Shpërthen Mandi Nishtulla: Jam gjithë ky artist dhe nuk dekorohem se jam gabel #EXPULS

2 407 Shikime 254 mijë
Argëtim

#rtvora #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 1. Fadil Raci
  Fadil Raci
  3 orë më parë

  Po hajde ne kosove me jetu o njeri mir se vini vlla 🇽🇰❤🇦🇱👍

 2. BlackMask
  BlackMask
  18 orë më parë

  Po gabel je o vlla , bon muzik ultra gabelski . Qfar qmimi don me marr ti , per qat lloj muzike qe e bon a ?? Le mos ja qi nanen se tpaska shterr kokaina mos fol palidhje

 3. Veton Zhdrella
  Veton Zhdrella
  20 orë më parë

  15 shtatori sosht Binjak o evlad , edhe pse sbesoj nksi prralla t Horoskopit

 4. Miro Shkodra
  Miro Shkodra
  23 orë më parë

  Qa me te dekoru ty mor bethqim gabel qe thith kokaine sa mundesh, cfar dekoratet do ti mor bethqir

 5. OPERATORE GOOGLE
  OPERATORE GOOGLE
  Ditë më parë

  Je shum i mir

 6. Klodi dr
  Klodi dr
  Ditë më parë

  Duket cun i mire kur flet. po prape muzike jevgjish bon . Po shqiptar je plako , hallall

 7. Karaman Karamanov
  Karaman Karamanov
  Ditë më parë

  Gipsy kings суперстарт albania my brother джипси 🥇🥇💪💪👏💯🇧🇬🇦🇱✌️

 8. Fiks Fare
  Fiks Fare
  Ditë më parë

  Nuk dekorohesh sepse ti zben muzik arti , ti ben muzik tallava .. pa kultur artistike . Adje tani te dekorojm kengetaret talla a dhe kengetaret e dasmave . Mos u bej idiot dhe viktimizohesh me fjalen gabel . Ne shqiperi ska rracizem . Te gjith kemi shok gabel qe i kena si vllezer .

 9. lis murati
  lis murati
  Ditë më parë

  Mos I thuaj vetes Gabel see je shqiptar dhe mbaje koken lart gjithmon ndjeki rruget tuaa te muzikes 👏👏👏

 10. Rafaelo
  Rafaelo
  Ditë më parë

  Ik mor te qifte kina ropt ne pith, do dekorata ti moterqir, artisti ne radhe te pare ka kultur ne vetvete ne familje dhe tek gjithe njerezit qe e rrethojne, jo si ty krye moterqens, ti duhesh fut ne shkolle riedukimi,

 11. I'AM
  I'AM
  Ditë më parë

  Ik o rrot kari....futi ne i vize e ne i teke konjak...Jo kengetar te jesh ti po perendi....ti ngelesh gabel e leket si gabel i ke len....sbeheni njerez ju o jevge....i plasi kari Edi Rames e shume vetave si Rama se kush je ti💨💩⚰️

 12. Dini NA
  Dini NA
  2 ditë më parë

  E urrej racizmin edhe e urrej me permend fjalen gabel apo dicka qe nenqmon dikend cfardo nacioni qe eshte Por veq me ka hy ne mendje a ju bje Kovidi ketyre minoritetev se di pse nuk ndegjoj shum raste?!!

 13. The One
  The One
  2 ditë më parë

  Si kangtar je i mire, as nuk i duhet kuj se je gabel por edhe pak keq fole ti tu sha Edi Ramen me nane e me babe se turp! Edhe politiken lene menjane se manej bahesh I neveritshem!

 14. Manuela Tocilla
  Manuela Tocilla
  2 ditë më parë

  Te lumte goja ❣❣se ke te drejte

 15. All colors with Maida
  All colors with Maida
  2 ditë më parë

  Politika eshte e deshtuar Mandi kshuqe mos prit te te dekoroje politika se do te shkoje koha kot !!

 16. Fieri Fieri
  Fieri Fieri
  2 ditë më parë

  Respekt per sinqiritetin qe ke...

 17. Edis Prifti
  Edis Prifti
  2 ditë më parë

  qenka djek truri na ashaashi keti i shkretit 😂😂😂

 18. Elvira Sala
  Elvira Sala
  2 ditë më parë

  Bravo jo per politik ti ja vlen si kengetar 👍

 19. Alban Karaj
  Alban Karaj
  3 ditë më parë

  O mandi ti je mbreti shqipris o zemra ta knaq zemren me ate zo qe ke le te thon cka tdojn për ty ti je mbret o lla

 20. Kreshnik Bataj
  Kreshnik Bataj
  3 ditë më parë

  Bravo je talent por mos u ngatro me politik se humbet vlerat .

