Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video)

19 957 Shikime 2 mln
Muzikë

Official video for "Ndoshta" by CRICKET & YLL LIMANI.
Music by : @Yll Limani & Cricket
Produced by : CRICKET
Lyrics by Yll Limani
Master by : Lorenc Aliaj

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.music
Follow Yll Limani on:
Instagram : ylllimani
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.
#Cricket #Yll Limani #onima

Komente

 1. Gzim Jusufi
  Gzim Jusufi
  Orë më parë

  teksti : koka prej tirone jena na

 2. Everything
  Everything
  19 orë më parë

  Xhenetë gjdo dit jom ka e pres qat mesazh prej teje😔😔😔

 3. sokin jon
  sokin jon
  Ditë më parë

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 4. Anxhela Bogdani
  Anxhela Bogdani
  2 ditë më parë

  Ti je super kengetar... 🥰🥰🥰

 5. Kini Kin
  Kini Kin
  2 ditë më parë

  e qitu ma mir të lumt ahahha se msuset po thojn

 6. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  2 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤💋💋💋

 7. bucii rebel
  bucii rebel
  2 ditë më parë

  Kenge e bukur zeri bukur gjithe e ban kenget e bukura

  1. sokin jon
   sokin jon
   Ditë më parë

   degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 8. denis Sulovari
  denis Sulovari
  3 ditë më parë

  Per ca i beni keto keng per te qar

 9. Erza Thaqi
  Erza Thaqi
  3 ditë më parë

  Yll limani❤️

 10. Kini Kin
  Kini Kin
  4 ditë më parë

  bravo te koft

 11. bilinas mini
  bilinas mini
  4 ditë më parë

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 12. 4Nejo4
  4Nejo4
  5 ditë më parë

  Kang e buker 🤌

 13. yuoop noke
  yuoop noke
  5 ditë më parë

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   3 ditë më parë

   Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

 14. dolita windo
  dolita windo
  6 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   3 ditë më parë

   degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 15. Anxhentila Kola
  Anxhentila Kola
  6 ditë më parë

  Jkk

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   4 ditë më parë

   Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

 16. nickalm
  nickalm
  6 ditë më parë

  Art fantastik cricket 🔥 & Yll

 17. seiom jvony
  seiom jvony
  8 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   5 ditë më parë

   Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

 18. Mia Tips
  Mia Tips
  8 ditë më parë

  Ti don me na myt 😄

  1. dolita windo
   dolita windo
   6 ditë më parë

   like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 19. Ptao Tom
  Ptao Tom
  8 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

 20. Safete Kokici
  Safete Kokici
  9 ditë më parë

  🌟🌟❤❤

 21. opzz xsin
  opzz xsin
  9 ditë më parë

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   8 ditë më parë

   Sa pak views,marre

 22. Servis Fresi
  Servis Fresi
  10 ditë më parë

  Je me i miri

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   7 ditë më parë

   Sa pak views,marre

  2. seiom jvony
   seiom jvony
   7 ditë më parë

   je i papar❤️

 23. ehe po
  ehe po
  10 ditë më parë

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 24. Meso Gjermanisht
  Meso Gjermanisht
  10 ditë më parë

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   9 ditë më parë

   😔♥️

 25. BESA
  BESA
  10 ditë më parë

  Le ta themi, gjysma e njerëzve që po e dëgjon tani është tu qajt 😩😩

 26. Lona Lushaj
  Lona Lushaj
  11 ditë më parë

  Mka marr malli per te por si shkruaj dot 😓

 27. fouoii gyhh
  fouoii gyhh
  11 ditë më parë

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   10 ditë më parë

   alfirst.info/load/a42geK2ra9qDnXU/video

 28. tirana918
  tirana918
  11 ditë më parë

  Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   10 ditë më parë

   Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 29. Ornela Pergjegji
  Ornela Pergjegji
  12 ditë më parë

  Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

 30. bowen voowy
  bowen voowy
  12 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 31. Sene Sene
  Sene Sene
  12 ditë më parë

  Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   11 ditë më parë

   Je ma i mir ylli 👑💜

 32. Egli Channel
  Egli Channel
  12 ditë më parë

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 33. Joanna
  Joanna
  13 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 34. l.l l.l
  l.l l.l
  13 ditë më parë

