Dorëzohet Ilir Meta, kërkon mëshirë dhe pranon fundin që i kanë rezervuar SHBA

986 Shikime 134 mijë

Komente

 1. Viktor Zeza
  Viktor Zeza
  Ditë më parë

  He do shkoj te mali me gropa?😄

 2. Pashk Zef gjergji
  Pashk Zef gjergji
  Ditë më parë

  E meritojne te ndiqen penalisht dhe te merren masat ma ekstreme per ilir meten sali berishen dhe lul bashen 1shekull na lan mrapa rroft demokracia

 3. Vera Muho
  Vera Muho
  2 ditë më parë

  Eshte shume vone per pendim do dalesh para ligjit

 4. Ilir Krasniqi
  Ilir Krasniqi
  3 ditë më parë

  As nje meshir yuri kim dhe bajden per kte qen te zgjebosur dhe gjith ata qe vodhen e vran e tradhtuan e shkatrruan kte popull e kte tok te shejt.non grata fiserisht e konfiskim fisrerisht miqsisht shoqerisht ne tgjitha drejtimet per gjdo qindark te zhvatur.ne populli pa buk sot e pa buk e uj per te nesermen e kta te mbytyr e zhytur ne luks te papare.amerik ti qe je zoti ne tok beje shqiperin siç e deshi gjergj kastrioti atdhetari e trimi i madh

 5. Alex Gjyshi
  Alex Gjyshi
  3 ditë më parë

  Ke lozur me gjakun e shume djemve e vajzave prandaj mos kerko meshire jepi fund si burrat

 6. Ha Alu
  Ha Alu
  4 ditë më parë

  ZOTI NUK DUHET TE FALE KRIMINELE SI META DHE BERISHA DHE SHUM TE TJERE.SHPRESOJME QE KETA VRASES GRABITES DHE HAJDUT ORDINER ZOTI MOS TI FALE

 7. Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja
  4 ditë më parë

  Shihni koken e ketije LUGATIT !

 8. Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja
  4 ditë më parë

  O more kufomë i mjeri !

 9. Σαμπρίνα Μπεκιο
  Σαμπρίνα Μπεκιο
  5 ditë më parë

  Pasurin e popullt qe ka vjedhur tja kethej shqiperis te behen pallate per te gjith ata qe nuk kan stre

 10. Fatmir Sadiku
  Fatmir Sadiku
  5 ditë më parë

  Nuk jam une kunder veprimit dhe futjes ne veprim te ligjit legal kunder padrejtesive , pore kursesi serviliteti yne te jet ne duart e Amerikes dhe ata cka te dojn te bejn me ne , kjo eshte tradheti kombetare ndaj elites sone. A thua kush me i denu eliten e Amerikes qe nuk kan lan krim e korrupcion e faqezezllak pa ba neper krejt Boten. Kjo eshte patetike se cfare po ndodhe me kombin tan.

 11. Fatmir Sadiku
  Fatmir Sadiku
  5 ditë më parë

  Fatekeqesija me e madhe e kombit tan eshte vasaliteti i elites politike ndaj kerkesave te Amerikes. Amerika na ka glaberu dhe ne mu nuk posedojm vizion te kjart kombetar, eshte tragjedi kombetare kure nje i huaj te futet ne shtepi dhe ta ndan drejtesin, kjo eshte e dhimbshme pore jo dicka e pazakont per kombin tone se gjitheman kemi punu kundra vetevetes ne histori kurre nuk kemi qene unik qe te bojm ball stuhive me te fuqishme dhe ti eliminojm diferencat fisnore e lokaliste dhe bajraktarizmin , kjo ka qen ajo humnera septike e kombit tan.

