Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus

2 507 Shikime 262 mijë
Argëtim

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #vizionplustv #albanobogdo
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alfirst.info

Komente

 1. LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3
  4 orë më parë

  🤔🤔🤔🤔Albano je 1

 2. Amela Lema
  Amela Lema
  Ditë më parë

  Episodi me i bukur qe keni bere ndonjehere ...😂😂lot,lott skam fjal ..the best

 3. Unlike Son
  Unlike Son
  3 ditë më parë

  Albano mbreti humorit

 4. the king
  the king
  3 ditë më parë

  I dhashë nje unaze me diamant gjysma shpirtit me thoshte ishalla thote jo nuk pranon t'a kthej te marr leket mbrapsh 😂😂😂😂😂😂😂sa i madh eshte

 5. genta nova
  genta nova
  3 ditë më parë

  Vdiqaaa me skecin e fundit, mbaj frymen per 15ore 🤣🤣🤣🤣

 6. Daniel D
  Daniel D
  3 ditë më parë

  Po sa bukur kendoj Albano. Me mire se se ca kengetare koti qe kemi ne Shqiperi

 7. xGHOSTYY_
  xGHOSTYY_
  3 ditë më parë

  Kush ta kujtar qe albano esht krishter dhe pastaj doli muslimannnnnn

 8. chelsea14274
  chelsea14274
  3 ditë më parë

  BS

 9. Arsen Malaj
  Arsen Malaj
  3 ditë më parë

  Se di pse po sme pelqen fare si emision. Kur jane ne personazh binjaket bejne humor po keshtu ekspozojn veten qe jane jo profesionale dhe çunakë. Jane te rinj, kane kohe per permiresim por aktualisht nuk jane per te bere nje emision me vete

 10. clarita gorni
  clarita gorni
  3 ditë më parë

  JALLA MORE ALBANO , PO SA I MIRE JE O FLORI , OPO SA ORIGJINAL JE, NA TULLLLL SI I NDJEN O DJALE I THU .... OPO SA NJISH AKTOR JE , KUR LUN TI SIKUR SHOF ROLAND TREBICKEN GJALLE , SHNET TU BEFTE SA NA KNAQ ME LOJEN TENDE, KUDO JE TI OPO KUDO , PO JE TI E SHOF ME QEF , O LEZETI I CDO TV

 11. Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam
  3 ditë më parë

  Vk ordinera

 12. Yllka Bajrami
  Yllka Bajrami
  4 ditë më parë

  Albano king

 13. tedi Marku
  tedi Marku
  4 ditë më parë

  I madh Albano. Nje nga artistet me modest dhe te vertete ne shqiperi. Rrespekte Bano

 14. xhuliano manxharaj
  xhuliano manxharaj
  4 ditë më parë

  ka bere histori tek apartamenti 2xl i madh pz

 15. Ger Beno
  Ger Beno
  5 ditë më parë

  Ai merr 5M lek se ben batut kur e pyesin ku e shijon me shum : Ne byth... shia rëpt.

 16. Eglantina Gugo
  Eglantina Gugo
  5 ditë më parë

  Albano je njesh o figure kur ke performuar dhe nuk ke marre shperblim nga publiku asnjehere je lezeti klarnifornise je yll💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍🙉🙉🙊🙊🙊

 17. Dukagjin Kastrioti
  Dukagjin Kastrioti
  5 ditë më parë

  Po albano ca ka qe nji ne dy fut doren te atletet...e vrasin corapet 😂😂😂

 18. sar. i
  sar. i
  5 ditë më parë

  Albano, artist i madh🥰

 19. Mandi Mandi
  Mandi Mandi
  5 ditë më parë

  Je aktor ska diskutim por je shume legen ,sjellje leshi me grupin muzikor ,je shume homurist rruge 😡

 20. Diti Uka
  Diti Uka
  5 ditë më parë

  ALBANI NJE MIK I HUMORIT SHQIPTAR... ESHTE GJITHMON PA SKENAR... SHQIP DO TE THOTE, I LINDUR SI AKTOR...

 21. darioden
  darioden
  5 ditë më parë

  44:53 pjeshka nga blloku

 22. Mile_d 2020
  Mile_d 2020
  5 ditë më parë

  Ate ironine me Ramazanin e kenaqe fare? Te lumte qe i ul pike vetes Bogdo.

 23. PETRIT PETRIT
  PETRIT PETRIT
  5 ditë më parë

  O Albano karri,je i mire por ndonjeher ja fut pordhes kot,vertet ka te paafte,por jo kaq shume se nuk ngelen artistet ti vleresosh ti te gjithe.

