Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme: Imeraj është mbrojtur nga SHBA! Ja si e goditi Bashën!

421 Shikime 44 mijë

Komente

 1. Vladimir Dushniku
  Vladimir Dushniku
  24 ditë më parë

  Politikane te korruptuar ne Shqiperi duhet te cilesohen te gjiyhe ata qe kane ne llogarite bankare mbi 1 milion euro !

 2. Fadil Tairi
  Fadil Tairi
  24 ditë më parë

  Aha si ka qesh si lavire...

 3. Bashkim Allko
  Bashkim Allko
  27 ditë më parë

  Respekte USA SHBA🇺🇸 Shduk Mafien 🇦🇱 Qe Mbajn Peng Nje 🇦🇱Te Tere Dhe Kan Varferuar vendin Ne Varferi Papunsi Ekstreme Bandat Mafjet korruptive Ne Vend Flm Flm Respekt USA SHBA🇺🇸 Dhe Spak🇦🇱

 4. Demetrio Note
  Demetrio Note
  27 ditë më parë

  Ngjela je i vertet per ato qe thua.Respekte

 5. Jani Sava
  Jani Sava
  28 ditë më parë

  Fluturon fluturon fluturon Takuuu! Politika amerikane....?

 6. Shuki Lipert
  Shuki Lipert
  28 ditë më parë

  Ska rode ma te felliqet ne bote se hashimi rama sala basha meta duhet ti vesh ne litare .......

 7. Nana Braushi
  Nana Braushi
  29 ditë më parë

  Nga goja juaj,dhe ne vesh te Zotit.....

 8. RR 31
  RR 31
  Muaj më parë

  Meta qeni n burg

 9. Ruzhdi Ismaili
  Ruzhdi Ismaili
  Muaj më parë

  Vetem lloqe kavaje

 10. ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi
  Muaj më parë

  Mire e ke po nuk po shohim asgje!?

 11. Mark Hajati
  Mark Hajati
  Muaj më parë

  Boll sensacione te bujshme ke dhan ne keto 30 vite.Po asnji bercak nuk asht kap.Grepat thate e rrjetat shpuar.

 12. cris Rea
  cris Rea
  Muaj më parë

  Avokat te lumte goja.

 13. Isa Meleqi
  Isa Meleqi
  Muaj më parë

  Ti ke pjerdh o qole ti je me fiksime ti shef endra me sy hap

 14. İl Grande Arthas
  İl Grande Arthas
  Muaj më parë

  O Taku, Enveri ta mbajti shtetin 40 vjet o bir i Shqipes, kurse sot smbajm dot as kullen e fluturimeve🤣. Nga bajgat sbehet krye!

 15. Peja Peja
  Peja Peja
  Muaj më parë

  Bravo Ngjela i sakt si gjdoher, rrespekt

 16. Affe Affe
  Affe Affe
  Muaj më parë

  Kta pro Rusët dhe pro Serbet të Qmendurit e pro ergdoganoGrekt shofin ANDRRA diten Amerika tash I merr ndorë Kontrollin sepse I njeh mir Esat pashat e kopilat turkosllavoserbo grekë

 17. Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj
  Muaj më parë

  Kështu ka thënë Ngjela ka tridhjet vjet asnjëher nuk i është vërtetu fjala.

 18. flavio flavio
  flavio flavio
  Muaj më parë

  O pamflet bla bla bla eee haaaa dardha asht pa bisht ne shqipri

 19. Laureta Xhindoli
  Laureta Xhindoli
  Muaj më parë

  Bëjeni si ne Kosove qe i cuat ne Hage krerët dhe populli i kosoves votoi

 20. Fatbardha Shkirat
  Fatbardha Shkirat
  Muaj më parë

  Do zoti u befte sic thot avokat Ngjela ,e te marrim fryme lirishte ,,,,,

 21. Paulin Goli
  Paulin Goli
  Muaj më parë

  Ky ngjela o n'gjala ka tash 30 vjejt qe leh si. Qeni ne oborr po i arrestojne sot po i arrestojne neser ik o plak matuf ato po vjedhin shqipnin e shqiptaret e po varferojne popullin ku ska ma è ti grin pordhe ne sakic kot ik o se na shpife per dite te njejtin avaz

 22. Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi
  Muaj më parë

  Aman se plasëm kurr do të ndodhë kjo çudi?????!!!!!

