Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

8 343 Shikime 853 mijë
Muzikë

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► www.smarturl.it/SubscribeGena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

-

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)
__________________________________

Bookings 📞 : 00355684675397

Fole Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

_______________
Connect with GENA:
Instagram ► bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► bit.ly/2VUQjrz
Connect with ENDRI:
Instagram ► endripriftiofficial
Connect with STEFI:
Instagram ► stefi_prifti07
Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
_______________
Music: Gena
Lyrics: Gena
Arrangement: Vani Rushiti
Guitar: Besmir Shani
Saxophone: Devis Kaziu
Master: Eni Xhihani
Video: Max Production
Editing: Sami Leka

Published by : Folé Publishing
_______________
℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#GenaEndriStefi #IKamVeneKapak #Fole

Komente

 1. GENA
  GENA
  17 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► www.smarturl.it/SubscribeGena 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

  1. Eva1917
   Eva1917
   9 ditë më parë

   @ANIANI a

  2. Dhurata Greca
   Dhurata Greca
   17 ditë më parë

   Super kenge

  3. Vilma Duro Kafexhiu
   Vilma Duro Kafexhiu
   17 ditë më parë

   Suksese !!! Super kenge ❤️

  4. ANIANI
   ANIANI
   17 ditë më parë

   Gena suksese, kenga super.Meqense dhe un jm kaçurrelse ,me vendos ❤.🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

 2. Klandina Krutani
  Klandina Krutani
  7 orë më parë

  Voi siete Perla di Albania Che voce e canzoni belisima cantano i miei paesani bravi bravi bravi❤❤❤🥰🥰🥰

 3. Suela Lifo
  Suela Lifo
  18 orë më parë

  PERFEKT 👏👏KORCA 🇦🇱🇦🇱

 4. genti ceca
  genti ceca
  20 orë më parë

  Super kenge .....

 5. Albana bono
  Albana bono
  2 ditë më parë

  Numer 1 bravo e madhe ju lumte goja bashkpunim super 🎵🎧💃💃💃💃💃

 6. Viovan Cici
  Viovan Cici
  2 ditë më parë

  Bravo shume bukur tre korcaret

 7. Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi
  3 ditë më parë

  Brava jeni më të mirët🌹❤️💓💚🌻🌼🌸💐🌷🌹🥀🏵️💞

 8. yza munteanu
  yza munteanu
  3 ditë më parë

 9. gjakov - prizren
  gjakov - prizren
  3 ditë më parë

  uauuu muzik e fort qekjo

 10. ilir petro
  ilir petro
  3 ditë më parë

  mos te kishte tekst shqip do me dukej si keng serbe apo boshnjake po prap se prap shum keng e bukur

 11. Armando Muka
  Armando Muka
  3 ditë më parë

  Respekt per qef 👏👏👏👏

 12. viktoriarama
  viktoriarama
  4 ditë më parë

  Gena ta hangsha zemrën. You never let me down. Nga varri do çohem me muzikën e zërin tënd❤️ Hope to see you one day here in Cali🙏🏻

 13. mirela aliaj
  mirela aliaj
  5 ditë më parë

  Belliiiiii 🥰🥰🥰🥰

 14. Xhina Memushaj
  Xhina Memushaj
  6 ditë më parë

  Bravo cuna ju beni muzike te mirefillte jo tallava ju degjoj me kenaqesi jo se jemi patriote Korcare por jeni profesioniste jeni te papare ju uroj suksese

 15. Suzana Gjini
  Suzana Gjini
  7 ditë më parë

  O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja

 16. Rigels Luke
  Rigels Luke
  7 ditë më parë

  Ju kendoft zemra shum bukur artista

 17. Selçuk Türkmen
  Selçuk Türkmen
  7 ditë më parë

  So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 18. Valbona Hysejan
  Valbona Hysejan
  7 ditë më parë

  Brravo korca👏👏👏👌👌👌

 19. Valbona Llulla
  Valbona Llulla
  7 ditë më parë

  Super kenge videoclip yll fare

 20. Aj baba
  Aj baba
  7 ditë më parë

  Sa like shkojn per zeshkanet 👇

 21. word english
  word english
  8 ditë më parë

  Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.

