Prapaskenat gjeopolitike të bllokimit të Rinasit: NATO merr në kontroll kullën javën e ardhshme

699 Shikime 72 mijë

Komente

 1. Google Rev
  Google Rev
  10 ditë më parë

  Ne duhet të bashkpunojm me Naton edhe turqinë edhe kinen mos to harrojm ndimat që kemi mar nga kto vende, se bashkimi evropian na harroj në kohen e kovidid.

 2. Mary Petsou
  Mary Petsou
  24 ditë më parë

  Besoj se u erdhi fundi dhe tradhetareve shqipetare,, sigurisht qe Baiden jep solidaritetin dhe mbrojtjen e popullit Shqipetar,, boll! me roberi! 3 mil popull nk e ka per gje, dhe gjak Arian,,, Ai po ndihmon gjith popujt e ballkanit,esht njeri me parime dhe drejtesi ,, 🇦🇱🇺🇲✌️🇦🇱✌️🤝🇺🇲

 3. Gela Selimi
  Gela Selimi
  25 ditë më parë

  Nukjale nato shqiperin nedorteturkut harojeni amerikaedhte xot ketu

 4. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  25 ditë më parë

  Po greket I ka natoja kunder ata jane pro ruse

 5. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  25 ditë më parë

  Jo te natos jo te turqve

 6. Ali Kasa
  Ali Kasa
  28 ditë më parë

  Per usa respekte

 7. Florentino Muho
  Florentino Muho
  28 ditë më parë

  Welcome Brothers usa🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 8. diemme market
  diemme market
  29 ditë më parë

  Kujdes ... askush nuk te ndihmon falas... askush ..🎬

 9. Andoni Sogani
  Andoni Sogani
  29 ditë më parë

  Ka frik iliri me saliun

 10. Hetem Idershaj
  Hetem Idershaj
  29 ditë më parë

  🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 11. il gladiatore
  il gladiatore
  Muaj më parë

  Posht Russia qe e njojtem per 50 vjet.. Rroft Amerika dhe Demokracia e saj.. Rroft Kombi Shqiptar 🇦🇱🇩🇬

 12. aqif copertoni
  aqif copertoni
  Muaj më parë

  I vjen keq shba se per gjakpiresat komuniste , prandaj I perkrah qe.te shtypin popullin shqiptar , ska si te shpjegohet ndryshe kur kryetar parlamenti eshte gjkpiresi I diktatures komuniste dhe kryeminister kelyshi I komunisteve , turp per nderkombetaret qe pranojn te bisedojn dhe te lejojn qe ky vend te vazhdoje te drejtohet nga njeres te tille

 13. Lek Dukagjini
  Lek Dukagjini
  Muaj më parë

  Shqiptaret per korrik i shet kreit tokat shqiptare!

 14. zarif bajrami
  zarif bajrami
  Muaj më parë

  RESPEKT NATO

 15. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  Muaj më parë

  Kto i ben saliu

 16. Ahmet Dervishi
  Ahmet Dervishi
  Muaj më parë

  Roft Amerika,likuidim shqiptaro-trathtarëve,që për fat të keq,ende kemi shumë!

 17. Besfort Gashi
  Besfort Gashi
  Muaj më parë

  Sa her qe jan maj zhgjedhjet ne shqipri gjethmon ka pas trazira dhe shkatrim te venit nga Bandat e pushtetit

 18. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  Muaj më parë

  Ketyre toneve jepjuni lejen gjer ne korik te ctresohen pa pagese

 19. User 123
  User 123
  Muaj më parë

  Ishalla ta mari Nato ne kontroll shqiperin

  1. and aa
   and aa
   29 ditë më parë

   @User 123 dukesh qe e ke mar me leke shkollen e larte se nuk di te llogjikosh

  2. User 123
   User 123
   29 ditë më parë

   And a a injorant do jesh vet se un kam shkollen a lart ti do jesh servil i hajduteve

  3. and aa
   and aa
   29 ditë më parë

   @User 123 ke shume te drejte sepse hajdutet votohen nga njerez si puna juaj qe jane me tete klase shkolle qe duan te huajt ti komandojne