 23. Krenar Kopani
  Krenar Kopani
  Muaj më parë

  24 ore genjeshtra pamfleti dhe taku spurdhjaku spiun i rames pse nuk flet qe kta i kan te gjitha me spak me prokuror me gjykata ku ishte amerika x Tahirin dhe doshin

 24. Ibro Bašič
  Ibro Bašič
  Muaj më parë

  HE HE ILIROVIQ METOVIQ KREJT RUSIA TA SHKERDHEFT RODIN TEND E NA KREJT SHQIPTART QE JEMI JA SHKERDHEFSHIM RUSIES RODIN

 25. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  Muaj më parë

  Po le te hane mut keta iqini te gjithe te cdemtojne demin financiar

 26. Bardhok Markou
  Bardhok Markou
  Muaj më parë

  O zot te shpetojme nga kto kriminel

 27. kevin reno
  kevin reno
  Muaj më parë

  Basha me 3 dosje ne prokurori,si mund te behet kryeminister? Mos nuk mundet te ndodhe ,poshte te korruptuarit👎👎👎

 28. Skender Mehmetllari
  Skender Mehmetllari
  Muaj më parë

  Vetëm AMERIKANET shpëtojnë shqiperine Duet te pastrohet klasa politike 30 vjeçare

 29. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  Muaj më parë

  MIRSENAERDHET USHTRIJA AMERIKANE NATO NATO NATO NE SHQIPRIJ DHE MA GjER NE SHTETET BALLKANINKE.M.K.P

 30. Artan Lalaj
  Artan Lalaj
  Muaj më parë

  RROFT AMERIIIIIIKAAAA

 31. Rexhep Koni
  Rexhep Koni
  Muaj më parë

  kur do vij kur do zhduken kto shushuja qe po ja pijn gjakun ktij populli

 32. Edmond Hilviu
  Edmond Hilviu
  Muaj më parë

  Bravo Njela je gjithmone i sakte.

 33. Brian Sula
  Brian Sula
  Muaj më parë

  Taku ka partine e vet me 2 anetar veten dhe dashnoren. Nuk ka fituar asnje gjygj si avokat. Ka 4 vjet thot muaj

 34. mimoza llabani gurra
  mimoza llabani gurra
  Muaj më parë

  Rama o mesu me rrangallet tone duke ja fut me Gjykata te Korruptume...140 Miljon € te Popullit , ato duhen fute ne Burg Mizerjet...ku eshte SPAKU ???

 35. Arturo Menghi
  Arturo Menghi
  Muaj më parë

  SH.B.A jan engjëlli mbrojtës i Shqiptarëve.

 36. Ardit Arditi
  Ardit Arditi
  Muaj më parë

  Nuk ka drejtesi ne shqiperi o Spartak do e shohim do denohet populli I thjesht bosat e qeveritaret tan do sundojn Shqiperin edhe 30 vite te tjera

 37. hamza gjata
  hamza gjata
  Muaj më parë

  Pamfleti edhe taku vetem kakarisin si pulat kur bejn vez .te pakten pulat e bojn nga nji vez .kurse taku me pa mflet vetem llafe duke mbrojt shefin e madh vetem llafe keni dhe asgje me shum.

 38. Shqiponja Shqiponje
  Shqiponja Shqiponje
  Muaj më parë

  Si plas amrikës për drejtesi por për interesat e veta. Do zoti interesi i tyre asht që shqiptaret të kenë një rrol në ballkan e vendos ti zhduk nga politika të korruptuarit.

 39. Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja
  Muaj më parë

  Interessant sorrBija edhe kreu Politik komunist ne Shqipni janë ne hall të madh me NATO n !!!!!!