 24. Albanian Lyrics HD
  Albanian Lyrics HD
  6 ditë më parë

  37:25

 25. e
  e
  6 ditë më parë

  Qe ne 2009 e ndjek apartamantin shum te mir Juli genti ermali ne ato koh , por kur moren dhe albanon gjithcka ndryshoj shum her me I mir apartamanti pjesa tjeter esht histori ishalla e ktheni apartamentin ktheni dhe cubin

 26. The Big on Sport
  The Big on Sport
  6 ditë më parë

  Ca kendoj mor plak Se mora vesh vetm haleluja 😂😂😂

 27. Begu Begu
  Begu Begu
  6 ditë më parë

  I madhi Albano

 28. mo 207
  mo 207
  6 ditë më parë

  Albano je King 🌟👏👏👏

 29. Perjana Ibrahimi
  Perjana Ibrahimi
  6 ditë më parë

  Ata qe te thone ty qe sben per humor, jane totalisht jo profesioniste. Ti i ke dhene kuptim Apartamentit 2XL, Klanifornias dhe kudo qe ti te jesh, humori merr emrin tend. Une vazhdoj dhe i rishoh te gjitha videot e vjetra te Apartamentit fale humorit tend. Pac fat e gjithcka te mire ne cdo hap te jetes tende Albano

 30. Lorenc Hajdini
  Lorenc Hajdini
  6 ditë më parë

  Kta dy me unaza me varese bobo Me demek prezantues.

 31. Xhato Alili
  Xhato Alili
  6 ditë më parë

  Ne euro 5 miljon lek??

  1. Ola Ola
   Ola Ola
   5 ditë më parë

   5000€

 32. Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
  Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
  6 ditë më parë

  Apartamenti 2xl do jet me i bukuri ndonjher. Ndersa klanifornia asht super tmerr . Ju lutme kthehuni ne Apartamentin 2xl..

 33. Eni Zeneli
  Eni Zeneli
  7 ditë më parë

  Ju qifsha rracen te 3 ropqira

 34. Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
  Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
  7 ditë më parë

  I modh

 35. Mateo Hoxha
  Mateo Hoxha
  7 ditë më parë

  Na ka mar malli për apartamentin

 36. DAJA 22
  DAJA 22
  7 ditë më parë

  Sa drru me kokain qeka albano

 37. Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha
  7 ditë më parë

  Albanooo 👏👏👏👏🤣🤣

 38. Tawheed Road to Jannah
  Tawheed Road to Jannah
  7 ditë më parë

  Albano Bogdo,Po demek se po tallesh mor te shkrrdhesha faren e fisit nanen e tan te vdekunit qe i ke.. Demek po tallesh ti jam me ramazan..Ik mor kryq mutit se jeni njerzt ma rrac derra ne tok po normal plus bashke me kto dy ropqimatbe vlons a ca pillinne feknave jane kto

 39. DonSki
  DonSki
  8 ditë më parë

  Sa i bije 5 milion Lek në euro?

  1. Fredi Hyra
   Fredi Hyra
   7 ditë më parë

   Rreth 4 mi euro

 40. Lord Scanderbeg
  Lord Scanderbeg
  8 ditë më parë

  Imagjinoni Apartamenti 4XL ( Juli , Albano, Ermali, Genti )

 41. Ani Likollari
  Ani Likollari
  8 ditë më parë

  Aaa saw q

 42. Taulant Sheno
  Taulant Sheno
  8 ditë më parë

  Hiqeni kte fytyre ropqire kte genardin

 43. Politically Incorrect
  Politically Incorrect
  8 ditë më parë

  Kta dy jan kot fare, as humor as gje se kan. Sa te vegjel duken para Albanos. Kush I jep emisjon kture aman.

 44. leo shahinasi
  leo shahinasi
  8 ditë më parë

  like kush e shtyvi videon deri tek pjesa e albanos😂😂

  1. Kecat e Dajes
   Kecat e Dajes
   2 ditë më parë

   Hahaha e vertet vlla

 45. Lindita Se
  Lindita Se
  8 ditë më parë

  Albano je një njeri me humor të rrallë , zoti të ruajt ,të shikojmë me shumë dëshirë .❤️❤️ 💯% Talent 🔥🔥

 46. May
  May
  8 ditë më parë

  Albano je dashuri,je legend,je gur I cmuar. Jam e dashuruar Me artin tend qe ne daljen tende te pare. Te adhuroj por, te lutem kujdesu per veten. 😘😘🥰🥰

 47. Heart Love
  Heart Love
  8 ditë më parë

  😂😂😂

 48. High Class
  High Class
  8 ditë më parë

  Gjigand je

 49. Eni Gjoni
  Eni Gjoni
  8 ditë më parë

  legjend e humorit👏🏻

 50. Ina Ina
  Ina Ina
  8 ditë më parë

  Kush i ka ber moderator kta... Albano yll..