 12. Lek Toma
  Lek Toma
  5 ditë më parë

  Te hagert goja mjalt bukur e komentove largimin e hajdut kriminel metà kryemadhi sala

 13. ToTo Gery
  ToTo Gery
  5 ditë më parë

  Ca lloj faqeje q jeni

 14. ToTo Gery
  ToTo Gery
  5 ditë më parë

  HaahahhahahBb

 15. ermir Bajrami
  ermir Bajrami
  5 ditë më parë

  Sa tonelata ar ke ne angli, USA ta ka dokumentu HAJNIN, 200 mij 300 mij euro nkasino kumar po i len ne Beograd e pastaj po vjen ne lugin, ne emer ta djalit me nji shkronj teper te mbiemrit METAJ, kurse nuk kurorzohet me Monika Krye.... me shpernda pasurin n'disa pjes , turpi i kombit, nji mut edhe Edi me grekët, Berisha ma mut se krejt. TURP i TURPIT. Rroft Amerika edhe nenshkrujani menjiher shtetin, se prej hajnave nuk send, USA po t'a mbron popullin. Hashimi e Isa qenefi ZAJEDNICA, e helmuan francezet bashkpuntort e Hashim mutit I.Rugoven.

 16. Elmas Sulo
  Elmas Sulo
  6 ditë më parë

  Ne burge e kan vendin te gjithe kta qe kan udhehequre kto 30 vite te gjithe pa perjashtim te majte e te djadhte te gjitha llojte e ngjyrate qe e kan katandis kete popull ne kete gjendje!

 17. Faslli Patozi
  Faslli Patozi
  6 ditë më parë

  Lufta ndaj korrupsionit ben mire qe behet,por per me teper duket si një furtunë ne goten e ujit

 18. enver corsobase
  enver corsobase
  6 ditë më parë

  keta jane bura. me nje R.

 19. linda Dedja
  linda Dedja
  6 ditë më parë

  Te gjithe mediat ne shqiperi jane 💩duhet te jeni te drejte ne ate cka thoni me fakte e para dhe e dyta mediat duhet te jete te lira pa bindje partiake dhe mos te punojne duke sajuar e genjyer

 20. Martin Prendushi
  Martin Prendushi
  7 ditë më parë

  Te varet te sheshi Skenderbej.

  1. Akif Kop
   Akif Kop
   6 ditë më parë

   Jo te sheshi Skender BEUT,,,, Po para xhamise se Et' hem BEUT,,,, 😀

 21. bushka babis
  bushka babis
  7 ditë më parë

  I got I

 22. Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸
  8 ditë më parë

  Edhe koka i eshte bo si gjym rakie.

 23. Daily Things
  Daily Things
  8 ditë më parë

  Po meta a ka qene ne nje qeveri me ramen, berishen etj.. Tre shoket...

 24. Sander Kaci
  Sander Kaci
  8 ditë më parë

  Dorzo gjith miljardat qe ke vjedh ordiner pa punu 1 dit u bet miljardera gjith ju gjakprishurit e politikes

 25. Stella
  Stella
  8 ditë më parë

  Duhet te varet krimineli!!!

 26. Stefan Petko
  Stefan Petko
  8 ditë më parë

  nuk po e kuptoj , për Amerikën po shkarkohet Presidenti apo për Shqipërinë ?!!!!

 27. DIKTATOR 91
  DIKTATOR 91
  8 ditë më parë

  Hajde 1qen dhe gjak pires i qelbur me pak! TJATRI MO SILLO TJATRI TJATRIIIIIIIIIIIII HAHAHAHAHAH O QENER DHE GJAK PRISHUR KAQ E PATET ISHTE THJESHT QESHTJE KOHE HAHAHAHAH EDHE DIKUSH TJETER QE MENDON SE JA KA HEDHUR TE PAQET E KA KOHEN TE NUMERUAR THJESHT PO I NUMEROHEN ME VEZHGIM INTENSIV DHE TE MIR MENDUAR SE SI DO VEPROJN NDAJ ATI QE MENDON SE JA KA HEDHUR TE PAQET

 28. Martin Prendushi
  Martin Prendushi
  9 ditë më parë

  Perse nuk vihet Spartak Ngjela.

 29. beqir beqiri
  beqir beqiri
  9 ditë më parë

  OOOHHHOOO SA MIR PO JU VJEN FUNDI HAJDUTVE,TRADHTAR TE KOMBIT.!! RROFSH MOJ AMERIK QE PONAI,PASTRON KTA HAJDUT TE PA,MSHIRSHEM EDHE TE PA NGOPUR NE SHTETET TONA SHQIPTARE!!