 40. Pacolli Danny
  Pacolli Danny
  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲USA

  1. Pacolli Danny
   Pacolli Danny
   Muaj më parë

   Shba eshte krahu yn i datht.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲

 41. Perparim Kastrati
  Perparim Kastrati
  Muaj më parë

  O Ngjela dmth Rama eshte engjell ca cave drrasat dhe ti o Ngjela i pari duhet te arrestohet Rama e Meta e Berisha po qe se Amerikanet len te lire Ramen me kompani per interesat e tyre ,Athehere nuk po behet drejtesi po hakmarrje per interesa Amerikane dhe populli Shqiptare nuk do e lejoj kete ,o te gjith te korruptuarit ne burg o ska drejtesi ok o Ngjela dhe boll na derdellise perdit ok .

 42. Neta Ndou
  Neta Ndou
  Muaj më parë

  O zot vere drejtsin ne shipri o zot nimoi shiptaret🙌🙌🙌🙌🙌

  1. Brian Sula
   Brian Sula
   Muaj më parë

   Muajin tjetet do ket arrestime javen tjeter do ket arrestime. Kete e di dhe gomari qe cdo dite ka arrestime. Por Berishen Meten etj nuk u hyn gjemb ne kemb.

 43. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  Muaj më parë

  Eshte nje fitore e madhe per popullin SHQIPETAR nese na zhdukin shushunjat qe i kane pire gjakun popullit keto 30 vjet.!!!???.....RROFTE AMEEIKA.!?👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 44. Arber Iliri
  Arber Iliri
  Muaj më parë

  Pac gojen e embel sì gjithmone.

 45. rexhaj qamil
  rexhaj qamil
  Muaj më parë

  Opopull sevil socjalist etvinit jandie lakshtiren larg seper hajnat e tridhet viteve poiduhet amerikes me ardh e mei arrestue prandaj rama ban muting te vogel gjoja jam I rregullt ebaj fushat te qet e larg njer tjetrit

 46. Engjellushe Istrefi
  Engjellushe Istrefi
  Muaj më parë

  Amin

 47. Francesco Besniku
  Francesco Besniku
  Muaj më parë

  50 VJET E MEJTI NJI MUT... 30 VJET E MAJN 30 MUTA. ISHALLA SHPETON SHQIPRIA NJI HER NGA HALET... 🇦🇱

 48. Paskal Danga
  Paskal Danga
  Muaj më parë

  Hahaha perralla nga spurdhjak ngjela !

 49. Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη
  Muaj më parë

  Me kemb te mbare te shpetojm nga kjo far e keqe

 50. Gezim Tivari
  Gezim Tivari
  Muaj më parë

  Amin ! Por jam skeptik !

  1. Key Board
   Key Board
   Muaj më parë

   Pse ke dyshime? Amerika e ka kuptuar lojen e Agjendeve te Rusis (politikanet shqiptar) edhe per kete arsye ka nderhyre. Plani eshte shpopullimi i shqiperise me metoda te ndyra, varferi, vuajtje, perbuzje, mbushja e shkollave me manjak seksual, kriminel ne poste drejtuese, shkaterrimet e bizneseve te vogla, te gjitha keto nuk jan rastesi.. por jan te planifikuara me detaje ne Mosk. Pse do thuash ti? Shiko ne harten Orthodoxin ne harten politike te europe dhe do ta kuptosh.

 51. Kiku Hajdari
  Kiku Hajdari
  Muaj më parë

  Po u qerune keta hajduter ka per te ikur dhe virusi.

  1. Bashkim Neziri
   Bashkim Neziri
   25 ditë më parë

   Iliri e thyen qafen ne Angli i pari si mbreti Zog ne 1939.

