Greta Koci - Trendafilat (Official Video)

6 378 Shikime 652 mijë
Muzikë

Stream/Download 👉 smarturl.it/Trendafilat
Follow👉 smarturl.it/GretaKoci
Instagram 👉 gretakoci1
Facebook 👉 GretaKociOfficialPage
Music & Lyrics: Edlir Begolli
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Dejzi
Video by: MAX Production

United Records © 2021
#GretaKoci #Trendafilat #AlbanianMusic

Komente

 1. Randika Maduwanthi
  Randika Maduwanthi
  3 ditë më parë

  Fire

 2. Shpresa Shalsi
  Shpresa Shalsi
  4 ditë më parë

  🌹🌹🌹💋💋💋💋🍁🍁🍁🍁🍁🍁👀

 3. Leo leo Leo
  Leo leo Leo
  6 ditë më parë

  Lov you Gerta 🌹🌹🌹🌹

 4. avni rama
  avni rama
  6 ditë më parë

  :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)(350) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aaaaaaaaaaaaasssssssss :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

 5. sander gjonaj
  sander gjonaj
  6 ditë më parë

  👍

 6. Ornest Rrema
  Ornest Rrema
  7 ditë më parë

  Shum muszik e bukur

 7. Flora Gjoka
  Flora Gjoka
  9 ditë më parë

  Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem

 8. Rino Givens
  Rino Givens
  11 ditë më parë

  greetings from SERBIA

 9. Moira Ademi
  Moira Ademi
  11 ditë më parë

  Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤

 10. Tanjum Dola
  Tanjum Dola
  12 ditë më parë

  Gorgeous!! 🤍🤍

 11. El Za
  El Za
  12 ditë më parë

  Je fantastike

 12. mimi sinani
  mimi sinani
  13 ditë më parë

  Ti je trendafil🌹❤

 13. varo Ana
  varo Ana
  13 ditë më parë

  Super melodia. Bravo !

 14. Vlora Labit
  Vlora Labit
  15 ditë më parë

  Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉

 15. OLIGISA HALILI
  OLIGISA HALILI
  15 ditë më parë

  LOVE YOU

 16. OLIGISA HALILI
  OLIGISA HALILI
  15 ditë më parë

  O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR

 17. Dilara 3157
  Dilara 3157
  16 ditë më parë

  ❤❤

 18. Zegjine Satka
  Zegjine Satka
  16 ditë më parë

  Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️

 19. Erlis Rama
  Erlis Rama
  17 ditë më parë

  Ghutsjueyy3hj

 20. Constantin Amariutei
  Constantin Amariutei
  17 ditë më parë

  Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖

 21. Rud Wat
  Rud Wat
  19 ditë më parë

  Cool, greetings from Canada!

 22. Romeo Qerama
  Romeo Qerama
  19 ditë më parë

  Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa

 23. D V
  D V
  19 ditë më parë

  o yll

 24. Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2
  19 ditë më parë

  🤩🤩

 25. Gnoli Gnola
  Gnoli Gnola
  20 ditë më parë

  Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..

 26. Ergi Hoxha
  Ergi Hoxha
  20 ditë më parë

  E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..

 27. Elona Lleshi
  Elona Lleshi
  20 ditë më parë

  Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 28. Mikel Mekshi
  Mikel Mekshi
  21 ditë më parë

  Super super super kenge GRETA 🥰🥰

 29. Fitore Dobra
  Fitore Dobra
  21 ditë më parë

  Wunderbar! Grüße von Fifi

  1. Fitore Dobra
   Fitore Dobra
   21 ditë më parë

   Dankeschön!

  2. Fitore Dobra
   Fitore Dobra
   21 ditë më parë

   Ja gerne ! Ich mag auch

 30. Giovanni Aidala
  Giovanni Aidala
  22 ditë më parë

  👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻

 31. maroje kralj
  maroje kralj
  22 ditë më parë

  Love Albanian music From croatia ♥️

  1. Fatbardha Zharri
   Fatbardha Zharri
   17 ditë më parë

   Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh

 32. Aziz Zeneli
  Aziz Zeneli
  22 ditë më parë

  Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja

 33. Tamerlan Gasanov
  Tamerlan Gasanov
  22 ditë më parë

  👍

 34. Ailsa Ni
  Ailsa Ni
  22 ditë më parë

  Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 35. Gleda Masha
  Gleda Masha
  22 ditë më parë

  Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱

 36. Lirika Sh
  Lirika Sh
  22 ditë më parë

  Fantastike

 37. Ani Anni
  Ani Anni
  22 ditë më parë

  eli fara dyte eshte kjo fiziku gretes nuk do ndryshoj kurre

 38. Flutura Selimi
  Flutura Selimi
  22 ditë më parë

  Tekst super si vete Gerta

 39. vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt
  23 ditë më parë

  I love this song Supporting you from Austria 👏

  1. Ailsa Ni
   Ailsa Ni
   22 ditë më parë

   Sa bukur😍❤

 40. Lusha Lusha
  Lusha Lusha
  23 ditë më parë

  superrr

 41. Orsida Hoxha
  Orsida Hoxha
  23 ditë më parë

  super e shkelqyer kenge me melodi me kuptim me tera te mirat te kenaqet shpirti kur e degjon

 42. Xhuljana xheka
  Xhuljana xheka
  23 ditë më parë

  Super keng ❤❤

 43. Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci
  23 ditë më parë

  Sa bukur😍❤

 44. Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras
  23 ditë më parë

  ...