 30. Durim Ismaili
  Durim Ismaili
  10 ditë më parë

  Shko hidhu tek mali me gropa

 31. Bardhi Zhuri
  Bardhi Zhuri
  10 ditë më parë

  Ti rruani trapin

 32. Briktu Lucy
  Briktu Lucy
  10 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 33. Meri Buona
  Meri Buona
  10 ditë më parë

  Te behet nji pastrim radikal ndaj ketyre Mafiose qe nodhen ne Pushtet ketu e 30 vite..Vetem vjedhje, crime mafiose, etj te ketij lloje. Burgu nuk eshte asgje.Tu konfiskohen te gjitha pasurite e pervetsuara pa drejtesishte nepermjet Corupsionit Droges e Armeve te shitura etj qe kan rraskapitur popullin Shqiptare. Te gjithë duan te ikin nga syte kembet. Te lëne Shqiperine me dhimje. Sepse nuk munde te bejne lufte me Shtetin Banditeskë qe e varferoj deri aty sa nuk ka force ma as te kundershtoj asnje padrejtesi. Amerika si Aleate me è fuqishme e Shqiperise ne NATO. duhet sa me pare te jen e mundur ti eliminoje perfundimishte keto Bandite te veshur me Pushtet .

 34. E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllur
  11 ditë më parë

  Jeni komplet gjith si politikane njeres te pa vler te pa shpirt hajduta te gjitha te zezat ju ikeni plera maskareenje

 35. E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllur
  11 ditë më parë

  Keta duhen futur si familje ne burg dhe femijet eketyre duhen Cuar ne shtepin efemise

 36. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  11 ditë më parë

  O kreminel o hajdut ti je per tu varur ne mes tiranes o vrases o ca i bere malit me gropa i varrose 4 veta o kre inel po floririn kush e vodhi o ndyresir ti dhe saliu o pacavuret e demokracis o mashtrusa

 37. Hagim Halim
  Hagim Halim
  12 ditë më parë

  Shikoni miliardat ho qindarkat metes ti vini anes e kineske do vile ta ben edi muti yyyy66y

 38. Bruta Bruta
  Bruta Bruta
  12 ditë më parë

  Vetem gazetaren ngjjova meten jo, lajmin e keni nxjerr te paplote

 39. Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku
  12 ditë më parë

  Jooo,nuk duhet të ikë pa u ndëshkuar

 40. Zonja Sula
  Zonja Sula
  12 ditë më parë

  9

 41. Luan Veliu
  Luan Veliu
  12 ditë më parë

  VETEM HAJDUTET KRIMINELET dhe te korruptuarit dote kene MESHIRE per Ty dhe shoket qe jane te =me ty

 42. Vjollca Gjini
  Vjollca Gjini
  12 ditë më parë

  L

 43. Spiro Shati
  Spiro Shati
  12 ditë më parë

  p⁶

 44. Altin Beja
  Altin Beja
  12 ditë më parë

  Te gjithe pa perjashtim ne burg qente

 45. aleksander zogaj
  aleksander zogaj
  13 ditë më parë

  Shpresojme qe te jete e vertete

 46. matteo 7
  matteo 7
  13 ditë më parë

  President Plerè Tradhtar.

 47. Viktor Marseille
  Viktor Marseille
  13 ditë më parë

  O RROTE THIRRI MENDJES

 48. Mini 8nu
  Mini 8nu
  13 ditë më parë

  pse e njef Zotin ky vampiri

 49. Jim Jimmi
  Jim Jimmi
  13 ditë më parë

  Historikisht qeverisje ne bashkepunim me mafia italiane qe ne kohe komunizmit ku behej kontabande cigareve me italine dhe deri me sot po e njejta histori riperseritet por ne menyra me afera me korruptive,Berisha,Meta e te tjere ndjekin vijen e rruges se atehershme keta politikane duhet bere Non Grata jo vetem ne America por dhe ne Shqiperi...te gjithe pa perjashtim ti flakim jashte Shqiperise aty ne Sazan ku te mbijetojne pa asnje ndihme nga toka ,ashtu sic mbijetuan te internuarit e shumte shqiptar ne kohen komuniste. Nuk ka burgim per ata vetem harrese atje ne Sazan.

 50. Pieter Vija
  Pieter Vija
  13 ditë më parë

  Ky nuk esht lajm i mir , do te thot qe pranon te shkarkohet por as nuk do denohet as nuk do i preket pasuria, pra x popullin asnje e mir , do bien dakord me pazar se Meta terhiqet nga pushteti e politika vet , dhe ne shkembim do jet i qet dhe asgje e askush sdo e cenoj.