  4. User 123
   User 123
   Muaj më parë

   Me mir nato sa tna udheheqin hjdutet

  5. and aa
   and aa
   Muaj më parë

   O zot cfare injorance, dmth vendin tend ta komandojne te huajt

 20. Miki Miki
  Miki Miki
  Muaj më parë

  Kercnimi Rus!? Jo kercnimi Amerika 😁

 21. Neta Ndou
  Neta Ndou
  Muaj më parë

  Shkodra ka nevoj shum

 22. İl Grande Arthas
  İl Grande Arthas
  Muaj më parë

  O Enver, ti mbajte shtetin 40 vjet o bir i Shqipes, kurse sot smbajm dot as kullen e fluturimeve🤣. Ndryshuan kohet, bajgat u ben krye!

  1. Ervin Zotaj
   Ervin Zotaj
   Muaj më parë

   😂 😂 Kta jan per skafista jo per kulla aeroporti

 23. zarif bajrami
  zarif bajrami
  Muaj më parë

  RESPEKT AMERIKE NATO AROPORTI GJERMANE NETOKAT SHQIPTARE

 24. Andrea Nico
  Andrea Nico
  Muaj më parë

  Flm nato se per politikan se kena.

 25. Erjon Mesut
  Erjon Mesut
  Muaj më parë

  Po nuk duan naton keta klyshat e beogradit

 26. Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja
  Muaj më parë

  Ballkan emer Osman ... po mendoni ILIRI

 27. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  Muaj më parë

  Po nato nuk pjerth per keta

 28. Besha Shoshari
  Besha Shoshari
  Muaj më parë

  Cila koh po vjen 25 prille vet e kane ne dore le te votojne te rinje e ti zhdukin njhere e mire ata kriminela

 29. Preng Lleshaj
  Preng Lleshaj
  Muaj më parë

  O pampordha ja ke ashtu nanen muhabetit natos nuk i shpeton as miza as karkaleci ne toke kur don vete. Ka kohe qe hapsiren tone e konrollojne te tjeret. Ato kontrolloret e rinasit jane vetem per avionet civile dhe nuk i prish pune natos grevs

 30. Servis Shop
  Servis Shop
  Muaj më parë

  O zot ktheja faqen shqiperise

 31. maik. tirona
  maik. tirona
  Muaj më parë

  Po kjo gje dihet se do ta marri nato komanden se kur te behet stervitje do te nderrohen((( kodet dhe numrat e fluturimeve ajrore qe mos ti kapet kodi se jane sekrete))))

 32. Xh Kerolli
  Xh Kerolli
  Muaj më parë

  Rroft Nato veq me Naton e jo me stalinin e leninin

  1. and aa
   and aa
   Muaj më parë

   O figure a ke lexuar ndonjehere ndonje liber (edhe pse kuptohet qe jo) doja te dija se sa luftra kan bere ruset neper bote, nese arrin ta kuptosh atehere besoj se do mendosh ndryshe

 33. Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
  Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
  Muaj më parë

  Respekt per Naton Sa te jemi ne aleance rini rehat ska me sabotim nga. Meta-Sala. ,,,Rofte. Natoja..

 34. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  Muaj më parë

  Turku a pak na kan shfryzur 530 vite..

  1. Lek Dukagjini
   Lek Dukagjini
   Muaj më parë

   Dhefsha turkun

 35. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  Muaj më parë

  AMERIK BLLOKOJ KRIMINELET KOMUNISTA. TE ENVER HOXHES .NA REJTEN SE JAN DEMOKRAT. KTO EDI.SALIU.ILRI. PANDELI FATOSI KRYJE KRIMINELET.Hajdutet vrassit. Shum njerz jan vra.kto Qent jan nxitsit.PS.PD.LSI.

 36. Arjan Llomi
  Arjan Llomi
  Muaj më parë

  Faqia me fallco qe egziston

 37. Ndue Prendi
  Ndue Prendi
  Muaj më parë

  O zot kur do vije ajo dite qe ndeshkohen ata politikane dhe pushtetare te te gjitha ngjyrave qe po shkaterrojne kete vende dhe komb te mrekullueshem.ku je o perendi qe nuk vepron?