 21. Ballist
  Ballist
  3 ditë më parë

  Qifsha Nanen

 22. Foxi Gamer
  Foxi Gamer
  3 ditë më parë

  Te lumt jto fjal qe ike fol jan te xhitha me vend

 23. Cetaj Besnik
  Cetaj Besnik
  3 ditë më parë

  Mandi je i fort bac ska lidhje qka je po je njeri si krejt muziken e ki mat miren

 24. Klodian shqipe
  Klodian shqipe
  4 ditë më parë

  Ik mor te shkerdhefsha rracen. Cfar artisti je ti mor cop k....! Kur u bo dhe tallavaja art 🤮

 25. Is-Haq dhe ALBANI
  Is-Haq dhe ALBANI
  4 ditë më parë

  kjo është një ofendim haptazi më keqardhje ky këngëtare është i njohur në kret botën unë nuk kam problem më racën e tij apo ngjyrën e tij ky është pjesë e Shqipërisë andaj duhet ta respektojmë ashtu si vetveten mos u brengos Mandi të uroj shendet dhe suksesë më pëlqente fjala të gjithë do vdesim askush nuk do mbetet këtë botë respect you are part of our community take care of you 👍

 26. BESA
  BESA
  4 ditë më parë

  Ky ka te drejtë kur thote qe ca Kane me shume se une ata që Kane marre Dekorata si Ylli Baka, Jul Deda, Zamina, Ciljeta e ca jane me radhe... 😂😂

 27. Mariglen Kallmi
  Mariglen Kallmi
  4 ditë më parë

  Nuk ka rendesi ngjyra ata tregojn fytyrat e tyre te pista po ti je gjigant mandi nishtulla forever respekte

 28. danqi Luan
  danqi Luan
  4 ditë më parë

  BRAVO MANDI JE VLLAO JONE JE.. SHQIPITARE

 29. Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni
  4 ditë më parë

  Hajt mos vrit mendjen se nje dit do dekorohesh

 30. Sead Jasari
  Sead Jasari
  4 ditë më parë

  Respekt

 31. Supertoni
  Supertoni
  5 ditë më parë

  Respekte për Mandin!

 32. Arjan Alivodaj
  Arjan Alivodaj
  5 ditë më parë

  Mandi o djal i lindur ne lagje te varfera si te gjith ne , je shqiptar dhe nuk ke pse e nenvlereson vehten sepse i ke bere nje emer te madh vehtes tende dhe komunitetit rom,Mos u merzit se zoti te ka beku me gjitha te mirat dhe ke arritur majat,Cdo sakrifice qe ke bere ,ke marre me shum se askush tjeter,Nese kerkon fame nga politika ose nga njerzit qe te shfrytezojn imazhin tend harroje ,Disa jane perfitues dhe mundohen te te vjedhin djersen por ty ta ka pri zoti mbare dhe kurr mos harro se je njeri si gjith te tjeret...respekte nga Chef Arjani

 33. Kreshnik kryeziu
  Kreshnik kryeziu
  5 ditë më parë

  Mandi ti je Gabeli jon edhe te dojna qysh je edhe qka je ❤❤❤

 34. Korab Mena
  Korab Mena
  5 ditë më parë

  Ti je njeriu me i sinqert ne bote o Mandi🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱

 35. 34kmi ks549
  34kmi ks549
  5 ditë më parë

  Ky moderator krejt budall ish

 36. Jonny Anderson
  Jonny Anderson
  5 ditë më parë

  Mandi mo pral tu isijan rom i ma ladza i me sa isijom rom

 37. Jonny Anderson
  Jonny Anderson
  5 ditë më parë

  Vacer romanes ma dara ko chibane

 38. Enes Rizi
  Enes Rizi
  6 ditë më parë

  Njeriun e Drejt Zoti☝️Nuk e Humb kurr . Edhe ty Mandi ne qofse sta din askush por ta din I Madhi Zot dhe fansat e tu anemban botës, sepse para zoti kur dote dalim ska dallim Ngjyre jemi Barabart ⚖💫

 39. London london
  London london
  6 ditë më parë

  Mandi je shqiptar dhe je ropi I adhahut xhele Shane mos e vri mendjen ca thon njerzit ke adhahun per cdo gje