 51. Olsi Mushiqi
  Olsi Mushiqi
  13 ditë më parë

  I lajm i mir Po tjeter kur do i vij rradha

 52. Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras
  13 ditë më parë

  Thank you USA!

 53. TSIRHC SEVAS
  TSIRHC SEVAS
  13 ditë më parë

  Cfare te mbjellesh do .....

 54. Sony Boy
  Sony Boy
  13 ditë më parë

  ju ja fusni kot e plako

 55. Bes Bau
  Bes Bau
  13 ditë më parë

  Zhduku nga faqja e dheut mor tradhetar i Kombit Shqiptar.. Pasurine sdo ta gezojsh kurre.. Dot konfiskohet cdo lek qe ke vjedhur.. God bless America and Ms YURI KIM 👍👍🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸

 56. Idi Meci
  Idi Meci
  13 ditë më parë

  Ilir meta shtepine e ndonjerit nga ne s ka vjedhur as saliu kane qene me detyra te larta shterore dhe pagat kane qene te mjaftushme te Benin Jeten si te donin pse edi rama cfar jete bene 12 vjet ne bashki 4vjet minister kulture 8vjet ne opozit dhe 2mandate dhe 3gati dhe cfare jete ka bere dhe do beji e nje varfanjaku jo l logarite I Beni vete kush ka vjedhur me shume nga keta 3

 57. Kastriot Jashari
  Kastriot Jashari
  13 ditë më parë

  Ora po zbret nga prapa...amerikanet nuk falin... Berisha...Meta... Basha...Rama...

 58. Art piktura
  Art piktura
  13 ditë më parë

  Kanceri ju rente te gjitheve. Edhe Edvini te njejtin fat do kete, prisni dhe do shikoni. Kancer eshte rezervuar per te gjithe tradhetaret, hajdutat dhe kurvaret e ketij vendi te mire. Vendi i Kastrioteve. Rrofte njeriu i ndershem.

 59. Skrapi Mali
  Skrapi Mali
  13 ditë më parë

  Ky dhe salë udb + ushtarët e tyre burg dhe sekuestrim pasurie

 60. Ksavi Bushi
  Ksavi Bushi
  13 ditë më parë

  Nuke vlen time degjosh kettle mut pamfleti

 61. Moisi Guri
  Moisi Guri
  13 ditë më parë

  Do na iki presidenti i Skraparit.

  1. Skender Ljumani
   Skender Ljumani
   12 ditë më parë

   Te hidhet ne veren e Halese

 62. Marije Bisha
  Marije Bisha
  13 ditë më parë

  Ooohh duhet ti merren te gjitha qi ju ka marre shqipetareve

 63. Vilson Kondakciu
  Vilson Kondakciu
  13 ditë më parë

  Dava fshatari🐜🐛🕷️

 64. Alba Duraj
  Alba Duraj
  13 ditë më parë

  TE gjithe paguajne per mekatet,edhe kur nuk e dine se cka bejne.

 65. b k
  b k
  13 ditë më parë

  He more qen te erdhi fundi ti o llir vdekjen e ke pak dhe varre nuk duhet te kesh

 66. citroen uno
  citroen uno
  14 ditë më parë

  Le ta fali zoti ai fal POPULLI NUK FAL

 67. andi reibon
  andi reibon
  14 ditë më parë

  Jo në burg po ky dhe sala duhen djegur familiarisht.

 68. The Godfather
  The Godfather
  14 ditë më parë

  Qeka bo zonj burr likja

 69. Saimir Kraja
  Saimir Kraja
  14 ditë më parë

  Qelbanik te gjithe jeni se keni shkaterruar shqiperin sot e 30 vjet.