  Sa pak views,marre

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   12 ditë më parë

   Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

 35. minij hooi
  minij hooi
  13 ditë më parë

  je i papar❤️

 36. Perik Prifti
  Perik Prifti
  14 ditë më parë

  O jettt

 37. Leda Preci
  Leda Preci
  14 ditë më parë

  🥺🥺🥺😍😍😍😍

  1. Joanna
   Joanna
   13 ditë më parë

   Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

 38. L L
  L L
  14 ditë më parë

  😔♥️

  1. minij hooi
   minij hooi
   13 ditë më parë

   🥰🥰🥰🥰

 39. Proo Proo
  Proo Proo
  15 ditë më parë

  Ma i miri tek kjo kenga gjej veten time suksese ylli

 40. hen ko
  hen ko
  15 ditë më parë

  Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

 41. Lilly Goold-Adams
  Lilly Goold-Adams
  16 ditë më parë

  Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 42. Polikseni Zouta
  Polikseni Zouta
  16 ditë më parë

  alfirst.info/load/a42geK2ra9qDnXU/video

 43. Dark Web
  Dark Web
  16 ditë më parë

  LARGESI E MALLKUAR 😔🥺 🥺🥺

 44. Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide
  16 ditë më parë

  Je ma i mir ylli 👑💜

  1. hen ko
   hen ko
   15 ditë më parë

   👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

 45. Emily An
  Emily An
  17 ditë më parë

  Je ma i mir ylli 👑💜

 46. Olta Bani
  Olta Bani
  18 ditë më parë

  Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

 47. Love Calming Relax
  Love Calming Relax
  19 ditë më parë

  *Good evening*

  1. Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide
   16 ditë më parë

   Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

 48. Lorida Afrinderin
  Lorida Afrinderin
  19 ditë më parë

  Fccv

  1. Emily An
   Emily An
   17 ditë më parë

   Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

 49. Havana 1996
  Havana 1996
  19 ditë më parë

  Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

 50. soinhu foitu
  soinhu foitu
  19 ditë më parë

  Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

 51. Eriselda Saliaj
  Eriselda Saliaj
  19 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   18 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

 52. AM13 AM13
  AM13 AM13
  19 ditë më parë

  Ylli ti je i pa arritshem Bashk me cricket

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   18 ditë më parë

   Nice job guys?

 53. Art Bislimi
  Art Bislimi
  20 ditë më parë

  Yf

 54. Art Bislimi
  Art Bislimi
  20 ditë më parë

  ❤❤♥️

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   19 ditë më parë

   duhet me qep copat e zemres tash!!!!

 55. Shabani Gezim
  Shabani Gezim
  20 ditë më parë

  Njerz a din kush ku esht qyky vend 🙏🙏🙏🙏

 56. Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss
  20 ditë më parë

  Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja

 57. Viola Manoli
  Viola Manoli
  20 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

 58. Filloni Një Koleksion
  Filloni Një Koleksion
  20 ditë më parë

  alfirst.info/load/laeoZm7WpdeTe2w/video🤩

 59. mondi bani
  mondi bani
  20 ditë më parë

  O zote sa me mungon 💔 çdo dite qe kalon me shume me mungone 😢 kjo esht frika ime . Se do te vdes pa te pare e njeher ne ket jet

 60. Mira Zenelaj
  Mira Zenelaj
  21 ditë më parë

  sa shume vuajte kalon zemra edhe perseri eshte e forte

  1. Skenda 1234
   Skenda 1234
   8 ditë më parë

   Njeriu i fort e ka zemren te fort

  2. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   20 ditë më parë

   Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

 61. Samsunges Samsunges
  Samsunges Samsunges
  21 ditë më parë

  Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

  1. Ornela Krosi
   Ornela Krosi
   8 orë më parë

   Po pra, Melisa 3M 🤦‍♀️🤷‍♀️

 62. Antoneta
  Antoneta
  21 ditë më parë

  Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

 63. florea stan
  florea stan
  21 ditë më parë

  Eu din pacate, nu pot sal numesc Cantaret sincer zici ca face slujba la biserica 😎😎😎

 64. ꪑꫀꪶꪖ 02
  ꪑꫀꪶꪖ 02
  21 ditë më parë

  🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼

 65. niduoe stre
  niduoe stre
  21 ditë më parë

  ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  1. Skenda 1234
   Skenda 1234
   8 ditë më parë

   Zbrite pak zbrite zbritje sezonale

 66. Golden Motivation Albanian
  Golden Motivation Albanian
  21 ditë më parë

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

 67. Anxhi M
  Anxhi M
  21 ditë më parë

  Pershendetje nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum respekte 😊

 68. ThizIzNery
  ThizIzNery
  22 ditë më parë

  duhet me qep copat e zemres tash!!!!