 22. Sami Peci
  Sami Peci
  8 ditë më parë

  Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.

 23. seeni gzty
  seeni gzty
  8 ditë më parë

  Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

 24. Edita Gegic
  Edita Gegic
  9 ditë më parë

  ❤️❤️💋💋💋💋

 25. Brixhilda Novalli
  Brixhilda Novalli
  9 ditë më parë

  Bellissimo

  1. seeni gzty
   seeni gzty
   8 ditë më parë

   Ku eshte ky vend?

 26. mitro Kosova
  mitro Kosova
  9 ditë më parë

  👍❤🇦🇱🇽🇰👍

 27. Fatosi Redxha
  Fatosi Redxha
  9 ditë më parë

  👌👌👌👌👏👏

 28. Elton Vlore
  Elton Vlore
  10 ditë më parë

  Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏

 29. Alban Koka
  Alban Koka
  10 ditë më parë

  3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!

 30. luiza cani
  luiza cani
  10 ditë më parë

  ⭐⭐⭐

 31. Ela Celiku
  Ela Celiku
  10 ditë më parë

  🌷

 32. Lamprini Vanko
  Lamprini Vanko
  11 ditë më parë

  Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem

 33. sildian zylollari
  sildian zylollari
  11 ditë më parë

  👑KORÇA👑

 34. Besa Besa
  Besa Besa
  11 ditë më parë

  Gena vdes per bionde😁

 35. soiung toiue
  soiung toiue
  11 ditë më parë

  Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

 36. Samira Hoxha
  Samira Hoxha
  11 ditë më parë

  Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super

  1. Endri & Stefi Official
   Endri & Stefi Official
   11 ditë më parë

   Ne klipin tjeter... 👍😍

 37. angela angel
  angela angel
  11 ditë më parë

  Super..ju kendofte zemra..

  1. soiung toiue
   soiung toiue
   11 ditë më parë

   complimenti ragazzi

 38. Driton Bajraj
  Driton Bajraj
  11 ditë më parë

  Bravo Gena

 39. simin simin
  simin simin
  12 ditë më parë

  Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍

  1. simin simin
   simin simin
   7 ditë më parë

   @Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷

  2. Albaboy King
   Albaboy King
   7 ditë më parë

   🇦🇱🤜🤛

 40. Tirana 2001
  Tirana 2001
  12 ditë më parë

  Ku eshte ky vend?

 41. Ridvana Sina
  Ridvana Sina
  12 ditë më parë

  Gena super, man in red...!!!

 42. Frida biba
  Frida biba
  12 ditë më parë

  Super ! nje bigap !!

 43. Spiro Roko
  Spiro Roko
  12 ditë më parë

  Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...

 44. Melissa Riva
  Melissa Riva
  12 ditë më parë

  Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak

  1. Melissa Riva
   Melissa Riva
   9 ditë më parë

   Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️

  2. Endri & Stefi Official
   Endri & Stefi Official
   11 ditë më parë

   @Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅

  3. Melissa Riva
   Melissa Riva
   11 ditë më parë

   @Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️

  4. Endri & Stefi Official
   Endri & Stefi Official
   11 ditë më parë

   Beni qejf edhe pak...😍😂

 45. Fatmir Callmori
  Fatmir Callmori
  12 ditë më parë

  Bravo djema

 46. Eva Rriska
  Eva Rriska
  12 ditë më parë

  Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓

 47. xhemal boka
  xhemal boka
  12 ditë më parë

  Super kenge 👏

 48. xhemal boka
  xhemal boka
  12 ditë më parë

  Super kenge 👏

 49. Wolfgang Liedtke
  Wolfgang Liedtke
  12 ditë më parë

  👍👌

 50. Dorina Rina
  Dorina Rina
  12 ditë më parë

  na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss

 51. Merita Asllanaj
  Merita Asllanaj
  12 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️

 52. Elena Subashi
  Elena Subashi
  13 ditë më parë

  complimenti ragazzi

 53. Shqiponja Dervishaj
  Shqiponja Dervishaj
  13 ditë më parë

  Super

 54. Rock girl
  Rock girl
  13 ditë më parë

  Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

  1. Bylis For ever
   Bylis For ever
   9 ditë më parë

   Kërce bijë kërce, ke moshën ta tundësh Mire

 55. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  13 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💚💚❤❤emila💎💎💚💚❤❤aris💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕❣💔💖💝1💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕💔💖💝gena 1💎💎💚💚❤❤endri💎💎💚💚❤❤stefi💎💎💚💚❤❤💓💟💞💘💕

