Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

26 695 Shikime 3,3 mln
Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komente

 1. rivale_ vireo
  rivale_ vireo
  6 minuta më parë

  ik moj kare mutit tqifsha at fisin

 2. Alkeos Plaku
  Alkeos Plaku
  10 minuta më parë

  Kjo kenga duhet mbajt per vetmbrojtje 🤣🤣🤣

 3. Saimon Nikollaj
  Saimon Nikollaj
  13 minuta më parë

  Ti po me bullison😂😂👏👿

 4. Desara Gega
  Desara Gega
  26 minuta më parë

  Pz dhe un nderrova vidio sa dole ti o melis🤣🤣pash zotin shum keq

 5. Klea Baci
  Klea Baci
  37 minuta më parë

  I love you Melisa ♥︎♥︎♡︎

 6. Uesli Kurti
  Uesli Kurti
  55 minuta më parë

  3 minuta keng 12 fjal ka then left the chat

 7. Enri Maliqi
  Enri Maliqi
  Orë më parë

  Po kari Po

 8. Artur Mcini
  Artur Mcini
  Orë më parë

  mesazhi i konges seni seni seni veni veni osht vec per ty

 9. Christos Production
  Christos Production
  2 orë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 10. Ferit Tafani
  Ferit Tafani
  2 orë më parë

  je me e mira melis

 11. Anxhela Anxhela
  Anxhela Anxhela
  2 orë më parë

  Ma e mira je te dua shume Melisa kenge shume bukur sukesese

 12. ff_ SNAKE __
  ff_ SNAKE __
  2 orë më parë

  Mel to opp the most of ollmnbmmmlppp

 13. Indrit Sula
  Indrit Sula
  2 orë më parë

  Melisa ♥️♥️💋🥰🥰🥰😍

 14. GENTA DOBRAJ
  GENTA DOBRAJ
  2 orë më parë

  Shume e keqe muzika eshte melisa! Dhe ti je shume e keqe!....🤐💩😡

  1. GENTA DOBRAJ
   GENTA DOBRAJ
   2 orë më parë

   @rreper shqiptar mfal spot kuptoj!...

  2. rreper shqiptar
   rreper shqiptar
   2 orë më parë

   @GENTA DOBRAJ asht e keqe dhe ban pordh kuptoje

  3. GENTA DOBRAJ
   GENTA DOBRAJ
   2 orë më parë

   @rreper shqiptar qka nuk te kuptova shkruje edhe niher te lutem i, e nderuar!?

  4. rreper shqiptar
   rreper shqiptar
   2 orë më parë

   e keqe ene ban pordh sikur ka kap qiellin me dor

 15. Valon TAHIRI
  Valon TAHIRI
  2 orë më parë

  shesum viewsa me kill

 16. Fatjona Hoxhaj
  Fatjona Hoxhaj
  3 orë më parë

  😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 17. Motovip
  Motovip
  3 orë më parë

  Hanksh mutin💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 18. Qama Limja
  Qama Limja
  3 orë më parë

  Wow Melissa ♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟

 19. User User12
  User User12
  4 orë më parë

  Me plq shum kjo keng dhe kjo vajz po sme plq klipi😕😂❤❤❤👊🌟

 20. Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili
  4 orë më parë

  Kjo per mjeksi!!!Booo skan cjapin me femrat si kjo e ja cdel.

 21. Arianagrande grande
  Arianagrande grande
  4 orë më parë

  😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍

 22. mark piroli
  mark piroli
  5 orë më parë

  Love love so much and MELISSA TE DUA SHUM SHUM MELISSA

  1. Mr Ledio
   Mr Ledio
   Orë më parë

   Ik mbushu,kar.