  1. Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian
   21 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

 69. Future Bb
  Future Bb
  22 ditë më parë

  Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

  1. Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian
   21 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🧡🧡

 70. Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor
  22 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  1. drttyu liqm
   drttyu liqm
   21 ditë më parë

   🤍🤍🤍🤍

 71. Al Beshure
  Al Beshure
  22 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  1. drttyu liqm
   drttyu liqm
   21 ditë më parë

   Bukur ✌🇧🇬✌

 72. Vanesa Zekaul
  Vanesa Zekaul
  22 ditë më parë

  Wjwjwuusuww

  1. niduoe stre
   niduoe stre
   21 ditë më parë

   🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 73. laskin riubn
  laskin riubn
  22 ditë më parë

  Sa mzk e bkr 😍❤️

 74. ilda cangu
  ilda cangu
  22 ditë më parë

  Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

 75. Aaşşalıkk Hilmi Önal
  Aaşşalıkk Hilmi Önal
  22 ditë më parë

  Turkey🇹🇷🎶🎶🎶🎶🎼🎺🎺

 76. Xhulja Jace
  Xhulja Jace
  22 ditë më parë

  Sa i papare je muzike edhe kete muzik e ke bere per ate qe jane te lenduar edhe presin te kthehen te dua shume zemer je papare me kto muzik 😘😘😘😘😘💋💋💋❤❤❤

  1. laskin riubn
   laskin riubn
   22 ditë më parë

   Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

 77. Aida Sh
  Aida Sh
  22 ditë më parë

  Sa nam videoklipi💫💫💫💫 U fiksova!!!

 78. Bensu Soral
  Bensu Soral
  22 ditë më parë

  Nje nder dhimbjet me te madha eshte ajo e dashurise, nje nder dhimbjet qe i kam frike. Heren e fundit dikush mi shprehu ndnjenjat, por une nga frika qe mos lendohem e refuzova 😩, tani qe e shoh ne rruge kur kalon ndihem shume keq se edhe une kisha ndjenja ndaj tij dhe ato vazhdojne te rriten, te kerkoj falje 🙏🙏🙏

 79. Bensu Soral
  Bensu Soral
  22 ditë më parë

  Fiks kenge per mua, ja dedikoj atij x personi, ndishta!

 80. Jurgent Jurgent
  Jurgent Jurgent
  22 ditë më parë

  alfirst.info/load/pqGNpW3NZraDlnk/video

 81. drttyu liqm
  drttyu liqm
  23 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 82. Albanian Version
  Albanian Version
  23 ditë më parë

  Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

 83. Ivanova Luydmila
  Ivanova Luydmila
  23 ditë më parë

  Bukur ✌🇧🇬✌

 84. Sara Poliku
  Sara Poliku
  23 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍

  1. drttyu liqm
   drttyu liqm
   23 ditë më parë

   ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

 85. john denver
  john denver
  23 ditë më parë

  kjo muzika me tekstin nuk lidhet fare. pff

 86. Albert Sufaj
  Albert Sufaj
  23 ditë më parë

  Mo bre yll se e ki ni zo si met hi sorra nzorr trash😂😂

 87. Ylli Limani
  Ylli Limani
  23 ditë më parë

  Zëri yt është qetësi për shpirtin! 😍♥️🌍🏅

  1. Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian
   21 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🤍❤️

 88. Flordi
  Flordi
  23 ditë më parë

  alfirst.info/load/Z5yEoq2eba-Bmmw/video

 89. Armanda Ringaj
  Armanda Ringaj
  23 ditë më parë

  Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

 90. misolou fout
  misolou fout
  23 ditë më parë

  Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏

 91. Real Moments Life
  Real Moments Life
  23 ditë më parë

  Jeta esht vertet nje dallge e forte..qe ta kalojm ate dallge duhet te pergatisim veten gjithmon me frym dhe energji..qe te tejkalojm cdo dallge momenti te jetes..cdo keng te con ne nje histori jete sikur kenga ne fjal..vertet shume kenge e bukur dhe e fort..suksese🔛🔝

 92. Anna Mosinyan
  Anna Mosinyan
  23 ditë më parë

  It's very nice thank you!! ❤️ From🇬🇷🇦🇲🎶🥰

 93. besmir fani
  besmir fani
  23 ditë më parë

  Super

  1. misolou fout
   misolou fout
   23 ditë më parë

   Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli

 94. Tushe Daulle
  Tushe Daulle
  23 ditë më parë

  Perfect song 😍😍🙈🙈

 95. Eren Tin
  Eren Tin
  23 ditë më parë

  Ylli Limani, e teprove me Kte kengen tani! Amazing song😍❤️

  1. Golden Motivation Albanian
   Golden Motivation Albanian
   21 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

 96. Berati 1
  Berati 1
  23 ditë më parë

  E paske qit ni kang tkillt

 97. miri miri
  miri miri
  23 ditë më parë

  Armida Vllaca ❤ te dua shum

 98. Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu
  23 ditë më parë

  o vdeksha un per ty o Ylli

 99. Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu
  23 ditë më parë

  ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  1. Skenda 1234
   Skenda 1234
   8 ditë më parë

   Zbrite pagzzzz😣

  2. Sokol Actor
   Sokol Actor
   20 ditë më parë

   Ky ne albanian talent deshtoj nuk e vlersuan por nuk u dorzua dhe ja ku ka arrit sot 👍ka sukses i lumt cunit

 100. arsi arsi
  arsi arsi
  23 ditë më parë

  je i papar❤️