 38. Xiaomi Skrapar
  Xiaomi Skrapar
  Muaj më parë

  Ka ardhur të pastrohet gruri nga egjri.

 39. Lapioni BSH
  Lapioni BSH
  Muaj më parë

  Shqiptaret lypin ndihm prej aleances ku wjen puna me ndihmue nuk e Don se jan politikan te korruptuar si ne rusi serrbikta politikan te shqipris spodin se kah mja majt drejt rusis serrbis apo drejt NATo usa Euro se Salihi shoku isllobodanit e Rama shok i wuqiqit kjo d.m.th Historia po perseritet.popull sh.qohuni mo fleni ne gjum se dikur asht won

 40. Berisha Besim
  Berisha Besim
  Muaj më parë

  Kur bin ngusht talibant shiptar amelika amelika a shpirti te erdogan krimineli e turkija shdrig

  1. Arbër Guri
   Arbër Guri
   Muaj më parë

   Fiiiiiks!

 41. Michele Vicardi
  Michele Vicardi
  Muaj më parë

  Po si nuk kan turp si bllokojn aeroprtin ne nje koh ku forcat e natos dUan te vijn.sa te pa fytyr jan sa te flliqur.

 42. Ramazan Daja
  Ramazan Daja
  Muaj më parë

  Mirsevijne ne shqipniShpreh dhimbjen e thelle cfare po ndodh ne vendin tim n

 43. old castle
  old castle
  Muaj më parë

  Pirdh o Saje qorri pirdh me kete media bolshevike .

 44. Taulant Bora
  Taulant Bora
  Muaj më parë

  keta e kane me frik politikanet shqiptar e duan me diktatur keta nuke marin vesh me fiale

 45. Agron Allko
  Agron Allko
  Muaj më parë

  Gjithmon ta kontrolloj NATO... faleminderit Amerika

 46. zarif bajrami
  zarif bajrami
  Muaj më parë

  RESPEKT NATO AMERIKANE GJERMANE POPULLI SHQIPTAR ASHT PROAMERIKAN

 47. VALONA
  VALONA
  Muaj më parë

  Shqiperia mund te behet vetem po te jet posht te huajve sepse shqiptaret nuk e duan te miren njeri tjetrit

  1. İl Grande Arthas
   İl Grande Arthas
   Muaj më parë

   Ske aq fuqi sa te mbrosh veten! Jo se nuk duam njeri tjetrin. Kete do Serbi qe ne te mendojm.. Por ne te njejtennkoh rrit perçarje.

 48. Kujtim Jaupi
  Kujtim Jaupi
  Muaj më parë

  Good bless America

 49. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  Muaj më parë

  Me. Naton. Shqipnia. Ka. Spiuna Ajduta🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 50. Idriz Fier
  Idriz Fier
  Muaj më parë

  Le ta kruaj me gjethe fiku prapenicen presidenti dhe plaku Mere po te duan, se ne te semes do te vene .

 51. Eleni Asllan
  Eleni Asllan
  Muaj më parë

  Ku eshte spaku pse e mbyllen aerodhromin ti futin brenda

 52. Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi
  Muaj më parë

  Bravo nato 🇺🇸

 53. Leonard Hoxhaj
  Leonard Hoxhaj
  Muaj më parë

  Bravo bravo suksese Shba 👏👏👏

 54. Real M7
  Real M7
  Muaj më parë

  Gjynah qe s'ia lane kontrollin Ilir Metes ! Se ai i kap per veshi Amerikanet. Naton e rrah me shuplaka. Mandej Munika iu han veshin mes shaleve..

 55. Vlash Markaj
  Vlash Markaj
  Muaj më parë

  Le te hyje derri dhe dosa se ka vdekur ai burri qe e mbajti paster Shqiperine per 50vjet.

 56. HD b4 highdefinition
  HD b4 highdefinition
  Muaj më parë

  Kur ndodhe kjo nuk je i pavarur

  1. HD b4 highdefinition
   HD b4 highdefinition
   Muaj më parë

   @İl Grande Arthas nuk esht me rendesi qfar mendoj une por qfar duhet me te gjithe te mendojm

  2. İl Grande Arthas
   İl Grande Arthas
   Muaj më parë

   Po perse, mendon qe jemi te pavarur?