 40. C Evans
  C Evans
  6 ditë më parë

  Oh Mandi spari dua te pershendes! Jam nje Shqiptar nga kosova dhe te uroj shum dashuri. Ti je Shqiptar dhe ashtu siq don ti duam te respektojm. Mvjen keq qe ndihesh kshtu dhe koleget e tu qe nuk te kan vlersuar. Ti nuk je gabel dhe dua qe ti si njeri dhe krejt ata qe identifkohen si gabel qe mos te perdorin ket fjal. Termi Roma-Shqiptar apo Ashakali Shqiptar ose Vetem Shqiptar. Te japim fund ksaj fjal ofenduse siq esht fjala Gabel. Ti je nje talent. Kenget e tua dhe gjith kolegeve te tu qe kendojn tallava ndegjohen ne gjith Shqiptarine. Talenti juaj duhet te vlersohet sepse na sjell vetem gezime me kenget e tua. Te respektoj dhe te dua pa fund. Mos e ndalo kurr kengen o Legjendar!

 41. Enkelejda Hina
  Enkelejda Hina
  6 ditë më parë

  Ti je i dekoruar nga zoti..

 42. Edison Janak
  Edison Janak
  6 ditë më parë

  Ok në qoftë marem shembullin që je gabel ok po je gabel Shqipërie. Si dhe Italia ka gabelet e vet me Pashaport italiane po quhen gabel italian ok edhe ti je gabel po je shqiptare kio zdo të thot je vetëm gabel po gabeli ka një ardhie vëllai mos vri mendjen jem gjithë njesoj

 43. Shqiponja Blu
  Shqiponja Blu
  6 ditë më parë

  ik o plak futi naj cigare hashash tjeter

 44. Ermin Azo
  Ermin Azo
  6 ditë më parë

  Nuk eshte nevoja te te dekoroje shteti je ti vetja qe dekoron veten dhe ne shqiptaret qe te dekorojme ty.dhe mos e quaj veten Gabel se ti je shqiptar si te gjithe shqiptaret dhe mos e ruaj hic per politikanet.respekt per ty se je krenaria dhe Ambassadori i gjithe shqiptareve.po te te kisha ketu afer do te puthja dhe do te te shtrengoja fort

 45. Eros Marini
  Eros Marini
  6 ditë më parë

  Hahahahhahahahhaha 🤦‍♂️

 46. ALB Beast
  ALB Beast
  6 ditë më parë

  O mand respekte po 200mij jan jevgj n shqipri jo gjys milioni , te behen sa t duan shqiprin se marin dot se jeni minoritete tek e fundit dhe 2 milion te ishit prap ju blihet vota me lek e do e humbnit gjithsesi. Prandaj mos bej kercenime kot

 47. Marjon Rama
  Marjon Rama
  6 ditë më parë

  👑👑👑👑🎳🎳🎳🎳

 48. Ady Ametowski
  Ady Ametowski
  6 ditë më parë

  Mandi jek San ❤️❤️❤️

 49. Zaian Belluno
  Zaian Belluno
  6 ditë më parë

  O mandi ka shum rom si puna jote qe kendojn dhe jan te adhuruar nga publiku por ti je kengetar i degjeneruar drogogesh ne lokal bohesh tap .. dhe pastaj nuk e ke zonin tenor ..si rrema prandaj mos te rrej menja

 50. Hilaj Rovena
  Hilaj Rovena
  7 ditë më parë

  Je me i mir ne bote 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 51. melina nasi
  melina nasi
  7 ditë më parë

  Mandi kerko te drejtat e Tua ne cdo menyre leri llafet e te thon cte duan

 52. xhoni xhoni
  xhoni xhoni
  7 ditë më parë

  O mandi ,,,po fletë taman ,,,,ylli baka dhe valbona mema janë 0 në krahasim me ty ,,,,,po kto dunë kuçkat ,,,,,të lumt se mirë jua bënë ,,,,,plerat ,

 53. Lusi Koni
  Lusi Koni
  7 ditë më parë

  Gabel ...o shpir ...te marr un per burre vetem eja ti ... 😘la tua voce unica arriva dentro al cuore

  1. Bujar Emini
   Bujar Emini
   6 ditë më parë

   😂😂😂Dashke burr ti e

 54. PapaTili Tiliontop
  PapaTili Tiliontop
  7 ditë më parë

  Politika esht e quajtur nga njerzimi qe esht kurv. Mos ofendo e paragjuko njerzit e tu se me ata jemi rritur edhe per ne jan njesoj si ne, por edhe me te mir. Thirri trurit rrot kari.

