. Miranda Ibra
  Miranda Ibra
  19 ditë më parë

  Amazing song wowwwwww 😍😍😍

 84. Eliona Kraja
  Eliona Kraja
  20 ditë më parë

  Pershendetje nga shkodra Ju adhuroj Faleminderit qe na kenaqni

 85. alban boy
  alban boy
  20 ditë më parë

  Pogradec and Lake Ohrid..Albaniaaaa.alfirst.info/load/ZYSsmK3Whs6qiGw/video

 86. Valbona Disha
  Valbona Disha
  20 ditë më parë

  Sa origjinal qe jeni 😍😍 super kenge

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 87. Egla
  Egla
  20 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 88. Filloni Një Koleksion
  Filloni Një Koleksion
  20 ditë më parë

  alfirst.info/load/laeoZm7WpdeTe2w/video🤩

 89. Ervis Tabaku
  Ervis Tabaku
  20 ditë më parë

  Jam jammm me ty perher😇😇

 90. The Good Sound
  The Good Sound
  20 ditë më parë

  Cifti me i kompletuar i estrades! JU LUMTE!!! Kenge perfekte

 91. merita Bytyqi
  merita Bytyqi
  20 ditë më parë

  Shum bukur

 92. Valbona Klobocista
  Valbona Klobocista
  20 ditë më parë

  Shume e bukur. kenga bashke qufshite gjithemone bashe jet te lumtur cifte i mrekullushume Bravo. 🙏🏻🤲🏻👍👏🏻

 93. Alban Cora
  Alban Cora
  20 ditë më parë

  E adhurushme 😍

 94. Luis Mertkola
  Luis Mertkola
  20 ditë më parë

  Jeni ma te miret ❤❤❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 95. L. Ll
  L. Ll
  20 ditë më parë

  Me te mirt Dhe me te veqant ne shqiptari!!! Ju lumt kurr mos u nadalni 👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟

 96. Erlind Hysa
  Erlind Hysa
  20 ditë më parë

  👏👏👏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 97. Victoria Martini
  Victoria Martini
  20 ditë më parë

  Magical😍😍😍

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video

 98. Dorentina Myrte
  Dorentina Myrte
  20 ditë më parë

  Vetem ju beni keng dashurie te ndjera ju pergezoj per te gjitha kenget🙏👏

 99. Orhidea Kuqani
  Orhidea Kuqani
  20 ditë më parë

  Dashuria gjeja me e shtrejt dhe me e shenjte ne jete mos ju paft syri keq mos u ndafshi asniher 💥

 100. Maris Memeli
  Maris Memeli
  20 ditë më parë

  Ska bre e kam thene me te mrekullueshem. God bless you guys.

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   14 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alfirst.info/load/aX2GfH-enNScgpc/video