 57. DJ Kliti
  DJ Kliti
  Muaj më parë

  Amerika do marri ne kontroll Shqiperine ,do ta drejtojne ata ,keto jane politikat e BIDEN mikut tone te madh qe na mbrojti,dhe na mbron ende dhe na ka perzemer ,

  1. and aa
   and aa
   29 ditë më parë

   Sa erdhi miku jot ka rrezik te plasi lufta e trete boterore sa bukur, dukesh qe e kupton shume mire politiken

  2. Miki Miki
   Miki Miki
   Muaj më parë

   Amerika tè komandoin né vendin e vet, Tè vi tè komandoi italin apo rusin Russia e turqin Amerika?

  3. Fatmir Qyteza
   Fatmir Qyteza
   Muaj më parë

   PO ZOTRI

 58. Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai
  Muaj më parë

  I rruan lesht berisha dhe likia keta bejne ne shqipri kshu por jo ne vend tj europian newer klos

  1. Frank Franky
   Frank Franky
   Muaj më parë

   @Alikaj ShezaiTe them te drejten nuk te kuptova ,shkruaj pak me qarte ,faleminderit!

  2. Alikaj Shezai
   Alikaj Shezai
   Muaj më parë

   @Frank Franky une jetoj ne europe dhe kam 20 vjet dhe nuk me intereson fare politika veç nga puna ime punojte dhe jetojte zotri

  3. Frank Franky
   Frank Franky
   Muaj më parë

   Saliu dhe Ilir miu jot nuk meritojne burgun por denim me vdekje si tradhetar te kombit Shqipetar,por ata jane sot aty fale injoranteve si puna jote dhe fatkeqsisht ne Shqiperi jane shume si ti..

 59. Sander Lilo
  Sander Lilo
  Muaj më parë

  Cfare keni kuptuar te nderuar miq!, kontrolloret para se te vene ne Rinas do te paraqiten te presidenza per te ju nenshtruar testit te Likes "TERHQJE VESHESH"

 60. Thanas Guga
  Thanas Guga
  Muaj më parë

  Tani kontrollorët te shkojnë ti marrim gojore Natos

 61. Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga
  Muaj më parë

  Shpres

 62. Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi
  Muaj më parë

  Jo veq kullen po Nato eshte dasht komandoset e policise dhqiptare ao ushtrise me i lidhe me pranga si qet e me bllokue tere aroportin mos me lene as me hi as me dal askend.lideret e shtetit qe kan udheruar me pengur Naton me i dergue ne Hage menjehere.Si kane guxue me pengue ushtrin e Natos me urdher te armiqeve Shqiptar per te prish mardhenjen.shqiperi Nato.po Nato ka mijera mundesi me denue kreun e shtetit qe keta nuk e din.9.4.2021

 63. jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd
  Muaj më parë

  Bravo Amerikè 👍👍👍🥰

 64. Braho Luan
  Braho Luan
  Muaj më parë

  USA respekt

 65. VITO CORLEONE
  VITO CORLEONE
  Muaj më parë

  Trupat amerikane TE MARRIN NE kontroll TE plote komplet TERRITORET e ILIRISE TONE, jo turqi jo rusi, jo kine o influence e TYNE NE TERRITORET e ILIRISE e as1 lloj penetrimi. A JANE terezi RAMA e karat SI RAMA??????SH.B.A ASHT 1 NGA aleatet e ILIRISE me shum be KURVE ei bahen kto budalliqe, more a JANE ne menet TE kokes POLITIKANET SHQIPTAR apo Jan qmendur?????.qa bahet e nodh nat ven nuk I nin kerkun NE BOTE. O ZOT o perendi na shpeto NGA kta DJIAJ qe KAN NE administrim PUSHTETIn NE SHQIPNI. VDEKJE TRADHTARVE VDEKJE SERBISE DHE VUQIQIT DHE GREQISE DHE LAJQAK. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 66. Moijsi Guri
  Moijsi Guri
  Muaj më parë

  Shqiptarve ju kamë falë b borxhit ju kamë thënë çfare të bëinë,duhet një vitë ta mbai nato aeroportin , duhen organizata fetare të marin pjesë në drejtim shteti ,ku të ketë punonjës nëpër institucionet ,duhet feja .