 55. Klaudeta Hakani
  Klaudeta Hakani
  7 ditë më parë

  Ti mos e ca b fare ti je 1 je talent

 56. Dema Patrik
  Dema Patrik
  7 ditë më parë

  Hec bajo mut i fliqt

 57. berti deda
  berti deda
  7 ditë më parë

  Or vlla je I pa arritshem pz

 58. Muhamet Zejnullahu
  Muhamet Zejnullahu
  7 ditë më parë

  Respekt mandi

 59. Rufat Dushku
  Rufat Dushku
  7 ditë më parë

  Haha je i modh jevgji dhe gabel thot

 60. Orjana Roshniku
  Orjana Roshniku
  7 ditë më parë

  Bravo Mandi asnjëher nuk duhet t'a ulim veten as nga racizmi dhe nga askush tjetër ..me kokën lart gjithmon ...sa mir qe këngët e tua i dëgjojnë nëpër makina qofshin edhe vipat bravo 👍👍👍

 61. I fix for u
  I fix for u
  7 ditë më parë

  Je vonuar nisu edhe merr dhe te tjeret me vete... Ca paske bo ti mer kar,, dashke dekorime

 62. Tina Florentinaa
  Tina Florentinaa
  7 ditë më parë

  Je shum i mir mandi ❤

 63. Ilir Gjinaj
  Ilir Gjinaj
  7 ditë më parë

  Ti lekuren e ke te zez po shpirtin e ke te bardh ti je tu fol si burr 100 vjeq

 64. sasa sasa
  sasa sasa
  7 ditë më parë

  Eshtë turpi i madhe të nënvlersohet origjina e njerihut, stop racizmit ndaj diferences çfardo qoft rasti. Vertet më bëri me lot dhe më emocionoj shumë sepse nuk arrij ta kuptoj urrejtjen ndaj diferencës, jemi njerëz të gjithë dhe duhet të shuhet ky lloj mentaliteti.

 65. Robert Xhezairaj
  Robert Xhezairaj
  7 ditë më parë

  normale ik ne orgjin o ne bullgari ose ne egjypt gabeli mbetet gabel

 66. Albert Grande
  Albert Grande
  7 ditë më parë

  bravo vlla tlumt ska gabel e magjup krejt kemi ghak e mish tdon vllavi edhe pse jam katolik

 67. Albert Grande
  Albert Grande
  7 ditë më parë

  qa ban si pidh ti kar une jam katolik poo mandi nishtulla asht ylli jon broo mos merr shum turr ok mandi vazhdo bro kurr moss e kthe koken mbrapa se une dhash respekt te njerzt po nuk ma pranun fejen

 68. Mirela Misku
  Mirela Misku
  8 ditë më parë

  Grandeee Mandii...

 69. Princi Vejsiu
  Princi Vejsiu
  8 ditë më parë

  Hik mor kar i trash

 70. edi qato
  edi qato
  8 ditë më parë

  Te dekorohesh nga presidenti?? Tallavaja nuk dekorohet se nuk eshte muzike shqiptare, kurse Ylli kendon si kendon po kendon kendon kenge shqiptare. Pastaj ti uleret, nuk kendon.

 71. Adi Alexa
  Adi Alexa
  8 ditë më parë

  E ka bo bari filozof mandin e nishtulles

 72. Bobi Man
  Bobi Man
  8 ditë më parë

  Po ik o bole ik ne arabi atje ku ke origjinen, rrot k.. po qa ke ba ti per shqiprin me dekoru ty

 73. Gjin Xyke
  Gjin Xyke
  8 ditë më parë

  Vertet je Gabele Por kam patur nje dashnore gabele njerz jeni dhe ju

 74. Erick Behari
  Erick Behari
  8 ditë më parë

  na plasi 🥒

 75. Alban Deda
  Alban Deda
  8 ditë më parë

  Shko mer mledh kanoce

 76. Spark
  Spark
  8 ditë më parë

  Gabel është, por është artist - dhe duhet të shikohet si të gjithë artistat e tjerë. Gabel, por jan Shqiptarë, e dunë vendin si ne të tjerët.

 77. Ridvan Belhuli
  Ridvan Belhuli
  8 ditë më parë

  Mandi eshte kengtare top de top mériton shperblime se eshte kengtari ma I mire ne ballkon 🙋👍💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

 78. Mimoza Jolldashi
  Mimoza Jolldashi
  8 ditë më parë

  Sa i vertete qe eshte.