 23. Melissa Kurpali
  Melissa Kurpali
  5 orë më parë

  ♥️

 24. Eraldo Pjetri
  Eraldo Pjetri
  5 orë më parë

  Ja more frymen zogut😂

 25. erind daci
  erind daci
  6 orë më parë

  Uau te lumte melisa

 26. Aferdita Marku
  Aferdita Marku
  6 orë më parë

  Kujt ja ke detiku këtë këngë

 27. Aliioo 4260
  Aliioo 4260
  6 orë më parë

  Unë erdha per komentet por perfundova duke kontrolluar dhe komentet e komenteve 😂😂😂😂😂😂

 28. Jasmina Gjoni
  Jasmina Gjoni
  6 orë më parë

  melisa te falenderoj shume per kengen eshte shume e bukur

 29. Fabio 777
  Fabio 777
  6 orë më parë

  Vënin vënin ëmrin ëmrin vtm kto ke kendu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 30. Nanen Ty
  Nanen Ty
  6 orë më parë

  Tjeteren here deshu krejt mos maj tesh vesh hiq ma Nanen ty

 31. alessio moretti
  alessio moretti
  6 orë më parë

  sa here e keni kthy tek 0:51 per te pare.............. hahahhahah

 32. alessio moretti
  alessio moretti
  6 orë më parë

  dhe corapet ka te grisura kjo le te tjerat

 33. FATIME _*_BASHA
  FATIME _*_BASHA
  6 orë më parë

  PERSHENDETJE UN AM MELISA PASIONi IM ESHTE MJEKSIA NDERSA PER HOBI KAM ME PA FILXHANIN 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 34. Eri Eri
  Eri Eri
  7 orë më parë

  Shum e bukur me kenaqe

 35. Shehu' s
  Shehu' s
  7 orë më parë

  Ma teksttt palidhjeee😂😂😂😂phaaaaa

 36. 123 123
  123 123
  8 orë më parë

  LIKE NESE STE PELQEN FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 37. Gold digger Jane
  Gold digger Jane
  9 orë më parë

  Isha duke degjuar kete kenge, vjen macja me ben mutin mu te kembet 😠

 38. My tarara
  My tarara
  10 orë më parë

  A je ti pagjupe apo qka? 🤣🤣🤣🤣

 39. Der hrvati
  Der hrvati
  10 orë më parë

  I love albanian language 🇦🇱❤🇭🇷

  1. alkida gjoni
   alkida gjoni
   3 orë më parë

   😭😭😭😭😭🤦‍♀️

 40. Narze Stroka
  Narze Stroka
  10 orë më parë

  Puthe Fatjonin ne buz😘💋❤

 41. Narze Stroka
  Narze Stroka
  10 orë më parë

  Nfa Meisila❤❤❤❤💋💋per Melisen

 42. Narze Stroka
  Narze Stroka
  10 orë më parë

  Uaaauuu o zot❤❤❤😮😮

 43. Orkide Official
  Orkide Official
  10 orë më parë

  Breket e melises left the cat .jan gris 🤭

 44. ROZETA BARUNI
  ROZETA BARUNI
  10 orë më parë

  Ti je e vetmja qe e urren fationin por fationit nuk i intereson fare🥰

 45. Glenis Imeri
  Glenis Imeri
  10 orë më parë

  meli je ma e mir se ana fatjoni duhet mu kthy te ti prap

 46. Erisa Keqi
  Erisa Keqi
  11 orë më parë

  QUEEN

 47. lola lleshaj
  lola lleshaj
  11 orë më parë

  melisa

 48. Edison Ndoj
  Edison Ndoj
  11 orë më parë

  Qr qar kenga me kot qe kam nigju

 49. King Tony
  King Tony
  16 orë më parë

  Kjo Keng shkon per Mevlanin....

 50. bukyyy
  bukyyy
  17 orë më parë

  Ik mej shko blej tesha

 51. Putin Putinovic
  Putin Putinovic
  17 orë më parë

  Nje arsyeje ma shumë pse s'na pranon EUROPA 🤝 thank you for nothing 🤙🏼

 52. Francesca Mhilli
  Francesca Mhilli
  18 orë më parë

  Kang ma jerme ske ku gje shko vesh naj pal pantallona.Po nuk pate ti bi un🥱😂✌

 53. Lora Abdullahu
  Lora Abdullahu
  19 orë më parë

  ♥️♥️♥️

 54. Agetina Dyli
  Agetina Dyli
  19 orë më parë

  Hajd se ksaj her i shkoi shum klikime ksaj vec e degjojn njrz nga kureshtja po n kengen e rralles as 1m zdi shkoj

 55. Jolanda Kola
  Jolanda Kola
  20 orë më parë

  Edhe getat ti kishe kontrollu tpakten😂🙉

 56. Jolanda Kola
  Jolanda Kola
  20 orë më parë

  Ca esht kjo keng vec senin venin ke thon😂😂

 57. Samsung J1
  Samsung J1
  20 orë më parë

  Thuaj bores qe te nderosh vendin😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁Te du shumë❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Je yll fare💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