 51. Asi Asi
  Asi Asi
  8 ditë më parë

  per muaa apartamenti 2xl esht m mir sa klaniforniaa

 52. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  8 ditë më parë

  Baneja ka qen dhe do mbetet legjend

 53. PURE BOY
  PURE BOY
  8 ditë më parë

  albanno shum i math

 54. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  8 ditë më parë

  Kamm qe episodin e par po them ftoni noizynnn

 55. PURE BOY
  PURE BOY
  8 ditë më parë

  jeni te pa par

 56. Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu
  8 ditë më parë

  Hera e pare qe e shikoj kete Brunen dhe life nuk ta jep pershtypjen qe ka 14 vjet qe kendon. Bruna do martohemi bashke?

 57. Toni Isejni
  Toni Isejni
  8 ditë më parë

  Shum pak mer o albano 5 milion lek normalisht nese e ke then tverteten gjithsesi respekte

 58. FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT
  8 ditë më parë

  QENKE DOPSUR ALBANO

 59. Andrei Sheva
  Andrei Sheva
  8 ditë më parë

  S ngeli budalla pa u bere me emision ne shqiperi

 60. enio marku
  enio marku
  9 ditë më parë

  Di gjithmon ste zhgenjen ne skene por as ne intervista.

 61. Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra
  9 ditë më parë

  O bane o i vrar o figur Nga gjith estrada ti dhe gon llakaj jeni respekte

 62. Albo Al
  Albo Al
  9 ditë më parë

  Bisha me wisky 😂 gjigand fare

 63. Cha Ir
  Cha Ir
  9 ditë më parë

  albano je ber djal flori tani qe ke filluar barin prap

 64. zejd Kosovo
  zejd Kosovo
  9 ditë më parë

  Agjerim te pranuar 🤗🤗❤

 65. Djana Hossain
  Djana Hossain
  9 ditë më parë

  Keta binjaket si me pas cliruar Ameriken,,pfff pa lidhje fare.

 66. Dora
  Dora
  9 ditë më parë

  WOOOOW Albano zerin shume cooool!

 67. Avdi fetaj
  Avdi fetaj
  9 ditë më parë

  Njeriu me i qelluari deri me tani. Bravo binjak asht i papar Albano

 68. David div
  David div
  9 ditë më parë

  Albano shum i madh. Plus ke kenduar shum bukur bravissimo

 69. Suela Balla
  Suela Balla
  9 ditë më parë

  bravo Alban vec temira pac ne jet

 70. Regi Luli
  Regi Luli
  9 ditë më parë

  Po pse eshte konvertuar Albano ne islam di gje njeri?

 71. Besa Besa
  Besa Besa
  9 ditë më parë

  Albano, na kenaqe, je shume i sinqert. E meriton ate super rroge🙏❤️

 72. Merfi Oxa
  Merfi Oxa
  9 ditë më parë

  Po rregullo cik fjalorin o tope se nuk behet humor vetem me mut e me bythe

 73. Asi Asi
  Asi Asi
  9 ditë më parë

  t mos jet albano bogdo me humor se dii kush mund t jet humorist

 74. FF KING
  FF KING
  9 ditë më parë

  Era e par qe e shoj kete mison vetem se erdhi albno dhe vetem pjesen e ati pash 👌👌

  1. genta nova
   genta nova
   3 ditë më parë

   @Virali lol 😂 😂 😂 😂

  2. Genti c
   Genti c
   6 ditë më parë

   Same bro

  3. FF KING
   FF KING
   6 ditë më parë

   @Virali ca te dogji ty kush te foli

  4. Virali
   Virali
   6 ditë më parë

   Kujt i plasi kari?

 75. Francesko
  Francesko
  9 ditë më parë

  Albano 🐐🐐🐐

 76. Mateo Mezini
  Mateo Mezini
  9 ditë më parë

  Super artist cdo gje qe e ben e ben me gjith shpirt sic u pa dhe tek kenga...albano bogdo eshte 1 dhe i vetem nuk do dali asnjeher nje i 2

 77. M.H
  M.H
  9 ditë më parë

  Jam me ramazon thot dhe sla llaf te nyt pa qit nga goja😂😂😂 I modh je Albano!