  1. Rock girl
   Rock girl
   13 ditë më parë

   😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

 56. Eliada Beluli
  Eliada Beluli
  13 ditë më parë

  Suksese te metejshme ..super kenge 👏👏👏👏👏!😁

 57. Astrit Ruci
  Astrit Ruci
  13 ditë më parë

  Gena je njish per zotin bravo

 58. Niko 3600
  Niko 3600
  13 ditë më parë

  Me shume klikime mori kenga e ledianes 😂😂😂😂😂😂

  1. Kevi Tirane
   Kevi Tirane
   12 ditë më parë

   Ky eshte populli medioker qe kemi ne!🤔🤔Nuk vleresohen asnjehere vlerat e verteta, ne cdo fushe!!!!!

 59. Albino Antonio Cazzato
  Albino Antonio Cazzato
  13 ditë më parë

  Tre zera te kombinuar shume bukur bravo

 60. Teuta Vezuli
  Teuta Vezuli
  13 ditë më parë

  Jeni me te miret,kenge e mbrekullueshme si gjithmone,na kenaqet dhe shume kombinim i bukur i zerave....Suksese paci gjithmone...

 61. Kadrie Sejdi
  Kadrie Sejdi
  13 ditë më parë

  Ekam makin e degjoj pothuajsseee🤗

 62. Genc Torba Torba
  Genc Torba Torba
  13 ditë më parë

  Bravo cuna , hit do behet kjo kenge , kuptim plot , ritem gjithca ka brenda

 63. Soleil
  Soleil
  13 ditë më parë

  Vajzat e ketej brezi te gjitha kinge🌹

 64. Pastor BiLaLi
  Pastor BiLaLi
  13 ditë më parë

  Hajdeee hajdeee 💙💛🖤

 65. Blossxom
  Blossxom
  13 ditë më parë

  Krenare per korcen e kengetaret e qytetit tim bravo kenge shume e bukur

 66. S K
  S K
  13 ditë më parë

  Gena gjithmon fantastik

 67. nsjznhs hsuznhz
  nsjznhs hsuznhz
  13 ditë më parë

  Tre yje....super bashkpunim ✨✨✨

 68. Ledjana Prenga
  Ledjana Prenga
  13 ditë më parë

  Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

 69. qopoy dnon
  qopoy dnon
  14 ditë më parë

  Të jesh "KORÇAR" dhe mos I vesh kapak 😉 🇦🇱🇸🇪

  1. Albanian Orthodox
   Albanian Orthodox
   5 ditë më parë

   E keni qelbur flamurin e Suedise 😂😂😂😂

  2. Marius Dule
   Marius Dule
   8 ditë më parë

   Copy paste koment 😋😅

 70. Flurije Kukalaj
  Flurije Kukalaj
  14 ditë më parë

  😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

 71. Elo na
  Elo na
  14 ditë më parë

  Sot vleresohen amatore kengetar, jo keto artista qe meritojne me shum shikushmeri dhe like !😍

  1. qopoy dnon
   qopoy dnon
   14 ditë më parë

   alfirst.info/nick/1L7Oj6w7OfvR-Bf2WvtkWw

 72. Lejla Mansaku
  Lejla Mansaku
  14 ditë më parë

  Sh e bukur

 73. Fato Veliu
  Fato Veliu
  14 ditë më parë

  Shume bukur qe te tre ju lumt goja

 74. Majola Lazeri
  Majola Lazeri
  14 ditë më parë

  👏👏

 75. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  14 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤koke e kembe me ty rash brenda i kam ven kapak💎💎💙💙💚💚❤❤💓💛💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤

 76. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  14 ditë më parë

  Gena endri stefi 💎💎💙💙💚💚❤❤i lam ven kapak💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘❣💔💖💝💗❤❤