 58. Samsung J1
  Samsung J1
  20 orë më parë

  U cmend Melisa

 59. Ervis Kotorri
  Ervis Kotorri
  20 orë më parë

  Kjo melisa me ket keng i ngrin tvdekmit nga varri i tremb 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 60. Erlind Koxha
  Erlind Koxha
  20 orë më parë

  Se dija qe kishte talent per muzike

 61. Kookie Bts
  Kookie Bts
  20 orë më parë

  Auto tune enters the chat

 62. Zac is here
  Zac is here
  21 orë më parë

  Report

 63. Gentii Pancii
  Gentii Pancii
  21 orë më parë

  Kenga vajti 3.1M dhe ju akoma vazhdoni shani😅

  1. Daniela Lleshi
   Daniela Lleshi
   20 orë më parë

   Vazhdoj e shajn sepse jan te djegur

 64. Gojart Hidrej
  Gojart Hidrej
  21 orë më parë

  Ose per andin

 65. Gojart Hidrej
  Gojart Hidrej
  21 orë më parë

  E ka ba per fatjonin

 66. Llazar lala Llazar
  Llazar lala Llazar
  21 orë më parë

  Mos kendo me, fama jote nuk ka jete te gjate pastaj kenga behet me shume se dy fjale, dhe ato dy fjale jane te pa kuptushme duke u perpjekur te manipulosh zerin qe nuk e ke per muzik. Stop endren e talentit, se nuk e ke, nuk mund ta perdoresh daljen e fames perthen si favor mundesie, ( pastaj femrat qe shkojne me shume meshkuj e kan te veshtire ose te pa mundur qe te gjejne parnerin jane shume konfuze me veten (eshte si puna e asaj fjales qe thone Bari eshte me i jeshil ne parcelen tjeter,

 67. Argena Frroku
  Argena Frroku
  22 orë më parë

  Melis du mu ba si ti🤩😍🥰😘😙😗😀😄❤️🧡💛💚💙💗💖💘♥️💓💞💕💟💌❣️💋❤️🧡💛💚💙💜

 68. Bzdd Hhhggh
  Bzdd Hhhggh
  22 orë më parë

  Dilje ne Takime Me Fatinonin me Meval

 69. Bzdd Hhhggh
  Bzdd Hhhggh
  22 orë më parë

  Oj Melise Po.Pse ike nga Progami Nga ....... Perputhen....... Kthehu Ne Perputhen Kthehu.... Ne Perputhen ............ .... . . ..... ..te Lutem

 70. Greisi Murja
  Greisi Murja
  22 orë më parë

  Yll🌟🌟shume bukur melisa

 71. lola lleshaj
  lola lleshaj
  23 orë më parë

  malisa

 72. fatjona dajlani
  fatjona dajlani
  23 orë më parë

  Skandaloze 🙄🤢

 73. Flori Toplanaj
  Flori Toplanaj
  23 orë më parë

  📺🔌

 74. Darvin Toska
  Darvin Toska
  23 orë më parë

  Sen I shpift 🤢🤮

 75. Aferdita Marku
  Aferdita Marku
  23 orë më parë

  A do të ketë kthehesh me ne perputhen

 76. buni
  buni
  23 orë më parë

  Je ke qi robt ti ble klikimet

 77. Aggresoor Team
  Aggresoor Team
  23 orë më parë

  delosvdll❤dokzkgl

 78. Bzdd Hhhggh
  Bzdd Hhhggh
  23 orë më parë

  Oj Melisa ....per Dreqi Pillin pse Ike Nga Perputhen Tshati pse

 79. Eduart Agalliu
  Eduart Agalliu
  Ditë më parë

  Cte duhet kenga mi goc e ke pjerdhur me mire te meresh me mode hap 1 butik

 80. o k
  o k
  Ditë më parë

  Për zotin mou morën mend

 81. Esta Halili
  Esta Halili
  Ditë më parë

  Sa e bukur je

 82. Esta Halili
  Esta Halili
  Ditë më parë

  Sa bukur qe e ke ber o melisa kengen je shum e mirre

 83. Baby E'
  Baby E'
  Ditë më parë

  Teksti i kenges per me shume klikoni subscribe ne kanalin tim: Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Ke menu qe prape te njejtat gabime prape ti me i bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme ma ke vra Nuk po du me vazhdu Dashnia jone ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me i bo Se na nuk jena mo [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'’enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Kom menu senin prom se tjeret i ke thy A m'don a s'me don? Me mu e ke kry A m'don a s'me don? Me mu e ke kry