  1. Dardania Dardania
   Dardania Dardania
   Muaj më parë

   Feja e ka perqa boten

 67. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  Muaj më parë

  Ne burg krimineleet

 68. Ir Si
  Ir Si
  Muaj më parë

  Po ca Turqie o kara . TURQIA ne Nato eshte dhe eshte fuqia e dyte ushtarake e natos per nga nr ushtareve

  1. Gentian Kastrioti
   Gentian Kastrioti
   Muaj më parë

   Na plasi kari neve qe eshte ne nato? Na plasi kari qe eshte fuqia e dyte ushtarake e natos nga numri i kembsoris? Ia pshurrsha tgjitha qa ka ajo mike e fsheht e rusis e serbis!!

 69. Bardhok Markou
  Bardhok Markou
  Muaj më parë

  Rrofte AMERIKA lufte me politiken anadollake ruse ne shqiperi e ku ka shqipatare

  1. Neta Ndou
   Neta Ndou
   Muaj më parë

   Amen amen o zot te pshtojn shiptaret dhe shiprija

 70. Kosta Enriko Anastasi
  Kosta Enriko Anastasi
  Muaj më parë

  O shqiperi e mjera e bukur shqiperi Po te tradhetojne perseri Po te Fusin ne hi te zi

 71. Artur Murra
  Artur Murra
  Muaj më parë

  Por Natoja te jete paqesor per tere popujt e botes e jo kokurrence military qellimi te jete paqja botes te sundoj jo me forcen e armeve se I dobti e injoranti shfaq agrisivitetin kete e ka treguar eksperienca boterore se si nisin konflitet ne sherbim te kujt eshte kjo gare kush do te fitoj perse do te luftoj keto popujt mire i kuptojne se perse si do te justifikojne kete gare armatimesh diku do te zbrazen sa viktima te pafajshme zhduku Lufta e Dyte Boterore .Mmire qe pergatiten,por jo ne kurriz te milionave apo miliardeve te te pafajshem luftetaret ne llogore elite ushtarake ne orgjite perfundojne nuk mund te harrohet jo Bonapar as Hitler popuj te jemi vigjilent era e saj ishalla kurre nuk troket dhe dhe dhe....poe me sukses te jete stervitja per te keqinjte e kesaj bote dhe me keq po I degjeneron teknologjia e po behen individualiste te pakorigjueshem si korona virus eshte bere ky virus teknologjik qytetarja

 72. N Veseli
  N Veseli
  Muaj më parë

  E.more Shqiptar te shkret ,valle deri kur ne.ne duar te huaja ..........?!

 73. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  Muaj më parë

  Erdhi koha te qerohen ferat qe na kane zene per kembe.!?Poshte tradhetaretqe hiqen si shpetimtare.!? 70 parti 70 mendje u bene si fera neper kembe.!?.......🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 74. ADRIAN Cecollari
  ADRIAN Cecollari
  Muaj më parë

  Erdhi koha e burrave.. Dilni ne skene mos u fshihni... Sado te luani me popullin Zoterinj me Ameriken susss... Ja beni prove hidhuni ne sulm.. Kohen ndryshuan edhe Shqiperia do ndryshoje drejt Evropes demokracise e jo drejt marrezise Rusise... Dite te bardha do vijne per popullin punetor e paqedashes... Mjere minjt ku do fshihen me Radar do i kapin direkt e ne Rec City...

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Nuk eshte lufte ne mes popujve por minipakice militare qe u krijuan per luksin e vet personal e qe perbetohen se po mbrojne interesat e pop anembane nje idiot i lesson keto brockullae si lopa bajgen komentues nuk je diplloma as ti as une,por evren e se keqes e ndjen cdo njeri normal por qe dikush kapet prej bishtite nuk te le te levizesh hic....hic qytetarja

 75. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  Muaj më parë

  O amerik mere gjithe shqiprin se na vdiqen keta tradhtare te kombit

 76. Kujdesi Mica
  Kujdesi Mica
  Muaj më parë

  Po si ka mundesi Sala i ka fajet per gjdo rrupallahane si sjell rilindja ne ke te vend