 70. Mary Petsou
  Mary Petsou
  14 ditë më parë

  Tradhetar te kombit, te korruptuar,,, burg burg, pa asnje meshire, ashtu siç e popullin e vuajti e çoi 80 vjet mbrapa,,, poshte tradhetaret e kombit, drejtesi dhe ndeshkimin me te rende,,, bravo ambas, Yuri Kim 🇦🇱♥️🇺🇸

  1. Engjell Feleqi
   Engjell Feleqi
   2 ditë më parë

   FC

  2. Faslli Patozi
   Faslli Patozi
   6 ditë më parë

   Te vjen keq kur njerez kaq te pastër ne shpirt ,denojne me shpirt Keta njerez qe mezi presin te shohin ndonjë shenjë shprese per sinqeriteti

 71. Astrti Shehu
  Astrti Shehu
  14 ditë më parë

  Ka 700 vjet qe rusia serbia ka vrare e cfaarosur shqiptar dhe ilir meta familja berisha punojn per agjentures ruse dhe serbe si e quain veten shqiptar keta e shume te tjer eshte AMerika qe po punon te jemi te lire dhe te kemi nje ekonomi te mire

  1. Skender Ljumani
   Skender Ljumani
   13 ditë më parë

   Kjo eshte ma se e vertete jemi komb racash te perziere qe turko tatare dhe sllavo bullgare po ashtu serber nga shqiptare te konvertuare kur na pushtuane me ikje e Otomaneve

 72. bashkim halili
  bashkim halili
  14 ditë më parë

  Obudalla je Sali Berisha vrave zhduket dogje shkatrove përçave hakmarjeegjakmarje porkimi tabëri surratin si m qeshkel këpuca

 73. Leze Dodaj
  Leze Dodaj
  14 ditë më parë

  Jan te gjith politikanet pa perjashtim te korruptuar.

 74. NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES
  14 ditë më parë

  USHTAR QE NUK KA BA USHTRI " AS KY AS BASHKEQEVERITARET E TIJE👌

  1. NE PRITJE TESEVERTETES
   NE PRITJE TESEVERTETES
   9 ditë më parë

   E VETMJA KAFSHE QE NUK E DIJE QFARE ESHTE DURIMI , ESHTE GOMARI , NE SHQIPTARET JA KEMI KALUAR , 1 - 0 , PER NEVE.👌

 75. VANGJEL NACI
  VANGJEL NACI
  14 ditë më parë

  Mos e fal njeri ne burg ti marin te gjifha ku ka e ca ka

 76. EQUILIBRIUM衣⚖️
  EQUILIBRIUM衣⚖️
  14 ditë më parë

  Ky do te na mbushi mendjen se do behet murg tani, i vetmi zot qe ky beson dhe falet eshte vetem paraja

 77. Παυλος Γκεγκαι
  Παυλος Γκεγκαι
  14 ditë më parë

  Epitelos ne varr te shkoi na moren ne qaf kriminelat

 78. Dava May
  Dava May
  14 ditë më parë

  Ilire Meta Qenka basi mute ilagure ne shi kriminel kriminel

 79. Luan Veliu
  Luan Veliu
  14 ditë më parë

  Po Monika ku është neperka se bullari ska ku shkon po se ndihmuan sigurimsat. Like meriton litarin se edhe burgun na e ben pis.

  1. Ludmilla Kucuku
   Ludmilla Kucuku
   12 ditë më parë

   Po bën SPA NË SHBA hahaha

 80. J G
  J G
  14 ditë më parë

  Iku nato nga Shqiperia:dolën nga vrymet Likja dhe Salihu ,ku mbeshieshin...

 81. ali daci
  ali daci
  14 ditë më parë

  Kush tv e dha dorëzimin e tij ta shofim dhe ne.

 82. Dhimitraq Shkembi
  Dhimitraq Shkembi
  14 ditë më parë

  I çani. Mishin me. Brisk dhe mbushni me krip

 83. Andrea Nicolas
  Andrea Nicolas
  14 ditë më parë

  Tradhetaret e këtij Kombi vetem burgim 40-50 vjet dhe konfiskim meritojn , asgje me pak.

 84. Shpaja Koci
  Shpaja Koci
  14 ditë më parë

  Keine meshir

 85. Deti D
  Deti D
  14 ditë më parë

  PAMFLET QENEF. HALE

 86. edmir sojati
  edmir sojati
  14 ditë më parë

  Po lexoja disa nga komentet qe shkruhen per ty o Like.Tani eshte vone nuk te do askush, as vetja jote ne pasqyre. Edhe tek e fundit do mbetesh ne histori si nje njolle qe asnji nuk ta fshi.