 45. Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras
  24 ditë më parë

  ...G... .

 46. Jonita Kosumi
  Jonita Kosumi
  24 ditë më parë

  Bravo 👏🏻

 47. Paul Qendro
  Paul Qendro
  24 ditë më parë

  Bravo Greta ! A very nice song & great Performance .

 48. qopoy dnon
  qopoy dnon
  24 ditë më parë

  Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 49. dondon257 has123
  dondon257 has123
  24 ditë më parë

  Bravo Greta je zeri me i mire per mua suksese ne jete

 50. Naze Kaja
  Naze Kaja
  25 ditë më parë

  Super 💖

 51. Melinda Shala
  Melinda Shala
  25 ditë më parë

  Eeeee Trandafilat 🌹🌹🌹🌹

 52. anxhela love
  anxhela love
  25 ditë më parë

  Yll je

 53. ema elena
  ema elena
  25 ditë më parë

  A jam e vetmja qe kur ni kang e Greta Kocit veq kcej 😂😂😂😂

 54. yasio bolo
  yasio bolo
  25 ditë më parë

  SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

  1. Kosovari 09
   Kosovari 09
   10 ditë më parë

   Ça është kjo kukla mu ,shkruaj shqip jo greqisht

 55. Μirada Lezaj
  Μirada Lezaj
  25 ditë më parë

  💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 56. pioggia pioggia
  pioggia pioggia
  25 ditë më parë

  Love.it 😍❤👏

 57. Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras
  26 ditë më parë

  ...

 58. Krvavi Balkan
  Krvavi Balkan
  26 ditë më parë

  O zemra yo are amezyng trendafile.

 59. Monika Spaqi
  Monika Spaqi
  26 ditë më parë

  Qetsim per veshet kjo kenge💫 yll i pa shuar je Greta❤️

  1. vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt
   23 ditë më parë

   Waiting ...🌹🌹🌹

 60. TONIEL TONI
  TONIEL TONI
  26 ditë më parë

  ❤️🔝

 61. kolim jone
  kolim jone
  26 ditë më parë

  Greta si gjithmone me hite ❤🥰🥰🥰

 62. Leda Vathaj
  Leda Vathaj
  26 ditë më parë

  Shum bukur bravo 😘

 63. Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi
  26 ditë më parë

  💙💙💙💗💗🌷🌷🌷⚘

 64. Menofit Menofit
  Menofit Menofit
  26 ditë më parë

  Omg I really want this In Eurovision same song

 65. Geri zoga super Hit
  Geri zoga super Hit
  26 ditë më parë

  Super 👏👏👏👏

 66. Rony Ron
  Rony Ron
  26 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏Suksese..

 67. Mari Ja
  Mari Ja
  26 ditë më parë

  Sa i du kenget e tilla taman SHQIP vertet pa asnje fjal te husj as pa Reper tu ciceru

  1. qopoy dnon
   qopoy dnon
   24 ditë më parë

   Balkan music is verry different....(perfect)👏

 68. Serxho Vlore
  Serxho Vlore
  26 ditë më parë

  Bravo greta super keng 👏👏👏👏👏

 69. TN
  TN
  26 ditë më parë

  Love you 😘

 70. VIP NIKLA
  VIP NIKLA
  27 ditë më parë

  🌹🌹

 71. Bacalu IRY
  Bacalu IRY
  27 ditë më parë

  Nice! I love it...

 72. Herkula KS
  Herkula KS
  27 ditë më parë

  greta si zemer je

 73. Ana Drenova
  Ana Drenova
  27 ditë më parë

  Suksese zemer .

 74. Dylan America
  Dylan America
  27 ditë më parë

  E kompletuar si artiste . Gati per Eurovision 👏👏

  1. Arbër 2020
   Arbër 2020
   25 ditë më parë

   @Dylan America ne kemi talente te muzikes pafund qe kendojne live e s'po i japim mundësinë jo me kesaj qe vec per keng s'ka lidhje po shyqyr jane sdudiot me i eliminu mangesite

  2. Dylan America
   Dylan America
   25 ditë më parë

   @Arbër 2020 pse ca ka?