  1. Zani Brahimi
   Zani Brahimi
   Muaj më parë

   Shyqur qe kemi edi ramen se kushe edi ku do kishim perfunduar bravo

  2. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Spjegohu qarte dhe ti e di se pasoja e sales akoma vazhdojne mos bej sikur nuk kupton apo si antishqiptar te vjen per shtat e te mendosh se sala nuk paska asnje faj ben te padituren sikur ke lindur tani hajd mos u hiq aq e flakte patjeter je badhkepunetor I Sales se mbrashte medet per ne kush po na jep mend qytetarja

 77. Agim Prifti
  Agim Prifti
  Muaj më parë

  Forca amerika

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Por dhe me forcat tona se gomari e nxjerr.....qytetarja

 78. A. B.
  A. B.
  Muaj më parë

  Po për ne që jetojmë e punojmë në emigrim na vjen turp që të themi se jemi SHQIPTAR nga këta hajdut tradhëtar qeveritarë. Po çdo ditë një gjë të re po shfaqni si e si që kokën tuaj të shpëtoni nga gjithë këto që keni bërë për 30 vjet

  1. A. B.
   A. B.
   Muaj më parë

   @Artur Murra o Turo po mirë simbas teje në Shqipëri nuk ju boka përshtypje këto që ndodhin a...

  2. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Ke plot si ne dhe atje ku je ilviar asnje pop nuk eshte kudo ka cibanet e vet andaj e trazuar eshte ky planet qytetarja

 79. Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa
  Muaj më parë

  Sikur NATO te merret nen kontroll gjithe Shqiperine e te fuste ne burg gjithe politikanet qe kane vjedhur, mashtruar, korruptuar, te gjithe politikanet qe kane tradhetuark e kane dashte edhe me fal tokat shqiptare.

  1. Neta Ndou
   Neta Ndou
   28 ditë më parë

   @Ir Sh kam frik se kjo asht e vertet

  2. Ir Sh
   Ir Sh
   29 ditë më parë

   Mos u bo naiv se nato nuk i shtin politikant korruptur ne burg.. kjo hala kurr ne botë nuk ka ndodh!!! Ne as ni shtet e me siguri nuk dot te ndodh te na. Nato i njek ve interesat tveta e ata e kan per interes mej pas politikanat hajduta pa shkoll se ather lun qysh don!

  3. Toni Kolombo
   Toni Kolombo
   Muaj më parë

   Fatmir Qyteza ishalla don zoti ☝🏻se na murn. N gjaf 😭

  4. Neta Ndou
   Neta Ndou
   Muaj më parë

   Amen o zot

  5. Albert Daja
   Albert Daja
   Muaj më parë

   Mirvjena Tufa;kot nuk e la NATO stervitjen tani.Eshte fundi i Ilir Metes,dhe Sales.

 80. Pjeter Pecollaj
  Pjeter Pecollaj
  Muaj më parë

  Si asht e mundur qe politikant tan ala se din planin e dushmanit lindor ,jugor ,verior per zvoglimin e trojeve te ARBRIT si me rastom e univerzitetin e tetoves ne vend se te hapet ne Shkup ku ishte qendra me e madhe e ARBRIS .

 81. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  Muaj më parë

  Faleminderit Ambasadore s Amerikes

 82. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  Muaj më parë

  Ata qe jane tradhetaret e vatanitduhen qeruare

 83. hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi
  Muaj më parë

  Po popo populli do te qeroin kriminelet drogemenet komunistet pushtetit Amerik a pu shtetiper popullin Shqipetare

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   @King Lion epo te gjithe jane bijte tane alienet nuk pranojne te na drejtojne kane frike kane te drejte se cfar beme ne 97? Qytetarja

  2. King Lion
   King Lion
   Muaj më parë

   Populli asht aq i meqem sa me 25 prill prap ka me votu ps pd lsi e tregojn sondazhet🤣🤣🤣

 84. Xhavit Bylbili
  Xhavit Bylbili
  Muaj më parë

  shqipria esht vend kriminal dhe tradhtar te papar turp turp ju qoft o bastarda te flliqt. sju besohet juve jeni tradhtaret mbrenda NATO,S duhet te perjashtoheni pernheher sa per ndryshe esht NATO NE rrezik

 85. Nikoll Hila
  Nikoll Hila
  Muaj më parë

  Rama don Turqit ejo popullin evet

  1. Nexhdet Bellaja
   Nexhdet Bellaja
   Muaj më parë

   @Alikaj Shezai shum bukur Edvin kristaqis ama me sorrBine ska pse te beje pazare ne kurriz te veriut Shqiperise veriut Kosoves !!!

