Meta në hetim për vrasjen e Xhuvanit, Kuvendi u kërkon info SHBA, BE e SHISH për takimet në Elbasan

422 Shikime 51 mijë

Komente

 1. Prende Marku
  Prende Marku
  Muaj më parë

  Futni ne burg qa prisni ma

 2. Bosi Bosi
  Bosi Bosi
  Muaj më parë

  Arrestoeni o.gjyqtar e prekuror se nuk eshte vrasja e pare qe bene ky hajdut e kriminel qe 🙏i mart haken ketij populli.qe e ben mish per top politikanet tane

 3. Bos MILER
  Bos MILER
  Muaj më parë

  TI HANIN MUTIN BERISHES MOJ BUCE SA BUKUR QE I LIDHNI KETO QE PO VRITEN PERDIT I VRET RAMA. KAQ TE POSHTER JENI NUK BJEN NJE TERMET ATJE NE PARLAMENT NE POLICI TJU BEH. HI

  1. Bos MILER
   Bos MILER
   Muaj më parë

   @Bosi Bosi PA RAMEN SKA TERMET E DIN CFAR ESHTE BERISHA PER JU GAGREN. JU GRYHEN PER DIT

  2. Bosi Bosi
   Bosi Bosi
   Muaj më parë

   Nje termet te gjiri i lalsit te mona meta e berisha

 4. Florian Salillari
  Florian Salillari
  Muaj më parë

  Partia ta ve njolllen dhe ajo ta heq prape.. Ky qelbesire do varur te sheshi Skender'Be'eeee

 5. Dritan Semani
  Dritan Semani
  Muaj më parë

  🕊🕊🇺🇸⚖️💪🏻🇦🇱❤️🇽🇰🤝🇪🇺🕊🕊

 6. Toni krasniqi
  Toni krasniqi
  Muaj më parë

  MORE CRIMES WILL CAME OUTSIDE HE IS WITH MAFFIA HE SPEND MONEY FOR KILLING PEOPLE KY ASHT KRIMINEL ME DIPLOM VEQ ME BA DESTABILITET APO TRAZIRA MOS ME MUJT SHQIPRIA MU NGRIT ME MBAJT BLLOKUME SHQIPRIN SE ME U FORCU SHQIPRIA KY DUHET ME SHKU NE BURG BASHK ME KOLEGET E TIJ DHE BANDEN E TIJ VRASESE KY VEQ NE RUSSI NE BAFT OSE NE SERBI SE KY SKA VEND TJETER KU

 7. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  Muaj më parë

  Po si shume bamiresira ka bere Meta sipas pamfletit .!!! Si kane ngelur te fjetura gjithe keto bemA.!!! PO PRESIM ME PADURIM CFAR DO BEJE komisjoni.!!! .......???

 8. servis celular
  servis celular
  Muaj më parë

  ctare gazetaresh plehra qe jeni turp tju vij

 9. Tata Jucja
  Tata Jucja
  Muaj më parë

  E vrafte i plotfuqishemi "Allahu"

 10. Zenun Hoxha
  Zenun Hoxha
  Muaj më parë

  .

 11. Arjan Halili
  Arjan Halili
  Muaj më parë

  ... jo vetëm kaq, po ka vrarë dhe PERSONALISHT Everestin pardje ...

 12. Leo Likja
  Leo Likja
  Muaj më parë

  O ai maskara perveqse burgut ka haqe per te la

 13. EQUILIBRIUM衣⚖️
  EQUILIBRIUM衣⚖️
  Muaj më parë

  Mbas xubit te yzberishtit e ka radhen xubi skraparit

  1. Bona Zenuni
   Bona Zenuni
   Muaj më parë

   😆😆👍

 14. Vera Vera
  Vera Vera
  Muaj më parë

  Ne burg car prisni

 15. Vera Vera
  Vera Vera
  Muaj më parë

  Po car duhet mos me e besu nuk esht i pari qe vret meta e monika

 16. Dava May
  Dava May
  Muaj më parë

  ILIRE META krejte si kale karroce mjer populli qe te ka ma kriminel ska ka shkone nuk milidhen te gjithe populli per ta Varure varure

 17. MahMUT mahMUTI
  MahMUT mahMUTI
  Muaj më parë

  Presidente bastard meriton burgun

 18. Zenel Saraci
  Zenel Saraci
  Muaj më parë

  Metà dhe Bardbi Te tjeret ja vetem budallejn

 19. Kristo Tato
  Kristo Tato
  Muaj më parë

  Fundi. I. Trimit. Te. Cepanit.

 20. Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani
  Muaj më parë

  Vrasje brenda llojit vet,....

 21. Moisi Guri
  Moisi Guri
  Muaj më parë

  Nuk bëhet shaka në punë,puna është punë ajo do besim të fortë tek partia,se nqs nuk ecin punët e partis dikush tradhëton dhe jepë të dhënat,kjo është gabim,janë magjistarët që ju gjejnë sekretet ku nuk i kapni dotë,dhe dyshoni për nji që duket i lëkundur dhe i fusni plumbin ,ku i bëni pabesi të kohët, këto gjëra nuk rregullohen në pa fe,por magjistarët pasurohen nga dhuntia e tyre ,kjo quhet vetëpunësim .

 22. Pashk Nokaj
  Pashk Nokaj
  Muaj më parë

  O Pamflet, mos ja ul vlerat vehtes.Xhuvani ishte një nga banditët e Metës pastaj u rekrutua nga Ramëziu dhe u vu në shërbim të K/ ministrit famëkeq me gjithë bandën e tij. Xhuvani dhe banda e tij me k 14 mars ditën e verës ishin në Elbasan nën shoqërimin e psikopatit k/ ministër dhe i prishën ditën e verës popullit të Elbasanit dhe mitingun e PD me urdhër të kapobandës k/ ministër. Lind pyetja? Përse k/ ministri shoqërohej nga bandat dhe jo nga eskorta e tij??!!! Nuk paska pas eskortën nga garda e republikës!!.Elbasani dhe shqipëria ka shumë xhuvana nën komandën e kapobanxës k/ministër, prandaj perëndimorët të hetojnë Metën dhe k/ ministrin aktual.

 23. Skenda 1234
  Skenda 1234
  Muaj më parë

  Poshkatoni qausheskun

 24. arjan frani
  arjan frani
  Muaj më parë

  Je ba si mut tash pill ropsh.u msove me luksin po tani behu gati per burgun luksoz