 79. Ola Nikolli
  Ola Nikolli
  8 ditë më parë

  Bravo mandi ke fol fjal me vend Po thuj ti leganat si politikant e ata qe ju shkojn nga pas per interes jan njelloj,nuk kan seder.ty bravo te qoft fjale me vend 👏👏

 80. Dj Setti
  Dj Setti
  8 ditë më parë

  mandiiiiiiiiiiiiiiii je gjigant vllau jem, a ata si te thuan ty gabel ata jan te varfer ne zemer e shpirt, per ata me vjen gjynah se skan nji pik mend. ne fund fare ca problemi ka te jesh gabel, mos jemi ne shqiptaret ma te mir se gabelt ose tjeret, te gjith nji mut jemi.

 81. ILLYRIAN KINGDOM
  ILLYRIAN KINGDOM
  8 ditë më parë

  Qfare Flet Ky Budalla Basha Te Fitoj???!!!! Hajduti Dhe Tradhetari Nr.2 Nr. 1 Berisha

 82. Arben Luli
  Arben Luli
  8 ditë më parë

  Bravo çuno, je shum i ri per dekorata, mos e çaj trapin, kno shit noi disk e me rregull e ke ti. Futi nji tralala e ne rregull je ti.

 83. Ndoc Metushaj
  Ndoc Metushaj
  8 ditë më parë

  Oo Mandi,bani nje mut ne te pashaportes shqiptare,se vetem ateher do te kerkojn shqiptaret.

 84. Abi Abibos
  Abi Abibos
  9 ditë më parë

  O zot o zot mir e ka mandi po ti je shqiptar edhe tradita jon pik tfala vlla nga kosova Respekt per ty shum mor harro Falminderit teje na ngjen bota rekord hala yotube te ka lali xhan

 85. BLEON
  BLEON
  9 ditë më parë

  No coment 👏👏👏

 86. Abi Abibos
  Abi Abibos
  9 ditë më parë

  O je shqiptar edhe per ty kam respekt

 87. Some Time
  Some Time
  9 ditë më parë

  Mandi mreti tallavas

 88. esat ftoji
  esat ftoji
  9 ditë më parë

  KACULI ME BYTH QIMIN .NJONI GOZDES TJETRI PATKOIT

 89. Muri Ramos
  Muri Ramos
  9 ditë më parë

  Bravo Mandi, Respekt 👍👍👍

 90. lodi 59
  lodi 59
  9 ditë më parë

  Po ca talent ke ti o zgjebs se na hoqe mendjen..

 91. lodi 59
  lodi 59
  9 ditë më parë

  Ti gabel i thua vetes o tqr...nuk i pelqen shqiptarve ..sjemi tgjith arab si puna jote

 92. Shkelzen Shametaj
  Shkelzen Shametaj
  9 ditë më parë

  Je bos o vlla

 93. Mika Lorenco
  Mika Lorenco
  9 ditë më parë

  Respekt mandi Für deine Wörter Bravo..... 😘👍👍👍

 94. D29
  D29
  9 ditë më parë

  Ikere gabel anej enveri ka bo gjon me t mir athere qe i internoj pushkatoj maloket se e dinte se jan kafsh shikoj tani si jan bo vetem vrasje vjedhje degjon shumica te kqijave ate vend jan nga maloket njerez pa zakone njerez pa pik vlere gjith gocat kurvat e tirones nga veriu baxhella gjith

 95. comando delta
  comando delta
  9 ditë më parë

  JA ANKISHT AT PJESEN TE POSHTMEE

 96. Edmond Hazizaj
  Edmond Hazizaj
  9 ditë më parë

  Mandi, mos kerko vella ta dije politika. Ta dime ne! Respekte dhe u befsh 100 vjec dhe larte e me larte. Kerrmilli iken duke u lepire ndersa ti nuk ben pjese aty

 97. Valentina Begu
  Valentina Begu
  9 ditë më parë

  Mandi 🤩

 98. Just BELIEVE
  Just BELIEVE
  9 ditë më parë

  Ah sa keq më erdhi që tha "vetem pse jam gabel"?🥺🥺🥺Ti je njësh o vëlla, turqet,arabet e kurdët çmendet me këngët tua.

 99. Hoxha Leonard
  Hoxha Leonard
  9 ditë më parë

  mandi je i madh kush flet keq per ty VK te gjitheve atyre qe nuk te respekton sepse mbi te gjitha je njeri si ne ngjyr dhe pangjyr njers legena gjen ne cdo vep te shqiperis ec ty zoti te dhent shendet dhe suksese ne jet respekte nga hollanda del ti ne ekran kendon gjith shtepia del tomka me shoket e tij dihet per ke e kam fjalen dhe lebetiten si ata qente bejne e hesap ne krye te parlamenti skica eshte populli ke do ham sot

 100. Ssh
  Ssh
  9 ditë më parë

  Per Muzik tende Tallava nuk meriton asgje