 52. agim jahja
  agim jahja
  Muaj më parë

  #SHBA-t e BE, per me shum se 30 vjet nuk ja dolen me diplomaci qe te vendosin demokracin ne Shqiperi, #e tani u duhet te perdorin forcen# Ja mire/se erdhet #JANKI# #Gudmorning Vietnam# film- Robi Ulljam-aktor ullivudian#

 53. Albert Daja
  Albert Daja
  Muaj më parë

  O Ilir Meta ,pse u tregove kaq budalla. Po kote e la Nato stervitjen ne Shqiperi. Po per ty o kaqole;se e di c'fare do beshe ti ,dhe Sali Berisha ne 25 Pridhe

 54. Kujtim Xherri
  Kujtim Xherri
  Muaj më parë

  Shpresojm sa me shpejt

 55. VITO CORLEONE
  VITO CORLEONE
  Muaj më parë

  ASHT u BAFT 🇦🇱🇦🇱❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 56. Adriana Mala
  Adriana Mala
  Muaj më parë

  uuuuufffff plasem...sa shume e presim...DREJTESI!!!TE MBUSHEMI ME FRYME...SEPSE E VRANE DHE SHFRYTEZUAN KETE POPULL PA MESHIRE..SI PSIKOLOGJIKISHT DHE EKONOMIKISHT .KJO KLASE E FELLIQUR POLITIKE 30 VJECARE.!!!...SEKUESTRO DHE PAS HEKURAVE...!!!TA PROVOJNE MUNGESEN E LIRISE DHE DHIMBJEN...PASI JANE KTHYER NE HIJENA...KU PER PARA;,BEJNE GJITHESHKA..

 57. Stefan Gieseke
  Stefan Gieseke
  Muaj më parë

  Brravo

 58. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  POLITIKANET TAN JAN TE PANERGHSHEM PER ATE KEQE SI IKANBA VENDIT

 59. Flora Selmani
  Flora Selmani
  Muaj më parë

  VDIQE TI SPARTAK QE TE LEPIJE PAK NE DEMOKRACI ..SE E DI MIRE TI PJELLE KOMUNISTE JE..DHE BASHA VJEN NGA FAMILJE E THJESHTE..PRANDAJ U DOGJET JU DJEMTE E BLLOKUT TE KOMUNIZMIT ..JU DUKET CUDI..

 60. Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi
  Muaj më parë

  Eh moreIlir ska ma bashkim me askend ne zgjedhje benu gati tok me Saen e Ramen per Hage po doni edhe rrenjet me i nxjerr se edhe guret i keni mjel.gjeniueh more Ilir ske shpetim po te thote:Avokat Ngjela e gjeniu Rrahim

 61. Nikoll Hila
  Nikoll Hila
  Muaj më parë

  Tan pulitikant jan tekurrumtum tan hijduta

  1. Neta Ndou
   Neta Ndou
   Muaj më parë

   100per100

  2. Aleksi Caka
   Aleksi Caka
   Muaj më parë

   Σε

 62. Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi
  Muaj më parë

  Avokati Ngjela eshte njeri ndere Avokatet me te mire jo vetem ne shqiperi po ne Evrope.Jau ka hap syte disa here lidereve po keta jane truthare.tere kreu i shtetit duhet me i denue drejt Hages me i dergue.Teper me popull kane lua trathetua e helmua tere garnitura komuniste me ra.Ajo e ballit shqiptar me marr pushtetin ne dore se u bene hor...gjeniu

  1. Aral Tosku
   Aral Tosku
   Muaj më parë

   @Rrahim Drenasi fjala jote ne vesh te zotit!!Se nete robit nuk shikoi drit jeshile,me keqardhje pota them vetem fjal.kalo mir vlla

  2. Rrahim Drenasi
   Rrahim Drenasi
   Muaj më parë

   @Aral Tosku kur bije trumbeta dikujt ka me ju freskua ne burg jeta.Jau ka hap syte.Ajo do ti gjen ne dite rri ti pa frike.e pa merak se keta urin gjarperi kane ne hjak si Sala Rama Iliri e dhjetera tjere garniture e Kriminelit Enver Ajo stuhi shpejt do ti merr.gjeniu.

  3. Aral Tosku
   Aral Tosku
   Muaj më parë

   Po shum i mir eshte!!Por veqse ja fut kot ,ka mbi 3 vjet qe e nigjoi avukatin per arrestime te bujshme?e verteta eshte se skemi par gje deri tani.