  2. Alikaj Shezai
   Alikaj Shezai
   Muaj më parë

   Aq sa rama te kishte punuar dhe sala dhe shqipria do ishte lule e mbani mend si ishte vlora tr sr fieri berati lushnja lexha shëngjini lexha shkodra e me radh i mbani mendë normale që po cop cop ishin pa rruge pa drita dhe as nje të mir nga kush nga Opozita e hajdutave vrau e dogji sa deshi sala qe nga veriu e deri në jugë vodhi sa deshi vrau sa deshi deri sa hyri tek koleget e tij duke vrare ai do djegur me benzin jo me plum ai kriminele i pa shpirt ipa bes sllopodan millosheviç serb esht zoti bnikoll hila ose rama deri me sot as ka vrare dhe as ka djegur kete e verteton gjith bota

  3. Gentian Kastrioti
   Gentian Kastrioti
   Muaj më parë

   @Artur Murra eshte e vertet. Rama ka qene edhe ne dasmen e qikes se erdokarit. Jan shok te ngusht edhe tdyt Jan robqirsa qe e kan mjel popullin. Kan vjedh ku kan pas mundsi

  4. Nexhdet Bellaja
   Nexhdet Bellaja
   Muaj më parë

   Rama e don sORRbine !

  5. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Aspak e vertete Trimi i mire me shoke shume as njohje nuk ke e prandaj flet si miza ne qyp qytetarja

 86. Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri
  Muaj më parë

  Ne nuk dime te veteudhehiqemi.

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Pushtuesit na e kane lene ne gen mos besimin ndaj vetes andaj jemmi si jemmi dhe ay pra sado dhe pse perseri punon ne favor te pop prap dyshojme dhe I kkundervihemi me lloj argumentimesh dhe poshteruesi pak nga xheozia shume nga paftesia ca ng politika e sa ca e ca qe fund nuk ka si injorante qe na la ky 31 vjecar po e keqja e se keqes eshte miresia e qev sone qy nga 2013 o pop duhet rizgjuar e duhet kuptuar se kush punon per te mire edhe te do e jo ne parcela partake shoqata e sa e sa religione jane strehuar dhe sa e sa andaj te leme ndasite qe percarja na dha nga keto ca e ca e sa e sa si pop do ecim me Edin krah per krah se ky po I jep emer vendit te rimekembur dhe bile dhe me tej si profesionis I se bukures ardhmerine keshtu e ka bere e duhet te kemie besim nga puna e qev qe miresi po na jep te gjitheve ne dhe pse ca e ca-te sa e sa- te lehin per keq qytetarja

  2. King Lion
   King Lion
   Muaj më parë

   Hisorikisht

 87. Gezim Naco
  Gezim Naco
  Muaj më parë

  Faleminderit NATO.

 88. Bristol UK
  Bristol UK
  Muaj më parë

  Qen bir qeni Sali trathtari Ilir floriri duan errsire per kete vend, or njerz thirrni mendjes, posht trathtaret

  1. Gentian Kastrioti
   Gentian Kastrioti
   Muaj më parë

   @mavriçi avni i ka kthyer moti o vlla. Rama me erdokarin jan si miza mas mutit.

  2. ali baba
   ali baba
   Muaj më parë

   @mavriçi avni më pëlqeu edukata juaj në komunikim. Bravo 🖐️

  3. Artur Murra
   Artur Murra
   Muaj më parë

   Matric vic vicvic negativitet percjell pseudonimi ytsa me mend sqaron Bristol pse nuk e lexon kontrast je nga injoranca thua apo bindja te ka verbuar?qytetarja