LIVE Rezultatet e fundit nga Zgjedhjet 2021 Shqiperia Voton -Tv Klan News (26 Prill 2021)

1 813 Shikime 194 mijë

Rezultatet paraprake te zgjedhjeve parlamentare 2021 ne Shqiperi
Per te rejat e fundit vizitoni www.tvklan.al
#KlanNews #ShqiperiaVoton #Zgjedhje2021
UBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. STREETFIGHTERZ ILLYRIAN
  STREETFIGHTERZ ILLYRIAN
  15 ditë më parë

  Më vjen keq për shqipërinë për shkak të edi rama, shqipja nuk do të rritet kurrë vendi po bëhet më i varfër. Së pari Turqia, pastaj Maqedonia, pastaj Serbia, pastaj Greqia, na duhet një patriot, jo një tradhtar

 2. Ledian Piperku
  Ledian Piperku
  16 ditë më parë

  O Klani ku e gjetet kte gazetaren, e kuptoj ngaterresen mes 570 dhe 57 po 11 miljon thot, nuk e di ajo sa banore ka Shqiperia!?

 3. Daniele Paolì
  Daniele Paolì
  16 ditë më parë

  Perché è 20' nelle tendenze zio porco?

 4. Music Albanian Maker
  Music Albanian Maker
  16 ditë më parë

  Hahahaha 5mij e 100 e tetedhjet mije hajde gazetare hajde Kto jan gazetaret e rames

 5. Sotiri Irena Shella
  Sotiri Irena Shella
  16 ditë më parë

  Ku ma keni gjet kete qe sdi te flase e te te lexoj sakt numrat, ke te besh me votat numrat duhen te lexohen sakt. Gazetare I thencin me 4e ka marre shkollen apo me pages.

 6. Francesco Tasso
  Francesco Tasso
  16 ditë më parë

  perché nella home

 7. vladimir marku
  vladimir marku
  16 ditë më parë

  C'eshte kjo femer qe nuk njeh numerat....puuuuu... skandal....