  3. Arbër 2020
   Arbër 2020
   26 ditë më parë

   😂😂😂😂 me ca veshi degjon me ca syri sheh

 75. sara rossi
  sara rossi
  27 ditë më parë

  👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋

 76. El Za
  El Za
  27 ditë më parë

  Je super

 77. Edi Lyte
  Edi Lyte
  27 ditë më parë

  Greta pas kaq shum kohesh bravo 👏

 78. ny london
  ny london
  27 ditë më parë

  akoma 16 vjece esht greta koci

 79. Kadrie Rinxhi
  Kadrie Rinxhi
  27 ditë më parë

  Ka kenget me te reja . E jotja eshte me e bukura 🤩🤩🤩🤗🤗👏👏👏👏👏👏

 80. im Unike
  im Unike
  27 ditë më parë

  PO ME NE FUND BERE KENGE TE HAJRIT SI PERPARA SUKSESE GRETA

 81. Eljona Dalina LATIFI
  Eljona Dalina LATIFI
  27 ditë më parë

  😆😆😆🥺🥺💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

 82. Adem jashari
  Adem jashari
  27 ditë më parë

  Mir shum po video nuk osht 4K ish duk memir me video 4K

 83. Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia
  27 ditë më parë

  Bravo Greta🥰 Si gjithmon kenget e tua jane shum te bukur a Suksese🥰

 84. Jola Tushaj
  Jola Tushaj
  27 ditë më parë

  Hiti I veres🤗🤗

 85. Skullk13
  Skullk13
  27 ditë më parë

  SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

  1. Fatbardha Zharri
   Fatbardha Zharri
   17 ditë më parë

   Bbnjnknknknkknlvcfdsfjkkjjjjhhhhhhhhhhhhjvvjgkjgjgkkgkkhkhkkklllkk

  2. Fatbardha Zharri
   Fatbardha Zharri
   17 ditë më parë

   Vvvg vhjjo

  3. Fatbardha Zharri
   Fatbardha Zharri
   17 ditë më parë

   F

 86. ceza noeli
  ceza noeli
  27 ditë më parë

  Te lumt

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   27 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video ..........

 87. KEJSI
  KEJSI
  27 ditë më parë

  Shum e dua nje bashkepunim me Dhurata Doren se do ishte hit

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   27 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video ..........

 88. *Stella*
  *Stella*
  27 ditë më parë

  Ale le le trandafilat 🥀kur ma dhe ..,veq ma more zemren 💔e u zhduke se di pse....😭❣️🎶...

  1. Erjon
   Erjon
   18 ditë më parë

   @*Stella* 🌹🌹🎶🎶🎶💎💎💎🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🎶🎶🎶🎶💎📞

  2. lule lulee
   lule lulee
   26 ditë më parë

   @*Stella* di pende io ho solo risposto al messaggio precedente tutto qui

  3. *Stella*
   *Stella*
   26 ditë më parë

   @lule lulee po per qa thu ti 😂😂😂😂

  4. lule lulee
   lule lulee
   26 ditë më parë

   @Jakup Jakup mase se kish per trendafilat ajo🤣🤣🤣🤣

  5. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   27 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video ..........

 89. KEJSI
  KEJSI
  27 ditë më parë

  A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën,e u zhduke s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle Zemër Më ka marr malli,s'ta them dot sa shum O zemër Po më mbyt mu kjo mërzi Por un jam vetëm E du ta di ku je tani Ku?Ma thuj,ta di Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle 2x Le le lej le,le le le,lej,le le Lej le le lej le 3x Zemër Me ty,jo,dot nuk mbaj mëri se të kam zemër Të du ma shum se syt e mi Mos më lër vetëm Pa ty kam frik,çdo nat e dit Jo,mos ik,o shpirt Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj,un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e u zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle Le,le le le lej le,le le le lej le,le le Lej le le lej le

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   27 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video ..........

 90. Adem Guce
  Adem Guce
  27 ditë më parë

  ❤️

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   27 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video ..........

 91. Fation Gjergji Dj
  Fation Gjergji Dj
  27 ditë më parë

  Bravo👏👌

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   27 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video ..........

 92. Fjori F.kiosia
  Fjori F.kiosia
  27 ditë më parë

  Super like pa e degjuar...🙏❤️👑🌟

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   27 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video ..........

 93. Vlora S
  Vlora S
  27 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

  1. QKSH NEWS
   QKSH NEWS
   27 ditë më parë

   alfirst.info/load/roCsqIieaKZkaqs/video ..........

 94. Lumturije Baftiu
  Lumturije Baftiu
  28 ditë më parë

  Bravooo

 95. Lediana Abazi
  Lediana Abazi
  28 ditë më parë

  Bella canzone brava Greta😍😍😍😍😍😘😘😘👏👏👏👏

  1. Meti Meti
   Meti Meti
   27 ditë më parë

   Keng shum hit Nuk ngopesh tuje nedegjuar Greta💫💫💫💫💫je P'shen letaa

 96. Greis Hana
  Greis Hana
  28 ditë më parë

  Edhe pakkkk edhe pakk edhe pak...kjo pjesaaa super fare.

 97. Majko Feçanji
  Majko Feçanji
  28 ditë më parë

  Alelel trëndafilat kur mi dhe🙈

 98. Gledja bukur
  Gledja bukur
  28 ditë më parë

  Me pelqen kenga, zeri veshja gjithçka. Bravo

 99. Ludjana Cota
  Ludjana Cota
  28 ditë më parë

  Best singer🌹

 100. EMJ
  EMJ
  28 ditë më parë

  Bukur!!!