 87. Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj
  14 ditë më parë

  Je si yll z kim me duket se e ke megjith mend te punosh per neve te shehf edhe zoti te gjith i kemi syt nga ti

  1. er vini
   er vini
   14 ditë më parë

   Po kur bën mbledhje dhe takime me lobin grek në amerike për çfarë punon?

 88. Flamengo Campeon
  Flamengo Campeon
  14 ditë më parë

  Me Meten beni cfar te.doni populli kerkon kokat mekoker leket qe ka vjedhur dhe floriri djers e popullit

 89. Hismet Klaiqi
  Hismet Klaiqi
  14 ditë më parë

  Kriminelët denim me burgë të përjëtshemër dhe konfiskimin e pasuris qe ear kanal vjedh popullit.

 90. Boss Clan
  Boss Clan
  14 ditë më parë

  Gjynah per leket qe kane vjedhur se jane fshehur ne Iran rusi dhe chine dhe kurre nuk do kthehen ne shqiperi

  1. Antoneta Sulaj
   Antoneta Sulaj
   8 ditë më parë

   Largojini qenet na kjo bot se vran njerez te pa fajshem popullin hallexhi

 91. Berti Hajderaj
  Berti Hajderaj
  14 ditë më parë

  Ne Burge e ka vendin muti o krmineli shkatrrimi i kombit shqiptar

 92. Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani
  14 ditë më parë

  Shkatrojwni kte plehre... kte zagar... kte hajdut

 93. vaggelis xt
  vaggelis xt
  14 ditë më parë

  Hahahahahababa meta ik.....!!! U kthye rroli tani ..si thoshte rama ik? !! Po tani??? !!!

 94. Alehandro Alickolli
  Alehandro Alickolli
  14 ditë më parë

  Po domosd qe do dorzohe e di qe po i vjen fundi

 95. Skender Ljumani
  Skender Ljumani
  14 ditë më parë

  O legen Meta

 96. Tito Bullari
  Tito Bullari
  14 ditë më parë

  Like po' te vjen dita ,per te gjitha .kete e uron cdo shqiptar qe punon dhe derdh djerse ,

 97. Ardian
  Ardian
  14 ditë më parë

  Pa burg dhe sekuestrim te pasurise, jane llafe ne ere !

  1. Ardian
   Ardian
   14 ditë më parë

   @Martin Marku I futa nje pordh qe te mos prish qejf 😉

  2. Martin Marku
   Martin Marku
   14 ditë më parë

   Pjedh pjedh

 98. Arsim Rrafmani
  Arsim Rrafmani
  14 ditë më parë

  Bajga 2.!

 99. Kud Smith
  Kud Smith
  14 ditë më parë

  Asnje lutje Zoti sja degjone se ka bere shume gjynahe popullit te tije te vuajtur, marresh me vehte si majtas dhe djathtas te na pastrohet vendi nga hajduta shpirtzinje, qe i keni bere njerzit te flasin me vete dipreset dhe te pa shprese,as Zoti nuk ua fale sa shume gjynahe zullume qe keni bere.

 100. Akif Kop
  Akif Kop
  14 ditë më parë

  E falni Ilir MEHMETIN se gjynah,,, e pash te festa e shen Joan Vladimirit qe falej,,,, po nuk e pash te falej te festa e BARJAMIT,,,,,, 😂

  1. flamur barameta
   flamur barameta
   13 ditë më parë

   @Akif Kop munafik. Dotethote dyfytyresh.

  2. Akif Kop
   Akif Kop
   13 ditë më parë

   @flamur barameta JO,,, haha ,,, ma thuaj,,,,

  3. flamur barameta
   flamur barameta
   13 ditë më parë

   @Akif Kop a e dine cfar done te thote Munafik?

  4. Akif Kop
   Akif Kop
   13 ditë më parë

   @flamur barameta Nga der e islamit ka qen ai,,, po tani me duket eshte larguar,,, prandaj se kam par te mbaj ndonje fjalim ne xhami,,,,, po ashtu dhe Balla i PS se,,,,,

  5. flamur barameta
   flamur barameta
   13 ditë më parë

   Akif e ka ba mire qe ska shkuar per bajram, njerez te tille nuke i duhen islamit. Keto quhen munafike. Zote i tyre ashte paraja.