 77. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  14 ditë më parë

  Danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💕💔💖💝💗❤❤eneida💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝❤💗💎💎💙💙💚💚❤❤💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💜💔💓💞💟💘❣💔💖💝💗❤❤

  1. Enejda Xhatufa
   Enejda Xhatufa
   14 ditë më parë

   1💎💎💙💙💚💚❤❤

 78. olioli
  olioli
  14 ditë më parë

  Kaçurrelja -- si Sirene🧜‍♀️ Bjondja -- si Trendafil 🌹 Zeshkanja-- si Miss😍 Per ti vënë kapak 😄😉

 79. Selime Bylyku
  Selime Bylyku
  14 ditë më parë

  SUPER KENGE E MREKULLUSHME ME PELQEN PA MASE

 80. Marjana Didi
  Marjana Didi
  14 ditë më parë

  Bravo 👍🙏💚❤💙🙋‍♀️

 81. A A
  A A
  14 ditë më parë

  Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

 82. Sofia Chamzallari
  Sofia Chamzallari
  14 ditë më parë

  Bravo djemte korcare te pa pare suksese kenge shume e bukur

 83. Saadet Mavili
  Saadet Mavili
  14 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 84. Flutr O.
  Flutr O.
  14 ditë më parë

  Suksese Suksese...👏👏👏👏👏

 85. josi Osmani
  josi Osmani
  14 ditë më parë

  Nderkohe kacurrelat ne klip i ka Gena ,goca me te drejta.Perpos kesaj kenga yll🌟🤗

 86. Best Sisters Forever
  Best Sisters Forever
  15 ditë më parë

  Gena Endri Stefi like kush mendon se jan me te miret sot per sot

 87. Best Sisters Forever
  Best Sisters Forever
  15 ditë më parë

  Bravooo jeni me te miret suksese te metejshme 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👌👌👌 supeeeer hiiiiiiiiit

 88. Lindita Cianci
  Lindita Cianci
  15 ditë më parë

  Super kenge na kenaqet

 89. Landa P
  Landa P
  15 ditë më parë

  bravo me ju krenohet Korca

 90. Kadrie Sejdi
  Kadrie Sejdi
  15 ditë më parë

  Aq bukur sa ska kufi 🙅👏🤗👁️

 91. Bad girls for l1fe
  Bad girls for l1fe
  15 ditë më parë

  Pse nuk i morët vajzat e përputhen në videoclip

  1. Bad girls for l1fe
   Bad girls for l1fe
   14 ditë më parë

   @Endri & Stefi Official 😂😂uau flm rrespekte jeni me te mirët 💓

  2. Endri & Stefi Official
   Endri & Stefi Official
   15 ditë më parë

   Ju bejme ftese per klipin e radhes... 😍😍😍

 92. Tefta Dedej
  Tefta Dedej
  15 ditë më parë

  Je Artist gena.por dhe vellezerit.rrespekte.😘😘😘

 93. Sara Glass
  Sara Glass
  15 ditë më parë

  Che bello🌟🌹🌟🌹🌟🌹❤️

 94. linda bleta
  linda bleta
  15 ditë më parë

  Si gjithmone kenget e mrekullueshme korçare na japin nje kenaqesi te mrekullueshme shpirterore! Bravo djema!👏🏻👏🏻👏🏻

 95. Qamil Isufaj
  Qamil Isufaj
  15 ditë më parë

  Super 👍

 96. Silvana Abdiaj
  Silvana Abdiaj
  15 ditë më parë

  Shume bukur kenga Gena complimenti ben gjithmon keng shume te bukura

 97. Migena
  Migena
  15 ditë më parë

  😍😍😍😍 Gena o adash😂❤️

  1. Sandra Sandra
   Sandra Sandra
   12 ditë më parë

   Te doli emri a😂❤🤪

 98. Zoja S.
  Zoja S.
  15 ditë më parë

  PERFEKT...NO KOMENT...❤❤❤

 99. Vjollca Tafaj
  Vjollca Tafaj
  15 ditë më parë

  Mbajini mend keto kohe ....se pleqeria troket shpejt ne dere dhe vetem imazhe do keni

 100. Vio Vio
  Vio Vio
  15 ditë më parë

  Ku esht ber videoklip?