 84. Anes Hyseni
  Anes Hyseni
  Ditë më parë

  O nenqime po ik more se sdin ti me knu po shko rri me atdheun ne kerr rruju me ta se kini ba shum lesh muta

 85. Alban's channel
  Alban's channel
  Ditë më parë

  shtriga keeqe

 86. GD Kaci
  GD Kaci
  Ditë më parë

  Të lumtë bytha Melisa. Pa pikë talenti dhe i bone 3 milion klikime.

 87. Enrik 008
  Enrik 008
  Ditë më parë

  Ku je o enver ti ndalojshe kto llaveshe me bo kong vet me autotune! Rrofte autotune per melisen e per mevlanin!

 88. Alice Nike
  Alice Nike
  Ditë më parë

  Pse flisni si njerez te depresionuar ; ziliqar ; pranoni te tjeret si jane ; na hapet zorret e barkut , me kto sharje neper rrjete sociale . Beni nje llogari me vete ; ta kishte kenduar kte kenge nje kengetare mirfillte do tju pelqente (edhe meqe na qenka Melisa hajde hedhim balte ) para se te shani te tjeret shikoni me ke q... nena , motra , kusherira etj pastaj shikoni palat e p... te ksaj ( apo ato e bejne fshehtas edhe kjo e nxjerr ne shesh ) ka shume gjera qe mua sme pelqejne por skam asnje te drejte te gjykoj jeten e tjeter kujt . Aq me teper te rrij ne rrjetet sociale duke hedhur vrer ( nese e bej do ishte psikopati ) na flisni sikur jeni ( zonja / zotri / zonjushe - perfeksioni ) ktej beni gjithe te zezat ktej beni gjykatesin moral te te tjereve 🤦‍♀️🤦‍♀️

 89. Fatjona Hoxhaj
  Fatjona Hoxhaj
  Ditë më parë

  Je shum e bukur

  1. Fatjona Hoxhaj
   Fatjona Hoxhaj
   Ditë më parë

   Dhe kënga është kënduar shumë bukur

 90. ᏒᎥᎶᏋᏒᏕ_ 666
  ᏒᎥᎶᏋᏒᏕ_ 666
  Ditë më parë

  Je shumë e frikshme

 91. Agron Kyçyku
  Agron Kyçyku
  Ditë më parë

  Ik moj kare

 92. huu ini
  huu ini
  Ditë më parë

  Ahhahaaja u futa vec me pa komentet, lod pzz

 93. Uesli Kolaveri
  Uesli Kolaveri
  Ditë më parë

  Bravo melisa suksese je shume e mir💋💋💋

 94. xhesi hafesllari
  xhesi hafesllari
  Ditë më parë

  Po du te mbulosh senin😑

 95. aurora kalaja
  aurora kalaja
  Ditë më parë

  Mua me pelqen shum kenga e Melises❤❤

 96. Kristina Lleshi
  Kristina Lleshi
  Ditë më parë

  3 million in a week..? how much did u pay tho?

 97. OFfiCiaL eLMi
  OFfiCiaL eLMi
  Ditë më parë

  0:51 Mé falenderoni mé wonê😁🖐

 98. Fabian Alijaj
  Fabian Alijaj
  Ditë më parë

  Kjo keng ne fillim sme pelqeu por duke e degjuar ne tik tok ne instagram thash pse mos ta degjoj edhe nje here.Se si dihet kurr. Dhe tani esht my favorite song e ngjoj per dit me macokun tim se i pelqen edhe atij😂🤣😂🤣😉😆😗😙😚

 99. Fation Gjergji Dj
  Fation Gjergji Dj
  Ditë më parë

  👏👍👍👍

 100. kida kidaa
  kida kidaa
  Ditë më parë

  Sa shum komente negative o njerez qe beni ngrlet cdo dit duke ja degju kengen o zot 😂 Melisa mos i shiko fare kta ❤ se prap menjen ne ty e kan