  1. M.H
   M.H
   9 ditë më parë

   @shqiptar do vdes po, eshte per tu lavderu per menyren se si tall trapin. Eshte komedian dhe kte pun ka.

  2. Regi Luli
   Regi Luli
   9 ditë më parë

   Po pse eshte konvertuar Albano ne islam dini gje?

  3. shqiptar do vdes
   shqiptar do vdes
   9 ditë më parë

   Gjo me u lavdru esht ne fakt

 78. Doris Kaliva
  Doris Kaliva
  9 ditë më parë

  Do bakllava? Ke tullumbin aty😂😂😂😂😂😂😂😂

 79. No Reason
  No Reason
  10 ditë më parë

  Nje nder njerezit e rralle qe kemi ne Shqiperi. Gjitha te mirat i ka mer.

 80. irgen sherifi
  irgen sherifi
  10 ditë më parë

  njeriu me idrejt dhe humoristi m i mir ne shqiperi

 81. Ukinn
  Ukinn
  10 ditë më parë

  O albano thuaj me plot gojen vlla qe marr 5 miljon leke,se I meriton plak e dime Te gjithe , e ti hash gezuar respekte . Po nje gje kam vlla filloni apartamentin 2xl se Po humbni me klanifornia.

  1. Roza Roza
   Roza Roza
   2 ditë më parë

   Mire bene qe mere 5 Milion ne qofte se e Meriton Hallall ti kete # Pore te ndimoi dhe ndo nje Femi Fukara se mire eshte te beshe te mira 🙏🙏🙏👋👋👋👋

  2. Edita Halili
   Edita Halili
   6 ditë më parë

   ⁰~⁰

  3. nani metoq
   nani metoq
   8 ditë më parë

   jam dakort

 82. Hyper -i
  Hyper -i
  10 ditë më parë

  Vec per albanon e pash sot kte emision

 83. Tanto 12
  Tanto 12
  10 ditë më parë

  45:40

 84. Maria Marinela
  Maria Marinela
  10 ditë më parë

  No coment 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 85. roberto
  roberto
  10 ditë më parë

  Albano sa e ke pas shar andrean tani je bo me keq se andrea por shendoshu pak, je super aktor 😉

 86. Jonid Hyseni
  Jonid Hyseni
  10 ditë më parë

  Romeo dhe Donald , na mungon shume humori juaj ne Al pazar. Montana dhe Montela. Respekte per ju , dhe do doja shume qe ne te ardhmen tju shikoj ne ndonje emision humoristik. Ju uroj gjithe te mirat.

 87. EVRYTHING EVRYTHING
  EVRYTHING EVRYTHING
  10 ditë më parë

  ALBANO je shum pozitiv

 88. sandri fuqi
  sandri fuqi
  10 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 89. Klodjana Kocaj
  Klodjana Kocaj
  10 ditë më parë

  Bravo binjaket 💪Albano👏

 90. lorenc vlashi
  lorenc vlashi
  10 ditë më parë

  O klyshet e rames I pafshit hajrin rames se rilindjes dhe mos tallni me luzim bashen se si ju te dy ashtu dhe krye diktstori juaj I rilindjes nuk I vini bashes as ne thoin e kembes o humoristet e rames

 91. Brux Belge
  Brux Belge
  10 ditë më parë

  I madh albano

 92. Aris Duraj
  Aris Duraj
  10 ditë më parë

  Super artist,vetem me kete qeshim.Urime Albanoo je i madh.

 93. Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2
  10 ditë më parë

  Albano eshte aktor i mire po Jane shtuar p*rdhet shume

  1. Hyper -i
   Hyper -i
   10 ditë më parë

   Jo ashtu eshte vet tipi ai spo shet gje spo hapet

 94. Katerina Vantasi
  Katerina Vantasi
  10 ditë më parë

  Sa i shkojne dhembet

 95. Ice Boy
  Ice Boy
  10 ditë më parë

  Albano Bogdo👑👑👑

 96. Alban Dhima
  Alban Dhima
  10 ditë më parë

  Kengetaret left th chat kur degjojn albanon

 97. Kristian Turmalaj
  Kristian Turmalaj
  10 ditë më parë

  Albano je me i miri

 98. Alessandro Fanculi
  Alessandro Fanculi
  10 ditë më parë

  ⚫️🔵

 99. Sele Nica
  Sele Nica
  10 ditë më parë

  respekt pa fund super albano🙏🙏🙏😥

 100. Xhili Fetollari
  Xhili Fetollari
  10 ditë më parë

  Albano je me i miri .